هدایای تبلیغاتی

شابلون، ارائه دهنده هدیه تبلیغاتی

شابلون با شعار ارائه هدایای تبلیغاتی با کیفیت و ارائه راهکاری های جدید چاپ پا به عرصه وجود نهاد. انواع هدایای تبلیغاتی شامل تیشرت، لیوان، ظروف، پرچم، پدموس و… از خدمات خاص شابلون می باشند. هدف ما ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و ارائه بهترین تولیدات می باشد و تمام کسانی که با شابلون کار کرده اند این برند را به عنوان برندی خوش قول و با کیفیت می شناسند. کارشناسان و متخصصان ما همواره پاسخگوی شما خواهند بود تا بهترین هدایای تبلیغاتی را به شما ارائه نمایند.

خدمات و محصولات شابلون

چاپ تیشرت

در صورتی که می خواهید عکس و یا لوگوی مورد نظر خود را روی تیشرت چاپ نمائید ما در این بخش از سایت شابلون انواع تیشرت ها و روش های چاپمان را به صورت دقیق توضیح داده ایم. طرح از شما چاپ از ما...

چاپ ظروف

اگر شرکت شما برای پذیرائی اهل بکارگیری از روش های مدرن میباشد، بهترین پیشنهاد برای شما چاپ لوگوی شرکت روی ظروف می باشد. ما ده ها ظرف مختلف با امکان چاپ اختصاصی ارائه میدهیم.

چاپ شال

بانوان ایرانی نماد نجابت و زیبائی هستند. شابلون نیز محصولات مخصوصی را برای ایشان ارائه میدهد که شامل چاپ روی شال و روسری می باشد و به عنوان لباس فرم برای پرسنل خانم گزینه بسیار مناسبی است.

تیشرت زنانه

در این بخش می توانید تیشرت های زنانه و دخترانه را مشاهده نمائید و با ارسال طرح، عکس نوشته و یا لوگوی خود تیشرت اختصاصی خود را در اختیار داشته باشید.

پرچم ایران

چاپ پرچم ایران در سایزهای مختلف مانند پرچم اهتزاز، رومیزی و تشریفات در سایت ما انجام می گیرد. ما تمامی استانداردهای تولید یک پرچم ملی را در نظر گرفته ایم و بهترین ها را ارائه داده ایم.

چاپ لیوان

چاپ روی لیوان با رنگ های متنوع و زیبا و همچنین چاپی با کیفیت فوق العاده از دیگر خدمات شابلون میباشد. در این بخش علاوه بر معرفی انواع لیوان کمترین قیمت های ممکن برای چاپ را به شما ارائه خواهیم داد.

چاپ پدموس

در صورتی که در شرکت شما از رایانه استفاده میشود و یا کسب و کار شما به رایانه مرتبط است می توانید برای استفاده و همچنن برای تبلیغات لوگو و آرم اختصاصی خود را روی پدموس چاپ نمائید.

چاپ بشقاب

خاص ترین خدمات شابلون چاپ عکس روی بشقاب و پیش دستی می باشد که در ایران به صورت بسیار محدود انجام میگیرد و تا به امروز به صورت عمومی مورد استفاده قرار نگرفته بود.

چاپ بچگانه

ما کوچولو ها را نیز فراموش نکرده ایم. بخشی از مهم ترین تبلیغات تاثیرگذاری روی کودکان است که می تواند برای محصولاتی که مرتبط با کودکان است انجام گیرد و یا می تواند از جنبه ای دیگر به عنوان هدیه ای ویژه برای کودکی که دوستش دارید باشد.

چاپ هودی

برای فصل سرد انواع هودی و سویشرت در رنگ های مختلف را در نظر گرفته ایم که امکان چاپ روی آنها مقدور است. هودی و سویشرت بزرگسال و همچنین کودکان در این بخش وجود دارد.

چاپ پرچم

چاپ اختصاصی آرم و لوگو روی انواع پرچم های مختلف جزو خدمات ویژه ی شابلون میباشد. از آنجا که این پرچم ها عموما در شرکت های بسیار معتبر و همایش ها استفاده میگردد ما نهایت کیفیت را مد نظر قرار داده ایم.

چاپ پازل

پازل بازی علاوه بر جنبه ی تبلیغاتی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای کودکان باشد. پازل بازی هدیه ای برای میهمانان تولد و مراسم هاست که هزینه تولید بسیار مناسب و صرفه اقتصادی زیادی دارد.

چاپ روپوش

چاپ روی انواع روپوش شامل روپوش آزمایشگاهی و پزشکی و پرستاری از خدمات پر طرفدار شابلون میباشد. خدمات اختصاصی ما برای کادر درمان به سبب تشکر از فداکاری آنها می باشد.

رستورانی

گروه صنعتی شابلون در تولید لباس فرم رستورانی و همچنین چاپ آرم و لوگو روی انواع لباس فرم رستورانی متبحر است. ما در سریع ترین زمان مناسب ترین قیمت لباس رستورانی را به همراه چاپ به شما ارائه خواهیم داد.

چاپ پیراهن

متنوع ترین رنگ بندی پیراهن را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید با چاپ لوگوی خود روی آن، برای سازمان و یا شرکت خود لباس اداری و رسمی شیک داشته باشید.

شابلون؛ ارائه دهنده تخصصی خدمات چاپ

هدایای تبلیغاتی منحصر بفــرد با شابلون

شابلون؛ چاپ روی انواع سطوح

وقتی شابلون با شماست…

چاپ روی محصولات شابلون90%
90%
چاپ روی محصولات مشتری10%
10%
میزان رضایتمندی مشتریان از چاپ96%
96%

جدیدترین نمونه کارهای شابلون

چاپ هودی

نمونه چاپ هودی طوسی زرین ابزار

هودی
جهت دریافت تخفیف ویژه شابلون برای سفارشات بالای 50 عدد تماس بگیرید