چاپ روی فنجان

به علت استقبال و درخواست فراوان مشتریان و همراهان سایت شابلون، از این پس چاپ روی فنجان و نعلبکی نیز به محصولات اضافه گردید. شما می توانید با ارسال لوگو، آرم و یا عکس مورد نظر خود به چاپ روی فنجان حتی با تعداد کم اقدام فرمائید. فنجان سرامیکی و فنجان و نعلبکی چینی دو محصولی هستند که در این بخش قابل سفارش می باشند.

چاپ فنجان نعلبکی کواترو

چاپ فنجان نعلبکی این محصول که مخصوص نوشیدن قهوه می باشد کمی از فنجان نعلبکی های چایخوری کوچک تر بوده و علاوه بر داشتن قاشق دارای نعلبکی مربع شکل یا کواترو می باشد که زیبائی خاصی به آن بخشیده است. گرچه از این فنجان و نعلبکی به فنجان و نعلبکی قهوه خوری یاد می شود اما مشکلی برای صرف چای در آن وجود ندارد. امکان چاپ اختصاصی لوگو دو طرف این ست وجود دارد. محدودیتی در طرح و رنگ لوگوی ارسالی برای چاپ وجود ندارد. همانند دیگر محصولات موجود در این بخش شما می توانید حتی یک دست از این محصول را سفارش دهید و در محیط کار خود از آن استفاده نموده و زیبائی خاصی به محل کار خود و پذیرائی از مهمانانتان ببخشید.

مشخصات فنجان و نعلبکی چینی

درجه کیفی ظروف: C
رنگهای موجود: شیری
تعداد هر دست: ۶ عدد
قطر:۷، ارتفاع:۶
قابل شستشو بصورت معمول
وزن: ۲۱۴۸ گرم

چاپ فنجان استیل

چاپ فنجان استیل متفاوت ترین محصول این بخش فنجان استیل دو جداره می باشد که برای نگهداری مایعات داغ برای مدت طولانی بسیار کاربرد دارد. در این محصول پلاستیکی و دسته و بدنه ی آن استیل می باشد. همچنین دسته این قابلیت را دارد که بصورت گیره در بیاید و به جائی که مد نظر شماست قفل گردد. چاپ لوگو و آروم روی این فنجان با کیفت بسیار بالا انجام می گیرد. همچنین دسته ی لیوان به رنگ قرمز می باشد که در حال حاضر فقط همین رنگ موجود است.
اما حتما این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ های روشن نتیجه ی مطلوبی در این چاپ نخواهند داشت و این محصول مناسب برای چاپ عکس و تصویر نیست بلکه اختصاصا برای لوگوهائی که نسبتا دارای رنگ تیره تری هستند در دو طرف آن مناسب می باشد.

مشخصات فنجان استیل

درجه کیفی ظروف: A
رنگهای موجود: نقره ای
جنس: استیل دو جداره
قطر:۷، ارتفاع:۸
قابل شستشو بصورت معمول
ارتفاع فنجان: ۸ سانتیمتر
وزن: ۱۰۸ گرم

چاپ فنجان و نعلبکی چینی

چاپ نیم ماگ ست فنجان و نعلبکی مدیریتی که شامل ۱ فنجان و ۱ نعلبکی می باشد و فقط امکان چاپ روی فنجان وجود دارد یکی دیگر از خدمات فوق العاده زیبای محصولات مرتبط با فنجان سایت شابلون میباشد. ممکن است شما در کسب و کار خود نیاز به ظروف پذیرائی داشته باشید تا با استفاده از آن بر زیبائی و تاثیر محیط خود بیافزاید اما قصد ندارید که برای اینکار هزینه ی زیادی پرداخت کنید. ما شما را پشتیبانی خواهیم کرد. بدین منظور فنجان و نعلبکی های چینی بسیار شیک و زیبائی را در نظر گرفته ایم و با قیمت بسیار مناسب برای شما چاپ می شود و البته نیاز به صرف زمان زیادی نیز نخواهد بود. اما در سفارشات تعداد محدود ظروف چینی از رنگ های حرارتی استفاده می نمائیم و با استفاده از این روش می توانیم با سرعت مناسبی ظروف مربوطه را با لوگوی شما بصورت چاپ شده ارائه دهیم. قیمت بسیار مناسب در کنار سرعت در چاپ و کیفیت عالی یکی از مزیت های چاپ روی این ظروف می باشد. همینک شما نیز می توانید فنجان و نعلبکی مخصوص کسب و کار خود را با صرف هزینه ی اندک در اختیار داشته باشید و فضای متفاوتی در جلسه ی کاری و یا مهمانی خویش ترسیم نمائید. مطالب بسیاری در مورد تاثیر بصری تبلیغات نوشته شده است که نمود اصلی آن را می توانید در چاپ لوگوی خود روی ظروف پذیرائی مشاهده نمائید.

مشخصات فنجان و نعلبکی چینی

درجه کیفی ظروف: C
رنگهای موجود: شیری
شامل ۱ فنجان و نعلبکی
قطر: ۷.۵ ، ارتفاع:۵
قابل شستشو بصورت معمول

چاپ فنجان سرامیکی

چاپ فنجان

در صورتی که تمایل دارید فنجان بدون نعلبکی سفارش دهید فنجان های سرامیکی گزینه ی خوبی برای شما خواهند بود. فنجان سفید سرامیکی به علت ظرافت و کوچکی به عنوان فنجان چایخوری و همچنین فنجان قهوه خوری و پذیرائی از میهمانان مورد استفاده قرار می گیرد. همچینین می تواند برای استفاده ی کودکان گزینه بسیار مناسبی باشد. در نظر داشته باشید امکان چاپ لوگو اختصاصی شما با کیفیت بالا روی فنجان های سرامیکی فراهم می باشد و محدودیتی باید رنگ لوگو وجود ندارد و هر لوگوئی و با هر رنگی قابل چاپ است. همچنین محدودیتی برای تیراژ نیز وجود ندارد و حتی شما می توانید یک عدد نیز سفارش دهید. سفارشات زیر ۵۰ عدد را از طریق سایت و گزینه ثبت سفارش اقدام نمائید.

مشخصات چاپ روی فنجان سرامیکی

جنس فنجان: سرامیکی، چینی
درجه کیفی لیوان چینی : C
قطر: ۷، ارتفاع:۷.۵ 
قابل شستشو بصورت معمول
ابعاد قابل چاپ فنجان: ۵×۵ 
وزن : ۱۸۰ گرم

چاپ کاپ چینی

چاپ نیم ماگ کاپ چینی یا نیم ماگ با شکل و شمایل خاص و بزرگ خود کوتاه قد و تپل بوده و دل هر استفاده کننده ای را به خود خواهد برد. همچنین امکان قرار دادن آنها داخل یکدیگر وجود دارد تا فضای کمتری را اشغال نمایند. کاپ چینی برای نوشیدنی های گرم بسیار مناسب می باشد و می تواند مدت زمان زیادی گرمای مایعات را نگه دارد. این کاپ ها قابلیت چاپ را دارا می باشند و شما می توانید با ارسال لوگوی خود نسبت به چاپ آنها اقدام نمائید. هر دست کاپ چینی ۶ عدد می باشد و بصورت دست بفروش میرسد.

مشخصات کاپ چینی

جنس کاپ: چینی
درجه کیفی لیوان : C
رنگهای موجود : شیری
محل چاپ : دو طرف
قابل شستشو بصورت معمول
تعداد هر دست: ۶ عدد
  • اتمام موجودی
چاپ لیوان