گلدوزی آرم و لوگو

خدمات گلدوزی آرم، لوگو و طرح روی انواع لباس بصورت مستقیم و اتیکت

سایت شابلون اولین ارائه دهنده خدمات حرفه ای گلدوزی آنلاین در ایران می باشد. این خدمات شامل گلدوزی روی انواع لباس، پارچه، کلاه، پیراهن، مانتو و دیگر متریال ها می باشد که همگی این موارد با دستگاه های مخصوص و صعنتی کامپیوتری انجام می گیرد. حداقل تیراژ برای ارائه این خدمات 100 عدد می باشد. ما خدمات خود را به سراسر ایران ارائه می دهیم.

گلدوزی مستقیم

یکی از روش های گلدوزی بصورت مستقیم می باشد. یعنی شما می توانید پارچه و یا لباس خود را ارائه دهید تا روی آن گلدوزی انجام گیرد. در این حالت لباس و یا پارچه مستقیما زیر دستگاه رفته و عملیات روی آن انجام خواهد گردید.

اما باید توجه داشته باشید در این حالت باید لباس و یا پارچه ی مورد نظر یک لا باشد تا بخوبی روی دستگاه سوار شود. به عنوان مثال پیراهن مستقیما این امکان را دارد که زیر دستگاه قرار گیرد اما تیشرت بدین علت که جلوی آن بسته هست این امکان را ندارد.

یا فرضا برای آستین لباس به روش گلدوزی مستقیم حتما باید قبل از دوخت و هنگامی که پارچه برش خورده است گلدوزی روی آن انجام گیرد و بعد از پایان کار دوخته شود. در این روش می توان برای دوخت آرم و لوگو روی انواع لباس استفاده نمود.

از آن جهت که هزینه گلدوزی به تعداد و ابعاد و طرح دارد لذا برای کسب اطلاع از قیمت روی استعلام قیمت کلیک نموده و فرم مربوطه را تکمیل نمائید. ما بعد از بررسی و برآورد قیمت با شما تماس خواهیم گرفت.

گلدوزی چسبی

روش دیگری نیز برای گلدوزی وجود دارد که بصورت برچسبی می باشد. در این روش ابتدا گلدوزی روی یک قطعه نمد یا فوتر انجام می گیرد. زیر پارچه ی نمدی چسب مخصوصی وجود دارد که جهت چسباندن روی سطح مورد نظر استفاده میگردد.

در این حالت بعد از آماده شدن کامل گلدوزی می توان آن را با دستگاه پرس حرارتی روی لباس مورد نظر چسباند. برخلاف اینکه در این روش اتصال با چسب انجام می گیرد اما کاملا مستحکم بوده و از بین نمیرود. همچنین در این روش دیگر به وجود لباس در هنگام انجام دوخت نیازی نیست و بعد از اتمام امکان پرس آنها روی لباس وجود دارد.

حتی ما می توانیم این نوع دوخت را برای شما انجام دهیم و برایتان ارسال کنیم تا خودتان روی لباس های مورد نظرتان پرس کنید. حتی می توان تعداد زیادی دوخت آرم برای شما انجام گیرد و شما آنها را برای لباس هایی که در آینده تهیه خواهید کرد نیز نگهداری کنید و بعدا پرس آنها را شخصا انجام دهید.

جدیدترین نمونه کارهای گلدوزی

گلدوزی کلاه

پروژه گلدوزی روی کلاه شرکت تولید کود freti nurse

کلاه, گلدوزی
گلدوزی

پروژه گلدوزی فست فود کاغذ

گلدوزی
گلدوزی

نمونه گلدوزی مرکز آمبولانس کوثر

گلدوزی
1%
از گلدوزی شابلون راضی بوده اند

ما خدمات آنلاین گلدوزی را برای اولین بار در ایران ارائه می دهیم. برند شما را در معرض دید قرار خواهد داد که می توانید آن را در ایونت ها و مراسم خود استفاده نمائید. ما با بکارگیری دقت و ظرافت بالا تمام تلاش خود را کرده ایم که محصولی زیبا و درخور تولید نمائیم تا شما بتوانید با اطمینان ما را انتخاب نمائید.

hat
printing

www.shablon.ir

برای استعلام قمیت گلدوزی و همچنین دریافت تخفیف با ما تماس بگیرید

سلام، من ``بلو`` هستم؛ هوش مصنوعی سایت شابلون! فعلا خیلی کوچیکم واسه همین تو هر دقیقه بیشتر از چهار تا سوال رو نمی تونم جواب بدم و بعضی از جوابام ممکنه دقیق نباشه