چاپ لباس رستوران

چاپ روی لباس رستورانی

تولید و چاپ لباس آشپزی و رستورانی

شابلون به عنوان متخصص در امر تولید و چاپ انواع لباس فرم در ایران نسبت به خدمات رسانی در زمینه تولید فرم رستورانی و آشپزی اقدام می نماید. در این بخش می توانید محصولات مختلفی که در رستوران مورد استفاده میگردد را به همراه قیمت چاپ لوگو مشاهده فرمائید. هزینه ی چاپ روی این محصول بسیار اندک می باشد اما باعث ایجاد تحولی شگرف در محیط کاری شما خواهد گردید و نظم و اعتبار را برای شما به همراه خواهد داشت. با مشاهده لباس های آشپزی معرفی شده براحتی مدل مورد نظر را با چاپ لوگوی اختصاصی سفارش دهید.

چاپ پیش بند

بسیاری از رستوران ها و نیز بسیاری از امکانی که به صورت کارگاه بسته بندی مواد غذائی اداره می شود برای پرسنل و کارکنان خود از پیش بند استفاده می نمایند تا لباس آنها تمیز و سالم باقی بماند. اما چاپ لوگو و یا طرح اختصاصی روی پیش بند موجب زیباتر شدن و البته نظم در محل کار خواهد گردید. شابلون نیز به چاپ روی پیش بند با استفاده از روش حرارتی می پردازد. از موارد استفاده این پیش بند ها می توان به استفاده در رستوران ها، بسته بندی مواد غذائی و همچنین پیشبند پیش خدمت نام برد.

جنس پیش بند: تترون
حداکثر ابعاد چاپ: 20×30 سانتیمتر
عرض پیش بند: 65 سانتیمتر
ارتفاع پیش بند با احتساب بند: 115 سانتیمتر
قابل شستشو
بدون محدودیت رنگ و چاپ

چاپ پیش بند

چاپ روی لباس فرم رستورانی

گروه صنعتی شابلون در تولید فرم های رستورانی و همچنین چاپ آرم و لوگو روی آن متبحر است. ما در سریع ترین زمان مناسب ترین قیمت لباس رستورانی را به همراه چاپ به شما ارائه خواهیم داد. لازم به ذکر است است این پیراهن رستورانی در رنگ بندی های مختلف در قسمت گردن و جیب قابل ارائه می باشد و در انواع آستین کوتاه و آستین بلند تولید میگردد. جنس لباس از تترون بوده و چاپ روی آن بدون محدودیت رنگ با کیفیت بسیار بالائی انجام خواهد گرفت. این لباس به همراه چاپ لوگو به عنوان فرمی متحدالشکل در رستورانها مورد استفاده قرار می گیرد و جلوه ی خاصی به فضای کاری می بخشد. از جنبه های قابل استفاده از این محصول می توان به این مواد اشاره کرد: رستوران، شیرینی پزی و شیرینی فروشی،کافی شاپ،  فست فود، آشپزی

رنگ یقه و جیب: سرمه ای
جنس: تترون و ترگال
انواع آستین: کوتاه، بلند
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو
حداکثر ابعاد چاپ: ۳۰×۴۰ سانتیمتر

چاپ لباس فرم رستورانی

نمونه لباس رستورانی چاپ شده

چاپ پیش بند
نمونه چاپ روی پیشبند سفید موزاییک آرتیست
پیش بند
چاپ پیش بند
نمونه چاپ روی پیشبند مشکی سازینی
پیش بند
چاپ پیش بند
پروژه چاپ پیش بند مشکی اثر انگشت کندل
پیش بند
چاپ پیش بند
پروژه چاپ پیش بند رویداد گردشگری ایران
پیش بند
چاپ پیش بند
نمونه چاپ روی پیش‌بند اعضای داخلی بدن
پیش بند
1%
از چاپ لباس راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند ارائه بهترین کیفیت و امکان ارائه ارزان ترین قیمت چاپ لباس رستورانی می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

restaurant
clothes
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش چاپ روی لباس رستورانی در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید