چاپ ظروف پذیرائی

چاپ آرم و لوگو روی ظروف بصورت کوره ای و با ماندگاری بسیار بالا

شابلون اولین و بزرگترین مرجع رسمی چاپ روی ظروف در فضای مجازی ایران آماده ی ارائه ی خدمت رسانی به شما در سراسر ایران است. چاپ آرم و لوگو روی انواع ظرف پذیرائی شامل چاپ فنجان و نعلبکی و… یکی از موثرترین خدمات تبلیغاتی میباشد. ما لوگو و یا آرم ارسالی شما را روی تمامی ظروف به صورت کوره ای چاپ می کنیم طوری که در برابر شستشو و حتی در برابر اسید نیز پایداری دارند.

چاپ کوره ای روی ظروف

حداقل تیراژ چاپ روی ظروف کوره ای ۱۰۰ قطعه می باشد تا هزینه ی اولیه ی آن سرشکن گرددو برای این چاپ از رنگ های خاص و فوق العاده استفاده خواهد شد. چاپ از نوع کوره ای می باشد و به همین علت مقاومت بسیار بالائی دارد و برای سال های متمادی قابل استفاده خواهد بود.

این نوع چاپ محدودیت رنگ دارد. یعنی نمیتوان از طیف وسیعی از رنگ ها استفاده کرد. فقط رنگ های پایه و به تفکیک قابل استفاده می باشد اما رنگ های موجود دارای کیفیت بالائی بوده و بسیار اشباع میباشد. لذا رنگ های قرمز آتشین، آبی کاربنی، مشکی و… با این روش بسیار زیبا خواهد شد.

کیفیت رنگ ها در این نوع روش چاپ روی ظروف بسیار زیبا و چشم نواز هستند. شما نیز می توانید لوگوی خود را برای بررسی نوع رنگ و امکان چاپ برای ما ایمیل نمائید تا توسط کارشناسان مربوطه بررسی گردد.لازم به ذکر است به علت نیاز به انجام امور اولیه برای تهیه لوازم لازم برای هر لوگو و ساخت شابلون مربوطه هزینه ای جداگانه خواهد داشت که در صورت تعداد زیاد تکه های قابل چاپ به صرفه و مناسب خوهد بود.

چاپ ظروف

ویژگی های مهم چاپ کوره ای روی ظرف

قابلیت شستشو و خش ناپذیری

ماندگاری و ثبات رنگ

منحصرا چاپ لوگو و نوشته

امکان چاپ روی ظروف چینی، سرامیکی و شیشه ای

چاپ ظرف

زمان چاپ کوره ای ظروف

سفارشات چاپ ظروف پذیرائی که به شابلون واگذار می شود به نوبت و اولویت ارسال انجام می پذیرد. معمولا حدود ۷-۸ روز زمان میبرد تا نوبت کوره به شما برسد و همچنین ۷-۸ روز نیز مدت زمان انجام سفارش شما خواهد بود. بنابراین در نظر بگیرید که بعد از ارسال و تائید طرح و همچنین واریز پیش پرداخت انجام سفارش شما بطور میانگین ۱۰ تا ۱۵ روز کاری زمان خواهد برد.

ابعاد چاپ روی ظروف

ابعاد چاپ با توجه به عرف انجام می گیرد و با توجه به شکل لوگو های مختلف متفاوت می باشد. یعنی با توجه به تجربه ای که ما داریم برای چاپ ظروف شما اندازه استانداردی را در نظر میگیریم و چاپ ظروف شما را انجام میدهیم.
اما گاهی ممکن است شما برای چاپ اندازه خاصی را مد نظر قرار داده باشید لذا در این صورت باید آن را بصورت دقیق به سانتیمتر عنوان نمائید تا با توجه به ابعاد شما انجام گیرد.
همچنین این نکته را در نظر داشته باشید با توجه به مسائل فنی که در چاپ وجود دارد در صورتی که سفارش شما در بازه های زمانی متفاوت انجام گیرد امکان تغییر ابعاد چاپ وجود دارد. پس لازم است اگر در نوبت های مختلف چاپ ظرف پذیرائی سفارش می دهید حتما ابعاد چاپ قبلی را اعلام فرمائید تا مشکلی در این زمینه برای شما پیش نیاید.

چاپ روی ظرف

محدودیت های رنگ و چاپ ظروف

در این نوع چاپ از مود رنگی CMYK استفاده میگردد. در صورتی که آشنائی با این مود رنگی داشته باشید می دانید که دارای محدودیت زیادی در تولید رنگ نهائی می باشد. اما مورد بسیار مهم دیگری که در این نوع چاپ وجود دارد این است که این رنگ ها با دستگاه ادغام نمیشود و لذا تعیین دقیق رنگ ها مقدور نیست. به همین علت ارسال کد رنگی تاثیری نخواهد داشت و حدود رنگ ها مد نظر می باشد. همواره بین ۵ تا ۲۰ درصد تلورانس رنگ باید در نظر گرفته شود.

