چاپ روپوش

تولید و چاپ روپوش پزشکی، آزمایشگاهی و پرستاری

خط تولید و دوخت انواع روپوش را ایجاد کردیم تا محصولی با کیفیت و درخور توجه برای شما تولید نمائیم. روپوش های فوق به سه نام معروف هستند که شامل روپوش پرستاری، روپوش پزشکی و روپوش آزمایشگاهی می باشد. امکان چاپ روی این محصول ها نیز با کیفیت بالا و صد در صد قابل شستشو فراهم است. علاوه بر مدل هائی که در زیر مشاهده می نمائید بزودی انواع مدل های دیگری را نیز برای شما ارائه خواهیم نمود. چاپ روی این لباس فرم بیمارستانی، پرستاری، استفاده روپوش در مراکز بهداشتی ، آزمایشگاهی و پزشکی و استفاده به عنوان روپوش کار در صنایع غذائی و داروسازی در کسب و کارهای مرتبط که به محیط کاری خود اهمیت می دهند پیشرفت زیادی کرده است.

چاپ روپوش پزشکی سه جیب

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
100% قابل شستشو
جنس روپوش: ترگال
رنگ: سفید
امکان چاپ لوگو و آرم
سایز: 38، 40، 42، 44

ما آماده ارائه خدمات در زمینه چاپ روپوش پزشکی می باشیم. جنس روپوش های مربوطه ترگال می باشد که از نظر ضخامت و کیفیت مقاومت بالائی دارند. تقریبا اکثر قسمت های روپوش قابل چاپ می باشد مگر در قسمت هائی که دوخت وجود دارد. شما نیز می توانید روپوش پزشکی با لوگوی خود داشته باشید و متفاوت باشید. با توجه به استقبال مراکز بهداشتی برای تهیه روپوش های پرستاری با چاپ لوگوی اختصاصی ما این امکان را با چاپی 100% قابل شستشو برای شما فراهم آورده ایم.

شستشوی این روپوش ها صد در صد تضمین شده است
فقط در شستشو در مواد سفید کننده استفاده نشود

سایزسرشانهعرض کمرقد
38395389
40415490
42435893
44455996
چاپ روپوش

جدیدترین نمونه کارهای روپوش

چاپ روپوش

نمونه چاپ روی روپوش آزمایشگاهی دکتر لوکس

روپوش
چاپ روپوش

چاپ روپوش آزمایشگاهی داروسازان ایران

روپوش
چاپ روپوش

چاپ روپوش آزمایشگاهی دانشکده علوم زیستی

روپوش
چاپ روپوش

پروژه چاپ روپوش صنایع غذایی 121

روپوش
چاپ روپوش

نمونه چاپ روپوش آزمایشگاهی DI PAVIA

روپوش
1%
از روپوش شابلون راضی بوده اند

آن چیزی که ما را متفاوت می نمایند کیفیت دوخت و پارچه و همچنین ارائه قیمت رقابت می باشد. همچنین امکان شستشو از نکات مهمی هست که با توجه به نیاز به شستشوی دائم در محصولات ما وجود دارد و از این نظر 100% تضمین میگردد. ما با حوصله و دقت نسبت به ارائه محصول به شما اقدام می کنیم تا با اعتماد ما را انتخاب نمائید.

gowns
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش روپوش در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید