چاپ تیشرت مردانه نه به هوش مصنوعی AI

جزئیات پروژه

چندی پیش یکی از مشتریان گرافیک دیزاینر ما تیشرتی با این عنوان چاپ کرد. not to ai generated image. گروه تحقیقات و توسعه شرکت ما هم پیگیر این قضیه شد تا بفمهد موضوع از چه قرار است. ابتدا به سراغ معنی این جمله میرویم. ترجمه این جمله یعنی: نه به تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی.

شرکت ART STATION  از آثار صدها هزار هنرمند کمک میگیرد. تا با استفاده از هوش مصنوعی خلق آثاری هنری را برای هر شخصی در جهان ممکن کند. اما در روزهای اخیر اعضای انجمن آنلاین ART STATION اعتراض گسترده ای به این موضوع داشتند. که موج بزرگی در شبکه های اجتماعی بخصوص در اینستاگرام ایجاد کرد. و هنرمندان سرتاسر دنیا این تصویر را به اشتراک گذاشته اند. تا مخالفت خود را با استفاده از هوش مصنوعی در هنر نشان دهند.

موج این اعتراضات با انتشار این پوستر هنرمند بلغاری که حروف “AI” بزرگ در پشت نماد ممنوع قرار دارد و در زیر آن نوشته not to ai generated image شروع شد. این هنرمند در توییتی نوشت: “هنر هوش مصنوعی بر پایه عشق و فعالیت هزاران هنرمند، نقاش و عکاس در سراسر جهان است. تلاش این هنرمندان به شکل بی روح از آنها دزدیده شده و توسط اشخاص سودجو مورد استفاده قرار میگیرد”.

مدیر موسسه ART STATION اعلام کرده که: تولید آثار هنری به شیوه هوش مصنوعی در سایت این موسسه متوقف نخواهد شد. اما این سایت قصد دارد از برچسب هایی استفاده کند که هنرمندان اجازه یا عدم اجازه، استفاده فن آوری هوش مصنوعی از آثار آنها را داشته باشد.

شیوه کار هوش مصنوعی به شکل است که حجم عظیمی از داده های جمع آوری شده در اینترنت را در اختیار دارد. و افراد و کاربران میتوانند با توجه به توضیحات متنی دست به تولید آثار هنری بزنند.

ما هم به سفارش یکی از مشریانمان این پوستر اعتراضی علیه هوش مصنوعی برای تولید آثار هنری را روی تیشرت پنبه ای با چاپ دیجیتال چاپ کردیم.

  • کارفرما : شخصی
  • نوع تیشرت : نخی
  • نوع چاپ : دیجیتال
  • ابعاد چاپ : 40×30سانتیمتر
  • تعداد : 1 عدد
  • مورد استفاده : شخصی
چاپ تیشرت مردانه
چاپ تیشرت مردانه
چاپ لیوان و تیشرت، لیونل مسی همه رکوردها شکست
نمونه چاپ پازل اقیانوس شب یلدا