نکته ی دیگر اینکه لوگوی ارسالی نباید دارای گراندیانت و یا بصورت ترکیبی باشد در این حالت امکان چاپ مقدور نیست. هر جا رنگ ها با هم ترکیب شده و تونالیته های فراوان بوجود بیاورند چاپ مقدور نخواهد بود ‌و با توجه به اینکه چاپ در ابعاد کوچکی حدود ۳ سانتیمتر انجام می گیرد در صورتی که لوگو دارای جزئیات زیاد، در هم رفتگی و یا خطوط بسیار نازک باشد امکان عدم چاپ آنها وجود خواهد داشت و یا ممکن است دارای نتیجه نامطلوبی باشد. بنابراین هر چقدر نوشته و لوگوی شما درشت تر باشد چاپ بهتری نیز خواهد داشت.

بنابراین رنگ ها باید کاملا بصورت مجزا و تفکیکی باشند و لوگوی تا جای ممکن واضح باشد که امکان چاپ وجود داشته باشد. روش کار نیز بدون صورت می باشد که ابتدا چاپ لوگو روی ورنی های مخصوصی صورت می پذیرد و سپس با دست روی ظروف به اصلاح دکور میشود و سپس در کوره قرار داده میشود تا پخت آن تکمیل گردد.

نکته ی بسیار مهم دیگری که باید در مورد ظروف در نظر داشت تحدب و یا مدور بودن ظروف می باشد. در نظر داشته باشید که تحدب در بسیاری از ظروف وجود دارد و این تحدب مسلما موجب تحدب در چاپ نیز خواهد گشت و امری بدیهی می باشد. برای چاپ ظروف حتما موارد فوق را مد نظر قرار دهید و بدان آشنا باشید. نکته آخر اینکه توجه فرمائید اگر ظروف خود را در نوبت های مختلف برای چاپ ارسال می فرمائید امکان تغییر رنگ چاپ نسبت به دوره های قبل وجود دارد و همیشه این تلورانس وجود دارد و اجتناب ناپذیر است.

چاپ روی ظروف

هزینه چاپ کوره ای

این چاپ به علت نیاز به انجام امور اولیه برای تهیه لوازم لازم برای هر لوگو و ساخت شابلون مربوطه هزینه ای جداگانه خواهد داشت که در صورت تعداد زیاد تکه های قابل چاپ به صرفه و مناسب خوهد بود. نکته بسیار مهم این است که حداقل تیراژ چاپ روی ظروف کوره ای ۱۰۰ قطعه می باشد تا هزینه ی اولیه ی آن سرشکن گردد و به صرفه باشد.

علاوه بر هزینه اولیه، برای پخت کوره ای هر ظرف قیمت جداگانه ای محاسبه می گردد. قیمت تمام شده برای چاپ هر لوگو به تعداد و اندازه و همچنین تعداد رنگ آن بستگی دارد. هر چه تعداد بیشتر و اندازه لوگو کوچکتر و تعداد رنگ ها کمتر باشد قیمت کمتر خواهد گردید. بااستعلام قیمت، کارشناسان ما آن را بررسی نموده و قیمت نهائی را به شما اعلام خواهند نمود.

برای صدور پیش فاکتور موارد زیر را به اطلاع کارشناسان ما برسانید:

  1. نوع و تعداد ظرف
  2. تعداد رنگی که در لوگو استفاده شده است
چاپ ظروف هتلی

انواع ظروف موجود برای چاپ

فنجان چای خوری، نعلبکی، قندان، شکردان، پیش دستی، بشقاب، ظرف پیتزاخوری، بشقاب گود، سوپ خوری، خورش خوری، کاسه ماست خوری، پیاله دسته دار، قوری چایخوری، دیس بیضی، دیس کباب، دیس لازانیا نمکدان، گلدان رومیزی، لیوان، ظرف سالادخوری، فنجان قهوه خوری، سس خوری، فلفل پاش، شیرخوری، قوری قهوه خوری، پارچ، ظرف خردل، ظرف قند، جای خلال دندان

این ظروف پذیرائی توسط شابلون برای شما در نظر گرفته شده است و بعضی از آنها مانند بشقاب ها، کاسه ها، دیس ها و … دارای ابعاد مختلفی می باشند که می توانید با توجه به سلیقه و یا کاربرد از هر کدام یک از آنها که نیاز دارید استفاده نمائید. همچنین ما هیچ محدودیتی در مورد تعداد استفاده از ظروف نداریم. گرچه حداقل تعداد ظروفی که چاپ میشود 100 عدد است اما اینکه از طرف چه تعداد انتخاب کنید در اختیار شما می باشد.

ما ظروف چینی شرکت های مختلفی را برای چاپ در اختیار شما قرار می دهیم. ظروف چینی زرین، چینی تقدیس و چینی نسترن در حال حاضر قابل ارئه است.  لیست قیمت و اسامی ظروف هر سه این کارخانه ها برای شما آورده شده است و می توانید از آنها انتخاب نمائید. انتخاب ظروف و کارخانه ی تولید کننده ی آن با شما می باشد.

برای اطلاع دقیق از این ظروف لیست آن را به طور کامل برای شما نام برده ایم تا اطلاعات دقیقی از آن بدست آوزده و سفارش خود را بر اساس اطلاع از آن ثبت فرمائید. در هر بخش می توانید لیست قیمت ظروف مربوط به کارخانه های مختلف را مشاهده نمائید. قیمت ظروف به تفکیک درج شده است. قیمتی که در این لیست درج شده لیست قیمت مصوب کارخانه های چینی می باشد که در تمام نمایندگی ها با این قیمت بفروش میرسد.

سفارش چاپ روی ظروف شما

بسیاری از مشتریان ما خود به تهیه ظرف مورد نظر اقدام نموده اند و یا خودشان مایل به تهیه ظرف هستند. در صورتی که خودتان قادر به تهیه ی ظروف با ویژگی های لازم میباشید و یا این ظروف را در اختیار دارید و صرفا نیاز به چاپ دارید میتوانید آن را در اختیار ما قرار دهید تا چاپ آن را به عهده بگیریم و برای شما انجام دهیم.

چاپی که برای شما انجام خواهد گرفت از نوع چاپ کوره ای با دمای حدود ۸۰۰ درجه سانتیگراد و رنگ های مخصوص سرامیک و چینی این چاپ می باشد و از بین نخواهد رفت اما به این شرط که ظروف تهیه توسط شما شرایط لازم برای چاپ کوره ای را داشته باشند. چاپ نهائی در برابر شستشو خط خش و اسیدهای آشپزخانه کاملا مقاوم بوده و از بین نمی روند. لازم به ذکر است که محدودیتی در شکل ظرف وجود ندارد اما جنس ظرف در این زمینه بسیار موثر است. ظروف سرامیکی و چینی بهترین جنس برای چاپ کوره ای میباشد. همچنین امکان چاپ روی ظروف شیشه ای ، ظروف بلوری ، ظروف اوپال و آرکوپال و بسیاری از ظرف های دیگر مقدور می باشد.

اما ذکر یک نکته بسیار مهم می باشد که ظروفی که در اختیار ما قرار میدهید حتما باید تحمل مقاومت دمای کوره را داشته باشند و از بین نروند. ظروفی با کیفیت پائین که دارای ترک های ریز و یا حباب های هوا در بدنه ی خود باشند در کوره از بین خواهد رفت. افزایش دما و انبساط در این ظروف باعث ترکیدن آنها خواهد گشت. پس در نظر گرفتن این نکته بسیار مهم است که ظروف تهیه شده باید دارای مقاومت و کیفیت بالائی باشند. از آنجا که ظروف های موجود در بازار ایران از انواع و اقسام بسیار گوناگونی هستند لذا بسیاری از آنها از باب تحمل دما تست نشده اند و یا توسط ما قابل تهیه نیست بنابراین در صورت هرگونه شکستگی و یا ایجاد مشکل در چاپ ظروف، شابلون مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

راهنمای انتخاب چاپ ظرف

در این بخش شما را بیشتر راهنمائی خواهیم کرد

  • در نظر داشته باشید قیمت ظروف امکان تخفیف ندارد زیرا قیمتی که برای ظروف تعیین شده توسط خود کارخانه ها برای تمامی نمایندگی ها به یک قیمت انجام شده است و لذا ما نیز ظروف را به قیمت نمایندگی خدمت شما ارائه خواهیم داد که در سراسر ایران یکسان می باشد.
  • اما در مورد چاپ می توانیم برای شما تخفیف در نظر بگیریم. این تخفیف در صورتی لحاظ خواهد گردید که تعداد سفارشات شما افزایش یابد. یعنی هر چقدر تعداد قطعات ظروف شما بیشتر باشد هزینه ی چاپ برای هر ظرف کمتر خواهد گردید.

دارای ماندگاری همیشگی میباشند.

شابلون ماندگای چاپ روی این ظروف را تا 5 سال تضمین می نماید.

مدت زمان انجام چاپ ظروف بصورت کوره ای بصورت معمول 10 تا 15 روز کاری می باشد.

ظروفی که توسط کارخانه های مختلف تولید می شوند دارای کیفیت های متفاوتی می باشند. تنها کارخانه ای که شابلون کیفیت آن را به هر صورتی تضمین می نمایند ظروف کارخانه چینی زرین می باشد. که از نظر کیفیت و مواد استفاده شده برای ساخت از بهترین ها بوده و تنها ظروف چینی صادراتی ایران می باشد و لذا از این نظر کاملا تضمین میگردد. مابقی ظروف از نظر کیفی حداقل یک درجه از ظروف چینی زرین پائین تر می باشند.

برای چاپ ظروف کوره ای از فایل های وکتور استفاده میشود و فایل های عکس مانند jpg و png  قابل استفاده نیست. بنابراین باید فایل های خود را بصورت وکتور مانند cdr, pdf, eps, ai ارسال نمائید که روی مورد رنگی CMYK تنظیم شده باشند. در این حالت فایل های طراحی شده شما نمی تواند شامل عکس باشد و فقط می توانید از طرح های دو بعدی با تفکیک رنگی و بدون گرادیانت استفاده نمائید.

این ظروف و چاپی که روی آن انجام می گیرد کیفیت فوق العاده بالائی دارد که نه تنها در سازمان ها و ارگان ها بلکه حتی در هتل ها و رستوران ها که استفاده ی بسیار زیادی از ظروف دارند نیز قابل استفاده می باشد.

خیر، با توجه به اینکه چاپ کوره ای با چاپ های دیگر متفاوت بوده و شامل هزینه های اولیه ی بالائی می باشد لذا چاپ یک عدد صرفه ی اقتصادی نداشته و در واقع قابل انجام نیست.

حداقل تیراژ چاپ ظروف به صورت کوره ای 100 قطعه می باشد. یعنی مجموع ظروفی که شما انتخاب می نمائید باید 100 قطعه باشد.

در صورتی که تعداد مورد نظر شما کمتر از 100 قطعه باشد ما هزینه ی چاپ 100 قطعه را دریافت می نمائیم.

امکان چاپ عکس و تصویر روی این ظروف وجود ندارد. در واقع تخصص ما چاپ لوگو، آرم و نوشته روی ظروف می باشد. که گاهی برای تزئین می توان از خطوط مختلف برای دورتادور ظروف نیز استفاده نمود.

لوگوئی که برای چاپ روی این ظروف نیز استفاده می گیرد باید بصورت رنگ های تفکیکی باشد و گرادیانت در آن استفاده نشده باشد.

هنگامی هم که رنگ های لوگو بیش از حد باشد باید رنگ ها را به 4 یا 5 رنگ محدود کرد تا هم امکان چاپ آن وجود داشته باشد هم هزینه های آن مقرون به صرفه گردد.

معمولا روی ظروفی که شامل دو طرف می باشند مانند فنجان، نمکدان، قندان و … چاپ یک طرف و رو به بیننده ی روبروئی ظرف انجام می شود. البته می توان با صرف هزینه ی بیشتر دو طرف ظروف نیز چاپ کرد.

اما روی ظروفی مانند بشقاب، پیش دستی، دیس و… که سطح صافی دارند یک لوگو روی لبه ی کناری آن چاپ میشود.

در تمامی موارد فوق اینکه لوگو کجا و چه اندازه ای چاپ شود امکان انتخاب وجود دارد.

در این صورت حتما باید ابعاد دقیقی که تمایل دارید روی هر ظرفی چاپ شود را در اختیار ما قرار دهید تا ما بتوانیم بر اساس آن ظروف شما را چاپ کنیم.

شابلون مورد اعتمادترین و بنیان گذار سفارش چاپ آنلاین به صورت مدرن در ایران می باشد. ما با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی که در بخش پائینی سایت وجود دارد این اعتماد را کامل کرده ایم. مجوز فعالیت کسب و کار نوپای شابلون از طرف وزارت صنعت و معدن و تجارت صادر شده است و این نشان دهنده اعتبار کسب و کارهای اینترنتی می باشد با بتوانید با خیال آسوده نسبت به سفارش و خرید از سایت شابلون اقدام نمائید.

1%
از چاپ ظرف شابلون راضی بوده اند

ما اولین بار خدمات چاپ روی سطوح چینی را بصورت آنلاین در اینترنت ارائه دادیم. دیگر لازم نیست مانند گذشته بصورت سنتی به بازار رفته و سردرگم حرف های مختلف فروشندگان شوید. ما کاملا شفاف بهترین و با کیفیت ترین مدل ها و قیمت ها را با جزئی ترین اطلاعات در اختیار شما قرار داده ایم و از نظر زمانی سفارشات شما را تضمین خواهیم کرد.

dishes
printing

www.shablon.ir

برای دریافت قیمت و پیش فاکتور چاپ ظرف با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید