چاپ پد موس

چاپ روی پد موس

چاپ و تولید پد موس تبلیغاتی

ما متخصص چاپ با کیفیت پد موس تبلیغاتی با پیشرفته ترین دستگاه های چاپ دیجیتال هستیم. چاپ لوگو روی پد موس به خصوص در ادارات و شرکت ها بسیار معمول میباشد تا جهت ایجاد نظم، یکپارچگی و همچنین زیباسازی محیط کار و البته به رخ کشیدن قدرت سازمانی خود نسبت به چاپ پد موس اقدام نمایند. دستگاه های چاپ ما کیفیت بسیار بالائی دارند و امکان چاپ عکس روی پد موس تبلیغاتی را هم فراهم کرده اند.

مسلما شرکت هائی بیشتر از این خدمات استفاده مینمایند که در محل کار خود از رایانه دارند. اما بسیاری از شرکت ها نیز جهت تبلیغات و ارائه ی پد موس به مشتریان نسبت به سفارش این محصول اقدام مینمایند. ما در این بخش این امکان را برای شما فراهم آورده ایم تا شما نیز بتوانید لوگو و یا آرم خود را به واسطه ی ما بروی پد موس چاپ نمائید.

چاپ پد موس مستطیل

چاپ پد موس مستطیلی با کیفیت درجه یک اعلاء با ماندگاری فوق العاده بالا و جنس لاستیکی با رویه ی پارچه ای با امکان چاپ بدون محدودیت رنگ از پر استفاده ترین و معمول ترین پدموس می باشد. نکته مهم در مورد این پد موس تبلیغاتی این هست که مانند دیگر پد موس های فانتزی و یکبار مصرف نیست و امکان استفاده طولانی داشته و صد در صد قابل شستشو می باشد.

چاپی که روی این نوع پدموس انجام میشود بصورت حرارتی بوده و این باعث میگردد که به هیچ عنوان پاک نشود و حتی در صورت کثیف شدن می توان آن را با مایع و کمی دستمال تر براحتی شستشو داد. مقاومت چاپ این پد موس تبلیغاتی بسیار بالا بوده و حتی استفاده ی طولانی از آن نیز باعث پاک شدن آن نمیگردد.

چاپ پدموس

چاپ پدموس دایره

اگر بنه دنبال پد موس ویژه و خاصی می گردید. چاپ پد موس تبلیغاتی دایره ای را به شما پیشنهاد می کنیم. زیبائی این محصول بسیار زیاد است. شکل دایره ای این پد موس باعث شده است که نسبت به پد موس های معمول متفاوت و مدرن تر به نظر برسد.

پد موس دایره ای نیز مانند پد موس مستطیلی تبلیغاتی دارای کیفیت بسیار بالائی بوده و درجه یک می باشد. امکان چاپ طرح و عکس و نوشته و آرم لوگوی مورد نظر شما با بهترین رنگ ها و بدون محدودیت در طراحی و… روی آن فراهم است.

چاپ پدموس دایره ای

راهنمای چاپ پد موس

در این بخش شما را بیشتر راهنمائی خواهیم کرد

نمونه کارها پد موس چاپ شده

1%
از چاپ پدموس شابلون راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند ارائه بهترین کیفیت و امکان ارائه ارزان ترین قیمت چاپ پدموس می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه های چاپ پدموس را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

mousepad
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش چاپ روی پد موس در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید