چاپ زیرلیوانی

چاپ روی زیرلیوانی

چاپ روی زیرلیوانی تک و عمده

ما با کیفیت ترین و قابل استفاده ترین زیرلیوانی هائی MDF را تولید و چاپ می نمائیم. از آنجائی که با ماگ های سرامیکی ارائه شده معمولا استفاده از نعلبکی نیست بر آن شدیم تا محصول جدیدی را به عنوان زیر لیوانی ارائه دهیم تا بتواند به عنوان جایگاهی برای قرار گیری ماگ های مذکور مورد استفاده قرار گیرد.

چاپ زیر لیوانی دایره ای

شکل این زیرلیوانی دایره ای می باشد که هماهنگی بسیار زیادی با ماگ و اندازه آنها دارد. همچنین جنس این زیرلیوانی ها MDF می باشد که دارای ماندگاری مناسب و مقاومت بالا در برابر رطوبت و مایعات دارد. امکان چاپ طرح و لوگوی اختصاصی شما بدون محدودیت رنگ و طرح روی این زیرلیوانی ها وجود دارد که استقبال خوبی نیز از آن گردیده و به عنوان یک محصول ارزان قیمت تبلیغاتی گزینه بسیار مناسبی می باشد. شما نیز می توانید بسادگی با کلیک روی گزینه ثبت سفارش این محصول را با لوگوی خودتان سفارش دهید.

چاپ زیرلیوانی

چاپ زیرلیوانی مربع

زیرلیوانی های مربع نسبت به دایره کمی رسمی تر می باشند. البته گوشه های این زیرلیوانی ها صاف نیست و کمی گرد می باشد که باعث میشود زیبا تر به نظر برسد. این زیرلیوانی از نظر کیفیت و جنس مانند زیرلیوانی های دایره ای می باشد و امکان چاپ هر عکس و تصویری روی آن فراهم است و این چاپ بصورت صد در صد دیجیتال انجام میشود که کیفیت و ماندگاری خوبی دارد.

چاپ روی زیرلیوانی

راهنمای انتخاب چاپ زیرلیوانی

در این بخش شما را بیشتر راهنمائی خواهیم کرد

نمونه کار چاپ عکس روی زیرلیوانی

1%
از چاپ زیرلیوانی شابلون راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند ارائه بهترین کیفیت و امکان ارائه ارزان ترین قیمت چاپ زیرلیوانی می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه های چاپ لوگو روی زیرلیوانی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

coaster
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش چاپ لوگو روی زیرلیوانی در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید