طراحی پوستر

هر موقع که از خیابان‌های شلوغ گذر کنید ناخودآگاه با انبوهی از پوسترها که به در و دیوار شهر چسبیده شده روبرو می‌شوید. یا زمانی که در فضای مجازی هستید با انبوهی از پوسترهای دیجیتال مواجه می‌شوید. این موضوع آگاهیِ کسب و کارهای موفق از اهمیت و نقش پوستر در دنیای تبلیغات را نشان می‌دهد. اما بسیار از این پوسترها توجه افراد را جلب نکرده و بسیاری از افراد بی تفاوت از کنار این پوسترها رد می‌شوند. آنچه می‌تواند توجه بینندگان را جلب کند طراحی حرفه ای پوستر است. استفاده از رنگ‌های مناسب، ترکیب‌بندی جذاب اما مینی‌مال اصولی است که باید در طراحی پوستر رعایت شود.

پس اگر شما به فکر سفارش طراحی پوستر برای تبلیغ کسب‌و‌کار خود هستید، آن را به شرکت شابلون بسپارید. تیم طراحی ما با کادری مجرب در زمینه طراحی پوستر تبلیغاتی و تخصص در زمینۀ برندسازی این اطمینان را به شما می‌دهد که برند شما به خوبی در ذهن مخاطبان نقش ببندد.

و اما اگر شما نیاز به طراحی پوستر هنری با مبانی زیبایی شناسی و مفهومی دارید، گروه طراحی شابلون خبر خوبی برای شما دارد.

تیم طراحی شابلون شامل هنرمندانی با تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی و متخصص در زمینۀ گرافیک دیزاین، تصویرسازی، عکاسی، توانایی بالایی در طراحی پوسترهای هنری (طراحی پوستر کنسرت، تئاتر و …) با نگاهی ظریف و دقیق دارد. این موضوع درست است که قیمت طراحی پوستر هنری بیشتر از طراحی پوستر دیجیتال و تبلیغاتی است اما پوستر هنری به علت زمان و دقتی که برایش گذاشته شده، ارزش این صرف هزینه بیشتر را دارد.

لطفا جهت دریافت مشاوره و قیمت با واحد طراحی تماس حاصل فرمائید