چاپ روی تیشرت

شابلون به عنوان بزرگترین و معتبرترین شرکت چاپ عکس روی تیشرت در سراسر ایران در جهت اشاعه امور چاپ دیجیتال به چاپ عکس و لوگوی دلخواه شما بدون محدودیت رنگ و همچنین چاپ طرح روی تیشرت اقدام می نماید. ما عکس و یا لوگوی مورد نظر شما را با بهترین کیفیت روی تیشرت های مرغوب با جنسهای متنوع مانند پنبه ای و یا اسپان با هزینه ای مناسب چاپ می نمائیم. چاپ روی تیشرت یکی از تخصص های شابلون می باشد. ما با بهره گیری از روشهای نوین این کار را برای شما انجام می دهیم.  در ضمن می توانید چاپ تیشرت با رنگهای مختلفی را سفارش دهید. ویژگی و تفاوت هر یک از این تیشرت ها به صورت دقیق برای شما شرح داده شده است. در سایت شابلون ما بهترین قیمت چاپ عکس روی تیشرت را در کنار بهترین کیفیت ارائه خواهیم داد تا شما بتوانید تیشرت با طرح دلخواه خود را براحتی در اختیار داشته باشید.

چاپ تیشرت پلی استر

چاپ روی تیشرت تبلیغاتی سفید اسپان % قیمت این تیشرت شامل تخفیف می باشد %
چاپ روی تیشرت پلی استر سفید معمول ترین و پرطرفدار ترین حالت چاپ روی تیشرت می باشد. به ویژه که این تیشرت ها بهترین گزینه برای استفاده جهت تیشرت های تبلیغاتی است و تقریبا ۹۰ درصد شرکت ها به این نوع تیشرت تمایل دارند. کیفیت پارچه های اسپان مورد استفاده جهت تولید تیشرت های سفید توسط سایت شابلون در نوع خود بی نظیر بوده و دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد و دارای لطافت زیادیست. همچنین علت علاقمندی بدین تیشرت ها چاپ با رنگهای بسیار عالی و همچنین قیمت مناسب آن نسبت به سایر تیشرت ها می باشد. همچنین روش چاپ روی تیشرت ها به گونه ایست که بعد از چاپ رنگ کاملا به خورد پارچه رفته و برجستگی رنگ به هیچ عنوان مشخص نیست. بدین علت بیشتر به عنوان چاپ عکس روی تیشرت کاربرد داشته و استفاده می گردد.

مشخصات چاپ تیشرت اسپان

جنس تیشرت: اسپان
نوع یقه: گرد
حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
نوع چاپ: سابلیمیشن
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
۱۰۰٪ قابل شستشو
راهنمای سایز تیشرت اسپان

چاپ تیشرت ملانژ

چاپ تیشرت ملانژ طوسی چاپ روی تیشرت ملانژ از دیگر خدمات چاپ تیشرت توسط شابلون می باشد که از کیفیت چاپ بسیار بالائی برخوردار است. رنگ پارچه تیشرت ملانژ طوسی روشن بوده و در کنار قیمت مناسب دارای ظاهر و دوخت بی نظیری ست. یقه تیشرت هفت می باشد. اگر از آن دسته افرادی هستید که بدنبال تیشرت خاص هستید تیشرت ملانژ مناسب شماست. چاپ از نوع سابلیمیشن مستقیم می باشد و تمامی رنگ به خورد پارچه میرود به همین علت کاملا قابل شستشو بوده و رنگ ها جلای بسیار زیادی دارند. این تیشرت چه به عنوان تیشرت تبلیغاتی و چه به عنوان تیشرت با چاپ شخصی یکی از بهترین و بی رقیب ترین گزینه ها برای انتخاب تیشرت می باشد. اما در نظر داشته باشید هر چه رنگ طرح شما تیره تر باشد شاهد چاپ زیباتری خواهید بود و سعی کنید از رنگ های روشن برای چاپ روی تیشرت ملانژ استفاده ننمائید. همچنین هر قسمت از طرح شما که سفید باشد در آن قسمت چاپی انجام نمی گیرد و رنگ تیشرت مشاهده میشود. این محصول نیز برای چاپ عکس روی تیشرت بسیار مناسب است.

مشخصات چاپ تیشرت ملانژ

جنس تیشرت: ملانژ
حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
کاملا قابل شستشو
راهنمای سایز تیشرت ملانژ

چاپ تیشرت پنبه ای

چاپ روی تیشرت تبلیغاتی مشکی پنبه ای برای دوخت تیشرت پنبه ای از بهترین جنس پارچه استفاده شده لذا هنگام پوشیدن لطافت زیادی دارد و برای پوست بدن آزار دهنده نیست. چاپ روی تیشرت نخی به ۳ روش لیبلی(استیکری)، مدیا و دیجیتال انجام می پذیرد. در صورتی که هزینه برای شما مهم است از چاپ لیبلی استفاده خواهد شد بدین صورت که ابتدا طرح روی لیبل های پارچه ای مخصوصی چاپ می شود و با حرارت روی تیشرت پرس میگردد به همین علت این نوع چاپ دارای پس زمینه خواهد بود و بعد از چاپ وجود یک لایه روی تیشرت مشهود بوده و با دست کشیدن قابل تشخیص میباشد. اما در صورتی که طرح ارسالی لوگو و یا نوشته و تک رنگ و بصورت خطی کار شده باشد چاپ مدیا انجام خواهد گرفت که بدون حاشیه و پس زمینه بوده و زیبائی و ماندگاری بالاتری نیز دارد. و در نهایت چاپ دیجیتال روی تیشرت بصورت تمام رنگی و بدون پس زمینه بهترین نوع چاپ می باشد اما هزینه ی بیشتری دارد.

مشخصات تیشرت نخی

جنس تیشرت: نخ پنبه اعلاء (۱۰۰% پنبه)
رنگ بندی تیشرت نخ پنبه:
رنگ تیشرت نخی
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
شستشو با دست
راهنمای سایز تیشرت پنبه ای

چاپ تیشرت یقه دار

چاپ روی تیشرت یقه دار

جنس این تی شرت، جودون بوده که به آن تیشرت پولو یا تیشرت لاگوست هم میگویند و به علت زیبائی خاصی که دارد مورد پسند شیک پوشان است. به علت وجود دکمه، چاپ روی تیشرت سمت چپ کوچک و پشت تیشرت بزرگ انجام می گیرد. چاپ تیشرت جودون به صورت مدیا یا دیجیتال است. در صورتی که چاپ رنگی باشد بصورت دیجیتال و در صورتی که تک رنگ و دارای جزئیات کمی باشد بصورت مدیا انجام میشود. چاپ تیشرت یقه دار جودون بهترین انتخاب برای شرکت های معتبر می باشد. در تیراژ بالای ۱۰۰ باشد امکان گلدوزی روی تیشرت جودون مقدور می باشد.

مشخصات چاپ تیشرت جودون

جنس تیشرت: جودون
رنگ تیشرت جودون:
رنگ تیشرت جودون
حداکثر ابعاد چاپ: ۲۰×‍۱۵ سانتیمتر
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
راهنمای سایز تیشرت یقه دار

چاپ تیشرت رگلان

چاپ روی تیشرت آستین بلند رگلان

با توجه به تقاضای بسیار زیاد مشتریان سایت شابلون بعد از تولید انواع تیشرت های آستین کوتاه اینک سایت شابلون تولید و چاپ تیشرت آستین بلند را نیز در دستور کار خواهد قرار داده است. بر همین اساس یکی از پرفروش ترین مدل های تیشرت آستین بلند جهان با ترکیبی از جنس فلامنت و پلی استر را در اختیار شما قرار گرفته است. فرم و استایل تیشرت های فوق بسیار عالی بوده و به علت وجود رنگ خنثی، ست نمودن آن با هر رنگی مقدور است.هر چه رنگ های مورد استفاده برای چاپ تیشرت رگلان تیره تر باشد چاپ زیباتری خواهید داشت. امکان چاپ عکس دلخواه شما روی تیشرت های آستین بلند با ابعاد ۳۰ در ۴۰ سانتی متر وجود دارد که به طور کامل قابل شستشو بوده و پاک نمیگردد. این محصول نیز از مواردی می باشد که چاپ عکس روی تیشرت با کیفیت بالا روی انجام می گیرد.

مشخصات تیشرت آستین بلند

جنس تیشرت: پلی استر ملانژ
رنگ: طوسی و مشکی
حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
نحوه شستشو: کلاملا قابل شستشو
راهنمای سایز تیشرت رگلان

چاپ تیشرت نخی

چاپ روی تیشرت تبلیغاتی سفید پنبه ای

چاپ دیجیتال و بدون محدودیت رنگ با تیراژ بالا و یا یک عدد روی تیشرت نخی انجام میگیرد. این تیشرت ها آستین کوتاه و یقه گرد می باشد و جنس آنها ۱۰۰% پنبه ای بوده و از کیفیت بسیار بالائی برخوردار هستند. قابلیت چاپ هر نوع عکس و لوگوئی روی تیشرت های مذکور وجود دارد. تیشرت نخی به علت جنس بسیار خوب به پوست بدن آسیب نمی رساند به همین علت می توانند انتخاب اول شما در خرید و سفارش این محصول باشد. لازم است این نکته را ذکر نمائیم که چاپ روی تیشرت های نخ پنبه انجام می شود بصورت صد در صد دیجیتال امکان پذیر بوده که کاملا بخورد پارچه رفته و با آب سرد قابل شستشو می باشد. برای انجام این چاپ از جدیدترین روش های چاپ دیجیتال تیشرت دنیا استفاده شده است. این چاپ بهترین چاپ مخصوص تیشرت می باشد و عکس و یا طرح ارسالی شما بدون پس زمینه روی لباس چاپ میگردد. چاپ عکس روی تیشرت نخی بصورت دیجیتال با کیفیت بالائی انجام می گیرد.

مشخصات چاپ تیشرت نخی سفید

جنس: پنبه ای اعلاء (۱۰۰% پنبه)
حداکثر ابعاد چاپ دیجیتال: cm ۲۰×۳۰
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
شستشو چاپ دیجیتال: با دست
راهنمای سایز تیشرت نخی
  • تک از : ۱۹۴۰۰۰ تومان
  • ۱۰ تا ۲۰ عدد: ۱۸۴۰۰۰ تومان
  • تخفیف ویژه تیراژ
  • سفارش تیشرت نخی

چاپ تیشرت فسفری

چاپ تیشرت فسفری چاپ تیشرت فسفری برای اولین بار توسط سایت شابلون ارائه میگردد. تیشرت های فسفری به رنگ های نارنجی، سرخابی و سبز موجود و قابل سفارش می باشد. این نوع تیشرت ها به سفارش مشتری های خاص شابلون تولید و جهت سفارش چاپ در سایت قرار گرفته است. چاپ این تیشرت ها به صورت مستقیم بوده یعنی چاپ به خورد پارچه میرود و بدون پس زمینه می باشد. به همین علت کاملا قابل شستشو می باشد و ماندگاری بسیار طولانی دارد. در نظر داشته باشید هر چقدر طرح های ارسالی تیره تر باشند چاپ زیباتر و بهتری در پی خواهد داشت و هر بخشی از تصویر که دارای رنگ های سفید و یا روشن باشد رنگ تیشرت مشاهده خواهد گردید. رنگ های مورد استفاده در این تیشرت ها بدیع و تازه بوده و با توجه به استقبال از رنگ های گرم و شاد مورد پسند جوانان می باشد.

مشخصات چاپ تیشرت فسفری

جنس تیشرت: فلامنت
رنگ: سبز، نارنجی، سرخابی
حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
سایزهای موجود: L, XL, XXL
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو
مشاهده ابعاد تیشرت فسفری

چاپ تیشرت بدون آستین

چاپ روی تیشرت بدون آستین مدل های مختلف و متنوعی از تیشرت توسط سایت شابلون جهت چاپ ارائه میشود. یکی از تی شرت هائی که طرفدار زیادی داشته و مرتبا از سایت شابلون درخواست میشد تیشرت بدون آستین مردانه است که بیشتر توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار میگیرد. شما می توانید با ارسال عکس و یا طرح اختصاصی خود نسبت به چاپ آن اقدام نمائید. مدل این تیشرت ها اسپورت و ورزشی بوده و بسیار شیک و مدرن می باشد. عکسی که مشاهده می نمائید مربوط به پشت تیشرت است. عدم وجود آستین در این تیشرت ها باعث راحتی و فضای عمل بیشتری میگردد. جنس این تیشرت ها از نوع اسپان می باشد و دارای دوخت بسیار مناسبیست. همچنین چاپ روی تی شرت بدون آستین به گونه ای ست که رنگ به خورد پارچه رفته و دارای کیفیت رنگ بی نهایت بالائی می باشد.

مشخصات تیشرت بدون آستین

جنس تیشرت: اسپان
یقه تیشرت: گرد
رنگ تیشرت: سفید
حداکثر ابعاد cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
نوع چاپ: مستقیم
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
۱۰۰٪ قابل شستشو
مشاهده ابعاد تیشرت بدون آستین
چاپ تیشرت اسپورت

تیشرت آستین بلنداگر بدنبال لباسی و متفاوت و شیک میگردید و در عین حال تمایل دارید تا طرح مورد نظر خود را روی آن چاپ کنید ما تیشرت آستین بلند جدید و خاصی را برای فروش و چاپ عرضه کرده ایم. تیشرت های اسپورت آستین بلند تماما پنبه و دوخت بنگلادشی بوده و دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد که برای افراد خوش پوش لباسی متفاوت است. البته لازم به ذکر است که این تیشرت به صورت محدود عرضه می شود و در صورت اتمام دیگر برای فروش وجود نخواهد داشت. بنابراین در صورتی که تمایل به سفارش این تیشرت با عکس و طرح اختصاصی خودتان دارید حتما زودتر اقدام نمائید. روی این تیشرت می توان هر نوع عکسی بدون محدودیت رنگ تا ابعاد ۲۰ در ۳۰ چاپ نمود. چاپ به صورت دیجیتال می باشد. می توانید از این تیشرت خاص به عنوان هدیه ای متفاوت با چاپ ویژه استفاد نمائید.

مشخصات تیشرت اسپرت

جنس: ۱۰۰% کتان
رنگ: سفید
حداکثر ابعاد چاپ: ۲۰ در ۳۰ سانتی متر
نوع چاپ: لیبلی
سایزهای موجود: -
قابلیت شستشو: دمای ۵۰ درجه
  • به اتمام رسیده است

چاپ تیشرت زنانه


در این بخش می توانید تیشرت های زنانه و دخترانه را مشاهده نمائید و با ارسال طرح، عکس نوشته و یا لوگوی خود تیشرت اختصاصی خود را در اختیار داشته باشید. از این نوع تیشرت می توانید به عنوان هدایای تبلیغاتی و یا برای استفاده خودتان داشته باشید.

چاپ تیشرت بچگانه


ما کوچولو ها را نیز فراموش نکرده ایم. بخشی از مهم ترین تبلیغات تاثیرگذاری روی کودکان است که می تواند برای محصولاتی که مرتبط با کودکان است انجام گیرد و یا می تواند از جنبه ای دیگر به عنوان هدیه ای ویژه برای کودکی که دوستش دارید باشد. تیشرت های موجود هم آستین کوتاه و هم آستین بلند می باشد.