شال تبلیغاتی

تولید شال تبلیغاتی زنانه تک و عمده

هنگامی که یک همایش و یا رویداد دارید و یا اگر محیط کاری منظم و شیکی دارید شال تبلیغاتی با درج آرم و لوگوی شما روی آن کمک بسزائی در بازاریابی و ایجاد حس برتری در برند شما خواهد نمود و با تاثیر مستقیم در چشم بیننده در پیشبرد هدف شما مبنی بر به یاد ماندن در ذهن مشتریان را کمک خواهد نمود. امکان چاپ لوگوی شما در یک یا دو طرف شال تبلیغاتی امکان پذیر می باشد.

شال زنانه تبلیغاتی

شال تبلیغاتی زنانه با امکان درج لوگو مخصوص بانوان خوش سلیقه و شرکت هائی که به نظم و زیبائی ظاهری کارمندان خوب توجه دارند و همچنین برای ارگان و سازمان هائی که قصد دارند لباس فرم شکیلی برای پرسنل خود در نظر داشته باشند تولید شده است. جنس شال های مورد استفاده اصطلاحا کج راده می باشد و دارای رنگ سفید و همچنین ریشه در دو طرف شال می باشند. شما بسته به سلیقه خود می توانید آرم خود را در یک طرف و یا دو طرف این شال تبلیغاتی داشته باشید. البته چون معمولا یک طرف شال جلو قرار می گیرد درج لوگو در یک طرف شال کفایت می کند. جهت درج لوگو و طرح روی شال تبلیغاتی هیچ محدودیتی برای رنگ و طرح وجود ندارد و همچنین 100% قابل شستشو می باشد

جنس شال: پلی استر پنبه
100% قابل شستشو
رنگ شال: سفید
سایز شال های موجود : ۱۷۵×۶۰ cm
حداکثر ابعاد چاپ: 20×30 سانتیمتر
درجه کیفی شال: B

شستشوی این شال صد در صد تضمین شده است
فقط در شستشو در مواد سفید کننده استفاده نشود

شال تبلیغاتی
1%
از شال راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند ارائه بهترین کیفیت و امکان ارائه ارزان ترین قیمت شال تبلیغاتی می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه های شال را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

shawl
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش شال تبلیغاتی در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید