روز جهانی مهندس چه روزی است؟ هدیه چاپ ماگ

روز جهانی مهندس چه روزی است؟

در سراسر جهان روز مهندس گرامی داشته می‌شود اما این روز در کشورهای مختلف متفاوت است. در سال 1996 انجمن جهانی مهندسین 4 مارس را  «روز جهانی مهندسی برای جهانی پایدار» نامگذاری کرده است. علت این نامگذاری به این دلیل است که مهندسین در آینده قادر به طراحی راه حل هایی برای چالش های محلی و جهانی هستند.

روز مهندس در ایران چه روزی است؟

اما بسیاری از کشورها روز اختصاصی برای مهندسان کشورشان دارند. مثلا در آمریکا روز 22 فوریه روز مهندس است. در کشور ما روز مهندس به نام خواجه نصرالدین طوسی ثبت شده است. او دانشمند، ریاضی دان، منجم، فیلسوف و معمار و اندیشمند ایرانی بود. ابن خلدون او را بزرگترین دانشمند ایرانی جهان اسلام میدانست. او یکی از دقیق ترین رصدخانه ها در زمان خود یعنی رصدخانه مراغه را ساخت.

در ایران همه ساله  5 اسفند ماه مقارن با بزرگداشت این دانشمند روز مهندس گرامی داشته میشود. و مراسمات و سمینارهایی بسیاری برگزار میشود. بسیاری از ما هم برای گرامی داشت زحمات عزیزان مهندسمان در این روز هدایای تهیه میکنیم.

چاپ ماگ برای هدیه روز مهندس

چاپ طرح روی ماگ های سرامیکی یکی از هدیه های مناسب و با قیمت ارزان است. شما هر طرح و عکسی را میتوانید روی انواع ماگ های ما چاپ کنید. اگر هم در پیدا کردن طرح دچار مشکل شده اید و نمیتوانید طرح مناسبی پیدا کنید اصلا نگران نباشید. تیم طراحی ما به کمک شما می آید تا طرحی شایسته و زیبا برای مهندسان عزیز آماده کنید. ما طرح های بسیاری در زمینه مهندسی برق، معماری، معدن، پزشکی، راه و ساختمان، کشاورزی و کامپیوتر داریم.

  • کارفرما : تمامی مهندسان عزیز کشورمان
  • نوع لیوان : دسته رنگی زرد و سورمه ای
  • نوع چاپ : سابلیمیشن
  • ابعاد چاپ : تمام چاپ
  • تعداد :2 عدد
  • مورد استفاده : هدیه و کادو روز مهندس
چاپ ماگ روز مهندس
چاپ ماگ روز مهندس
چاپ تیشرت کار یقه دار آرد مروارید کاسپین
چاپ روی لیوان سرامیکی اسامی کارمندان شرکت