چاپ تیشرت بچگانه

تولید و چاپ تیشرت بچگانه، دخترانه و پسرانه تک و عمده قابل شستشو

شابلون به عنوان اولین تولید کننده و خدمات چاپ آنلاین چاپ تیشرت بچگانه در ایران و همچنین با امکان تولید در تیراژ بالا و در سفارشات محدود آمادگی این را دارد تا بهترین خدمات در این زمینه را به شما ارائه دهد. در این بخش از سایت شابلون چاپ تیشرت های بچگانه متنوعی را در نظر گرفته ایم که امکان چاپ روی آنها برای شما فراهم می باشد.

چاپ تیشرت بچگانه اسپان

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
 جنس تیشرت: پلی استر اسپان
 رنگ تیشرت بچگانه: سفید
 حداکثر ابعاد چاپ: cm ۲۰×۳۰
 نوع چاپ روی تیشرت: سابلیمیشن
 سایزهای تیشرت بچگانه: ۲,۳,۴,۵

از آنجائی که شابلون سعی نموده تا چاپ روی تیشرت های متنوعی را در بین خدمات خود داشته باشد لذا چاپ روی تیشرت بچگانه را نیز برای کسانی که تمایل دارند از تیشرت های بچگانه برای تبلیغات خود استفاده نمایند در نظر گرفته است. بسیاری از مهد کودک ها و مدارس ابتدائی نیز خواهان این نوع تیشرت ها می باشند.

همچنین بسیاری از شرکت ها که محصولاتی مرتبط با کودک تولید می کنند جهت جذب مخاطب اقدام به چاپ برند و لوگوی تبلیغاتی خود روی تیشرت بچگانه می نمایند. این نوع تی شرت ها در تک رنگ سفید موجود می باشند و دارای ۴ سایز متفاوت هستند.به علت اینکه این تیشرت ها مستقیما توسط سایت شابلون تولید می شوند از نظر قیمت غیرقابل رقابت می باشند. همچنین به علت استفاده از چاپ حرارتی کیفیت فوق العاده ای در رنگ و طرح چاپ شده می باشند. ابعاد تیشرت های فوق به گونه ای هستند که معمولا برای کودکان بیشتر از ۸ ماه مناسب می باشد.

سایت شابلون ماندگاری چاپ تیشرت بچگانه اسپان را به صورت 100% تضمین می نمایند
چاپ روی تیشرت های اسپان بچگانه به روش سابلیمیشن انجام میشود
در چاپ سابلیمیشن چاپ بطور کامل به خورد پارچه میرود
از این رو این چاپ 100% نیز قابل شستشو می باشد
امکان شستشو در ماشین لباسشوئی و با آب گرم مقدور است
چاپ این تیشرت به هیچ عنوان پاک نمیشود و مادام العمر می باشد
تنها مواد شوینده سفید کننده به این چاپ آسیب میرساند

سایزسرشانهعرض کمرقد
دو252638
سه283040
چهار293144
پنج303449
چاپ عکس روی تیشرت

چاپ تیشرت بچگانه ملانژ

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
 جنس تیشرت: پلی استر اسپان
 رنگ تیشرت: طوسی ملانژ
 حداکثر ابعاد چاپ: cm ۲۰‍‍‍‍‍‍‍×۳۰
 نوع چاپ روی تیشرت: سابلیمیشن
سایزهای تیشرت بچگانه: ۲,۳,۴,۵

تیشرت بچگانه ملانژ جدیدا به محصولات شابلون اضافه شده است. جنس تیشرت پلی استر ملانژ می باشد که طوسی رنگ بوده و کیفیت دوخت و چاپ عالی دارد. چاپ بدون محدودیت رنگ انجام می گیرد و 100% نیز قابل شستشو می باشد. حتی با ماشین لباسشوئی نیز می توان آن را شست و مشکلی برای تیشرت پیش نمی آید. هر طرح و عکس و نوشته ای که شما بفرستید ما برای شما روی این تیشرت ها چاپ می کنیم که می توانید با قیمت بسیار ارزان از آن برای مراسم های مختلف و یا استفاده عادی برای کودک خردسال خود استفاده کنید.

سایت شابلون ماندگاری چاپ تیشرت بچگانه ملانژ را به صورت 100% تضمین می نمایند
چاپ روی تیشرت بچگانه ملانژ به روش سابلیمیشن انجام میشود
در چاپ سابلیمیشن چاپ بطور کامل به خورد پارچه میرود
از این رو این چاپ 100% نیز قابل شستشو می باشد
امکان شستشو در ماشین لباسشوئی و با آب گرم مقدور است
چاپ این تیشرت به هیچ عنوان پاک نمیشود و مادام العمر می باشد
تنها مواد شوینده سفید کننده به این چاپ آسیب میرساند

سایزسرشانهعرض کمرقد
دو252638
سه283040
چهار293144
پنج303449
چاپ عکس روی تیشرت

چاپ بادی نوزاد

 جنس بادی نوزاد: نخ پنبه
 رنگ بادی: سفید
 نوع یقه: گرد
حداکثر ابعاد قابل چاپ: 20×30
 سایزهای موجود: 1، 2

ما برای نوزادان زیبای شما نیز محصول خاصی تدارک دیده ایم که می توانید عکس، طرح و یا توشته ی مورد نظر خود را برای ما بفرستید تا روی آن چاپ نمائید. استفاده در مراسم تولد، دندونی، ماهانه و … می تواند فضای شما را بسیار رنگی و زیبا نماید. ما در تولید بادی های نوازد از الیاف صد در صد پنبه استفاده نموده ایم و به هیچ عنوان از الیاف مصنوعی استفاده نمی کنیم. به این علت که الیاف مصنوعی به پوست فرزند دلبند شما آسیب های بسیار جدی وارد می کند و بسیاری از شرکت هائی که چاپ انجام می دهند این موضوع را مد نظر قرار نداده و فقط به سود خود فکر می کنند در حالی که به فرزند شما آسیب میرسانند. اما الیاف پنبه که گیاهی هستند باعث محافظت و سلامت پوست فرزند شما خواهد گردید و ما فقط از الیاف گیاهی برای این محصول استفاده می کنیم. چاپ روی بادی نوزاد بصورت دیجیتالی بوده و محدودیتی در طرح و رنگ چاپ وجود ندارد. اما در نظر داشته باشید برای شستشو حتما باید آن را پشت و رو کنید و با دست و آب سرد بشوئید.

برای شستشوی بادی بچگانه حتما باید آن را برعکس نمائید
در صورتی که از آب سرد استفاده کنید مانع از آسیب به چاپ میشود
در صورتی که از ماشین لباسشوئی استفاده می کنید حتما روی دور آرام تنظیم کنید
برای اتو کشیدن بادی را برعکس نمائید و از بخش داخلی تو کنید
در صورتی که از آب داغ برای شستشو استفاده کنید ممکن است چاپ آسیب ببیند
سفید کننده هائی مانند وایتکس باعث آسیب جدی به چاپ بادی های بچگانه میشوند
بعد از اینکه بادی را شستید آن را با دست آبگیری نکنید بلکه آویزان نمائید تا خشک گردد

سایزسرشانهعرض کمرقد
2222245
3252548
چاپ بادی نوزاد

چاپ تیشرت بچگانه فسفری

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
 جنس تیشرت: فلامنت
  رنگ: سبز، نارنجی، سرخابی
 حداکثر ابعاد چاپ: cm ۲۰‍‍‍‍‍‍‍×۳۰
 نوع چاپ روی تیشرت: سابلیمیشن
  سایزهای موجود: ۲ و ۴

چاپ تیشرت بچگانه فسفری به درخواست مشتریان ارائه میگردد. تیشرت های بچگانه فسفری به رنگ های نارنجی، سرخابی و سبز موجود و برای شما قابل سفارش می باشد. روش چاپ این تیشرت ها به صورت سابلیمیشن می باشد یعنی چاپ به خورد پارچه رفته و بدون پس زمینه استد. به همین علت کاملا قابل شستشو بوده و ماندگاری طولانی دارد. توجه داشته باشید هر چقدر طرح های ارسالی تیره تر باشند چاپ زیباتر و مورد پسندتری خواهید داشت و هر بخشی از عکس و طرح که دارای رنگ های سفید و یا روشن باشد در آن بخش رنگ تیشرت مشاهده خواهد گردید. رنگ های مورد استفاده در این تیشرت ها بدیع و تازه بوده و با توجه به استقبال از رنگ های گرم و شاد مخصوص کودکان می باشد.

سایزسرشانهعرض کمرقد
دو252638
سه283040
چهار293144
پنج303449
چاپ تیشرت بچگانه

راهنمای چاپ تیشرت بچگانه

در این بخش بیشتر راهنمائی خواهیم کرد

هر چقدر تعداد سفارشات شما بیشتر باشد قیمت محصول کمتر خواهد گردید
در صورتی که سفارشات شما زیر 50 عدد است می توانید آن را بصورت آنلاین در سایت ثبت کنید
در سفارشات آنلاین تخفیف ها در سبد خرید به صورت هوشمند برای شما محاسبه میگردد
در صورتی که سفارشات شما بیش از 50 عدد می باشد شامل تخفیف های ویژه ای خواهد بود
برای دریافت تخفیف های بالای 50 عدد، تلفنی با واحد سفارشات هماهنگ نمائید

مدت زمان انجام سفارشات در حالت عادی 3 تا 5 روز کاری می باشد
سفارشات فوری با 50% افزایش قیمت، 24 ساعته آماده میگردند
در نظر داشته باشید این مدت از زمان تائید طرح و واریز وجه لحاظ می شود
در صورت ارسال به شهرستان با پست پیشتاز 24 تا 72 ساعت نیز به زمان فوق افزوده می گردد
در صورت ارسال به شهرستان با پست سفارشی 7 روز اضافه بر زمان معمول در نظر داشته باشید
ارسال با تیپاکس و باربری نیز معمولا 24 ساعت به زمان فوق اضافه خواهد نمود

روی همه ی تیشرت های بچگانه به جز بادی چاپ سابلیمیشن انجام میشود. این چاپ بسیار مقاوم بوده و صد در صد قابل شستشو می باشد. کیفیت و رنگ های چاپ شده در این تیشرت ها بسیار بالا بوده و با هزاران بار شتسشو هم از بین نمیرود. ما از این نظر تضمین می دهیم که چاپ تیشرت هائی که با روش سابلیمیشن چاپ میشوند تا وقتی تیشرت خراب نشده باشد باقی بماند.

بادی بچگانه با چاپ دیجیتال و یا لیبلی انجام میشود که برای اینکه مدت زمان مناسبی برای شما دوام بیاورد باید حتما دستور شستشوی آن را رعایت کنید.

همه تیشرت های بچگانه ای که در سایت شابلون قرار دارند دارای راهنمای اندازه و سایز هستند. هنگامی که به توضیحات محصول مراجعه کنید در کنار آن می توانید زبانه “راهنمای سایز” را مشاهده کنید که با کلیک روی آن قادر به مشاهده اندازه های تیشرت خواهید بود. در این بخش اندازه تیشرت ها به تفکیک سرشانه و عرض کمر و ارتفاع بر حسب سانتیمتر مشخص شده اند.
البته این امکان وجود دارد که محصول نهائی از نظر ابعاد تفاوت جزئی با اطلاعاتی که در سایت درج شده است داشته باشد که این مسئله به علت الگوی دوخت و مسائلی که در تولید مطرح است طبیعی می باشد.
برای اینکه بتوانید براحتی تیشرت مورد نظر خود را انتخاب کنید بهتر است ابتدا از روی یک تیشرت نمونه که مورد استفاده است اندازه های مربوطه را با خط کش اندازه بگیرید و با راهنمای سایت تطبیق دهید. بخصوص برای کودکان امکان مشخص نمودن اندازه بر اساس سن وجود ندارد. چون قد و هیکل بچه ها بسیار متفاوت است. بعضی بلندقد، بعضی چاق و بعضی جثه کوچک تر و یا بزرگ تری دارند. لذا به هیچ عنوان بر اساس سن بچه ها نسبت به خرید اقدام نکنید که معمولا به مشکل خواهید خورد.
حتما در این موارد دقت کافی را به عمل آورید زیرا تیشرتی که چاپ گردیده است امکان تغییر سایز را نخواهد داشت.

واضح و مبرهن است که هر چقدر کیفیت فایل ارسالی شما بهتر باشد چاپ نیز به همان نسبت بهتر و با کیفیت تر انجام خواهد گردید. در صورتی که فایل ارسالی دارای کیفیت مناسبی نباشد ممکن است چاپ نیز نتیجه ی خوبی نداشته باشد. پس بهتر است فایل مورد نظر خود را با بهترین و بالاترین کیفیت برای ما ارسال کنید تا ما نیز بتوانیم از حداکثر توان دستگاه برای چاپ بهتر استفاده کنیم.
فایل های ارسالی می توانند با فرمت های مختلفی برای ما ارسال شوند و در این بین معمولا محدودیت خاصی وجود ندارد. فایل های طراحی شده در نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ، کورل، ایلاستریتور و… بخوبی توسط دستگاه های ما پشتیبانی می شوند. فایل های معمول png و jpg هم برای چاپ مناسب هستند.

  • برای تمامی تیشرت های بچگانه بجز بادی نوزاد فایل های خود را با فرمت RGB طراحی و ارسال کنید.
  • برای بادی نوازد بهتر است فایل ارسالی دارای فرمت CMYK باشد با چاپ به طرح اصلی نزدیک تر باشد.

بله، همه تیشرت های بچگانه ای که در سایت شابلون برای چاپ ارائه شده برای استفاده تولید شده و کیفیت معقولی دارند. تنها چیزی که باید برای عمر بیشرت تیشرت ها و چاپ مد نظر قرار دهید نحوه شستشوی آنهاست. با رعایت موارد شستشو مشکلی برای تیشرت و چاپ شما پیش نخواهد آمد.

چندین نوع چاپ مختلف وجود دارد که روی تیشرت های ما انجام می گیرد. در بخش هر تیشرت نیز نوشته شده است که کدام یک از این چاپ ها روی کدام تیشرت قابل انجام است. در این بخش شما را با چند نوع چاپی که انجام می دهیم آشنا می کنیم
چاپ سابلیمیشن:
این چاپ ماندگارترین چاپ روی تیشرت است. در چاپ سابلیمیشن رنگ کاملا به خورد پارچه میرود و سپس از طریق پرس حرارتی فیکس میشود. در این نوع چاپ هیچ نوع برجستگی حس نمی کنید و کیفیت کلی کار بسیار بالاست. هیچگونه محدودیت رنگی و تعداد در این نوع چاپ وجود ندارد. شما هر طرح و هر لوگو و آرم و نوشته و تصویر و عکسی داشته باشید بدون هیچگونه محدودیتی می توانید با این چاپ انجام دهید. چون این نوع چاپ محدودیت رنگی ندارد لذا مود رنگی RGB با کیفیت بالا با استفاده از این چاپ قابلیت پیاده شدن دارد.
چاپ سابلیمیشن 100% قابل شستشو می باشد و نسبت به شستشو با شوینده های معمول و دمای داغ و همچنین ماشین لباسشوئی کاملا مقاوم می باشد. در واقع تا موقعی که تیشرت از بین نرود این چاپ نیز روی تیشرت باقی خواهد ماند. فقط باید مد نظر قرار دارد که این چاپ نسبت به سفید کننده ها مانند وایتکس حساس است و نباید با واتیکس آن را شستشو داد.

چاپ دیجیتال:
چاپ دیجیتال برای تیشرت های پنبه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این چاپ نیز دارای قابلیت بالا و کیفیت بسیار خوبی می باشد. شما میتواند هر نوشته، آرم، لوگو، طرح، تصویر و عکس را با استفاده از این روش با قابلیت بالا روی تیشرت چاپ کنید. اما این چاپ از نظر مود رنگی از مود CMYK استفاده می کنید لذا فایل هائی که برای چاپ با این روش ارسال می کنید حتما باید از این مود رنگی باشد تا بهترین نتیجه حاصل گردد. همچنین در این نوع چاپ نیز برآمدگی درچاپ مشاهده نمی کنید و چاپ به خورد پارچه خواهد رفت. فقط ممکن است هاله بسیار کمرنگی اطراف چاپ مشاهده کنید که به علت فیکساتور ایجاد میشود.
این نوع چاپ از نظر شستشو کمی دارای محدودیت می باشد. برای شستشو چاپ دیجیتال باید تیشرت را پشت و رو نمائید و همچنین از آب سرد استفاده کنید. ماشین لباسشوئی با دور تند، آب گرم و یا استفاده از مواد شوینده ی سفید کننده مانند وایتکس می تواند چاپ را دچار آسیب جدی نماید. اما در صورتی که دستور شستشو را رعایت نمائید می توانید روی ماندگاری این چاپ حساب کنید.

چاپ لیبلی:
چاپ لیبلی به این صورت است که طرح مورد نظر شما ابتدا روی لیبل چاپ و بعد با استفاده از پرس حرارتی روی تیشرت پرس میگردد. در این نوع چاپ یک لایه روی تیشرت مشهود می باشد که با دست کشیدن روی تیشرت قابل تشخیص می باشد. حتما در نظر داشته باشید که در چاپ لیبلی امکان اینکه طرح بدون بکگراند چاپ شود وجود ندارد و بعد از چاپ طرح شما روی لیبل شامل پس زمینه خواهد بود.

اما در صورتی که دور طرح شما حاشیه داشته و یا استروک وجود داشته باشد امکان برش دورتادور آن وجود خواهد داشت. اما در صورتی که طرح یکپارچه باشد بصورت مستطیل روی تیشرت چاپ خواهد گردید. بنابراین در نظر داشته باشید این نوع چاپ بیشتر برای طرح ها و عکس هائی که بصورت یکسره هستند و تنها دور آنها مانند یک استیکر نیاز به برش دارد مناسب می باشد و معمولا برای نوشته نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.
در این نوع چاپ از مود رنگی CMYK استفاده می شود لذا تا جای ممکن سعی نمائید فایل مورد نظر خود را با این مورد رنگی ارسال کنید تا نتیجه مطلوب تری به دست آید.
نحوه شستشوی این نوع چاپ نیز بصورت پشت و رو و با آب سرد است. بهتر است از آب داغ استفاده ننمائید و حتما مد نظر قرار دهید که سفید کننده هائی مانند واتیکس به این چاپ آسیب جدی وارد می کنند.

چاپ وینیل یا چاپ کاتری:
این چاپ یکی از چاپ های خاص و زیبا می باشد که برای نوشته، لوگو و یا طرح های خاصی که جزئیات کمی دارند و تک رنگ هستند قابل استفاده است. اگر بخواهیم مثالی واضحی در مورد این چاپ بزنیم می توانیم به شبرنگی که پشت شیشه مغازه ها استفاده میشود اشاره کنیم. چاپ وینیل یا کاتری مانند هماهنگ شبرنگ ها می باشد اما مخصوص تیشرت است. یعنی طرح شما در مدیا مخصوصی برش میخورد و بعد با استفاده از پرس مخصوصی روی تیشرت پرس میشود. اگر طرحی که شما میخواهید برای این چاپ استفاده کنید چند رنگ باشد و یا اینکه جزئیات زیادی داشته باشد و یا بیش از حد ریز باشد معمولا نتیجه مطلوبی نخواهد داشت و یا کلا قابل انجام نخواهد بود.
شستشوی این نوع چاپ معمولا محدودیت خاصی ندارد اما باید سعی شود در هنگام چاپ تیشرت پشت و رو شود و همچنین از آب گرم استفاده نگردد.

بله، ما محدودیت خاصی برای چاپ تیشرت نداریم. یعنی چه سفارش شما 1 عدد باشد چه 1000 عدد ما برای انجام آن آمادگی کامل داریم. انواع دستگاه های مختلف مورد استفاده در مجموعه شابلون باعث میگردد ما بتوانیم سفارشات تک را براحتی انجام دهیم و سفارشات تیراژ را نیز در مدت زمان مناسبی به شما تحویل دهیم.

غیر از تیشرت هائی که در این بخش می بینید تیشرت های مدل بچگانه و مردانه نیز وجود دارند که می توانید با مراجعه به آنها مدل ها را مشاهده نمائید. همچنین اگر مدل خاصی مورد نظر شما می باشد که در سایت موجود نیست این امکان را داریم تا آن را برای شما تولید کنیم. البته به این شرط که حداقل تیراژ سفارش تیشرت شما 100 عدد باشد و همچنین امکان فنی دوخت آن را داشته باشیم. کارشناسان شابلون آماده راهنمای شما در این زمینه می باشند.

معمولا محدودیت خاصی برای چاپ طرح و عکس روی تیشرت های بچگانه وجود ندارد. فقط در نظر داشته باشید طرح هائی امکان چاپ دارند با قوانین جمهوری اسلامی منافات نداشته باشند.

  • جلو
  • پشت
  • بازوها

در حالت عادی چاپ جلوی تیشرت بچگانه حدود 3 انگشت پائین تر از یقه انجام می گیرد. برای پشت نیز همین اندازه در نظر گرفته میشود. روی بازو نیز حدود 5 سانتیمتر امکان چاپ فراهم است. اگر جای دیگری از تیشرت نیز مد نظر شماست می توانید در توضیحات بنویسید که همانجا چاپ شود. در صورتی که این امکان وجود داشت در محل مورد نظر شما چاپ انجام خواهد گرفت.
فقط باید این نکته را مد نظر قرار دهید که در کنارها و لبه های تیشرت تا حدود 2 سانتیمتر امکان چاپ وجود ندارد. زیرا دوخت در آن قسمت باعث میگردد تیشرت ضخیم تر شده و چاپ بدرستی انجام نشود.

بله، اتفاقا مشتریان معمولا برای تیشرت های بچگانه زیاد تقاضای طراحی می کنند. زیرا باعث میشود نتیجه بهتر و زیباتری بدست بیاید. در صورتی که خودتان نمی توانید طراحی انجام دهید می توانید این کار را به طراحان کاربلد شابلون بسپارید. آنها با توجه به نظر و ایده شما طرح های زیبائی به شما ارائه خواهند داد. البته این نکته را مد نظر قرار دهید که طراحان ما برای طراحی که برای شما انجام می دهند از شما هزینه دریافت خواهند کرد.

در صورتی که سفارشات شما بصورت تیراژ باشد طی هماهنگی تلفنی ابعاد و مشخصات تائید خواهد شد. اما در صورتی که تعداد سفارشات شما پائین است و در حال ثبت سفارش از طریق سایت هستید می توانید از طریق بخش توضیحات که در فرم ثبت سفارش وجود دارد ابعاد خود را دقیق به سانتی متر عنوان نمائید.
به این نکته دقت نمائید که حداکثر ابعادی که شما می توانید اعلام کنید به حداکثر ابعادی که در فرم وجود دارد وابسته است و اندازه بزرگتر از آن مقدور نیست. یعنی با توجه به دستگاه های چاپ تیشرت که نهایتا 28×38 سانتیمتر چاپ انجام می دهند شما نمی توانید ابعادی بزرگ تر از این ابعاد را اعلام نمائید.

شابلون مورد اعتمادترین و بنیان گذار سفارش چاپ آنلاین به صورت مدرن در ایران می باشد. ما با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی که در بخش پائینی سایت وجود دارد این اعتماد را کامل کرده ایم. مجوز فعالیت کسب و کار نوپای شابلون از طرف وزارت صنعت و معدن و تجارت صادر شده است و این نشان دهنده اعتبار کسب و کارهای اینترنتی می باشد با بتوانید با خیال آسوده نسبت به سفارش و خرید از سایت شابلون اقدام نمائید.

نمونه کارهای چاپ تیشرت بچگانه

چاپ تیشرت ملانژ

نمونه چاپ روی تیشرت ملانژ با تایپوگرافی خاص

تیشرت, ملانژ
1%
از چاپ تیشرت بچگانه شابلون راضی بوده اند

تجربه قدیمی و طولانی در چاپ آرم و عکس و لوگو روی انواع تیشرت بچگانه باعث گردیده است که ما نقاط ضعف را برطرف کنیم و بهترین ها را تولید نمائیم. با چاپ هزاران تیشرت بچگانه مختلف و هزاران طرح چه برای ارگان ها و نهادها چه برای اشخاص موفق شده ایم رضایت بخش بزرگی از مردم را بدست آوریم. شما هم می توانید از این تجربه استفاده نموده و با آرامش خاطر به ما اعتماد نمائید.

Children’s Tshirt Printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش چاپ روی تیشرت بچگانه بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید

سلام، من ``بلو`` هستم؛ هوش مصنوعی سایت شابلون! فعلا خیلی کوچیکم واسه همین تو هر دقیقه بیشتر از چهار تا سوال رو نمی تونم جواب بدم و بعضی از جوابام ممکنه دقیق نباشه