لیوان سابلیمیشن

در این بخش از سایت شابلون فروش ماگ خام سابلیمیشن و انواع لیوان خام سابلیمیشن شامل انواع لیوان سرامیکی و همچنین فنجان سرامیکی با کیفیت بالا و تظمین شده بفروش میرسد. سایت شابلون با توجه به تجربه ی زیاد در زمینه ی چاپ لیوان های سرامیکی به روش سابلیمیشن لیوان هائی را در اختیار شما قرار خواهد داد که از نظر چاپ فاقد مشکل هستند. در لیست زیر می توانید لیست لیوان های سابلیمیشن را مشاهده نمائید. جهت خرید نیز می توانید با واحد مالی شرکت شابلون تماس حاصل فرمائید.

لیوان سابلیمیشن سرامیکی

لیوان سابلیمیشن پرتیراژترین و پر فروش ترین ماگ خام سابلیمیشن و یا در واقع همان لیوانی که برای چاپ سابلیمیشن مورد استفاده قرار می گیرد لیوان سفید سرامیکی می باشد که دارای بدنه و دسته ی سفید است. این لیوان به علت سادگی و همچنین قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی اولین گزینه برای استفاده در چاپ به عنوان هدیه ی تبلیغاتی می باشد.
رنگ پذیری لیوان های سرامیکی ارائه شده توسط سایت شابلون بسیار بالا بوده و صد در صد درجه ۱ می باشند و این امر باعث میشود چاپ شما کیفیتی بسیار بالا داشته باشد و میزان خرابی و ضایعات چاپ نیز به طرز محسوسی کاهش پیدا کند.

لیوان خام سابلیمیشن سرامیکی

جنس لیوان: سرامیک
درجه کیفی لیوان سرامیکی: A
رنگهای موجود : سفید
دوام : قابل شستشو و استفاده کامل
ابعاد قابل چاپ : ۲۰x۹.۳
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
ارتفاع لیوان: ۹.۸ سانتیمتر
قطر لیوان :‌۸ سانتیمتر

لیوان سابلیمیشن حرارتی

لیوان سابلیمیشن جادویی یکی از انواع لیوان خامی که حتما باید در سبد محصولات سابلیمیشن خود داشته باشید و استقبال بسیار خوبی از آن میگردد لیوان حرارتی سابلیمیشن می باشد. کیفیت لیوان های خام سابلیمیشن حرارتی ارائه شده توسط سایت شابلون بسیار عالی و درجه ۱ می باشد.
در نظر داشته باشید پروفرش ترین لیوان بعد از لیوان سرامیکی ساده، لیوان حرارتی سابلیمیشن می باشد. رنگ پذیری این لیوان ها بسیار بالا بوده و با خاصیت جادوئی که دارد مشتریان شما را سورپرایز خواهد نمود. لیوان های فوق با دستگاه های معمول سابلیمیشن و با همان دما و زمانی که برای دیگر لیوان ها مورد استفاده قرار می گیرد چاپ میگردد.

مشخصات لیوان خام سابلیمیشن حرارتی

جنس : سرامیک
رنگ: حالت سرد مشکی، حالت گرم سفید
دوام: قابل شستو با ابر نرم
ابعاد قابل چاپ: ۲۰x۹.۳
وزن: ۲۷۰ گرم
ارتفاع: ۹.۸ سانتیمتر
قطر: ۸ سانتیمتر

لیوان سابلیمیشن دسته رنگی

لیوان دسته رنگی دیگر محصولی که در سایت شابلون بفروش میرسید لیوان های دسته رنگی خام مخصوص چاپ سابلیمیشن می باشد که دارای ۸ رنگ مختلف شامل رنگ های قرمز، آبی روشن، سبز روشن، نارنجی، زرد، سرمه ای،مشکی،صورتی بوده و کیفیت فوق العاده بالائی در چاپ دارد و بخصوص برای چاپ رویی تمام سطح لیوان بسیار مناسب می باشد.
این لیوان نسبت به لیوان های ساده سرامیکی رنگ پذیری بسیار بیشتری داشته و رنگ های سابلیمیشن نیز در آن شفاف تر و بهتر چاپ می گردند. در صورتی که مشتریان شما نیاز به لیوانی با زیبائی بیشتر داشته و قصد دارند لوگوی خود را با رنگ لیوان هماهنگ کنند می توانید لیوان های دسته رنگی را به ایشان پیشمهاد دهید.

لیوان خام سابلیمیشن دسته رنگی

رنگ : قرمز، آبی روشن، سبز روشن، نارنجی، زرد، سرمه ای،مشکی،صورتی
جنس : سرامیک
درجه کیفی : A
ابعاد قابل چاپ : ۲۰x۹.۸
ارتفاع لیوان: ۹.۸ سانتیمتر
قطر لیوان: ۸ سانتیمتر
دوام: ۱۰۰٪ قابل شستشو
وزن لیوان: ۲۶۰ گرم