چاپ و گلدوزی کلاه

چاپ و گلدوزی روی کلاه

تولید، چاپ و گلدوزی کلاه تک و عمده

سایت شابلون به عنوان مرکز تخصصی چاپ و گلدوزی روی کلاه به ارائه ی خدمات دوخت انواع کلاه کتان و فلامنت لبه و دار با اشکال متفاوت به شما عزیزان می پردازد. تولید کلاه با رنگ های اختصاصی با بهترین کیفیت دوخت و تضمین شده تخصص ماست. قیمت های فوق العاده و بی رقیب توامان با بهره گیری از بهترین خیاطان برای شما ممکن شده است. فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

چاپ کلاه کتان جلو تلویزیونی

چاپ روی کلاه لبه دار بخصوص برای شرکت های ساختمانی، عملیاتی و شرکت هائی که کارکنان آنها در فضای آزاد کار می کنند مورد توجه بوده همچنین بسیاری از فست فود ها نیز برای کارکنان خود از کلاه استفاده می نمایند. پس بسیار زیباتر و جالب تر خواهد بود که از کلاه هائی با مارک همان شرکت بکار برده شود. بکار بردن کلاه هائی با مارک های مختلف و متفاوت شرکتی بی نظم و بی اعتبار را در ذهن متبادر میسازد.

در صورتی که یکدست بودن در این زمینه ذهنیت بسیار بهتری را در مشتری ایجاد خواهد نمود و به عنوان کلاه تبلیغاتی نیز بکار گرفته میشود. ما نیز بکارگیری از دستگاه های مخصوص توانائی چاپ کلاه جلو تلویزیونی لبه دار در رنگ های متفاوت را برای مشتری فراهم نموده ایم. امکان چاپ لوگو نوشته روی کلاه وجود دارد و دارای زیبائی خاصی نیز خواهد گشت.شرکت های کوچک که نیاز به تعداد کمی کلاه دارند می توانند با سفارش چاپ روی کلاه در این بخش از سایت شابلون کلاه مورد نظر خود را با آرم و یا نوشته ی مخصوص خود در اختیار داشته باشند.

چاپ کلاه

گلدوزی کلاه کتان

گلدوزی کلاه یکی از بهترین روش ها برای تولید کلاه هائی با آرم و یا نشان مخصوص یک شرکت و یا سازمان میباشد که دارای ماندگاری بسیار بالائی نیز هست. از آنجا که هزینه ی چاپ روی کلاه معمولا گران میباشد در عوض هزینه ی گلدوزی در تیراژ بالا دارای صرفه ی اقتصادی بیشتریست. همچنین چون برای گلدوزی از نخ استفاده میشود تغییر رنگ و یا خرابی آن بسیار کمتر از وقتیست که از چاپ استفاده میشود.
ما گلدوزی روی کلاه اختصاصی شما را انجام خواهیم داد. امکان گلدوزی با رنگ های متعدد و متفاوت وجود خواهد داشت. یعنی می توانید طرح مورد نظر خود با رنگ های مختلف را عینا گلدوزی نمائید. گلدوزی توسط دستگاه های مخصوص اینکار در بخش جلوئی کلاه انجام خواهد شد. این نکته حائز اهمیت می باشد که گلدوزی در ابعاد ریز شاید نتیجه ی مطلوبی نداشته باشد. بنابراین بهتر است تا جائی که زیبائی کلاه بهم نمیریزد از ابعاد بزرگتری برای گلدوزی استفاده نمائید. لازم به ذکر است که حداقل تیراژ برای دوخت و گلدوزی کلاه 100 عدد می باشد اما از هر نظر برای شما مقرون به صرفه خواهد بود. برای اینکار لازم است طرح خود را در اختیار ما قرار دهید. با ما تماس بگیرید تا از قیمت های فوق العاده ی ما آگاه شوید.

گلدوزی کلاه

جدیدترین نمونه کارهای چاپ و گلدوزی کلاه

چاپ کلاه

پروژه چاپ کلاه فلامنت برگر هاوری

کلاه
چاپ کلاه

نمونه چاپ کلاه تایپوگرافی ایمان مسعودی

کلاه
چاپ کلاه

پروژه چاپ کلاه بدنسازی دکتر ماسل

کلاه
چاپ کلاه

نمونه چاپ روی کلاه کتان صدرا

کلاه
چاپ کلاه

نمونه چاپ کلاه spd

کلاه
1%
از چاپ کلاه شابلون راضی بوده اند

کلاهی که ما ارائه می دهیم با پارچه ی کتان کیفیت بسیار بالائی دارد و با توجه به گلدوزی که روی آن انجام می پذیرد ارزش بسیار زیادی برای آن ایجاد می کند و برند شما را در معرض دید قرار خواهد داد که می توانید آن را در ایونت ها و مراسم خود استفاده نمائید. ما با بکارگیری دقت و ظرافت بالا تمام تلاش خود را کرده ایم که محصولی زیبا و درخور تولید نمائیم تا شما بتوانید با اطمینان ما را انتخاب نمائید.

hat
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش تولید کلاه در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید