چاپ فنجان و نعلبکی

چاپ روی فنجان

چاپ فنجان تک و عمده

ما به عنوان متخصص چاپ روی انواع فنجان و دارنده ی بروزترین دستگاه های چاپ دیجیتال امکان سرویس دهی ویژه ای را در این خصوص به شما داریم. به علت استقبال و درخواست فراوان مشتریان و همراهان سایت شابلون، از این پس چاپ روی فنجان و نعلبکی نیز به محصولات اضافه گردید. شما می توانید با ارسال لوگو، آرم مورد نظر خود به چاپ روی فنجان حتی با تعداد کم اقدام فرمائید. در این بخش می توانید محصولات مختلفی را مشاهده نمایید که در تیراژ مورد نظر شما قابل سفارش می باشند. سفارشات چاپ روی فنجان را بصورت آنلاین در سایت ثبت نمائید.

چاپ فنجان سرامیکی

در صورتی که تمایل دارید فنجان بدون نعلبکی سفارش دهید فنجان های سرامیکی گزینه ی خوبی برای شما خواهند بود. فنجان سفید سرامیکی به علت ظرافت و کوچکی به عنوان فنجان چایخوری و همچنین فنجان قهوه خوری و پذیرائی از میهمانان مورد استفاده قرار می گیرد. همچینین می تواند برای استفاده ی کودکان گزینه بسیار مناسبی باشد. در نظر داشته باشید امکان چاپ لوگو اختصاصی شما با کیفیت بالا روی فنجان های سرامیکی فراهم می باشد و محدودیتی باید رنگ لوگو وجود ندارد و هر لوگوئی و با هر رنگی قابل چاپ است. همچنین محدودیتی برای تیراژ نیز وجود ندارد و حتی شما می توانید یک عدد نیز سفارش دهید. سفارشات زیر ۵۰ عدد را از طریق سایت و گزینه ثبت سفارش اقدام نمائید.

چاپ فنجان

چاپ فنجان نعلبکی قهوه خوری

این محصول که مخصوص نوشیدن قهوه می باشد کمی از فنجان نعلبکی های چایخوری کوچک تر بوده و علاوه بر داشتن قاشق دارای نعلبکی مربع شکل یا کواترو می باشد که زیبائی خاصی به آن بخشیده است. گرچه از این فنجان و نعلبکی به فنجان و نعلبکی قهوه خوری یاد می شود اما مشکلی برای صرف چای در آن وجود ندارد. امکان چاپ اختصاصی لوگو دو طرف این ست وجود دارد. محدودیتی در طرح و رنگ لوگوی ارسالی برای چاپ وجود ندارد. همانند دیگر محصولات موجود در این بخش شما می توانید حتی یک دست از این محصول را سفارش دهید و در محیط کار خود از آن استفاده نموده و زیبائی خاصی به محل کار خود و پذیرائی از مهمانانتان ببخشید.

چاپ فنجان

چاپ فنجان و نعلبکی چایخوری

ست فنجان و نعلبکی مدیریتی که شامل ۱ فنجان و ۱ نعلبکی می باشد و فقط امکان چاپ روی فنجان وجود دار. ممکن است شما در کسب و کار خود نیاز به ظروف پذیرائی داشته باشید تا با استفاده از آن بر زیبائی و تاثیر محیط خود بیافزاید اما قصد ندارید که برای اینکار هزینه ی زیادی پرداخت کنید. ما شما را پشتیبانی خواهیم کرد. بدین منظور فنجان و نعلبکی های چینی بسیار شیک و زیبائی را در نظر گرفته ایم و با قیمت بسیار مناسب برای شما چاپ می شود و البته نیاز به صرف زمان زیادی نیز نخواهد بود. قیمت بسیار مناسب در کنار سرعت در چاپ و کیفیت عالی یکی از مزیت های چاپ روی این ظروف می باشد. شما نیز می توانید با صرف هزینه ی اندک فضای متفاوتی در جلسه ی کاری و یا مهمانی خویش ترسیم نمائید.

چاپ فنجان و نعلبکی چایخوری

چاپ فنجان حرارتی

یک جادوی خاص و یک فنجان استثنائی با امکان چاپ عکس، طرح و آرم و لوگوی شما اینجاست. فنجان جمع و جور بسیار زیبا که شما را شگفت زده خواهد کرد. بدنه ی این فنجان از مواد خاصی ساخته شده است که نسبت به سرما و گرما واکنش نشان میدهد و با حرارت رنگ آن تغییر می نمایند. به همین علت به آن فنجان حرارتی یا فنجان جادویی می گویند. وقتی که این فنجان سرد است سطح آن کاملا مشکی می باشد و عکس و یا چیزی که روی ان چاپ شده قابل مشاهده نمی باشد. اما وقتی که داخل آن مایع گرمی ریخته شود به شکل بسیار زیبائی تغییر کرده و عکس ها نمایان خواهد شد. عملکرد فنجان جادویی بسیار خاص بوده و شما را حیرت زده خواهد نمود.

چاپ فنجان حرارتی

چاپ فنجان استیل

متفاوت ترین محصول این بخش فنجان استیل دو جداره می باشد که برای نگهداری مایعات داغ برای مدت طولانی بسیار کاربرد دارد. در این محصول پلاستیکی و دسته و بدنه ی آن استیل می باشد. همچنین دسته این قابلیت را دارد که بصورت گیره در بیاید و به جائی که مد نظر شماست قفل گردد. چاپ لوگو و آروم روی این فنجان با کیفت بسیار بالا انجام می گیرد. همچنین دسته ی لیوان به رنگ قرمز می باشد که در حال حاضر فقط همین رنگ موجود است. اما حتما این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ های روشن نتیجه ی مطلوبی در این چاپ نخواهند داشت و این محصول مناسب برای چاپ عکس و تصویر نیست بلکه اختصاصا برای لوگوهائی که نسبتا دارای رنگ تیره تری هستند در دو طرف آن مناسب می باشد.

چاپ فنجان استیل

چاپ فنجان دسته رنگی

با این فنجان نقلی و زیبا می توانید هماهنگی و هارمونی خاصی با لوگوی خود ایجاد کنید و با توجه به اینکه لوگوی شما چه رنگی است یکی از رنگ های آن را انتخاب نمائید. فنجان دسته مشکی با توجه به رنگ خنثائی که دارد با تمامی لوگو ها سازگار و هماهنگ است. اما در صورتی که رنگی نزدیک به لوگوی خود نیز در این بین رنگ های این فنجان وجود دارد گزینه ی بهتری است.

چاپی که روی این فنجان انجام میشود کاملا به خورد آن رفته و استفاده ی معمول از آن را مقدور می سازد و در صورتی که شستشوی روزانه داشته باشید مدت زمان زیادی قابل استفاده خواهد بود. محدودیت رنگ و طرح روی این فنجان نیست اما در نظر داشته باشید فقط دو طرف فنجان امکان چاپ دارد و سرتاسر فنجان امکان چاپ را ندارد.

چاپ فنجان

راهنمای انتخاب چاپ فنجان

در این بخش شما را بیشتر راهنمائی خواهیم کرد

جدیدترین نمونه کارهای چاپ فنجان

چاپ فنجان

نمونه چاپ فنجان و نعلبکی شرکت دیاکو

فنجان
1%
از چاپ فنجان شابلون راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند تنوع مدل های فنجان و کاپ و گستردگی و امکان ارائه ارزان ترین قیمت می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه های چاپ فنجان را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

cup
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش چاپ روی فنجان در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید