چاپ عکس شهدا روی کاشی

چاپ عکس شهید و شهدا روی کاشی و سرامیک با ماندگاری مادام العمر و با کیفیتی مثال زدنی یکی از خدمات بی نظیریست که سایت شابلون ارائه می دهد. متد و روشی که ما برای چاپ روی کاشی استفاده می نمائیم در نوع خود بی نظیر بوده و به علت استفاده از دمای 850 درجه سانتیگراد برای پخت کاشی های مذکور رنگ های چاپ شده هیچگاه از بین نخواهد رفت.

به همین علت می توان گفت که چاپ روی کاشی و سرامیک بهترین جایگزین برای چاپ روی بنر و یا نقاشی های دیواری خواهد بود. زیرا که تا مدت های بسیار طولانی و برای چندین نسل قابل استفاده خواهد بود و هزینه ای که برای انجام آن شده است از بین نخواهد رفت.

چاپ کوره ای عکس شهید روی کاشی

چاپ عکس صورت به صورت دیجیتالی روی کاشی نیاز به تبحر و مهارت خاصی دارد که در تکنولوژی آن بسیار نوین است. در گذشته برای چاپ کاشی و سرامیک از روش سنتی استفاده میشده است که به علت وجود محدودیت رنگ و همچنین نیاز به طراحی دستی فقط امکان چاپ نقوش اسلیمی وجود داشت.

همین محدودیت رنگ باعث گردید که کاشی های سنتی به شکل کنونی که در مساجد و یا بناهای قدیمی استفاده شده اند بوجود بیاید و آذین بخش گردد. اما با استفاده از روش سنتی امکان چاپ منظره، چهره و کلا هیچ گونه عکسی وجود ندارد که از معایب آن محسوب می گردد.

اما اینک با استفاده از پرینترهای دیجیتالی مخصوص و رنگ هائی که برای این پرینترهای بهینه شده اند امکان چاپ هر نوع عکس و با هر رنگی را روی کاشی و سرامیک فراهم نموده ایم. یکی از خصوصیات چاپ دیجیتالی روی کاشی و سرامیک امکان چاپ تصویر صورت است که باعث شده ما بخشی از خدمات خود را به چاپ شهدا اختصاص دهیم و بدین ترتیب نقشی در ماندگاری یاد و خاطره ی این عزیزان داشته باشیم.

با توجه به اینکه عکس معمولی و یا نقاشی دیواری بر اثر عوامل طبیعی بعد از چند سال تغییر رنگ داده و از بین میرود ما با جایگزینی روش چاپ دیجیتالی و همچنین پخت با دمای 850 درجه سانتیگراد ماندگاری این عکس ها را حداقل برای 100 سال تضمین می نمائیم.

گروه شابلون برای چاپ عکس شهدا انتخاب شده است

شهرداری شهرهای مختلف، بنیاد شهید، سازمان حفظ میراث فرهنگی، سازمان نشر فرهنگ اسلامی و مساجد از این موضوع استقبال نموده اند و با کمک سایت شابلون این روش را جایگزین روش های قدیمی و بی بهره نموده اند و بسیاری از خانواده های شهدا برای حفظ تصویر شهید و زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی وی برای همیشه به چاپ عکس شهیدان خود روی کاشی و سرامیک اقدام نموده اند.

زیرا این روش تنها روشی ست که می توان عکس صورت را به صورت زنده چاپ نموده و در مزار و یا روی سنگ مزار استفاده نمود. در ضمن با استفاده از روش چیدمان پازلی کاشی ها در کنار یکدیگر می توان تصاویر بسیار بزرگ در ابعاد چند ده متری تولید نمود که برای زیباسازی شهری و یا استفاده در امکان مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

سایت شابلون نیز همواره تلاش خود را برای ارائه ی بهترین کیفیت بکار بسته است و تلاش نموده تا در این راستا مشاوره های رایگان خود را به این عزیزان ارائه دهد. شما نیز در صورتی که سوال و یا نیاز به مشاوره ای در این زمینه دارید می توانید با کارشناسان سایت شابلون تماس حاصل فرمائید.

هیچ عامل طبیعی، چاپ روی کاشی با پخت 850 درجه را از بین نخواهد برد

کاشی مقاوت بسیار بالائی در برابر تغییرات دمائی و همچین تغییرات جوی دارد. روشی که گروه صنعتی شابلون نیز برای چاپ روی کاشی و سرامیک استفاده می نماید به گونه ایست که رنگ های چاپ شده به هیچ عنوان بر اثر عوامل طبیعی از بین نخواهد رفت. در نتیجه به محصولی تولید خواهیم نمود که دارای بیشترین مقاومت و بالاترین ماندگاری خواهد بود.

نور آفتاب اولین عامل از بین برنده ی رنگ در روی زمین است اما رنگ هائی که ما استفاده می نمائیم به هیچ عنوان تحت تاثیر نور خورشید از بین نخواهد رفت. همچنین کاشی هائی که ما تولید می نمائیم امکان مقاومت کامل در برابر شستشو با مواد شوینده و همچنین اسیدی را دارد. در ضمن این کاشی ها می تواند تا دمای 800 درجه سانتی گراد را تحمل نماید و به همین علت به هیچ عنوان در آتش سوزی از بین نخواهد رفت.

با توجه به اینکه کاشی های مربوطه در کوره پخته شده اند رنگ در لعاب کاشی نفوذ کرده و با امکان ایجاد خش و خط با ابزار نوک تیز روی آن وجود ندارد. مگر اینکه لعاب کاشی کنده شود. در مجموع این روش بهترین جایگزین می باشد و صرفه جوئی فوق العاده ای در هزینه خواهد شد. زیرا با استفاده از این روش دیگر شما با داشتن عکسی با ماندگاری بالا دیگر نیازی به تجدید چاپ نخواهید داشت.

مزیای استفاده از چاپ دیجیتالی روی کاشی و سرامیک

ماندگاری و ثبات رنگ بصورت مادام العمر
مقاومت در برابر باران اسیدی، نور خورشید و خط و خش
امکان چاپ تصویر صورت شهید با کیفیت عالی و بدون محدودیت رنگ
حفظ درخشندگی کاشی حتی بعد از ده ها سال
امکان چاپ در ابعاد بسیار بزرگ تا چند صد متر