چاپ تقدیرنامه

چاپ تقدیرنامه و لوح تقدیر

شابلون در این بخش با ارائه تقدیرنامه هائی مدرن و فوق العاده زیبا محصولاتی به شما ارائه خواهد داد که بیش از پیش متفاوت بوده و شما را کاملا از دیگران متفاوت خواهد ساخت. حتما شما نیز می دانید که تقدیراز همکاران، کارمندان و یا مشتریان ویژه یکی از اصول شرکت ها و مایه ی تشویق و رشد آنها خواهد شد. ما نیز با ارائه ی این خدمات انواع لوح سپاس خاص خود و همچنین انواع تقدیرنامه را به شما ارائه خواهیم داد. تقدیرنامه های دیپلمات و یا الواح تقدیر طرح سنگ و همچینین تقدیرنامه سرامیکی از تولیدات ویژه ی ما می باشد. از موارد استفاده ی لوح تقدیرهای تولید شده می توان به تقدیرنامه اداری، لوح تقدیر روز معلم، لوح سپاس ورزشی، تقدیرنامه دانش آموزی، لوح تقدیر کارمندی، لوح سپاس بازنشستگی، تقدیرنامه تقدیر و تشکر از میهمانان، لوح تقدیر اعیاد و لوح سپاس ایام خاص انواع مناسبت ها نام برد.اگر شما نیز قصد دارید متفاوت ظاهر شوید و این تمایز را به رخ بکشید پس این بخش مناسب شما خواهد بود. برای اطلاع از انواع تقدیرنامه هائی که شابلون تولید می کند می توانید اطلاعات ذیل را مطالعه فرمائید.

تقدیرنامه طرح سنگ

یکی از پرطرفدار ترین تقدیرنامه های تولید شده توسط شابلون تقدیرنامه های طرح سنگ می باشد. جنس این تقدیرنامه ها سرامیکی بوده و از آنجا که امکان بکارگیری انواع سرامیک در اشکال گوناگون در تولید آن وجود دارد لذا می توان با تلفیقی از انتخاب سرامیک های متنوع و چاپ روی آنها به محصولات فوق العاده زیبائی دست پیدا نمود. طرح ویژه ای که ما برای سرامیک این لوح های سپاس در نظر گرفته ایم طرح سنگ می باشد که نسبت به سرامیک معمولی زیبائی دوچندان دارد و به نوعی کلاسیک است. علت استفاده از سرامیک طرح سنگ به جای سنگ واقعی قیمت ارزان تر و کاهش هزینه هاست. اما زیبائی آن هیچ تفاوتی نداشته و در ظاهر کاملا یکسان هستند. استفاده از سرامیک در ساخت این تقدیرنامه باعث درخشندگی آن شده و امکان مشاهده برجستگی های روی سرامیک که به شکل طرح های مختلف سنگی می باشد باعث شده تا این محصول منحصربفرد و بی نهایت زیبا باشد. همچنین این تقدیرنامه ها برخلاف تقدیرنامه های کاغذی همیشه جلا و رنگ خود را حفظ می نماید. امکان چاپ انواع طرح بدون محدودیت رنگ نیز در تولید این تقدیرنامه ها وجود دارد. شما نیز می توانید طرح مورد نظر خود را طراحی نموده و یا از طراحان خبره ی شابلون یاری بگیرید. لوح تقدیرهای تولید شده به همراه قاب و به همراه پس زمینه ی با قابلیت آویزان شدن در اختیار شما قرارمی گیرد. لازم به ذکر است تولید این تقدیرنامه ها به علت ویژگی های ظاهری خاص بدون قاب مقدور نمی باشد.

 جنس : سرامیک
 طرح: سنگ
 حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
 نوع چاپ: دیجیتال
 محدودیت رنگ: ندارد

تقدیرنامه طرح سنگ کوچک 15×20
تقدیرنامه طرح سنگ متوسط 20×25
تقدیرنامه طرج سنگ بزرگ 20×30

تقدیرنامه طرح سنگ

تقدیرنامه دیپلمات

تقدیرنامه دیپلمات از ابتکارات شابلون بوده و برای تولید این محصول از بشقاب به عنوان تقدیرنامه استفاده شده است که زیبائی و درخشندگی و در عین حال باعث حفظ اصالت ایرانی می باشد و تولیدی انحصاریست. این تقدیرنامه از تمامی دیگر تقدیرنامه ها متمایز بوده و بیشتر مورد پسند افراد، شرکت ها و سازمان های خاص می باشد که می خواهند شخص ویژه ای را مورد تقدیر و تشکر قرار دهند. تاکنون این خدمات اکثرا برای تقدیر از مدیران عالی رتبه و یا میهمانان وی آی پی مورد استفاده قرار گرفته است. از آنجائی که امکان طراحی متنوع و بدون محدودیت برای این محصول وجود دارد لذا می توان تولیدات بسیار متفاوت و مختلفی در این حوزه داشت. در ضمن برای تولید ارزان تر این تقدیرنامه ها از پیش دستی نیز استفاده می شود. اینکار باعث کاهش هزینه ها و تولید تقدیرنامه هائی ارزان تر خواهد شد.

نحوه تولید تقدیرنامه دیپلمات :

همانطور که ذکر شد برای تولید این تقدیرنامه ها از بشقاب و پیش دستی استفاده می شود. اما شاید برای شما نیز این سوال به ذهن خطور کند که چگونه می توانید چنین تقدیرنامه ای سفارش داده و داشته باشید. در این روش ابتدا از بشقاب و پیش دستی های مخصوص سفید و خامی استفاده خواهد شد که قابلیت چاپ دارند. سپس به ابعاد قطر بشقاب و یا پیش دستی طراحی انجام می گیرد. این طراحی می تواند با تمامی نرم افزارهای طراحی انجام گیرد. شما نیز می توانید با طراحی و تهیه متن خاص خود چنین طراحی انجام دهید. البته ما نیز در این بخش یاری رسان شما خواهیم بود و در صورتی که متمایل باشید می توانیم طرح های خاص خود را در این زمینه به شما ارائه دهیم تا از آن استفاده نمائید. تجربه ی ما در این مورد بسیار است و می توانید بدون نگرانی طرح خاص خود را در دست داشته باشید. سپس طرح مذکور با روش های خاص و همچنین پخت در کوره با دمای 300 درجه سانتی گراد روی بشقاب و یا پیش دستی مذکور انجام خواهد شد. سپس روی صفحه ای از جیر چسبانده و به وسیله ی قاب تکمیل خواهد گردید. چندین نوع قاب مختلف نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا نسبت به انتخاب و سفارش آن اقدام نمائید. البته یکی از ویژگی های خاص این تقدیرنامه ها این است که در صورت لزوم می توان آن را با قاب و یا بدون قاب سفارش داد. زیرا که این تقدیرنامه ها قابلیت این را دارند که بدون قاب و توسط گیره از دیوار آویزان شوند و یا روی پایه های مخصوصی قرار گیرند که در تمامی حالات فوق زیبائی خاص خود را خواهد داشت. البته مسلم است که وجود قاب شکل رسمی تری به تقدیرنامه های دیپلمات خواهد داد و به زیبائی آن خواهد افزود. اما حذف قاب باعث کاهش هزینه ها خواهد گردید. شما نیز بسته به شخصی که قصد دارید تا با استفاده از این تقدیرنامه های دیپلمات از وی قدردانی کنید می توانید در هر یک از حالت های ذکر شده آن را سفارش دهید.

 قطر تقدیرنامه دیپلمات کوچک 19 سانتی متر
 قطر تقدیرنامه بزرگ 26 سانتی متر

تقدیرنامه دیپلمات

تقدیرنامه سرامیکی

از آنجا که چاپ تقدیرنامه و لوح سپاس جهت تقدیر از کارمندان، دانش آموزان، پرسنل و یا میهمانان در بین شرکت ها، سازمان ها و مدارس اهمیت ویژه ای پیدا نموده و عاملی جهت تشویق اعضا می باشد لذا سایت شابلون نیز بخشی از خدمات خود را به چاپ تقدیرنامه های سرامیکی با قیمتی پائین تر نسبت به دیگر تقدیرنامه های تولیدی در این سایت اختصاص داده است. البته تقدیرنامه های تولید شده توسط سایت شابلون حاصل ابتکار و خلاقیت پرسنل مجرب آن بوده و کاملا منحصر بفرد است لذا در این تقدیرنامه ها نیز زیبائی و اصالت خاصی حس خواهیم نمود. همانطور که می دانید متریال اصلی مورد استفاده در تولیدات سایت شابلون سرامیک است. در تولید این تقدیرنامه ها نیز از سرامیک استفاده شده است. سرامیک سفید ساده مواد خام و اصلی تولید این تقدیرنامه ها می باشد. ما طرح های شما را به عنوان تقدیرنامه روی سرامیک چاپ می نمائیم. همچنین شما می توانید متن و اسامی خود را برای ما ارسال کنید تا ما برای شما طراحی نموده و جایگذاری اسامی را انجام دهیم. طراحان متخصص ما در این مورد به طور کامل شما را یاری خواهند نمود. در ضمن این تقدیرنامه در ابعاد متفاوت و مختلفی ارائه خواهد شد. همچنین در صورت نیاز می توانید این تقدیرنامه ها را به همراه پشت جیر و قاب سفارش دهید. در غیر اینصورت تقدیرنامه های سرامیکی به همراه گیره و پایه به شما ارائه خواهد شد.

تقدیرنامه طرح سنگ کوچک 15×20
تقدیرنامه طرح سنگ متوسط 20×25
تقدیرنامه طرج سنگ بزرگ 20×30

تقدیرنامه سرامیکی
1%
از چاپ لوح تقدیر شابلون راضی بوده اند

پیشینه طولانی در چاپ روی لوح تقدیر باعث شده است که ما بسیاری از مشکلات را حل کنیم و بهترین تولید را انجام دهیم. با چاپ هزاران تقدیرنامه با طرح های مختلف چه برای سازمان ها و ارگان ها و چه برای بخش خصوصی توانسته ایم رضایت بخش عظیمی از بازار با جلب کنیم. همینک شما نیز می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” همکاری کنید.

Appreciation

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش چاپ تقدیرنامه بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید