چاپ پرچم ایران

چاپ و فروش پرچم ایران

انواع پرچم ایستاده، تشریفات و رومیزی ایران

فروش پرچم ایران به صورت پرچم تشریفات و ایستاده، رومیزی و همچنین اهتزاز به صورت تخصصی در سایت شابلون انجام می گیرد و می توانید با مشاهده متنوع ترین مدل ها نسبت به خرید پرچم ایران با سلیقه خود اقدام نمائید. سایت شابلون بهترین کیفیت و همچنین استاندارد رنگ ها ارائه میدهد.

لازم به ذکر است پرچم های ایران از نظر کد رنگ و الگوی دوخت و دندانه ها و همچنین قرارگیری کلمات الله اکبر دارای استاندارد و الگوی خاصی میشود که اکثر تولید کننده های پرچم به علت عدم اطلاع از این موارد نسبت به تولید پرچم بدون در نظر گرفتن استانداردهای آن اقدام می نمایند. اما شابلون با علم به موارد فوق تمامی استانداردها را در نظر گرفته و الگوی رسمی و مورد تائید آن را تولید میکند.

برافراشتن پرچم زیبای کشورمان برای ما افتخار بزرگیست. مزین نمودن محیط کار به پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و استفاده در همایش ها، ادارات و سازمان ها ما را با اقتدار نشان خواهد داد. شما می توانید در سایت شابلون نسبت به مشاهده انواع قیمت و خرید پرچم ایران بصورت آنلاین اقدام نمائید.

پرچم تشریفات ایران ریشه دار

پرچم های تشریفات ریشه دار ایران تولید شده توسط سایت شابلون با پارچه های مختلفی قابل ارائه می باشد که با پارچه جیر و همچنین با پارچه ساتن مات و براق که با توجه به سلیقه ی شما قابل انتخاب و خرید خواهد بود. این پرچم ها به روش سیلک اسکرین چاپ شده اند دارای کیفیت بسیار بالا می باشد. این پرچم ها به همراه میله و پایه خورشیدی 4 کیلوگرمی و همچنین پایه پنچه شیری که هر دو طلائی رنگ می باشد و همچنین با پایه استیل کرومی ارائه میگردد که زیبائی آن را دو چندان می نماید. ریشه های مورد استفاده در این پرچم ها به رنگ زرد پرتقالی می باشد که موجب هماهنگی بیشتر آن شده است. کیفیت ساخت پرچم ایستاده ایران دارای اشباع رنگ بسیار بالا بوده و در عین رعایت قوانین مربوط تولید آن، ماندگاری آنها تضمین می شود.

مشخصات پرچم ایستاده ایران ریشه دار

درجه کیفی پرچم: A
جنس پرچم: ساتن مات و براق، جیر و مخمل
ابعاد پرچم: 90×150 سانتیمتر
رنگ ریشه: زرد پرتقالی
انواع پایه: خورشیدی، پنجه شیری، کروم نقره ای
طول میله: 230 سانت متغیر

پرچم تشریفات ریشه دار ایران

پرچم تشریفات ایران لیزری

پرچم تشریفات لیزری ایران نسل جدیدی از پرچم ها هست که علاوه بر ایستائی بسیار بالا امکان ریشه دوزی دارد و با کیفیت ترین پرچم های ایران می باشد. این نوع پرچم ها که اختصاصی توسط شابلون تولید می شود دارای روشی از ساخت است که باعث میگردد بسیار شق و رق ایستاده و نمای بسیار عالی داشته باشد. اگر بهترین پرچم تشریفات ایستاده ایران مد نظر شماست ما بی شک این نوع پرچم را به شما پیشنهاد می نمائیم. این پرچم ها با چاپ دیجیتال و برش لیزری تولید می شوند که بالاترین کیفیت را به شما ارائه خواهند داد.

مشخصات پرچم ایستاده لیزری ایران

درجه کیفی پرچم: A+
جنس پرچم: ساتن مات و برق
ابعاد پرچم: 90×150
نوع ریشه: بدون ریشه و با ریشه نارنجی، زرد پرتقالی، سفید، طلائی
نوع پایه: خورشیدی، پنجه شیری، استیل کروم
طول میله: 230 سانتی متر متغیر

پرچم تشریفات لیزری ایران

پرچم تشریفات ایران لمینت

اگر قصد دارید پرچم زیبائی داشته باشید اما نمیخواهید به اندازه پرچم های لیزری هزینه پرداخت کنید در این صورت پرچم ایران ایستاده لمینت گزینه ی خوبی برای شما می باشند. ایستائی این پرچم ها نیز مانند پرچم های لیزری زیادی می باشد اما امکان ریشه دوزی ندارند و فقط بدون ریشه امکان عرضه دارند. ایستائی این پرچم ها توسط یک لایه که در زیر پرچم لمینت می شود تامین میشود و باعث میگردد پرچم بهتر از حالت معمول بایستد.

مشخصات پرچم ایستاده لمینت ایران

درجه کیفی پرچم: A
جنس پرچم: ساتن مات و براق
ابعاد پرچم: 90×150 سانتیمتر
نوع ریشه: بدون ریشه
جنس پایه: پایه خورشیدی، پنجه شیری، نقره ای کروم
طول میله: 230 سانتی متر متغیر

پرچم ایستاده ایران لمینت

پرچم رومیزی ایران ریشه دار

با اطمینان به شما می گوئیم با کیفیت ترین پرچم های رومیزی ایران ریشه دار توسط سایت شابلون تولید می شوند. این پرچم ها با دو جنس پارچه قابل ارائه می باشد. یکی ساتن مات و براق اعلاء و دیگری جیر یا همان مخمل که می توانید از بین آن دو انتخاب نمائید. همچنین پرچم رومیزی ایران دارای ریشه زرد رنگ می باشد و به همراه میله آب کاری شده و پایه سنگی و یا استیل ارائه میگردد. کیفیت ساخت این نوع پرچم نیز بالا بوده و بصورت سیلک اسکرین و تمپلات چاپ شده اند. رنگ ها نیز بسیار زنده و زیبا هستند و قوانین مربوط به رنگ و نحوه قرارگیری لوگو و حاشیه در پرچم های ما بطور کامل حفظ شده است. شما می توانید با آسودگی خاطر نسبت به خرید پرچم ایران از سایت شابلون اقدام کنید و مطمئن باشید که کیفیت پرچمی که بدست شما خواهد رسید عالی خواهد بود.

درجه کیفی پرچم: A
جنس پرچم: ساتن مات، ساتن براق، مخمل
ابعاد پرچم: 20×30 سانتیمتر
نوع ریشه: ریشه نارنجی
جنس پایه: سنگی و استیل
طول میله: ۳۵ سانتی متر
ابعاد پایه: قطر ۶ سانتی متر

پرچم رومیزی ایران ریشه دار

پرچم رومیزی لیزری ایران

پرچم های ایران رومیزی لیزری از سری محصولاتی هستند که جدیدا تولید شده اند و نسبت به پرچم های ریشه دار کمی مدرن تر بوده و زیبائی بیشتری دارند. به جای داشتن ریشه پارچه ی این پرچم  از سه طرف بصورت لیزری و بسیار زیبا برش خورده است. این نوع پرچم جدیدا وارد بازار شده و به سرعت نیز مشتریان را به سمت خود ترغیب نموده و بخشی از بازار با به سمت خود سوق دادند. جنس پرچم های ایران رومیزی لیزری از ساتن براق بوده و هر دو طرف آن چاپ وجود دارد که به وسیله یک نگهدارنده به پایه متصل میگردد. این پرچم ها را می توانید با پایه سنگی و استیل سفارش دهید. البته پایه استیل زیبائی این پرچم را دو چندان می نماید.

درجه کیفی پرچم: B
جنس پرچم: ساتن براق
ابعاد پرچم: ۲۶×۱۸ سانتیمتر
نوع ریشه: بدون ریشه
جنس پایه: سنگی، استیل
طول میله: ۴۲ سانتی متر
وزن پرچم به همراه پایه و میله: 440 گرم

پرچم رومیزی لیزری ایران

پرچم رومیزی لمینت ایران

پرچم های رومیزی لمینت ایران پرچم هائی هستند که ایستائی بیشتری نسبت به پرچم های دیگر دارند و با اضافه شدن یک لایه لمینت زیر پارچه بهترین ایستائی را پیدا خواهند کرد. برای چاپ این پرچم ها از پارچه ساتن مات استفاده می شود که بهترین نوع پارچه می باشد و کیفیت بالائی دارد. پرچم های لمینت جدیدترین نوع پرچم می باشند و به علت نحوه قرار گیری بسیار عالی که دارند با استقبال بسیار خوبی مواجه شده اند.

درجه کیفی پرچم: B
جنس پرچم: ساتن مات
ابعاد پرچم: ۲۶×۱۸ سانتیمتر
نوع ریشه: بدون ریشه
جنس پایه: سنگی، استیل
طول میله: ۴۲ سانتی متر
وزن پرچم به همراه پایه و میله: 440 گرم

پرچم رومیزی لمینت ایران

پرچم رومیزی ایران تی

پرچم های تی از مدل های جدید پرچم های رومیزی ایران هستند که با پایه ی خاص خود دو پرچم رومیزی ایران را که با لیزر برش خورده اند در کنار یکدیگر بصورت عمودی نگه میدارند. این مدل محصول تا همین چند سال گذشته در ایران وجود نداشت اما اکنون ما آن را تولید کرده و در اختیار شما قرار می دهیم. پرچم های تی لوکس ترین نوع پرچمی هست که شما می توانید سفارش دهید. البته هزینه ی آن نیز از دیگر پرچم های رومیزی ایران بیشتر است اما زیبائی و وقار آن محیط کاری و اداری شما را دو چندان می نماید. به این علت اسم این پرچم را تی گذاشته اند که بصورت T انگلیسی روی میز قرار می گیرد.

درجه کیفی پرچم: A
جنس پرچم: ساتن براق
ابعاد پرچم: 28×9 سانتیمتر
نوع ریشه: بدون ریشه
جنس پایه: استیل نقره ای
طول میله: ۳۵ سانتی متر
ابعاد پایه: قطر ۶ سانتی متر

پرچم رومیزی تی ایران

پرچم رومیزی ایران ال

پرچم های ایران ال به این علت نامگذاری شده اند که شبیه حرف انگلیسی L البته بصورت برعکس هستند. این پرچم ها دقیقا مانند پرچم های تی می باشند با این تفاوت که به جای دو پرچم یک پرچم بصورت عمودی روی پایه استیل مخصوص آن آویزان است. در صورتی که به این نوع پرچم ها علاقه دارید اما نمی خواهید مانند پرچم های تی هزینه ی زیادی پرداخت کنید پرچم های ال صرفه جوئی خوبی برای شما به ارمغان خواهند آورد. در صورتی که به دکوراسیون مدرن علاقه دارد در سفارش و خرید این پرچم شک به خود راه ندهید.

درجه کیفی پرچم: A
جنس پرچم: ساتن براق
ابعاد پرچم: 28×9 سانتیمتر
نوع ریشه: بدون ریشه
جنس پایه: استیل یک طرفه
طول میله: 35 سانتیمتر

پرچم رومیزی ال ایران

پرچم اهتزاز ایران

پرچم های اهتزاز ایران در ابعاد مختلفی به صورت عمودی و افقی تولید می شود و برای نصب روی میله و پایه های بلند در فضای بیرونی آماده میگردد. جنس این پرچم ها از ساتن و همچنین ژرسه می باشند. ساتن به علت براق بودن دارای زیبائی زیادی می باشد و بعلت بادگیر بودن هنگام تکان خودن تلالو خاصی دارد. نوع چاپ مورد استفاده در پرچم های اهتزاز ایران اسیدی می باشد که باعث میگردد پرچم به صورت دو طرف قابل استفاده باشد. خرید پرچم ایران اهتزاز در سایزهای متنوع بصورت عمودی و افقی توسط سایت شابلون ارائه می شود.

چاپ دو روی پرچم
جنس پرچم: ساتن براق
دوخت: دور دوخت
نوع چاپ: اسیدی قابل شستشو
جای پانچ

پرچم اهتزاز ایران

نمونه کارهای چاپ پرچم

1%
از خرید پرچم ایران راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند ارائه بهترین کیفیت و امکان ارائه ارزان ترین قیمت چاپ پرچم می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه های چاپ پرچم را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

flag
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش پرچم رومیزی و ایستاده ایران در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید