چاپ و فروش پرچم کشورها

چاپ، تولید و فروش پرچم ملل رومیزی و تشریفات تک و عمده

در این بخش از سایت شابلون شما می توانید انواع پرچم های کشور ها و ملل شامل پرچم ها ملل رومیزی، پرچم ملل تشریفات و پرچم ملل اهتزاز را سفارش دهید. ما با بهترین کیفیت پرچم های مورد نظر شما را تولید و در زمانی مناسب به شما تحویل خواهیم داد. یکی از علت هائی که بسیاری خرید پرچم از سایت شابلون را ترجیح میدهند کیفیت تولید و زیبائی پرچم های مورد نظر می باشد.

پرچم رومیزی ریشه دار کشورها

درجه کیفی پرچم: A
جنس پرچم: ساتن مات، براق، مخمل
ابعاد پرچم: ۲۹×۱۹ cm
نوع ریشه: دوبل
جنس پایه: سنگی، استیل
طول میله: ۴۲ سانتی متر
وزن پرچم با پایه و میله: ۴۸۵ گرم

سایت شابلون پرچم تمامی کشورها را برای فروش ارائه میدهید و شما براحتی میتوانید نسبت به سفارش آنها در سایت ما اقدام فرمائید. پرچم کشورها و ملل هم به صورت رومیزی به همراه ریشه دوبل و با پایه سنگی و استیل قابل ارائه می باشد. کیفیت و رنگ این محصولات بسیار عالی بوده و پارچه مورد استفاده جنس ساتن میباشد که در همایش های بزرگ و دیدار های بین المللی از این پارچه ها استفاده میگردد.

بسیاری از ارگان ها، شرکت های معتبر و هتل ها برای پذیرائی از میهمانان خارجی از پرچم های ملل استفاده می نمایند. تمامی پرچم های رومیزی کشورها به همراه میله و پایه ارائه میشود اما در صورت نیاز می توانید بدون پایه نیز سفارش دهید. لازم به ذکر است که تمامی پرچم کشورها و مللی که به صورت رومیزی چاپ می شود دو رو چاپ هستند. ارسال نیز به تمامی نقاط ایران امکان پذیر می باشد.

پرچم رومیزی کشورها و ملل

پرچم رومیزی لیزری کشورها

درجه کیفی پرچم: B
جنس پرچم: ساتن براق
ابعاد پرچم: ۲۶×۱۸ cm
نوع ریشه: بدون ریشه
جنس پایه: سنگی، استیل
طول میله: ۴۲ سانتی متر
وزن پرچم با پایه و میله: 455 گرم

در صورتی که به دنبال یک پرچم رومیزی ملل با زیبائی بالاتری می گردید و تمایل دارید مدرن تر به نظر بیائید پرچم لیزری را به شما پیشنهاد می کنیم که برای چاپ پرچم کشورها و ملل نیز بسیار مناسب است. با توجه به اینکه این پرچم ها جدیدتر هستند می توانند نظر شما را بیشتر جلب نموده و محیط کسب و کار شما را با پرستیژ بالاتری نمایان کنند. چاپ پرچم رومیزی تمامی کشورها بصورت لیزری مقدور می باشد. این پرچم با دو پایه ی سنگی و استیل قابل تهیه می باشد. برای ثبت سفارش خود روی لینک ثبت سفارش کلیک نمائید.

با توجه به رد شدن نور از این نوع پرچم بهتر است یکرو چاپ شود
این نوع پرچم امکان شستشو و اتو دارد

پرچم رومیزی کشور ها

پرچم رومیزی لمینت کشورها

درجه کیفی پرچم: A
جنس پرچم: ساتن براق و مات
ابعاد پرچم: 30×20 cm
نوع ریشه: بدون ریشه
جنس پایه: سنگی، استیل
طول میله: ۴۲ سانتی متر
وزن پرچم با پایه و میله: 480 گرم

اگر تمایل دارید پرچم رومیزی ملل شما ایستائی بهتری داشته باشد می توانید از پرچم های رومیزی لمینت بدون ریشه استفاده نمائید. این پرچم ها نسل جدید پرچم ها هستند که پارچه ساتن با یک لایه طلق، لمینت میشود که باعث ایستائی بالای پرچم شده و شکل بهتری به خود بگیرد. به طور کلی نحوه قرار گیری این پرچم های لمینت از پرچم های دیگر بیشتر است و استقبال بیشتری نیز از آنها شده است. البته این نکته را در نظر داشته باشید بدین علت که یک طرف این پرچم ها لمینت می باشد لذا فقط یک روی پرچم چاپ انجام میشود و طرف دیگر لمینت می باشد.

پرچم های رومیزی لمینت بصورت یکرو چاپ میشود
این نوع پرچم امکان شستشو و اتو ندارد

چاپ پرچم رومیزی کشورها

پرچم تشریفات کشور ها و ملل

قابلیت چاپ: دورو
جنس پارچه: ساتن مات، براق و مخمل
نوع ریشه: ریشه دار، بدون ریشه
نوع پایه: پنجه شیری، خورشیدی
ابعاد پرچم: ۱۵۰×۹۰
طول پایه : ۲۳۰ سانتی متر متغیر
جنس پایه: چدن

شما در این بخش از سایت شابلون می توانید پرچم های تشریفات کشور ها و ملل را سفارش دهید. کیفیت پرچم های تشریفات ملل بسیار بالا بوده و در انواع مختلف ارائه میشود. پرچم های تشریفات معمولی ساتن براق و مات به همراه ریشه دوزی، همچنین پرچم های تشریفات مخروطی با ساتن مات و براق با ریشه و بدون ریشه قابل ارائه میباشد. پرچم های تشریفات با پایه های خورشیدی، پنجه شیری و همچنین بدون پایه قابل ارائه است. پرچم های مخروطی بدون ریشه دار و بدون ریشه مورد توجه بیشتری قرار دارد و دارای زیبائی و نمای بصری بهتر نیز هست. در صورتی که به کسب و کار خود اهمیت می دهید و قصد دارد محیط کاری خود را کاملا رسمی جلوه دهید تا مشتری به اعتبار شما هر چه بیشتر پی ببرد و از شما مطمئن باشد حتما به تهیه پرچم های تشریفات اقدام نمائید. هر کجای ایران که باشید امکان ارسال این پرچم ها برای شما وجود دارد.

پرچم تشریفات ملل

پرچم اهتزاز کشور ها و ملل

قابلیت چاپ: یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن و ژرسه
بدون محدودیت رنگ و طرح
چاپ: سابلیمیشن،پیگمنت،اورینت
نحوه اتصال: جای چوب، پانچ

از دیگر پرچم هائی که در این بخش قابل سفارش می باشد پرچم کشور ها و ملل می باشد. سازمان ها و شرکت هائی که با سازمان ها و شرکت هائی خارجی در ارتباط هستند و با آنها مراوده دارند از اهمیت استفاده از پرچم کشورهائی که با آنها در ارتبط هستند مطلع اند و می دانند که مردم نسبت به پرچم کشور خودشان احترام زیادی قائل اند و استفاده از پرچم کشورشان می تواند تاثیر بسیار زیادی در همکاری و اعتماد آنها ایجاد نماید. پرچم های اهتزاز معمولا بصورت یک رو چاپ میگردد و در صورتی که دو رو مد نظر باشد دو پارچه به هم دوخت می شود.
اگر سفارشات شما زیر ۵۰ عدد هست پرچم های اهتزاز فقط در ابعاد استاندارد چاپ میشوند و اگر سفارشات زیادتری داشته باشید در ابعاد بزرگ نیز قابل سفارش می باشد. در صورتی که سفارشات شما بیش از ۵۰ عدد باشد امکان چاپ اسیدی بصورت دو طرفه و با قیمتی بسیار مناسب و پائین تر از چاپ دیجیتال و با مقاومت لازم، وجود خواهد داشت. در صورتی که تعداد سفارش شما زیاد می باشد حتما از ما استعلام قیمت بگیرید.

پرچم اهتزاز کشور ها و ملل

جدیدترین نمونه کارهای پرچم کشور ها ملل

چاپ پرچم

نمونه چاپ پرچم اهتزاز پرداخت الکترونیک پویا

پرچم, اهتزاز
1%
از چاپ پرچم کشور ها راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند ارائه بهترین کیفیت و امکان ارائه ارزان ترین قیمت چاپ پرچم می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه های چاپ پرچم را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

flag
countries

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش پرچم کشور ها و ملل در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید

سلام، من ``بلو`` هستم؛ هوش مصنوعی سایت شابلون! فعلا خیلی کوچیکم واسه همین تو هر دقیقه بیشتر از چهار تا سوال رو نمی تونم جواب بدم و بعضی از جوابام ممکنه دقیق نباشه