چاپ پرچم

چاپ روی پرچم

چاپ پرچم رومیزی و تشریفات تک و عمده

شابلون شناخته شده ترین و بزرگترین مرجع فروش پرچم، ساخت پرچم و دوخت پرچم ایستاده، تشریفات، اهتزاز و رومیزی در ایران می باشد که از نظر کیفیت پرچم های تولیدی زبانزد است. به اهتزاز در آوردن پرچم یک برند آرمان های آن مجموعه را نمایان خواهد نمود.

پرسنل مجرب شابلون نیز مدت هاست در زمینه تولید و چاپ انواع پرچم فعالیت داشته و با استفاده از روش های نوین و بهترین کیفیت در زمینه چاپ روی پرچم محصولی به شما ارائه خواهند داد که قابل رقابت بوده و از هر نظر کامل است.تجارب گذشته و همچنین استفاده از جنس مرغوب باعث تولید محصولی بی نظیرگشته است.

چاپ روی پرچم های مختلف شامل پرچم رومیزی، پرچم تشریفات و پرچم اهتزار در جنس های مختلف از خدمات این بخش می باشد که شرح قیمت پرچم در زیر آمده تا نسبت به انتخاب بهترین گزینه برای خرید پرچم سازمان خود اقدام فرمائید. ما پذیرای سفارش پرچم های شما می باشیم. همچنین در صورت تمایل امکان طراحی پرچم نیز توسط طراحان خبره ما فراهم می باشد.

چاپ پرچم رومیزی ریشه دار

یکی از روش هائی که برای نمایش و نشان داده اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت بکار میرود قرار دادن پرچم آن شرکت بروی میز کارمندان است. این کار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم است. قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت خودتان بروی میز کارتان زیبائی و البته حس اعتماد بسیار بالائی خواهد داشت. بویژه پرچم های رومیزی در همایش ها و سمینارها درخشش خاصی را القا مینماید. در این راستا سایت شابلون نسبت به چاپ لوگو، آرم و یا نوشته ی شما روی پرچم رومیزی اقدام می نماید. لازم به ذکر است که پرچم های مذکور با میله، پایه سنگی و یا پایه استیل ارائه میگردد. برخلاف دیگر تولیدکنندگان که از ساتن براق و ریشه تک استفاده می کنند همگی پرچم های رومیزی تولید شده توسط سایت شابلون، با ساتن مات اعلاء و ریشه دوبل ارائه میگردد که زیبائی و کیفیت دوچندانی دارد. بنابراین سایت شابلون با کیفیت بهتر قیمت رقابتی تری امکان سفارش پرچم رومیزی ارائه میدهد.

پرچم رومیزی ریشه دار

چاپ پرچم رومیزی لیزری

اگر بدنبال یک پرچم رومیزی با پرستیژ بالاتر می گردید و می خواهید حداکثر زیبائی را در اختیار داشته باشید پرچم لیزری بدون ریشه را به شما پیشنهاد می کنیم. این پرچم ها از نظر شکل و شمایل یک سر و گردن از پرچم های دیگر بالاتر می باشد و واقعا زیبائی خیره کننده ای داشته و جلب نظر می کنند. استفاده از پایه و میله استیل نیز به مدرن بود آن افزوده است. بنابراین اگر فکر می کنید برند شما یک برند لاکچری و لوکس محسوب میگردد به شما پیشنهاد می کنیم حتما پرچم رومیزی لیزری را به عنوان پرچم روی میز خود انتخاب نمائید. ما لوگو و آرم شما را روی پرچم مذکور چاپ می نمائیم فقط کافیست روی فرم ثبت سفارش کلیک کنید و با تکمیل و آپلود خود عکس نسبت به ثبت سفارش پرچم با طرح دلخواه اقدام نمائید. چاپ هم بصورت زمینه سفید و هم مانند عکس هائی که مشاهده می کنید بصورت تمام چاپ قابل انجام می باشد.

پرچم رومیزی لیزری

چاپ پرچم رومیزی تی

جدیدترین و مدرن ترین پرچم های رومیزی شامل پرچم رومیزی تی می باشد که اسم آن در واقع یادآوردی کننده شکل قرارگیری این نوع پرچم ها می باشد. پرچم رومیزی T دقیقا به شمل حرف تی است. پرچم تی شامل دو پرچم در کنار هم است که از بالا به پائین به شکل بسیار زیبائی از میله های پرچم آویزان شده اند. امکان چاپ طرح و لوگوی شما روی هر دوی این پرچم ها وجود دارد. در نظر داشته باشید که در صورتی که طراحی برای چاپ روی پرچم های فوق ارسال می کنید حتما به اندازه پرچم توجه داشته باشید تا پرچم تولید شده ی شما شکل و شمایل بهتری داشته باشد. پرچم رومیزی T با کیفیت بالا انجام می گیرد و شایسته یک میز مدیریتی زیبا می باشد.

چاپ پرچم رومیزی

پرچم رومیزی ال

پرچم های ال که به شکل حرف انگلیسی L هستند از دیگر پرچم های زیبا و جدیدی هستند که می توانید آنها را در زیبائی بیشتر محیط کار خویش در نظر بگیرید. این پرچم ها زیبائی پرچم های T را دارند اما قیمت کمتری دارند و در صورتی که تیراژ شما بالاست و یا قصد دارید هزینه ی کمتری برای چاپ پرچم داشته باشید اما همچنان به این نوع پرچم ها علاقه دارد گزینه ی مناسبی می باشد. پرچم های L با یک پایه استیل زیبا که مخصوص این پرچم هاست ارائه میشود.

چاپ روی پرچم رومیزی

چاپ پرچم رومیزی لمینت

پرچم های رومیزی لمینت شبیه پرچم های لیزری هستند با این تفاوت که زیر پارچه ساتن آنها یک لایه لمینت میشود تا میزان ایستائی آن بیشتر شده و نسبتا بهتر سر جای خود قرار گیرد. پرچم های لمینت رومیزی از ساتن مات بسیار زیبائی ساخته میشوند و فاقد ریشه هستند. در نظر داشته باشید چون یک طرف این پرچم ها دارای لمینت می باشد فقط یک طرف آنها امکان چاپ دارد. حسن این پرچم این است که می توانید آنها را با پرچم های تشریفات لمینت که مشابه هستند ست نمائید. هیچ محدودیت رنگی برای چاپ این پرچم ها وجود ندارد و هر طرح و تصویری داشته باشید روی آنها امکان چاپ دارد.

چاپ پرچم رومیزی

پرچم رومیزی اروپایی

مدرن ترین و جدیدترین پرچم رومیزی که ما تولید کرده ایم پرچم رومیزی اروپائی می باشد. ما با بررسی و الگوبرداری از آخرین مدل های پرچم اروپائی این پرچم را طراحی کرده و نسبت به تولید آن اقدام نمودیم. وجه تمایز این پرچم با پرچم های دیگر برش زیبای مثلثی می باشد که در پائین پرچم ایجاد شده است. جنس پرچم از ساتن مات درجه یک می باشد که باعث ایجاد جلوه ی لوکس در آن شده است. بهتر است این پرچم را با پایه استیل سفارش دهید تا حق مطلب در مورد آن ادا شود. پرچم رومیزی اروپائی هم بصورت یکرو و هم بصورت دو رو قابل چاپ می باشد. همچنین این قابلیت را دارد که با زمینه ی سفید و یا با رنگ دلخواه شما انجام گیرد. در چاپ این پرچم هیچ نوع محدودیت طرح و تصویر وجود ندارد.

چاپ پرچم رومیزی

چاپ پرچم تشریفات لمینت

پرچم تشریفات لمینت از سری پرچم های با ایستائی بالا هستند که نسبت به پرچم های دیگر با قیمت مناسب تری تولید می شوند. این پرچم ها هم از ساتن مات و هم از ساتن براق قابل قابل تولید می باشند. اما چون یک لایه لمینت زیر آنها قرار می گیرد لذا فقط یک طرف این پرچم ها امکان دوخت دارد. پرچم تشریفات لمینت را می توانید با رومیزی لمینت ست نمائید که از نظر زیبائی محیط کاری بهینه تر باشد. هیچ محدودیت رنگ و طرح برای چاپ پرچم لمینت وجود ندارد. در نظر داشته باشید پرچم لمینت با ریشه دوزی امکان سفارش ندارد. برای تهیه پرچم های با ایستائی بالا به همراه ریشه می توانید از پرچم تشریفات لیزری سفارش دهید.

چاپ پرچم تشریفات

چاپ پرچم تشریفات ریشه دار

یکی از خدمات دیگر شابلون چاپ پرچم تشریفات ریشه دار است. پرچم های تشریفات ریشه دار پرچم بزرگ هستند که روی پایه هائی عمودی قرار میگیرند و معمولا در مراسم ها، همایش ها و یا در شرکت های بزرگ و معتبر استفاده میشود. ریشه این پرچم ها در ۱۲ رنگ مختلف تولید میشود که می توانید متناسب با لوگوی خود آن را انتخاب نمائید. جنس پارچه مورد استفاده در پرچم تشریفات ریشه دار سه نوع می باشد. ساتن مات آمریکائی و ساتن براق ۹ کیلوئی و جیر است. همچنین این پرچم تشریفات امکان چاپ یک رو و دو رو را دارا می باشند که یک رو ارزان تر است. در صورتی که زمینه پرچم شما سفید باشد و لوگو وسط چاپ شود هزینه آن کمتر خواهد بود و در صورتی که کل پرچم چاپ گردد (تمپلات) در این صورت قیمت نیز افزایش خواهد داشت. ما این خدمات را با کیفیت بسیار بالا به شما ارائه خواهیم نمود.

پرچم تشریفات

پرچم تشریفات لیزری

پرچم تشریفات لیزری از پرچم هائی می باشد که جدیدا بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است و با توجه به شکل و شمایل مدرن تر خود نسبت به پرچم تشریفات معمولی توانسته است بخش زیادی از کسانی را نیاز به پرچم های تشریفات دارند به سمت خود جالب نماید. برای تولید این پرچم ها از ساتن های خاصی استفاده می شود که ایستا بوده و تا حد زیادی شکل مخروطی خود را حفظ می کنند. در نظر داشته باشید چاپ پرچم تشریفات لیزری تماما بصورت یک رو قابل سفارش می باشد و همچنین امکان چاپ هر نوع طرح و لوگوئی بدون محدودیت رنگ در آنها وجود دارد. همچنین دو حالت چاپ امکان پذیر می باشد یکی با زمینه سفید و چاپ لوگو در وسط پرچم و دیگری زمینه تمام رنگی یا تمپلات می باشد. پرچم تشریفات لیزری هم بدون ریشه و هم با ریشه قابل سفارش می باشد و به علت ایستائی بیشتر نسبت به پرچم تشریفات ساتن طرفدار بیشتری پیدا کرده است. در نظر داشته باشید در پرچم های لیزری بدون ریشه پرچم جمع تر بوده و حالت مخروطی بیشتری خواهد داشت.

چاپ روی پرچم تشریفات

چاپ پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز با لوگو و آرم اختصاصی شما در ابعاد متنوع به صورت عمودی و افقی با بهترین کیفیت توسط سایت شابلون انجام می شود. پرچم های اهتزاز همان پرچم هائی هستند که روی پایه های بلند در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند. جنس پارچه پرچم های اهتزاز همگی ساتن براق می باشد و دارای مقاومت بسیار زیادی بوده و همچنین خاصیت بادخوری خوبی دارند. پرچم اهتزاز به صورت عمودی و افقی در اندازه های گوناگون قابل تولید و چاپ می باشد. همچنین میتوان جهت نگهداری این پرچم ها روی میله های بلند، هم از دوخت برای جای چوب و هم از پانچ برای به اهتزاز در آوردن توسط سیم بکسل استفاده نمود.پرچم های اهتزاز به صورت استاندارد یک رو چاپ می شوند و در صورتی که تمایل داشته باشید باید دو پارچه با دو چاپ از دو طرف به هم دوخته شوند تا نتیجه نهائی مطلوب باشد که که هزینه آن دوبرابر خواهد گردید.

چاپ پرچم اهتزاز

پرچم یادبود

از دیرباز استفاده از پرچم یادبود در مراسم مختلف مرسوم بوده است. در همایش ها مختلف ارگانی، منطقه ای و کشوری ، دیدارهای بین شرکتی و همچنین در مسابقات ورزشی نیز پرچم های یادبود رد و بدل میگردد. این پرچم ها علاوه بر حس ویژه ای که به مراسم اعطا میکند موجب برازندگی سیستم برگزاری شما نیز میگردد. سایت شابلون با بکارگیری بهترین کیفیت پارچه و چاپ نسبت به چاپ لوگو و آرم اختصاصی شما روی پرچم یادبود اقدام می نماید. پارچه استفاده شده ساتن مات اعلاء و دارای ریشه ی دوبل در رنگ های مختلف می باشد. یعنی پرچم های تولید شده از نظر کیفیت و چاپ در بهترین حالت ممکن هستند و از نظر مرغوبیت در بالاترین سطح قرار دارند. ثبت سفارش بصورت آنلاین و همچنین بصورت حضوری امکان پذیر میباشد.

پرچم یادبود

نمونه کارهای پرچم

پرچم ایران

پرچم ال ایران با پایه استیل کوچک

پرچم
1%
از پرچم شابلون راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند ارائه بهترین کیفیت و امکان ارائه ارزان ترین قیمت چاپ پرچم می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

flag
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش پرچم در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید