نمونه چاپ روی تیشرت مسی، به زن چاک

جزئیات پروژه

جام جهانی 2022 قطر در حالی با قهرمانی تیم ملی آرژانتین به پایان رسید که حواشی بسیار زیادی داشت. در پایان بازی آرژانتین با هلند در حالی که مسی در حین مصاحبه بود با یکی از بازیکنان هلند مشاجره ای کوتاه داشت. اما این مشاجره در همانجا تمام نشد و کلماتی که مسی بر زبان آورد یکی از تاریخی ترین جملات تاریخ فوتبال شد.

ما در اینجا بررسی خواهیم کرد که قضیه از چه قرار بوده است. بعد از پایان بازی درگیری بین بازیکنان آرژانتین و هلند رخ میدهد. مسی در حال مصاحبه با خبرنگار آرژانتینی بود که وگهورست بازیکن تیم هلند برای دست دادن به سمت او میرود. اما مسی فکر میکند که این مهاجم هلندی قصد حمله به اورا دارد. و آن جمله های تاریخی را به زبان آورد

اما لیونل مسی چه گفت؟ و معنی حرف او چه بود؟ او این کلمات را به  زبان آرژانتینی به زبان آورد qué mirás, bobo Andá pa´llá, bobo. در واقعی مسی میگوید: به چی نگاه میکنی احمق؟ به زن به چاک احمق، به زن به چاااک. این ویدیو به سرعت دست به دست شد و در شبکه های اجتماعی وایرال شد. این صحبت مسی آنقدر مقبول مردم آرژانتین قرار گرفت که از تکه کلام او ویدیوها و حتی موزیک ویدیوهایی زیادی ساخته شد.

البته با بیان این موضوع لیونل مسی توضیح داد که: «وگهورست از زمانی که به بازی آمد شروع به تحریک کردن تیم ما کرد. و فکر نمیکنم این بخشی از فوتبال باشد.» البته این دو بازیکن در نهایت با یکدیگر دست دادند و خوش و بش کردند.

محبوبیت این طرح به ایران هم رسیده و روی بسیاری از تیشرت ها و لیوان ها و هودی ها چاپ میشود. ما هم طرح های مسی با تکه کلام های بو بو را روی تیشرت چاپ کردیم.

 

  • کارفرما : شخصی
  • نوع تیشرت : اسپان سفید
  • نوع چاپ : سابلیمیشن
  • ابعاد چاپ : 40×30سانتیمتر
  • تعداد : 4 عدد
  • مورد استفاده : شخصی
چاپ تیشرت مسی
چاپ تیشرت مسی
چاپ تیشرت bobo
چاپ پرچم تبلیغاتی تشریفاتی آموزشگاه دخترانه پند
چاپ لوگو روی لیوان شرکت pks