چاپ لیوان

چاپ روی لیوان و ماگ سرامیکی، شیشه ای، جادویی و لیوان تبلیغاتی

چاپ روی ماگ و لیوان تخصص ماست. شابلون به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات چاپ عکس روی لیوان و همچنین تولید لیوان تبلیغاتی اقدام می نماید. این لیوان ها با رنگهای مختلف و با کیفیت چاپ بی نظیر کاملا قابل استفاده و شستشو نیز می باشد و برخلاف لیوان های یکبار مصرف، دوام بالائی داشته و در دراز مدت موجب صرفه جوئی در هزینه ها میگردد.

درجه کیفی لیوان سرامیکی: A
جنس لیوان: سرامیک
 قطر لیوان: 8cm ، ارتفاع: 10cm
ابعاد قابل چاپ : 9/5×20 cm
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
 رنگ لیوان: سفید ساده
 قابلیت چاپ عکس و لوگو

پرطرفدارترین لیوان یا ماگ که به عنوان لیوان تبلیغاتی در دنیا مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است چاپ لیوان سرامیکی ساده می باشد. این لیوان ها کیفیت بسیار بالائی دارند و رنگ ها را به بهترین شکل نمایش می دهند. همچنین به علت ساختار و نحوه ی تولید، چاپ این لیوان ها با شستشو از بین نمی رود و دوام بسیار زیای دارد. این لیوان ها به علت کیفیت بسیار بالا قابلیت چاپ لوگو و هر نوع عکس با هر نوع درجه ی رنگ را دارا می باشند. چاپ روی لیوان بخش بزرگی از خدمات شابلون را تشکیل می دهد. قیمت بسیار مناسب، ارزان و مقرون به صرفه و کیفیت عالی و تضمین شده ی چاپ ماگ از مزیت های لیوان تبلیغاتی سرامیکی می باشد. معمولا لوگو دو طرف لیوان و عکس بصورت کامل روی لیوان یا ماگ چاپ میگرد. شما نیز می توانید با تکمیل فرم ثبت سفارش نسبت به چاپ لوگو و یا چاپ عکس روی لیوان اقدام نمائید.

چاپ روی لیوان

درجه کیفی لیوان : A+
جنس ماگ: سرامیکی
  قطر: 8cm، ارتفاع: 10cm
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
ابعاد چاپ:  9/5×20 cm
قابلیت چاپ عکس و لوگو
رنگ های موجود: مشکی، سرمه ای، آبی، سبز، زرد، نارنجی، قرمز، صورتی

رنگ بدنه ی این نوع لیوان سفید می باشد اما دسته ها و همچنین داخل آن در رنگهای متنوعی موجود است. تفاوت این لیوان ها با لیوان های ساده در رنگی بودن دسته و داخل آن می باشد. هیچ نگرانی نیز در مورد رنگ این ماگ ها وجود ندارد چون کاملا استاندارد بوده و رنگ هائی که در آن استفاده شده از بدنه قابل جدا شدن نیست و هیچ گونه خطری نیز برای سلامتی ندارد. امکان چاپ عکس روی ماگ فراهم است و برای چاپ لوگو نیز بی نظیر خواهد بود. رنگی بودن این ماگ باعث گردیده تا انتخاب برای هماهنگی با لوگو و یا عکس مورد نظر با راحتی بیشتری صورت گیرد و البته زیبائی بیشتری را نیز در بر داشته باشد. لیوان تبلیغاتی دسته رنگی یک انتخاب مناسب برای شرکت ها و سازمان هائیست که می خواهند زیبائی بیشتری را ارائه دهند.

چاپ لیوان

درجه کیفی ماگ جادوئی: A
جنس ماگ: سرامیک
قطر ماگ:8cm ، ارتفاع: 10cm
ابعاد قابل چاپ : 9/5×20 cm
وزن ماگ: 270 گرم
قابلیت چاپ عکس و لوگو
رنگ ماگ: در حالت سرد مشکی، در حالت داغ سفید

لیوان جادوئی یا همان لیوان ماگ حرارتی یکی از محصولاتیست که به علت ساختار و نحوه ی عمل آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. لیوان جادویی کارکرد جالبی دارد. بدنه ی این ماگ ها از ماده ی مخصوصی ساخته شده است که نسبت به سرما و گرما واکنشهای متفاوتی از خود نشان داده و با حرارت تغییر رنگ می دهد به همین علت به آنها لیوان حرارتی می گویند. در حالت سرد این ماگ ها کاملا مشکی هستند و به هیچ عنوان عکسی که روی آن چاپ شده قابل مشاهده نخواهد بود. اما هنگامی که درون این لیوان ها مایع گرمی ریخته می شود تغییر رنگ داده و رنگ سیاه آن کاملا از بین می رود و عکسی که چاپ شده به آرامی ظاهر می گردد. ماگ جادویی حرارتی می تواند سورپرایز ویژه ای باشد. چاپ عکس روی لیوان حرارتی جادویی چه برای خودتان چه به عنوان هدیه شما را حیرت زده خواهد کرد. همچنین داخل ماگ حرارتی یا همان لیوان جادویی در رنگ های سفید، قرمز، مشکی، نارنجی و زرد موجود می باشد.

زمینه لیوان در حالت سرد مشکی می باشد
وقتی مایع داغ درون لیوان ریخته میشود بدنه آن سفید میشود و عکس مشخص میگردد
این امکان که بدنه لیوان مشکی بماند و عکس هم مشخص شود نیست

چاپ لیوان حرارتی

درجه کیفی لیوان : A+
جنس ماگ: سرامیکی
  قطر: 8cm، ارتفاع: 10cm
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
ابعاد چاپ: 9/5×20 cm
قابلیت چاپ عکس و لوگو
رنگ های دسته: طلائی، نقره ای

ماگ دسته کروم از آن دسته از ماگ هائی است که زیبائی وصف نشدنی دارد و البته کمتر نیز برای چاپ در دسترس قرار دارد. این ماگ با دسته طلائی و نقره ای براق و اغراق شده توجه ها را به خود جلب می نمایند و اگر از آن دسته از افرادی هستید که می خواهید خاص و متفاوت باشید این ماگ مناسب شماست. با توجه به اینکه این امکان چاپ طرح، لوگو، آرم و عکس روی این ماگ طلائی و نقره ای وجود دارد  گزینه بسیار مخصوص و خیره کننده ای برای شماست. این لیوان تبلیغاتی به علت تک بودن توجه مخاطب را تا حداکثر میزان ممکن جلب می نمایند.

چاپ روی لیوان

درجه کیفی : A+
 جنس ماگ: سرامیکی
 قطر: 8cm، ارتفاع: 10cm
 وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
 ابعاد چاپ: 8×8cm
 قابلیت چاپ لوگو
رنگهای موجود: نقره ای، طلائی

ماگ لاکچری همان لیوانیست که نگاه اول عاشق و شیفته ی زیبائی و زرق و برق آن خواهید شد. ابهت، وقار، درخشندگی و متانت از ویژگی های ماگ لاکچری می باشد. این ماگ در دو رنگ طلائی و نقره ای عرضه میگردد. در ساخت بدنه ی این لیوان از رنگ های مخصوص اکرلیک استفاده شده است که باعث درخشندگی بسیار زیبای آن میگردد. امکان چاپ طرح و لوگوی شما روی این لیوان ها وجود دارد. هر چه طرح شما تیره تر باشند چاپ بهتری انجام خواهد گردید. همچنین در بخشی از طرح که سفید و یا روشن باشد زمینه ی طلائی و یا نقره ای لیوان دیده خواهد شد. بنابراین سعی کنید طرح روی لیوان زیاد روشن نباشند. نتیجه ی نهائی فوق العاده است و از داشتن چنین لیوانی تبلیغاتی با لوگو و یا نوشته ی اختصاصی بی نهایت احساس لذت خواهید کرد.

لیوان لاکچری گزینه مناسبی برای چاپ لوگو و طرح است
لوگو یا عکس دو طرف لیوان چاپ میگردد که به آن دو طرف چاپ می گویند
دقت نمائید که کل سطح لیوان امکان چاپ ندارد
چون زمینه لیوان تم رنگی دارد چاپ عکس روی آن جالب نخواهد شد
هر بخشی از طرح شما که سفید باشد زمینه لیوان دیده خواهد شد
رنگ لیوان طلائی باعث میگردد کمی روی رنگ لوگوی شما تاثیر بگذارد

چاپ لیوان

درجه کیفی لیوان رنگی: A+
جنس لیوان: سرامیک
 قطر لیوان: 8cm ، ارتفاع: 10cm
 ابعاد قابل چاپ: 9/5×20 cm
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
 قابلیت چاپ لوگو مشکی
 رنگ لیوان:قرمز، زرد، نارنجی، سبز، آبی

آن چه از رنگ و زیبائی نیاز دارید در لیوان ها و ماگ های تمام رنگی وجود دارد. این لیوان ها که از جدیدترین مدل های ما می باشد می تواند تکمیل کننده ی رنگ سازمانی و لوگوی شما باشد. این لیوان ها امکان چاپ لوگو، نوشته و آرم را دارند. اما به این علت که بدنه ی آنها رنگی می باشد برای چاپ عکس و تصویر مناسب نیستند. این لیوان ها متفاوت نرین لیوان های موجود بوده و زیبائی و رنگ های خیره کننده آن شما را مسحور خود خواهد نمود. همانطور که در عکس ها نیز مشاهده می کنید استفاده از رنگ های تیره بهترین نتیجه را روی این لیوان خواهد داشت. رنگ هائی مثل سفید و یا رنگ های روشن امکان چاپ روی این لیوان تبلیغاتی را ندارند. اما با کمی ذوق و طراحی مناسب می تواند نتیجه ی بسیار زیبا و مطلوبی برای شما داشته باشد.

بهترین رنگ ها برای چاپ روی این لیوان رنگ های تیره می باشد
رنگ سفید روی این لیوان قابل چاپ نمی باشد
چاپ رنگ های روشن روی این لیوان نتیجه مطلوبی نخواهد داشت
چون بدنه لیوان رنگی است روی رنگ لوگوی شما تاثیر مستقیم میگذارد

چاپ ماگ رنگی

درجه کیفی لیوان جادوئی: A
جنس لیوان: سرامیک
قطر لیوان:8cm ، ارتفاع: 10cm
ابعاد قابل چاپ : 9/5×20 cm
وزن لیوان: 270 گرم
قابلیت چاپ عکس و لوگو
رنگ لیوان: در حالت سرد مشکی، در حالت داغ سفید

لیوان جادوئی چند سالی است که به عنوان یک محصول خاص و متفاوت به عنوان هدیه مورد استفاده قرار می گیرد. اما اینک اکنون محصول جدیدتری از همین لیوان جادوئی یعنی لیوان جادوئی اکلیلی که کهکشانی از رنگ ها روی لیوان مشخص است برای عرضه در اختیار شما قرار می گیرد. این لیوان حرارتی اکلیلی خاص تر از لیوان حرارتی معمولی می باشد و زیبائی بیشتر دارد و بسیار چشم نواز است. شما نیز می توانید برای چاپ عکس روی این لیوان اقدام نمائید. چون این لیوان تبلیغاتی محصولی جدید است می تواند شما را از دیگران متمایز بسازد.

