چاپ تیشرت زنانه

تولید و چاپ روی تیشرت زنانه، بصورت دیجیتال تک و عمده

سفارش چاپ روی تیشرت زنانه شامل چاپ طرح، عکس و همچنین لوگو روی تیشرت و تاپ دخترانه و زنانه بدون محدودیت رنگ برای خانم های شیک پوش توسط سایت شابلون انجام می گیرد. انواع مختلف مدل های تیشرت زنانه جدید در سایت شابلون موجود است. ما این امکان را برای شما فراهم نموده ایم که چاپ تیشرت زنانه اختصاصی با عکس دلخواه خودتان را با سلیقه خودتان طراحی و چاپ نمائید.

چاپ تیشرت زنانه اسپان

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
 جنس تیشرت: پلی استر اسپان
 رنگ تیشرت: سفید
 حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
 نوع چاپ روی تیشرت: سابلیمیشن
 سایزهای موجود: S, M, L, XL

شما می توانید در این بخش از سایت شابلون عکس و یا طرح مورد نظر خود را ارسال نمائید تا روی تیشرت زنانه آستین کوتاه چاپ شود. تیشرت های مذکور نسبت به تیشرت های مردانه دارای دوخت متفاوتی در قسمت های کمر، سرشانه و یقه میباشد. بعد از درخواست ویژه ی مشتریان برای دوخت تیشرت زنانه، شابلون نسبت به تولید تیشرت های مذکور با کیفیت چاپ بسیار بالا اقدام نموده است. جنس پارچه های مورد استفاده اسپان درجه یک میباشد که علاوه بر لطافت بالا بهترین ماندگاری را در نگهداری رنگ های چاپ شده دارد به نحوی که کاملا قابل شستشو بوده و رنگ آن به هیچ عنوان از بین نمیرود. همچنین می توانید با ست نمودن این تیشرت با تیشرت های مردانه، ست دو نفره ی زیبائی را برای خود تهیه نمائید.

سایزسرشانهعرض کمرارتفاع
M343657
L434261
XL455068
چاپ تیشرت

چاپ تاپ بندی زنانه

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
 جنس تیشرت: پلی استر اسپان
 رنگ تیشرت: سفید
 حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
 نوع چاپ روی تیشرت: سابلیمیشن
 سایزهای موجود: S, M, L, XL

این محصول مخصوص خانم ها می باشد. چاپ عکس روی تاپ بندی دخترانه ویژه ی بانوان هم میتواند به عنوان هدیه ای زیبا و خاص چه شخصی و چه تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد. جنس تاپ بندی اسپان بوده و بدین علت چاپ روی آن به صورت سابلیمیشن انجام گرفته و دارای کیفیت خوبی میباشد. شما نیز می توانید به سادگی این محصول را برای چاپ عکس و یا لوگوی مورد نظر خود سفارش دهید. این محصول هدیه ی بسیار مناسبی برای مراسم ویژه و یا برای یک دوست باشد.

بسیاری از کسانی که این محصول را سفارش داده اند از آن به عنوان لباس متحد الشکل در تولد ها و مراسم شادی خویش استفاده نموده اند. بسیاری از مزون مخصوص خانم ها نیز از این تاپ بندی و خدمات چاپ روی آن برای تکمیل طراحی خود استفاده می نمایند. این لباس برای فصل گرما گزینه ی بسیار مناسبی می باشد.

سایزعرض کمرارتفاع
S3052
M3454
L3856
چاپ تیشرت

چاپ رکابی زنانه

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
 جنس تیشرت: پلی استر اسپان
 رنگ تیشرت: سفید
 حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
 نوع چاپ روی تیشرت: سابلیمیشن
 سایزهای موجود: S, M, L, XL

اگر به دنبال هدیه ی زیبائی می گردید و می خواهید کمی هم متفاوت باشد ما به شما چاپ عکس روی رکابی زنانه را توصیه می کنیم. این تاپ رکابی که به تازگی طرح آن توسط خیاطان خوش ذوق سایت شابلون تولید شده مناسب خانم ها می باشد و البته ویژگی اصلی آن علاقمندی و مقبولیت بین خانم هاست که آن را برای هدیه ای بسیار زیبا و البته با قیمتی بسیار مناسب تبدیل می کند.

شما هم می توانید با اندکی ذوق و سلیقه طرح و یا عکس مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا با چاپ آن، اختصاصی ترین هدیه ی ممکن را تولید کرده باشید. شما می توانید با کمک ما و با سلیقه ی شخصی خود یک هدیه ی زیبا و ماندگار چاپ نمائید. توجه بفرمائید که امکان چاپ هر نوع عکس و طرح اختصاصی که شما ارسال می نمائید روی این تیشرت وجود دارد.

سایزعرض کمرارتفاع
S3049
M3854
L4260
XL4368
چاپ روی تیشرت

چاپ دکلته زنانه

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
 جنس تیشرت: پلی استر اسپان
 رنگ تیشرت: سفید
 حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
 نوع چاپ روی تیشرت: سابلیمیشن
 سایزهای موجود: S, M, L, XL

یک پاپیون بزرگ و خوشگل روی سینه نشانه ی اصلی این دکلته دخترانست که باعث شده این دکلته دخترانه متفاوت و زیبا شود و محصول جدیدی باشد که ما برای طرفداران جوان آماده کرده ایم. یک تاپ ویژه و یک هدیه ی خاص برای شما که دوست دارید تنوع بیشتری از لباس های زنانه را در اختیار داشته باشید. شما می توانید عکس، نوشته و یا طرح اختصاصی خودتان را برای ما ارسال نمائید تا ما آن را مانند نمونه ای که در عکس مشاهده می نمائید با بهترین کیفیت برایتان چاپ نمائیم. با استفاده از این لباس زیبا و طرحی که شما روی آن چاپ خواهید نمود می توانید متفاوت ترین هدیه ای را که تابحال به کسی داده اید در اختیار داشته باشید. ما این تاپ دکلته را به عنوان یکی از هدیه های ویژه ی ولنتاین در نظر گرفته و ارائه می دهیم.

سایزعرض کمرارتفاع
S3149
M3854
L4260
XL4467
چاپ تیشرت دکلته زنانه

چاپ تیشرت زنانه نخی

 جنس تیشرت: 100% نخ پنبه
 نوع یقه: گرد
 حداکثر ابعاد چاپ: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
رنگ های تیشرت نخ پنبه: مشکی
 سایزهای موجود: M, L, XL, XXL
چاپ بدون محدودیت CMYK
 نوع چاپ روی تیشرت: لیبلی، مدیا، دیجیتال

در صورتی که بهترین کیفیت پارچه برای شما ملاک باشد تیشرت زنانه نخی بهترین گزینه می باشد. با توجه به الیاف پنبه ای بکار رفته در تولید و دوخت این تیشرت نرمی و لطافت زیادی در این تیشرت وجود دارد و عدم ایجاد حساسیت و همچین کمترین میزان گرما و بیشترین میزان خنکی در آن وجود دارد. بعد از درخواست ویژه ی مشتریان برای چاپ تیشرت زنانه نخی، شابلون نسبت به تولید تیشرت های مذکور با کیفیت چاپ بسیار بالا اقدام نموده است. چاپ های مختلفی برای این تیشرت مقدور می باشد. در صورتی که عکس شما تمام رنگی هست چاپ لیبلی یا دیجیتال در صورتی که نوشته و یا لوگوی تک رنگ می باشد چاپ مدیا قابل انجام می باشد.

سایزسرشانهعرض کمرارتفاع
S303250
M---
L403957
XL434069
چاپ روی تیشرت

چاپ تیشرت زنانه ضربدری

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
 جنس تیشرت: پلی استر اسپان
 رنگ تیشرت: سفید
 حداکثر ابعاد چاپ تیشرت: cm ۳۰‍‍‍‍‍‍‍×۴۰
 نوع چاپ روی تیشرت: سابلیمیشن
 سایزهای موجود: S, M, L, XL

مدل جدید چاپ روی تیشرت زنانه و دخترانه با حالت ضربدری کاری از تولیدی تیشرت سایت شابلون می باشد. طرح نه چندان پیچیده اما زیبای این لباس زیبائی خاصی به آن بخشیده است. فرم بدن در این نوع تیشرت بسیار مناسب قرار خواهد گرفت و انتخاب بسیار مناسبی برای بانوان شیک پوش این سایت است. جنس این تیشرت ها اسپان بوده و چاپ روی آن با کیفیت بسیار بالائی انجام خواهد گرفت. چاپ روی این نوع تیشرت زنانه از هر نظر تضمین میگردد. همچنین امکان چاپ لوگو، طرح و یا عکس اختصاصی روی آن وجود دارد.

چاپ تیشرت زنانه یقه ضربدری

راهنمای انتخاب و چاپ تیشرت زنانه

در این بخش شما را بیشتر راهنمائی خواهیم کرد

هر چقدر تعداد سفارشات شما بیشتر باشد قیمت محصول کمتر خواهد گردید
در صورتی که سفارشات شما زیر 50 عدد است می توانید آن را بصورت آنلاین در سایت ثبت کنید
در سفارشات آنلاین تخفیف ها در سبد خرید به صورت هوشمند برای شما محاسبه میگردد
در صورتی که سفارشات شما بیش از 50 عدد می باشد شامل تخفیف های ویژه ای خواهد بود
برای دریافت تخفیف های بالای 50 عدد، تلفنی با واحد سفارشات هماهنگ نمائید

مدت زمان انجام سفارشات در حالت عادی 3 تا 5 روز کاری می باشد
سفارشات فوری با 50% افزایش قیمت، 24 ساعته آماده میگردند
در نظر داشته باشید این مدت از زمان تائید طرح و واریز وجه لحاظ می شود
در صورت ارسال به شهرستان با پست پیشتاز 24 تا 72 ساعت نیز به زمان فوق افزوده می گردد
در صورت ارسال به شهرستان با پست سفارشی 7 روز اضافه بر زمان معمول در نظر داشته باشید
ارسال با تیپاکس و باربری نیز معمولا 24 ساعت به زمان فوق اضافه خواهد نمود

در این قسمت در مورد بهترین نوع چاپی که می توان روی تیشرت های زنانه انجام داد توضیح خواهیم داد. حتما در نظر داشته باشید که در این بررسی جنس تیشرت مد نظر نیست بلکه نوع چاپ را بررسی می کنیم. بهترین چاپی که می توان برای هر تیشرتی استفاده نمود چاپ سابلیمیشن است. این نوع چاپ کیفیت بسیار بالائی دارد و محدودیتی برای چاپ تیشرت ایجاد نمی نمایند. یعنی هر طرح، رنگ و عکسی با آن قابل چاپ است. همچنین بالائی بسیار بسیار بالائی نیز دارد یعنی کاملا قابل شستشو بوده و غیر مواد سفید کننده مثل وایتکس با شستشوی معمول و یا با ماشین لباسشوئی دچار هیچ مشکلی نمیشود.
چهار کالا در این بخش وجود دارند که می توان چاپ سابلیمیشن روی آنها انجام داد و از خروجی چاپ بسیار مناسب هستند که شامل موارد زیر می باشند.

 • تیشرت زنانه اسپان
 • تاپ بندی زنانه
 • رکابی زنانه
 • دکلته زنانه
 • تیشرت یقه ضربدری زنانه

در صورتی که شما یکی از این تیشرت ها را انتخاب کنید می توانید از نظر کیفیت چاپ کاملا مطمئن باشید که نزدیک ترین رنگ به عکس و یا لوگوی ارسالی شما انجام خواهد شد. البته حتما مد نظر قرار دهید که برای یک چاپ خوب یک فایل خوب نیز مورد نیاز است و هر چقدر فایل ارسالی شما دارای کیفیت بهتری باشد به همان نسبت نیز چاپ نیز نیتجه ی بهتری در بر خواهد داشت.

ما در این بخش یک مدل تیشرت زنانه داریم که از نظر کیفیت پارچه ی مورد استفاده سرآمد دیگر تیشرت ها می باشد.

 • تیشرت زنانه نخ پنبه

همانگونه که از اسم این تیشرت نیز برمی آید این تیشرت زنانه 100% از پنبه تشکیل شده و گیاهی می باشد. به تیشرت های پنبه ای اصصلاحا نخی نیز می گویند که همگی یک معنا دارند. این تیشرت زنانه از نظر جنس بسیار مطلوب بوده و به همین علت مانع از ایجاد حساسیت در پوست میگردد. همچنین به علت نوع بافت استفاده شده در تابستان و یا روزهای گارم نیز هوا را به خوبی عبور داده و علاوه بر جذب رطوبت بدن موجب تبخیر سریع تر آن و در نتیجه خنک ماندن بیشتر بدن خواهد گردید.

کلیه تیشرت های زنانه که در سایت قرار دارند بخشی به نام راهنمای سایز دارند. وقتی به هر محصول مراجعه کنید در کنار توضیحات زبانه ای وجود دارد به نام “راهنمای سایز” با کلیک روی این بخش جدولی باز می شود که اندازه ی تیشرت ها در آن نوشته شده است. طول، عرض کمر و سرشانه تیشرت ها در این بخش بر اساس سانتیمتر مشخص شده است. حتما در نظر داشته باشید که ممکن است در محصول نهائی اندکی اختلاف اندازه مشاهده کنید که طبیعی می باشد. برای راحت تر شدن کار می توانید یکی از لباس های خودتان را اندازه بگیرید و نزدیک ترین اندازه به سایزهای موجود در سایت را سفارش دهید. سعی کنید اکثر بخش های تیشرت زنانه را با اندازه لباس های خودتان مطابقت دهید. اما راه سریع تری هم وجود دارد که اندازه گیری سرشانه می باشد. اگر وقت و حوصله کافی ندارید می توانید با مقایسه اندازه ی سرشانه تیشرت هائی که در سایت وجود دارد با اندازه سرشانه لباس های خودتان به نتیجه حدودی برسید. وقتی سرشانه مناسب باشد معمولا بقیه قسمت های تیشرت نیز اندازه میباشد. با اینحال توصیه ما تطبیق دادن تمام اندازه هاست. حتما دقت کافی در این مورد داشته باشید چون امکان تغییر سایز محصول بعد از چاپ وجود نخواهد داشت.

مسئله بسیار مهم این است که هر چقدر کیفیت فایل ارسالی بیشتر باشد چاپ نیز نتیجه ی مطلوب تری خواهد داشت. اگر فایلی که برای ما ارسال می کنید کیفیت خوبی نداشته باشد موجب میگردد چاپ نیز به همان نسبت دچار افت کیفیت گردد. در هر حالتی بهتر است فایل مورد نظر خود را با بیشترین کیفیت ممکن در اختیار ما قرار دهید. فرمت های مختلفی در چاپ قابل استفاده است. فایل هائی که با نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ، کورل یا ایلاستریتور طراحی شده اند قابل استفاده است. اما معمولا فایل های jpg و png برای اینکار کفایت می کند و از نظر محدودیت رنگی نیز مشکلی ایجاد نمی کند.

 • برای همه تیشرت های زنانه جز تیشرت زنانه نخ پنبه فرمت ارسالی خود را روی RGB قرار دهید.
 • اما در مورد تیشرت زنانه نخ پنبه که دو چاپ کاتری و لیبلی را می توان روی آن انجام داد قضیه فرق می کند. اگر می خواهید چاپ لیبلی انجام شود از فایل با فرمت CMYK استفاده نمائید.
 •  در چاپ کاتری نیز باید سعی کنید فایل خود را در قالب فایل کورل، تک رنگ و بدون پس زمینه ارسال کنید تا برای انجام سفارش مشکل کمتری ایجاد شود.

بله، تمامی تیشرت های زنانه و مردانه ای که ما ارائه می دهیم کاملا قابل استفاده می باشند. فقط در هنگام شستشو حتما باید به دستور شستشوی این تیشرت ها دقت نمائید تا طول عمر بیشتری برای شما داشته باشند و مشکلی برای چاپ آنها پیش نیاید.

چندین نوع چاپ مختلف وجود دارد که روی تیشرت های ما انجام می گیرد. در بخش هر تیشرت نیز نوشته شده است که کدام یک از این چاپ ها روی کدام تیشرت قابل انجام است. در این بخش شما را با چند نوع چاپی که انجام می دهیم آشنا می کنیم
چاپ سابلیمیشن:
این چاپ ماندگارترین چاپ روی تیشرت است. در چاپ سابلیمیشن رنگ کاملا به خورد پارچه میرود و سپس از طریق پرس حرارتی فیکس میشود. در این نوع چاپ هیچ نوع برجستگی حس نمی کنید و کیفیت کلی کار بسیار بالاست. هیچگونه محدودیت رنگی و تعداد در این نوع چاپ وجود ندارد. شما هر طرح و هر لوگو و آرم و نوشته و تصویر و عکسی داشته باشید بدون هیچگونه محدودیتی می توانید با این چاپ انجام دهید. چون این نوع چاپ محدودیت رنگی ندارد لذا مود رنگی RGB با کیفیت بالا با استفاده از این چاپ قابلیت پیاده شدن دارد.
چاپ سابلیمیشن 100% قابل شستشو می باشد و نسبت به شستشو با شوینده های معمول و دمای داغ و همچنین ماشین لباسشوئی کاملا مقاوم می باشد. در واقع تا موقعی که تیشرت از بین نرود این چاپ نیز روی تیشرت باقی خواهد ماند. فقط باید مد نظر قرار دارد که این چاپ نسبت به سفید کننده ها مانند وایتکس حساس است و نباید با واتیکس آن را شستشو داد.

چاپ دیجیتال:
چاپ دیجیتال برای تیشرت های پنبه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این چاپ نیز دارای قابلیت بالا و کیفیت بسیار خوبی می باشد. شما میتواند هر نوشته، آرم، لوگو، طرح، تصویر و عکس را با استفاده از این روش با قابلیت بالا روی تیشرت چاپ کنید. اما این چاپ از نظر مود رنگی از مود CMYK استفاده می کنید لذا فایل هائی که برای چاپ با این روش ارسال می کنید حتما باید از این مود رنگی باشد تا بهترین نتیجه حاصل گردد. همچنین در این نوع چاپ نیز برآمدگی درچاپ مشاهده نمی کنید و چاپ به خورد پارچه خواهد رفت. فقط ممکن است هاله بسیار کمرنگی اطراف چاپ مشاهده کنید که به علت فیکساتور ایجاد میشود.
این نوع چاپ از نظر شستشو کمی دارای محدودیت می باشد. برای شستشو چاپ دیجیتال باید تیشرت را پشت و رو نمائید و همچنین از آب سرد استفاده کنید. ماشین لباسشوئی با دور تند، آب گرم و یا استفاده از مواد شوینده ی سفید کننده مانند وایتکس می تواند چاپ را دچار آسیب جدی نماید. اما در صورتی که دستور شستشو را رعایت نمائید می توانید روی ماندگاری این چاپ حساب کنید.

چاپ لیبلی:
چاپ لیبلی به این صورت است که طرح مورد نظر شما ابتدا روی لیبل چاپ و بعد با استفاده از پرس حرارتی روی تیشرت پرس میگردد. در این نوع چاپ یک لایه روی تیشرت مشهود می باشد که با دست کشیدن روی تیشرت قابل تشخیص می باشد. حتما در نظر داشته باشید که در چاپ لیبلی امکان اینکه طرح بدون بکگراند چاپ شود وجود ندارد و بعد از چاپ طرح شما روی لیبل شامل پس زمینه خواهد بود.

اما در صورتی که دور طرح شما حاشیه داشته و یا استروک وجود داشته باشد امکان برش دورتادور آن وجود خواهد داشت. اما در صورتی که طرح یکپارچه باشد بصورت مستطیل روی تیشرت چاپ خواهد گردید. بنابراین در نظر داشته باشید این نوع چاپ بیشتر برای طرح ها و عکس هائی که بصورت یکسره هستند و تنها دور آنها مانند یک استیکر نیاز به برش دارد مناسب می باشد و معمولا برای نوشته نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.
در این نوع چاپ از مود رنگی CMYK استفاده می شود لذا تا جای ممکن سعی نمائید فایل مورد نظر خود را با این مورد رنگی ارسال کنید تا نتیجه مطلوب تری به دست آید.
نحوه شستشوی این نوع چاپ نیز بصورت پشت و رو و با آب سرد است. بهتر است از آب داغ استفاده ننمائید و حتما مد نظر قرار دهید که سفید کننده هائی مانند واتیکس به این چاپ آسیب جدی وارد می کنند.

چاپ وینیل یا چاپ کاتری:
این چاپ یکی از چاپ های خاص و زیبا می باشد که برای نوشته، لوگو و یا طرح های خاصی که جزئیات کمی دارند و تک رنگ هستند قابل استفاده است. اگر بخواهیم مثالی واضحی در مورد این چاپ بزنیم می توانیم به شبرنگی که پشت شیشه مغازه ها استفاده میشود اشاره کنیم. چاپ وینیل یا کاتری مانند هماهنگ شبرنگ ها می باشد اما مخصوص تیشرت است. یعنی طرح شما در مدیا مخصوصی برش میخورد و بعد با استفاده از پرس مخصوصی روی تیشرت پرس میشود. اگر طرحی که شما میخواهید برای این چاپ استفاده کنید چند رنگ باشد و یا اینکه جزئیات زیادی داشته باشد و یا بیش از حد ریز باشد معمولا نتیجه مطلوبی نخواهد داشت و یا کلا قابل انجام نخواهد بود.
شستشوی این نوع چاپ معمولا محدودیت خاصی ندارد اما باید سعی شود در هنگام چاپ تیشرت پشت و رو شود و همچنین از آب گرم استفاده نگردد.

بله، ما هیچ محدودیت خاصی در این زمینه نداریم. اگر تعداد سفارشات شما کم باشد حتی اگر یک عدد هم باشد آن را انجام خواهیم داد. همچنین برای سفارش های تیراژ نیز محدودیتی نداریم و تولید و چاپ تیشرت در تیراژ بالای 1000 عدد نیز مقدور خواهد دبود.

غیر از تیشرت هائی که در این بخش می بینید تیشرت های مدل بچگانه و مردانه نیز وجود دارند که می توانید با مراجعه به آنها مدل ها را مشاهده نمائید. همچنین اگر مدل خاصی مورد نظر شما می باشد که در سایت موجود نیست این امکان را داریم تا آن را برای شما تولید کنیم. البته به این شرط که حداقل تیراژ سفارش تیشرت شما 100 عدد باشد و همچنین امکان فنی دوخت آن را داشته باشیم. کارشناسان شابلون آماده راهنمای شما در این زمینه می باشند.

محدودیت خاصی در زمینه طرح و عکسی که برای چاپ روی تیشرت زنانه ارسال می کنید وجود ندارد. با توجه به روش های مختلفی که برای چاپ وجود دارد امکان پیاده کردن عکس ها و طرح های مختلف روی تیشرت زنانه وجود دارد.
در نظر داشته باشید از نظر محتوای عکس ها در صورتی که عکس های ارسالی شما خلاف قوانین جمهوری اسلامی باشد امکان چاپ آن وجود نخواهد داشت.

 • جلو
 • پشت
 • بازوها

به طور معمول در هنگام چاپ جلو و پشت تیشرت حدود 4 انگشت از زیر یقه فاصله در نظر گرفته میشود. امکان اینکه روی بازوها نیز به ابعاد حدود 7 سانتیمتر چاپ انجام گیرد وجود دارد. بعضی ها نیز تمایل دارند که به اندازه کوچک حدود 8-9 سانت بخش سمت چپ سینه چاپ انجام گیرد که بیشتر بدرد تیشرت های تبلیغاتی میخورد که آن را نیز انجام می دهیم. بخش های مختلف دیگری از تیشرت نیز امکان چاپ دارند و این بستگی به نظر مشتری دارد که ما چاپ را کجا و در چه اندازه ای انجام دهیم.
فقط یک نکته وجود دارد که باید در این مورد مد نظر قرار دهید که روی یقه و حدود 2 تا 3 سانت از اطراف (لبه های) تیشرت امکان چاپ وجود نخواهد داشت. محدودیت هائی که در پرس های چاپ وجود دارد باعث میشود که کناه های تیشرت که دوخت دارد بدرستی انجام نشود.

بله، این امکان وجود دارد که طرح های خبره و زبردست ما با سلیقه ی فوق العاده ای که دارند برای شما طراحی انجام دهند و به خلق آثار زیبائی برای شما دست بزنند. اما مورد نظر قرار دهید که در صورتی که طراحان ما برای شما طراحی انجام دهند هزینه ی آن را از شما دریافت خواهند نمود.

در صورتی که سفارشات شما بصورت تیراژ باشد طی هماهنگی تلفنی ابعاد و مشخصات تائید خواهد شد. اما در صورتی که تعداد سفارشات شما پائین است و در حال ثبت سفارش از طریق سایت هستید می توانید از طریق بخش توضیحات که در فرم ثبت سفارش وجود دارد ابعاد خود را دقیق به سانتی متر عنوان نمائید.
به این نکته دقت نمائید که حداکثر ابعادی که شما می توانید اعلام کنید به حداکثر ابعادی که در فرم وجود دارد وابسته است و اندازه بزرگتر از آن مقدور نیست. یعنی با توجه به دستگاه های چاپ تیشرت که نهایتا 28×38 سانتیمتر چاپ انجام می دهند شما نمی توانید ابعادی بزرگ تر از این ابعاد را اعلام نمائید.

جدیدترین نمونه کارهای چاپ تیشرت زنانه

1%
از چاپ تیشرت زنانه شابلون راضی بوده اند

پیشینه طولانی در چاپ عکس و لوگو روی تیشرت زنانه باعث شده است که ما بسیاری از مشکلات را حل کنیم و بهترین تولید را انجام دهیم. با چاپ هزاران تیشرت زنانه و دخترانه با طرح های مختلف چه برای سازمان ها و ارگان ها و چه برای بخش خصوصی توانسته ایم رضایت بخش عظیمی از بازار با جلب کنیم. همینک شما نیز می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” همکاری کنید.

Women’s Tshirt printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش چاپ روی تیشرت زنانه بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید

سلام، من ``بلو`` هستم؛ هوش مصنوعی سایت شابلون! فعلا خیلی کوچیکم واسه همین تو هر دقیقه بیشتر از چهار تا سوال رو نمی تونم جواب بدم و بعضی از جوابام ممکنه دقیق نباشه