چاپ و گلدوزی کلاه

تولید، چاپ و گلدوزی روی کلاه تبلیغاتی تک و عمده

سایت شابلون به عنوان مرکز تخصصی چاپ و گلدوزی روی کلاه تبلیغاتی به ارائه ی خدمات دوخت انواع کلاه کتان و فلامنت لبه دار با اشکال متفاوت به شما عزیزان می پردازد. تولید کلاه با رنگ های اختصاصی با بهترین کیفیت دوخت و تضمین شده تخصص ماست.

چاپ کلاه جلو صاف

 جنس کلاه: کتان
بدون محدودیت رنگ
حداقل تیراژ 1 عدد
امکان چاپ تیراژ پائین
امکان گلدوزی بالای 100 عدد
رنگ بندی: مشکی، سرمه ای، سفید

در صورتی که لوگوی مورد نظر شما دارای جزئیات زیادی باشد و بخواهید روی کلاه چاپ و یا گلدوزی با ظرافت بیشتری انجام دهید کلاه جلو صاف برای شما مناسب تر می باشد. با توجه به اینکه در بخش جلوئی این کلاه ها پارچه بصورت کاملا یکدست و یکنواخت دوخته می شود می توان چاپ را بدون مزاحمت دوخت انجام داد.

بخصوص برای طرح هائی که جزئیات زیادی دارند امکان چاپ دیجیتال با کیفیت فوق العاده بالا روی کلاه های جلو صاف وجود خواهد داشت. چاپ دیجیتال آنچنان با کیفیت است که می تواند ریزترین و ظریف ترین طرح ها را با دقت بسیار بالا ارائه دهد. بنابراین در صورتی که طرح های خاص با جزئیات بالا مد نظر شماست چاپ روی این کلاه تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می نمائیم.

چاپ و گلدوزی کلاه جلو صاف

گلدوزی کلاه پشت توری

 جنس کلاه: کتان پشت توری
100% قابل شستشو
بدون محدودیت رنگ
حداقل تیراژ 100 عدد
امکان گلدوزی در همه مدل ها
امکان چاپ در مدل جلو صاف
رنگ بندی: مشکی، سفید، طوسی، قرمز، زرد، سبز، آبی، نارنجی و…

در صورتی که پشت کلاه تبلیغاتی بصورت پشت توری باشند با توجه به رد و بدل شدن هوا می توانند در خنک نگه داشتن سر بخصوص در فصل گرم نقش بسزائی ایفا نمایند. به همین علت ما این کلاه ها از جنس کتان و رنگ های مختلف تولید می نمائیم.

جلوی کلاه هائی که پشت آنها طوری می باشد هم می تواند بصورت 3 ترک و هم بصورت جلو صاف تولید و عرضه گردد. در صورتی که جلوی این کلاه ها 3 ترک باشد فقط امکان گلدوزی روی آنها فراهم بوده و در صورتی که جلوی آن صاف باشد هم امکان گلدوزی و هم امکان چاپ مقدور است.

چاپ و گلدوزی کلاه پشت توری

گلدوزی کلاه شش ترک

 جنس کلاه: کتان
100% قابل شستشو
بدون محدودیت رنگ
حداقل تیراژ 100 عدد
فقط امکان گلدوزی
رنگ بندی: مشکی، سفید، طوسی، قرمز، زرد، سبز، آبی، نارنجی و…

زیباترین و خوش دوخت ترین کلاهی که ما بخصوص در تیراژ بالا به شما پیشنهاد می کنیم کلاه شش ترک می باشد. منظور از شش ترک این است که این بخش سر این کلاه از شش قسمت پارچه ی مختلف ساخته شده که به هم دوخته شده است. این کلاه تبلیغاتی از نظر زیبائی و نحوه ی قرارگیری روی سر بسیار عالی بوده و آنچه از یک کلاه زیبا نیاز دارید به شما ارائه خواهد داد.

با توجه به دوختی که جلوی این کلاه وجود دارد امکان چاپ روی آن میسر نیست اما امکان گلدوزی وجود دارد. گلدوزی روی کلاه زیبائی فوق العاده بالائی خواهد داشت و به علاوه اینکه ماندگاری بسیار زیادی نیز داشته و قابل شستشو می باشد. همچنین ما می توانیم این کلاه تبلیغاتی را از جنس کتان و با رنگ های مختلف و مورد نظر شما تولید نمائیم.

چاپ و گلدوزی روی کلاه کتان شش ترک

چاپ کلاه کتان جلو تلویزیونی

جنس کلاه: کتان
شستشو با آب سرد
ابعاد چاپ 4/5×8/5 سانتیمتر
امکان چاپ لوگو و آرم
نوع چاپ: لیبلی، کاتری و دیجیتال
رنگ بندی: سفید، مشکی

در صورتی که شما قصد تهیه کلاه تبلیغاتی در تیراژ پائین را داشته باشید ما می توانیم کلاهی که عکس آن را می بینید که به اصطلاح آن را کلاه جلو تلویزیونی می نامند برای شما چاپ کنیم. امکان چاپ لوگو نوشته روی کلاه وجود دارد و دارای زیبائی خاصی نیز خواهد گشت. شرکت های کوچک که نیاز به تعداد کمی کلاه دارند می توانند با سفارش چاپ روی کلاه در این بخش از سایت شابلون کلاه مورد نظر خود را با آرم و یا نوشته ی مخصوص خود در اختیار داشته باشند. در تیراژ پائین امکان تهیه این کلاه با رنگ های سفید و مشکی وجود دارد.

البته در صورتی که سفارشات شما تیراژ باشد و بخواهید این مدل کلاه را با تعداد بالا تهیه کنید ما می توانیم آن را با رنگ مورد نظر شما تولید نمائیم و اینکه علاوه بر چاپ امکان گلدوزی روی این کلاه ها را نیز خواهیم داشت.

شستشوی این کلاه ها باید با آب سرد انجام شود
در شستشو در مواد سفید کننده استفاده نشود

چاپ کلاه

گلدوزی کلاه کتان

گلدوزی کلاه تبلغاتی یکی از بهترین روش ها برای تولید کلاه هائی با آرم و یا نشان مخصوص یک شرکت و یا سازمان میباشد که دارای ماندگاری بسیار بالائی نیز هست. از آنجا که هزینه ی چاپ روی کلاه معمولا گران میباشد در عوض هزینه ی گلدوزی در تیراژ بالا دارای صرفه ی اقتصادی بیشتریست. همچنین چون برای گلدوزی از نخ استفاده میشود تغییر رنگ و یا خرابی آن بسیار کمتر از وقتیست که از چاپ استفاده میشود.
ما گلدوزی روی کلاه تبلیغاتی اختصاصی شما را انجام خواهیم داد. امکان گلدوزی با رنگ های متعدد و متفاوت وجود خواهد داشت. یعنی می توانید طرح مورد نظر خود با رنگ های مختلف را عینا گلدوزی نمائید. گلدوزی توسط دستگاه های مخصوص اینکار در بخش جلوئی کلاه انجام خواهد شد. این نکته حائز اهمیت می باشد که گلدوزی در ابعاد ریز شاید نتیجه ی مطلوبی نداشته باشد. بنابراین بهتر است تا جائی که زیبائی کلاه بهم نمیریزد از ابعاد بزرگتری برای گلدوزی استفاده نمائید. لازم به ذکر است که حداقل تیراژ برای دوخت و گلدوزی کلاه 100 عدد می باشد اما از هر نظر برای شما مقرون به صرفه خواهد بود. برای اینکار لازم است طرح خود را در اختیار ما قرار دهید. با ما تماس بگیرید تا از قیمت های فوق العاده ی ما آگاه شوید.

گلدوزی کلاه

راهنمای انتخاب کلاه

راهنمائی بیشتر و پاسخ به سوالات شما

کلاه ها با دو جنس کتان و فلامنت قابل تولید می باشد. دوخت این کلاه ها بصورت کاملا صنعتی انجام شده و تمامی مربوطه در آن لحاظ خواهد گردید. مسلما جنس کتان به علت استفاده از الیافتی که 100% گیاهی هستند هم کیفیت بهتری دارد هم از نظر کنترل دما بهتر عمل کرده و تعریق کمتری خواهد داشت. با توجه به کیفیت کلاه های کتان قیمت آن نیز بیشتر خواهد گردید. در صورتی که تمایل داشته باشید هزینه ی کلاه ها کمتر باشد و قیمت مناسب تری داشته باشد می توانید از جنس فلامنت استفاده نمائید که در این حالت جنس پارچه فلامنت کیفیت پائین تری دارد ولی به همان نسبت در قیمت تولید کلاه صرفه جوئی خواهد گردید.

با توجه به اینکه هم امکان چاپ روی کلاه فراهم است و هم امکان گلدوزی وجود دارد معمولا برای مشتری این سوال پیش میاید که کدام یک بهتر می باشد. اول گلدوزی را مد نظر قرار می دهیم. گلدوزی روی کلاه از نظر ماندگاری حرف اول را میزند و در شستشو از بین نمی رود. از نظر زیبائی نیز گلدوزی چشم نواز تر است و حس بهتری خواهد داد زیرا یک کار حرفه ای را به ذهن متبادر می کند. اما گلدوزی یک ضعف نیز دارد. با توجه به اینکه برای گلدوزی از نخ استفاده میشود وقتی طرح شما جزئیات زیاد داشته باشد ممکن است نخ ها به خوبی نتوانند آن را پیاده کنند. بخصوص وقتی نوشته ها ریز باشند نتیجه ی کار مطلوب نخواهد بود. بنابراین برای طرح هائی که جزئیات زیاد دارند می توانند از چاپ دیجیتال استفاده کرد. چاپ دیجیتال کیفیت فوق العاده بالائی دارد و ظریف ترین و جزئی ترین نوشته ها و طرح ها را بخوبی پیاده خواهد کرد. ضعف چاپ نیز مقاومت کمتر آن نسبت به گلدوزی می باشد. در نظر داشته باشید بعضی از همکاران امکان چاپ دیجیتال ندارند و چاپ سیلک انجام می دهند که کیفیت مطلوبی ندارد.

هر چقدر تعداد سفارشات شما بیشتر باشد قیمت محصول کمتر خواهد گردید
در صورتی که سفارشات شما زیر 50 عدد است می توانید آن را بصورت آنلاین در سایت ثبت کنید
در سفارشات آنلاین تخفیف ها در سبد خرید به صورت هوشمند برای شما محاسبه میگردد
در صورتی که سفارشات شما بیش از 50 عدد می باشد شامل تخفیف های ویژه ای خواهد بود
برای دریافت تخفیف های بالای 50 عدد، تلفنی با واحد سفارشات هماهنگ نمائید

مدت زمان انجام سفارشات تعداد کم در حالت عادی 3 تا 5 روز کاری می باشد
سفارشات فوری با 50% افزایش قیمت، 24 ساعته آماده میگردند
در نظر داشته باشید این مدت از زمان تائید طرح و واریز وجه لحاظ می شود
در صورت ارسال به شهرستان با پست پیشتاز 24 تا 72 ساعت نیز به زمان فوق افزوده می گردد
در صورت ارسال به شهرستان با پست سفارشی 7 روز اضافه بر زمان معمول در نظر داشته باشید
ارسال با تیپاکس و باربری نیز معمولا 24 ساعت به زمان فوق اضافه خواهد نمود
در صورتی که سفارشات شما بصورت گلدوزی باشد مدت زمان تولید آن معمولا 10 تا 15 روز کاری خواهد بود.

بله، درصورتی که تمایل داشته باشید چاپ روی کلاه انجام دهید امکان چاپ یک عدد کلاه نیز وجود دارد. البته در نظر داشته باشید در تیراژ پائین رنگ های موجود فقط سفید و مشکی می باشد. اما امکان گلدوزی یک عدد یا نمونه وجود ندارد. حداقل تیراژ برای گلدوزی 100 عدد هست.

کلاه ها در دو اندازه ی بزرگسال و کودک قابل تولید می باشد. کلاه های کودک از نظر اندازه نسبت به کلاه های بزرگسال کوچکتر می باشند. البته در پشت هر دوی این کلاه ها بصورت برچسبی امکان تنظیم سایز برای سرهای متفاوت وجود دارد که شخص می تواند آن را تنگ تر و یا گشاد تر نماید.

مسئله بسیار مهم این است که هر چقدر کیفیت فایل ارسالی بیشتر باشد چاپ نیز نتیجه ی مطلوب تری خواهد داشت. اگر فایلی که برای ما ارسال می کنید کیفیت خوبی نداشته باشد موجب میگردد چاپ نیز به همان نسبت دچار افت کیفیت گردد. در هر حالتی بهتر است فایل مورد نظر خود را با بیشترین کیفیت ممکن در اختیار ما قرار دهید.

فرمت های مختلفی در چاپ قابل استفاده است. فایل هائی که با نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ، کورل یا ایلاستریتور طراحی شده اند قابل استفاده است. فایل های png برای اینکار کفایت می کند و از نظر محدودیت رنگی نیز مشکلی ایجاد نمی کند. که در این حالت مورد رنگی خود را روی CMYK تنظیم کنید و رزولیشن را 300 DPI در نظر بگیرید. همچنین در این نوع چاپ هیچ گونه محدودیت رنگی و طرح وجود ندارد ولی معمولا نتیجه نهائی با تلورانس کمی چاپ خواهد گردید.

همه کلاه های تولید شده توسط مجموعه شابلون کیفیت بالائی دارند و تا مدت زیادی قابل استفاده می باشند.

در زمینه چاپ عکس روی این کلاه ها محدودیت خاصی وجود ندارد و با توجه به اینکه دستگاه های ما تماما دیجیتالی می باشند هر نوع عکسی قابل چاپ می باشد. در نظر داشته باشید که کیفیت فایل ارسالی باید مناسب باشد و همچینن آن را بصورت ترنسپرنت و بدون پس زمینه طراحی نمائید تا نتیجه ی بهتری حاصل گردد.

در مورد گلدوزی محدودیت های خاص این کار وجود دارد. مثلا در این حالت طرح ها نمی توانند گرادیانت داشته باشند یا بیش از حد ریز باشند. در این حالت بهتر است که فایل خود را دو بعدی و درشت تر طراحی کنید تا نتیجه ی بهتری حاصل گردد.

همچنین فایل های ارسالی باید از نظر محتوا با قوانین جمهوری اسلامی سازگار باشد.

بله، این امکان وجود دارد که طرح های خبره و زبردست ما با سلیقه ی فوق العاده ای که دارند برای شما طراحی انجام دهند و به خلق آثار زیبائی برای شما دست بزنند. اما مورد نظر قرار دهید که در صورتی که طراحان ما برای شما طراحی انجام دهند هزینه ی آن را از شما دریافت خواهند نمود.

بزرگترین ابعادی که می توان روی کلاه برای تعداد کم چاپ انجام داد ارتفاع 4/5 و طول 8 سانتیمتر می باشد. اما در صورتی که تیراژ شما بالا باشد امکان چاپ و گلدوزی در ابعاد بزرگتر نیز فراهم می باشد. بدین منظور می توانید ابعاد مورد نظر را به سانتیمتر به ما بگوئید تا به آن اندازه برای شما انجام گیرد.

شابلون مورد اعتمادترین و بنیان گذار سفارش چاپ آنلاین به صورت مدرن در ایران می باشد. ما با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی که در بخش پائینی سایت وجود دارد این اعتماد را کامل کرده ایم. مجوز فعالیت کسب و کار نوپای شابلون از طرف وزارت صنعت و معدن و تجارت صادر شده است و این نشان دهنده اعتبار کسب و کارهای اینترنتی می باشد با بتوانید با خیال آسوده نسبت به سفارش و خرید از سایت شابلون اقدام نمائید.

نمونه کارهای چاپ و گلدوزی کلاه

چاپ کلاه

پروژه چاپ روی کلاه آفتابی مشکی LS

کلاه
گلدوزی کلاه

پروژه گلدوزی روی کلاه شرکت تولید کود freti nurse

کلاه, گلدوزی
چاپ کلاه

پروژه چاپ روی کلاه اپلیکیشن تاپ

کلاه
گلدوزی کلاه

پروژه گلدوزی روی کلاه جم آدیو

کلاه
چاپ کلاه

نمونه چاپ روی کلاه شاطر

کلاه
چاپ کلاه

چاپ روی کلاه بدنسازی تاپ ژنتیک

کلاه
چاپ کلاه مشکی

نمونه چاپ روی کلاه گیم آف ترونز

کلاه
چاپ کلاه مشکی

نمونه چاپ کلاه مشکی تهران (طهران)

کلاه
1%
از چاپ کلاه شابلون راضی بوده اند

کلاه تبلیغاتی که ما ارائه می دهیم با پارچه ی کتان کیفیت بسیار بالائی دارد و با توجه به گلدوزی که روی آن انجام می پذیرد ارزش بسیار زیادی برای آن ایجاد می کند و برند شما را در معرض دید قرار خواهد داد که می توانید آن را در ایونت ها و مراسم خود استفاده نمائید. ما با بکارگیری دقت و ظرافت بالا تمام تلاش خود را کرده ایم که محصولی زیبا و درخور تولید نمائیم تا شما بتوانید با اطمینان ما را انتخاب نمائید.

hat

printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش تولید کلاه در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید

سلام، من ``بلو`` هستم؛ هوش مصنوعی سایت شابلون! فعلا خیلی کوچیکم واسه همین تو هر دقیقه بیشتر از چهار تا سوال رو نمی تونم جواب بدم و بعضی از جوابام ممکنه دقیق نباشه