چاپ روی لیوان تیشرت کریسمس بابانوئل

جزئیات پروژه

چاپ ماگ و تیشرت با تم کریسمسی

یکی از تم های معروف تم های کریسمسی است. بسیاری از خانواده ها با نزدیک شدن کریسمس به دنبال فضا و حس و حالی کریسمسی در این ایام هستند. چاپ ماگ و تیشرت میتواند کاملا محیط خانه و کار شما را کریسمسی کند. شما با طرح بابانوئل و درخت کریسمس و با صرف هزینه های اندک میتوانید گیفت و هدیه کریسمسی تهیه کنید.

تاریخ کریسمس چه روزی است؟

اما بسیاری زمان دقیق کریسمس را نمی‌دانند و بسیاری آن را با 1 ژاونیه و تحویل سال میلادی اشتباه میگیرند. ما یکبار برای همیشه در این مطلب به ساده ترین و کوتاهترین شکل ممکن فرق بین این دو را برای شما توضیح می‌دهیم.

تاریخ کریسمس 1401 خورشیدی 4 دی ماه مصادف با 25 دسامبر 2022 میلادی است. اما مسیحیان به چه دلیلی در این تاریخ جشن برگزار میکنند؟ این روز در واقع بزرگداشت تولد حضرت مسیح است و مسیحیان کاتولیک و پروتستان همه ساله در 25 دسامبر این روز را جشن می‌گیردند. در این روز مردم درخت های کاج تزیین شده را در خانه خود قرار می‌دهند. و هدایای کریسمس را زیر این درخت قرار می‌دهند. بابانوئل هم در شب کریسمس برای بچه ها کادو می آورد و زیر بالشت آنها قرار می‌دهد.

تفاوت کریسمس با تحویل سال میلادی چیست

اما لحظه تحویل سال 2023 میلادی 11 دی ماه مصادف با 1 ژانویه است. که 7 روز بعد از کریسمس است. مردم در این روز در میدان ها و خیابان ها جمع میشوند و به جشن و پایکوبی آتش بازی می‌پردازند. عشاق هم در ساعت 12 این شب هم زمان با تحویل سال همدیگر را می‌بوسند. اما تحویل سال ریشه در سنت روم باستان دارد و ژولیوس سزار در تثبیت این روز به آغاز سال میلادی بسیار تاثیر گذار بود.

در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی با شروع کریسمس یعنی 5 دیماه تعطیلات شروع می‌شود. و تا 11 دی یعنی 1 ژانویه و یا حتی بعد از ژانویه هم ادامه پیدا میکند.

  • کارفرما : شخصی
  • نوع تیشرت : نخی سفید
  • نوع لیوان : دسته و داخل قرمز
  • نوع چاپ : سابلیمیشن
  • ابعاد چاپ : تیشرت 40×30سانتیمتر، لیوان ها 7×7
  • تعداد : 5 عدد
  • مورد استفاده : کادو کریسمس
چاپ ماگ بابانوئل
چاپ تیشرت کریسمس
چاپ لیوان کریسمس
چاپ روی ماگ و زیرلیوانی کریسمسی آفامد
چاپ لیوان و تیشرت، لیونل مسی همه رکوردها شکست