زمینه لیوان در حالت سرد مشکی می باشد
وقتی مایع داغ درون لیوان ریخته میشود بدنه آن سفید میشود و عکس مشخص میگردد
این امکان که بدنه لیوان مشکی بماند و عکس هم مشخص شود نیست

چاپ روی لیوان حرارتی اکلیلی

درجه کیفی لیوان دسته قلبی: A+
جنس لیوان: سرامیک
قطر لیوان:8cm ، ارتفاع: 10cm
ابعاد قابل چاپ : 9/5×20 cm
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
رنگ دسته لیوان: قرمز
قابلیت چاپ عکس و لوگو

اگر بدنبال هدیه ای با قیمت ارزان اما سورپرایزی ویژه با کمی چاشنی عشق میگردید لیوان دسته قلبی یکی از همان موارد میباشد که اگر تاکنون نسبت به تهیه آن اقدام ننموده اید حتما باید آن را تهیه کنید. دسته ی ماگ های مذکور به شکل قلب می باشد که می توانید با تهیه دو لیوان مکمل و ست نمودن آنها فضای زیبائی را برای خود فراهم کنید. یا می توانید با قرار دادن این لیوان در کنار باقی هدایای خود سبد کادوی خود را تکمیل و زیباتر نمائید. با ارسال طرحی زیبا و یا چاپ اسم و جمله ی مورد علاقه ی خود و یا چاپ عکس روی لیوان های دسته قلبی می توانید هدیه ای بیادماندنی و خاطره انگیز را برای کسی که دوستش دارید ایجاد نمائید. ولنتاین، سپندارمذگان، سالگردهای آشنائی و ازدواج بهترین مناسبت های برای تهیه لیوان های مذکور و ابراز علاقه ی شما با این محصول ویژه و اقتصادی می باشد.

چاپ لیوان قلبی

درجه کیفی: A
 جنس : استیل
 قطر: 8/5cm، ارتفاع: 8cm
وزن: 125 گرم
 رنگ: سفید
 ابعاد چاپ: 6×4 سانتیمتر

جنس این لیوان از استیل ضدزنگ می باشد که یک لایه لعاب مخصوص روی آن قرار گرفته است. کیفیت بدنه لیوان استیل بالا بوده و در نهایت کیفیت چاپ بسیار بالائی نیز دارد. وضوح چاپ روی لیوان های استیل بسیار چشم نواز می باشد. با توجه به وزن کم این لیوان ها طرفدار بسیاری دارد. همچنین به علت بدنه فلزی برای خنک نگه داشتن نوشیدنی بسیار مناسب است. ظرافت لیوان تبلیغاتی استیل نسبت به لیوان های دیگر بیشتر می باشد که همین مسئله وجه تمایز آن را نسبت به لیوان های دیگر مشخص می نماید و کیفیت ساخت بالای آن احساس بسیار خوشایندی به استفاده کننده میدهد.

چاپ روی لیوان استیل

درجه کیفی: A
 جنس : شیشه ای مات
 قطر: 8/5cm، ارتفاع: 13cm
وزن: 370 گرم
 رنگ: زرد، سرخابی، سبز، آبی

لیوان اسموتی شیشه ای بلندترین لیوانی هست که در سایت شابلون ارائه می گردد. با توجه به توجه مردم نسبت به نوشیدنی هائی که سلامتی بیشتری به ارمغان می آورند و طبیعی هستند استفاده از لیوان های اسموتی نیز رواج پیدا کرد. ما نیز در این بخش خدمات چاپ روی لیوان اسموتی را در اختیار شما قرار می دهیم. این لیوان بصورت شیشه ای مات در چهار رنگ مختلف ارائه میگردد که قابلیت چاپ لوگو و طرح را دارد. در نظر داشته باشید بهتر است با توجه به شیشه ای بودن این لیوان از طرح های رنگ تیره برای چاپ استفاده کنید. چون ممکن است رنگ روشن نتیجه مطلوبی نداشته باشد.

چاپ روی لیوان

چاپ قمقمه استیل

درجه کیفی قمقمه: A+
 جنس قمقمه : استیل
 قطر قمقمه: 7/5cm، ارتفاع: 20cm
ابعاد قابل چاپ : 5×7 cm
وزن قمقمه: 80 گرم
 رنگ: سفید

جنس این قمقمه استیل ضد زنگ می باشد و به به همین علت گزینه بسیار مناسبی برای حمل مایعات برای مدت طولانی است. همچنین به علت بدنه استیل می تواند مایعات درون خود را تا مدت زمان زیادی خنک نگهداری کند. کیفیت ساخت و تولید این محصول بسیار بالا بوده همچنین چاپ روی آن با کیفت بسیار بالا انجام خواهد گرفت. از این محصول می توان برای خودرو و یا در هنگام ورزش استفاده کرد. از این جهت نیز می تواند گزینه تبلیغی ایده آل و خاصی باشد.

چاپ قمقمه

درجه کیفی لیوان فسفری: A
 جنس لیوان: سرامیک
 قطر لیوان: 8cm، ارتفاع: 10cm
ابعاد قابل چاپ : 9/5×20 cm
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
 رنگ بیرون لیوان: زرد – رنگ داخل لیوان:‌سفید

محصول زیبا، متفاوت و کمیاب ما لیوان فسفری می باشد که دارای ۴ رنگ مختلف است و رنگ بدنه ی این لیوان ها فوق العاده جذاب و گیرا می باشد و حس جذابیت زیادی را به بیننده منتقل می نماید. در حال حاضر برای تیراژ پائین فقط در رنگ زرد فسفری ارائه میگردد اما در صورتی که تیراژ سفارش ماگ مناسب باشد امکان تهیه ۳ رنگ دیگر نیز مقدور خواهد بود. مانند تمامی ماگ ها و ماگ های دیگری که در سایت شابلون ارائه میگردد امکان چاپ لوگو و عکس روی این لیوان ها فراهم می باشد. در نظر داشته باشید بدین علت که ماگ های مذکور دارای بدنه ی رنگی می باشد امکان کمی تغییر رنگ در لوگوی شما بر روی لیوان زرد فسفری وجود دارد و در سه رنگ دیگر که نارنجی، سرخابی و آبی می باشد فقط امکان چاپ لوگوی مشکی و یا رنگ های تیره وجود دارد. رنگ های روشن روی ماگ های نارنجی و سرخابی و آبی نتیجه ی مطلوبی نخواهد داشت. در یک کلام؛ اگر میخواهید در چشم باشید لیوان تبلیغاتی فسفری مناسب شماست.

رنگ زیرین این لیوان ها روی رنگ لوگو یا عکس شما تاثیر میگذارید
رنگ لوگو هر چقدر تیره تر باشند نتیجه چاپ بهتری روی ماگ فسفری خواهد داشت
بخشی از لوگو و یا عکس شما که سفید یا روشن است به رنگ زمینه لیوان دیده خواهد شد
رنگ های روشن نتیجه ی مطلوبی روی لیوان فسفری نخواهند داشت و دیده نمیشوند

چاپ لیوان فسفری

 درجه کیفی ماگ: B
 نوع چاپ: سابلیمیشن
 جنس لیوان: شیشه ای
 ارتفاع: 10 قطر: 8
ابعاد قابل چاپ : 5×5 cm
وزن: 320 گرم

در صورتی که تمایل داشته باشید ماگ و لیوان شیشه ای در تعداد پائین سفارش دهید این لیوان شیشه ای مناسب شما میباشد. نوع چاپی که برای این ماگ استفاده می شود به گونه ای می باشد که امکان چاپ در تیراژ پائین را نیز فراهم می کند. در نظر داشته باشید تمام سطح لیوان امکان چاپ ندارد اما می توانید لوگوی خود را دو طرف این لیوان چاپ کنید. همچنین رنگ های روشن برای چاپ روی این ماگ نتیجه مطلوبی ندارد لذا بهتر است از رنگ های تیره استفاده نمائید تا نتیجه خوبی فراهم شود. زیرا بدنه لیوان نور را از خود و همچنین از رنگ های چاپ شده عبور میدهد که باعث میشود برای رنگ ها و طرح های روشن مناسب نباشد. اما برای لوگوهای رنگی عالی می باشد.

چاپ لیوان یخی

چاپ ماگ مخروطی

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
درجه کیفی لیوان مخروطی: B
نوع چاپ: کوره ای
با جعبه رایگان
جنس لیوان: سرامیک
قطر لیوان: 8cm ارتفاع: 10cm
ابعاد قابل چاپ : 5×5 cm
وزن لیوان: 340 گرم

اگر به دنبال لیوانی با قیمت مناسب اما با چاپ 100% ماندگار می گردید ما ماگ مخروطی را به شما پیشنهاد می کنیم. این لیوان در داخل ایران تولید میشود و می توان روی آن انواع لوگو و آرم را چاپ نمود. همچنین دارای جعبه بوده و نیاز به پرداخت هزینه جعبه مضاعف نیست. با توجه به اینکه چاپ روی این ماگ از نوع چاپ کوره ای می باشد لذا ماندگاری بسیار زیادی دارد و به هیچ عنوان پاک نمیشود و این نقطه قوتی می باشد که در واقع ماندگاری تبلیغات شما را صد چندان می نماید. اگر دنبال ماگ ارزان می باشد این لیوان بهترین گزینه برای شما می باشد زیرا لوگوی شما برای همیشه روی آن ماندگار خواهد ماند. شکل ظاهری این لیوان نیز از ماگ های دیگر متفاوت می باشد که به علت مخروطی بودن زیبائی خاصی به آن بخشیده است. در نظر داشته باشید حداقل تیراژ چاپ این لیوان 100 عدد می باشد.

نمی توان روی این لیوان عکس و تصویر چاپ کرد
اما امکان چاپ آرم و لوگو با ماندگاری همیشگی روی آن وجود دارد
در صورتی که لوگوی شما گرادیانت داشته باشد در این چاپ به یک رنگ تبدیل میگردد
فقط یک طرف لیوان می توان چاپ نمود و امکان چاپ تمام سطح وجود ندارد
معمولا در این نوع لیوان حدود 15 درصد تلورانس رنگ وجود دارد

چاپ لیوان

چاپ ماگ مشکی

درجه کیفی: A+
نوع چاپ: یووی
رنگ ماگ: مشکی
جنس ماگ: سرامیک
قطر لیوان: 8cm ارتفاع: 10cm
ابعاد قابل چاپ : 5×5 cm
وزن لیوان: 340 گرم

چاپ ماگ یا لیوان مشکی همان چیزیست که همیشه آرزوی آن را داشته اید. البته باید یادآوری نمائیم که امکان به حقیقت پیوستن این آرزو برای هر کسی مقدور نیست چون امکان چاپ این لیوان در تعداد پائین مقدور نمی باشد. بنابراین فقط شرکت ها و برندهای معتبر می توانند در تیراژ بالا این لیوان را با لوگو و طرح مورد نظر خود سفارش دهند. لازم به ذکر است امکان چاپ طرح های تیره روی لیوان مقدور نیست. بنابراین هر چقدر لوگو و آرم شما روشن تر باشد نتیجه بهتر خواهد شد. همچنین فقط امکان چاپ لوگو و آرم روی ماگ مشکی وجود دارد و امکان چاپ عکس نیست.

نمی توان روی ماگ مشکی عکس و تصویر چاپ کرد
اما امکان چاپ آرم و لوگو با ماندگاری بالا روی آن وجود دارد
در صورتی که لوگوی شما گرادیانت داشته باشد در این چاپ به یک رنگ تبدیل میگردد
دو طرف لیوان می توان چاپ نمود و امکان چاپ تمام سطح وجود ندارد
معمولا در چاپ این نوع لیوان حدود 15 درصد تلورانس رنگ وجود دارد

چاپ روی ماگ مشکی

چاپ ماگ سوئدی

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
 درجه کیفی: A+
نوع چاپ: کوره ای
با جعبه رایگان
 جنس لیوان: چینی
 ارتفاع: 11cm قطر دهانه: 8cm
ابعاد قابل چاپ : 5×5 cm
وزن: 286 گرم

ماگ یا لیوان سوئدی با کیفیت ترین و البته گران ترین لیوانی هست که توسط ما ارائه میگردد. این ماگ تولید داخل بوده و از نظر کیفیت تنها محصول صادراتی می باشد که ملزومات استاندارد را پاس کرده است. چاپ این لیوان به صورت کوره ای انجام می شود. چاپ کوره ای مقاوم ترین چاپی می باشد که روی ماگ انجام می گیرد. این چاپ با هیچ نوع شستشو و یا حتی با اسید نیز پاک نمی شود. ما ماندگاری چاپ آن را تضمین می کنیم. البته در نظر داشته باشید روی این لیوان فقط لوگو چاپ میگردد و مانند ماگ های دیگر امکان چاپ عکس وجود ندارد و همچنین از نظر تیراژ نیز حداقل تیراژ برای چاپ این لیوان 100 عدد می باشد چون چاپ کوره ای به گونه ای است که کمترین از این مقدار برای ما به صرفه نیست. ما این ماگ را به ارگان های خاص و حساس که بهترین ها را میخواهند پیشنهاد می دهیم.

امکان چاپ عکس یا تصویر روی لیوان سوئدی وجود ندارد
اما آرم و لوگو با کیفیت بالائی روی آن چاپ میشود
لوگوهائی که گرادیانت دارند امکان چاپ ندارند و باید رنگ های تفکیکی داشته باشند
کل سطح لیوان سوئدی قابلیت چاپ ندارد و چاپ فقط یک طرف انجام میگیرد
تلورانس رنگ در این نوع چاپ حدود 15 درصد می باشد

چاپ روی لیوان

چاپ ماگ ویکتوریا

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
 درجه کیفی لیوان ویکتوریا: C
 با جعبه رایگان
 نوع چاپ: کوره ای
 جنس لیوان: چینی
 ارتفاع: 11 قطر دهانه: 8
ابعاد قابل چاپ : 5×5 cm
وزن: 295 گرم

ارزان ترین لیوان تبلیغاتی با امکان چاپ کوره ای لیوان ویکتوریا می باشد. این ماگ تولید کشور ایران می باشد و چاپی که روی آن انجام می شود 100% ماندگار می باشد و با جعبه تک رایگان عرضه میگردد. لیوان ویکتوریا از نظر درجه بندی کیفیت ماگ درجه 3 محسوب میگردد و ممکن است روی سطح آن ایراد هائی شامل شره لعاب، نقطه و… غیره دیده شود. اما چون قیمت بسیار مناسبی دارد و ماندگاری چاپ آن همیشگی و صد در صد قابل شستشو است به عنوان لیوان تبلیغاتی گزینه ی بسیار خوب با هزینه ی پائین می باشد. به خصوص در صورتی که برای چاپ این ماگ تیراژ زیادی داشته باشید امکان تخفیف های عالی برای شما فراهم کرده ایم. حداقل تیراژ برای چاپ این لیوان 100 عدد می باشد.

چاپ عکس یا شخص روی این لیوان وجود ندارد
اما لوگو و آرم با چاپ ماندگار روی آن انجام خواهد گردید
در صورتی که لوگوی شما دارای گرادیانت باشد باید گرادیانت آن را حذف کنید
کل سطح این لیوان قابلیت چاپ ندارد و فقط یک طرف چاپ میشود
تلورانس رنگ در این نوع چاپ حدود 15 درصد می باشد

چاپ روی لیوان

چاپ لیوان چینی

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
 درجه کیفی لیوان چینی: C
 با جعبه رایگان
 نوع چاپ: کوره ای
 جنس لیوان: چینی
 ارتفاع: 10 قطر: 8
ابعاد قابل چاپ : 5×5 cm
وزن: 295 گرم

یکی دیگر از لیوان هائی که در تیراژ بالا با قیمت بسیار پائین قابل ارائه می باشد لیوان چینی می باشد. لیوان های چینی تولید داخلی بوده و با چاپ کوره ای و جعبه رایگان ارائه می گردند. چاپ کوره ای چاپی می باشد که مقاومت و ماندگاری آن نسبت به تمامی چاپ های دیگر بیشتر بوده و از این جهت بسیار قابل اطمینان است به همین علت حتی با ماشین ظرفشوئی نیز براحتی قابل شستشو می باشد. کیفیت لیوان های چینی درجه 3 محسوب می گردد اما از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشد. هر چقدر تیراژ شما بیشتر باشد قیمت این لیوان نیز ارزان تر خواهد شد. در نظر داشته باشید حداقل تیراژ برای چاپ روی لیوان تبلیغاتی چینی 100 عدد می باشد.

چاپ عکس یا شخص روی این لیوان وجود ندارد
اما لوگو و آرم با چاپ ماندگار روی آن انجام خواهد گردید
در صورتی که لوگوی شما دارای گرادیانت باشد باید گرادیانت آن را حذف کنید
کل سطح این لیوان قابلیت چاپ ندارد و فقط یک طرف چاپ میشود
تلورانس رنگ در این نوع چاپ حدود 15 درصد می باشد

چاپ روی لیوان

چاپ لیوان شیشه ای

درجه کیفی لیوان شیشه ای : A
 جنس لیوان: شیشه مات
 نوع چاپ: یووی
قابل شستشو به صورت معمول
در مدل های مختلف
حداقل تیراژ 100 عدد

چاپ لوگو روی ماگ شیشه ای که با نام دیگر لیوان یخی شناخته می شود یکی دیگر از خدمات سایت شابلون می باشد. مات بودن این ماگ یکی از علت های علاقه به این مدل لیوان تبلیغاتی می باشد و آن را متفاوت، چشمگیر و دارای روح کلاسیک می نمایاند. چاپی که برای ماگ های شیشه ای یا یخی مورد استفاده قرار می گیرد بصورت یووی بوده و رنگ ها بصورت منفک از هم چاپ خواهد گردید. بنابراین اگر لوگوی شما دارای گرادیانت باشد، گرادیانت حذف شده و بصورت ساده چاپ میگردد. کیفیت و دقت چاپ روی ماگ شیشه ای بسیار بالا می باشد.

چون لیوان شیشه ای نور را عبور میدهد لوگوها روشن تر از حالت معمول دیده خواهند شد
بهترین رنگ ها برای چاپ روی این لیوان رنگ های تیره می باشد
فقط دو طرف لیوان امکان چاپ دارد و کل سطح لیوان شیشه ای امکان چاپ نیست

چاپ روی لیوان شیشه ای

راهنمای انتخاب چاپ ماگ و لیوان

راهنمائی بیشتر و پاسخ به سوالات شما

ما در این بخش به کیفیت و ماندگاری چاپ لیوان می پردازیم و کیفیت خود لیوان را در این بررسی لحاظ نخواهیم کرد. در این بخش با دو مسئله مختلف روبرو می شویم:

 • کیفیت چاپ
 • ماندگاری چاپ

در وهله اول به ماندگاری چاپ می پردازیم. اول از همه این نکته را یادآور شویم که بیشترین ماندگاری چاپ مربوط به لیوان هائی است که با چاپ کوره ای چاپ میشوند. در این نوع چاپ که با رنگ های مخصوص کوره و دمای 850 درجه سانتیگراد پخت انجام میشود رنگ به طور کامل به لعاب لیوان نفوذ کرده و باعث میگردد به هیچ عنوان و تحت تاثیر هیچ چیزی این چاپ پاک نگردد و ماندگاری مادام العمر داشته باشد. لیوان های با چاپ کوره ای در برابر هرگونه شستشو، ماشین ظرفشوئی، آتیش، میخ، خط و خش و … مقاوم هستند و هیچ چیزی روی آنها اثر گذار نیست. اما لیوان هائی که با چاپ سابلیمیشن، یووی و یا تامپو چاپ میشود نسبت به چاپ کوره ای دارای ماندگاری کمتری هستند. در صورتی که بخواهیم میزان ماندگاری و مقاومت این نوع چاپ را دسته بندی کنیم به ترتیب زیر خواهد شد.

 1. لیوان با چاپ کوره ای
 2. لیوان با چاپ سابلیمیشن
 3. لیوان با چاپ یووی
 4. لیوان با چاپ تامپو

اما در مورد کیفیت چاپ وضعیت کمی متفاوت است. لیوان با چاپ سابلیمیشن که چاپی دیجیتال محسوب میگردد بهترین کیفیت چاپ را ارائه خواهد داد. با توجه به نبود محدودیت طرح و رنگ در این نوع چاپ می توانیم ظریف ترین طرح ها را با بهترین کیفیت و رنگ چاپ کنیم و چاپ های کوره ای و یووی از نظر کیفیت در رتبه ی بعدی قرار می گیرند. بنابراین ماگ و لیوان با چاپ کوره ای از نظر کیفیت چاپ حرف اول و آخر را میزند.

همانطور که در سایت و مشخصات هر لیوان نیز نوشته شده است ما آنها را دسته بندی کرده ایم و درجه کیفی آنها را نامگذاری نموده ایم تا متوجه شوید که از نظر کیفیت چگونه هستند. اما بطور کلی لیوان هائی که روی آنها چاپ سابلیمیشن انجام میشود چون لیوان های وارداتی هستند از درجه کیفی بیشتری برخوردارند. در نظر داشته باشید در این بخش فقط داریم در مورد کیفیت ساخت لیوان ها صحبت می کنیم و این موضوع از چاپ آنها جداست. لیوان های کوره ای که در سایت ما وجود دارند همگی تولید داخل هستند و لذا از نظر کیفیت ساخت نسبت به نمونه های وارداتی پائین تر می باشند. این پائین بودن کیفیت معمولا در بخش هموار بودن لعاب نمود پیدا می کند.

پس ترتیب کیفیت لیوان ها به صورت زیر می باشد:

 1. لیوان های چاپ سابلیمیشن
 2. لیوان های چاپ کوره ای

هر چقدر تعداد سفارشات شما بیشتر باشد قیمت محصول کمتر خواهد گردید
در صورتی که سفارشات شما زیر 50 عدد است می توانید آن را بصورت آنلاین در سایت ثبت کنید
در سفارشات آنلاین تخفیف در سبد خرید به صورت هوشمند برای شما محاسبه میگردد
در صورتی که سفارشات شما بیش از 50 عدد می باشد شامل تخفیف های ویژه ای خواهد بود
برای دریافت تخفیف های بالای 50 عدد، تلفنی با واحد سفارشات هماهنگ نمائید

مدت زمان انجام سفارشات در حالت عادی 3 تا 5 روز کاری می باشد
سفارشات فوری با 50% افزایش قیمت، 24 ساعته آماده میگردند
در نظر داشته باشید این مدت از زمان تائید طرح و واریز وجه لحاظ می شود
در صورت ارسال به شهرستان با پست پیشتاز 24 تا 72 ساعت نیز به زمان فوق افزوده می گردد
در صورت ارسال به شهرستان با پست سفارشی 7 روز اضافه بر زمان معمول در نظر داشته باشید
ارسال با تیپاکس و باربری نیز معمولا 24 ساعت به زمان فوق اضافه خواهد نمود

در بخش مشخصات کلی هر یک از لیوان ها می توانید مشخصاتی شامل ابعاد، اندازه ها و وزن لیوان را مشاهده نمائید تا بتوانید نسبت به انتخاب ماگ و یا لیوان مورد نظر خود با دقت و سهولت بیشتری اقدام نمائید.

مسئله بسیار مهم این است که هر چقدر کیفیت فایل ارسالی بیشتر باشد چاپ نیز نتیجه ی مطلوب تری خواهد داشت. اگر فایلی که برای ما ارسال می کنید کیفیت خوبی نداشته باشد موجب میگردد چاپ نیز به همان نسبت دچار افت کیفیت گردد. در هر حالتی بهتر است فایل مورد نظر خود را با بیشترین کیفیت ممکن در اختیار ما قرار دهید. فرمت های مختلفی در چاپ قابل استفاده است. فایل هائی که با نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ، کورل یا ایلاستریتور طراحی شده اند قابل استفاده است.

 1. برای لیوان های چاپ سابلیمیشن فایل های jpg و png برای اینکار کفایت می کند و از نظر محدودیت رنگی نیز مشکلی ایجاد نمی کند. که در این حالت مورد رنگی خود را روی RGB تنظیم کنید و رزولیشن را 300 DPI در نظر بگیرید. همچنین در این نوع چاپ هیچ گونه محدودیت رنگی و طرح وجود ندارد و معمولا نتیجه نهائی با تلورانس کمی چاپ خواهد گردید.
 2. برای لیوان های کوره ای فایل های وکتور مانند cdr, pdf, eps, ai مورد استفاده قرار می گیرد که روی مورد رنگی CMYK تنظیم شود. این حالت فایل های طراحی شده شما نمی تواند شامل عکس باشد و فقط می توانید از طرح های دو بعدی با تفکیک رنگی و بدون گرادیانت استفاده نمائید.

بله، تمامی لیوان هائی که در سایت ارائه شده است قابل استفاده می باشد. لیوان های فوق دکوری نیستند. اما در نظر داشته باشید حتما برای استفاده و شستشو به توضیحاتی که در مورد هر لیوان ذکر شده است دقت نمائید تا لیوان شما سالم بماند و عمر بیشتری داشته باشد.

بله، ما هیچ محدودیت خاصی در این زمینه نداریم. اگر تعداد سفارشات شما کم باشد حتی اگر یک عدد هم باشد آن را انجام خواهیم داد. همچنین برای سفارش های تیراژ نیز محدودیتی نداریم و چاپ لیوان در تیراژ بالای 1000 عدد نیز مقدور خواهد بود.

برای بسیاری از مردم این سوال پیش می آید که آیا امکان دارد من بتوانم بصورت اختصاصی عکس مورد علاقه ی خود را روی لیوان به تعداد 1 عدد چاپ کنم یا خیر؟ با توجه به اینکه امروز با جستجو در اینترنت می توان براحتی جواب این سوال را فهمید اما عده ی زیادی نسبت به این موضوع آگاهی ندارند.

بسیاری از افراد هستند که با شوق و ذوق فراوان با سایت شابلون تماس می گیرند و می پرسند آیا واقعا امکان دارد من بتوانم عکس خود را برای چاپ فقط 1 لیوان برای شما ارسال کنم و شما عکس مرا روی لیوان چاپ کنید؟

وقتی ما به ایشان توضیح می دهیم که شابلون چاپ عکس روی لیوان را حتی به تعداد 1 عدد برای آنها انجام خواه داد بسیار خوشحال می شوند و گاهی اوقات باور نمی کنند. بنابراین ما در کنار انجام سفارشات چاپ لیوان بصورت تیراژ برای ارگان ها، سازمان و شرکت ها سفارشات تک را نیز برای خوشحالی مشتریانمان انجام می دهیم.

در گذشته های دور سیستم چاپ با کنون فرق داشت. با توجه به استفاده از روش های قدیمی، پر هزینه و وقت گیر و همچنین محدودیت های بزرگی که در چاپ وجود داشت این امکان فراهم نبود. حتی تا چندی پیش با توجه به اینکه روش های چاپ لیوان توسعه پیدا کرد و ظروف به تعداد بالا چاپ می شدند اما نحوه ی چاپ طوری بود که چاپ 1 لیوان اختصاصی به سدی عظیم می مانست که گذشتن از آن محال بود. اما با ورود تکنولوژی و علم به سیستم چاپ و همچنین مکانیزه شدن امور چاپ اکنون ما می توانیم بدون دغدغه هر عکسی را که شما ارسال کنید برای شما روی لیوان چاپ نمائیم.

محدودیت خاصی در زمینه طرح و عکسی که برای چاپ روی لیوان و ماگ ارسال می کنید وجود ندارد. با توجه به روش های مختلفی که برای چاپ وجود دارد امکان پیاده کردن عکس ها و طرح های مختلف روی آن وجود دارد. اما در نظر داشته باشید که عکس فقط روی لیوان هایی که با روش سابلیمیشن چاپ میشوند امکان پیاده کردن دارد و روی لیوان های کوره ای فقط می توان لوگو و یا طرح هائی با تفکیک رنگی چاپ نمود.
در نظر داشته باشید از نظر محتوای عکس ها در صورتی که عکس های ارسالی شما خلاف قوانین جمهوری اسلامی باشد امکان چاپ آن وجود نخواهد داشت.

 • رو به بیننده لیوان
 • رو به استفاده لیوان
 • دو طرف
 • کل لیوان

در مواردی که ذکر شد امکان چاپ وجود دارد. در مواردی که دو طرف و یا یک طرف لیوان چاپ انجام می گیرد معمولا ابعاد چاپ حدود 6 تا 7 سانتیمتر می باشد. اما هنگامی که دورتادور و یا کل لیوان چاپ میشود ابعاد چاپ 9×20 سانت در نظر گرفته میشود. اما همواره در نظر داشته باشید که هنگام چاپ تمامی این لیوان ها به هر شکلی که چاپ شود حتی کل لیوان حدود 1/5 سانت از هر طرف مانده به دسته سفید باقی می ماند و در آن بخش امکان چاپ وجود ندارد.

بله، این امکان وجود دارد که طرح های خبره و زبردست ما با سلیقه ی فوق العاده ای که دارند برای شما طراحی انجام دهند و به خلق آثار زیبائی برای شما دست بزنند. اما مورد نظر قرار دهید که در صورتی که طراحان ما برای شما طراحی انجام دهند هزینه ی آن را از شما دریافت خواهند نمود.

در صورتی که سفارشات شما بصورت تیراژ باشد طی هماهنگی تلفنی ابعاد و مشخصات تائید خواهد شد. اما در صورتی که تعداد سفارشات شما پائین است و در حال ثبت سفارش از طریق سایت هستید می توانید از طریق بخش توضیحات که در فرم ثبت سفارش وجود دارد ابعاد خود را دقیق به سانتی متر عنوان نمائید.
به این نکته دقت نمائید که حداکثر ابعادی که شما می توانید اعلام کنید به حداکثر ابعادی که امکان چاپ آن وجود دارد وابسته است و اندازه بزرگتر از آن مقدور نیست.

برای چاپ عکس روی ماگ لازم نیست که حتما فایلی طراحی کنید و یا آدم خیلی هنری باشید. همان عکس هائی که موبایل های خود گرفته اید و یا حتی از طریق اینترنت سرچ کرده اید و یا در شبکه ی اجتماعی دوست خود پیدا کرده اید را برای ما ارسال کنید.

شابلون عکس شما را روی ماگ چاپ خواهد نمود. ما این امکان را برای تک تک افراد فراهم آورده ایم که ورای سن و سال و موقعیت شغلی و یا جایگاه اجتماعی که دارند به سادگی و بدون مشکل نسبت به چاپ عکس روی لیوان اقدام نمایند. فکر نکنید که چاپ روی لیوان فقط برای تبلیغ کارخانه های بزرگ است. بلکه شما نیز سایت شابلون را در اختیار دارید که عکس شما را روی لیوان چاپ می کند.

شاید برای عده ای این سوال پیش بیاید که چاپ عکس روی لیوان برای مردم عادی می تواند چه استفاده ای داشته باشد؟ جواب به این پرسش بی انتهاست. آنقدر استفاده های چاپ عکس روی لیوان زیاد است که در یکی دو جمله نمی گنجد.

زوجی تمایل دارند عکس های خود را روی چاپ کنند تا در محل کار آن را همراه برده و همیشه به یاد هم باشند. یک همکلاسی برای دوست خود بدنبال یادگاری میگردد و جمله ای چاپ می کند و به وی هدیه می دهد. فردی برای تولد دوستش بدنبال کادوئی به یاد ماندنی و البته قیمتی ارزان میگردد و با چاپ عکس و نوشته ای روی لیوان تولد وی را تبریک می گوید.

مادربزرگی میخواهد عکس نوه اش را همیشه دم دست داشته باشد. یک میهمانی هست و میزبان تمایل دارد برای همه ی میهمان ها لیوانی با توجه به مناسبت آن روز چاپ کند. فردی برای نوشیدنی های شخصی اش بدنبال لیوانی خاص میگردد که عکس و یا عبارت خود را روی آن چاپ کند. و و و …

نمونه کارهای چاپ ماگ و لیوان

چاپ ماگ و لیوان تیراژ

سفارش تیراژ دارید؟ ما متخصص آن هستیم

اگر به دنبال ارزان ترین قیمت چاپ تبلیغاتی و چینی هستید و قصد دارید لوگو و یا آرم خود را روی لیوان و ماگ چاپ کنید ما ارزان ترین قیمت ممکن چاپ لیوان تیراژ را به شما ارائه خواهیم داد طوری که از ارزان بودن قیمت تعجب خواهید نمود. قیمت های ما به قطع از دیگر همکاران بسیار کمتر می باشد.

هر چقدر تیراژ سفارش چاپ روی لیوان تبلیغاتی شما بیشتر باشد قیمت های ما نیز کمتر خواهد بود. به طوری که در تیراژ لیوان ‍۱۰۰۰ عدد با چاپ تک رنگ می توانیم قیمت استثنائی و بی رقیب برای چاپ لیوان تیراژ به شما ارائه دهیم. البته تعداد رنگ لوگوی شما در قیمت نهائی تیراژ تاثیر گذار خواهد بود.

ما به شما قول خواهیم داد با توجه به اختلاف قیمت ما با دیگر همکاران و با توجه به قیمت ارزانی که ما داریم صرفه جوئی بسیار زیادی در سفارشات شما انجام خواهد گرفت. مدت زمانی که برای چاپ این لیوان ها به صورت تیراژ صرف می شود حدود ۱۰ تا ۱۵ روز کاری می باشد و به هیچ عنوان پاک نمی شود.

1%
از چاپ ماگ شابلون راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند تنوع لیوان و ماگ و گستره ی بالای قیمتی و امکان ارائه ارزان ترین قیمت می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه های چاپ عکس روی ماگ را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

mug
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف ویژه سفارش چاپ روی ماگ و لیوان در تیراژ بالای 50 عدد تماس بگیرید

سلام، من ``بلو`` هستم؛ هوش مصنوعی سایت شابلون! فعلا خیلی کوچیکم واسه همین تو هر دقیقه بیشتر از چهار تا سوال رو نمی تونم جواب بدم و بعضی از جوابام ممکنه دقیق نباشه