طراحی کارت ویزیت

یکی از بهترین راه‌های شناخته شدن یک برند طراحی کارت ویزیت تخصصی است. در کسب و کارهای امروزی کمتر برندی پیدا می‌شود که از این ملزوم بسیار مهم یعنی کارت ویزیت غافل باشد. حتی افراد متخصص در زمینه‌های کاری مختلف هم برای سفارش طراحی کارت ویزیت شخصی (مانند طراحی کارت معماری) اقدام می‌کنند. یکی از مزایای کارت ویزیت ابعاد آن است که باعث ‌شود مشتری‌ها به راحتی این کارت‌ها را در جیب و کیف خود نگهداری کنند و در مواقع لزوم به آن رجوع کنند.

ما در تیم شابلون با طراحی کارت ویزیت خاص و جذاب، تأثیرات شگرفی در بیزینس شما به وجود می‌آوریم. طراحان ارشد ما در طراحی کارت‌ ویزیت ­­­شرکت شما اطلاعاتی مختصر ولی مفید مانند شماره تماس، آدرس وب سایت و ایمیل، و… را با رعایت مبانی صحیح بصری در کنار هم قرار می‌دهند.

گروه طراحان ارشد شابلون با تجربه بالا و طولانی در زمینه طراحی کارت ویزیت خلاقانه، توانایی بالایی در معرفی شما به عنوان یک برند معتبر را دارد. این گروه با انتخاب رنگ‌های سازمانی مناسب مارکتینگ و متناسب با نوع و اهداف بیزنس شما، طراحی کارت ویزیت مدرن و با رعایت اصول زیبایی شناسی را برای شما انجام می‌دهد. پس برای داشتن طراحی کارت ویزیت مدرن کار خود را به گروه متخصص ما بسپارید و با خیالی آسوده به کسب و کار خود بپردازید.

لطفا جهت دریافت مشاوره و قیمت با واحد طراحی تماس حاصل فرمائید