چاپ ظروف پذیرائی

چاپ آرم و لوگو روی ظروف بصورت کوره ای و با ماندگاری بسیار بالا

شابلون اولین و بزرگترین مرجع رسمی چاپ روی ظروف در فضای مجازی ایران آماده ی ارائه ی خدمت رسانی به شما در سراسر ایران است. چاپ آرم و لوگو روی انواع ظرف پذیرائی شامل چاپ فنجان و نعلبکی و… یکی از موثرترین خدمات تبلیغاتی میباشد. ما لوگو و یا آرم ارسالی شما را روی تمامی ظروف به صورت کوره ای چاپ می کنیم طوری که در برابر شستشو و حتی در برابر اسید نیز پایداری دارند.

چاپ کوره ای روی ظروف

حداقل تیراژ چاپ روی ظروف کوره ای ۱۰۰ قطعه می باشد تا هزینه ی اولیه ی آن سرشکن گرددو برای این چاپ از رنگ های خاص و فوق العاده استفاده خواهد شد. چاپ از نوع کوره ای می باشد و به همین علت مقاومت بسیار بالائی دارد و برای سال های متمادی قابل استفاده خواهد بود.

این نوع چاپ محدودیت رنگ دارد. یعنی نمیتوان از طیف وسیعی از رنگ ها استفاده کرد. فقط رنگ های پایه و به تفکیک قابل استفاده می باشد اما رنگ های موجود دارای کیفیت بالائی بوده و بسیار اشباع میباشد. لذا رنگ های قرمز آتشین، آبی کاربنی، مشکی و… با این روش بسیار زیبا خواهد شد.

کیفیت رنگ ها در این نوع روش چاپ روی ظروف بسیار زیبا و چشم نواز هستند. شما نیز می توانید لوگوی خود را برای بررسی نوع رنگ و امکان چاپ برای ما ایمیل نمائید تا توسط کارشناسان مربوطه بررسی گردد.لازم به ذکر است به علت نیاز به انجام امور اولیه برای تهیه لوازم لازم برای هر لوگو و ساخت شابلون مربوطه هزینه ای جداگانه خواهد داشت که در صورت تعداد زیاد تکه های قابل چاپ به صرفه و مناسب خوهد بود.

چاپ ظروف

هزینه چاپ کوره ای

این چاپ به علت نیاز به انجام امور اولیه برای تهیه لوازم لازم برای هر لوگو و ساخت شابلون مربوطه هزینه ای جداگانه خواهد داشت که در صورت تعداد زیاد تکه های قابل چاپ به صرفه و مناسب خوهد بود. نکته بسیار مهم این است که حداقل تیراژ چاپ روی ظروف کوره ای ۱۰۰ قطعه می باشد تا هزینه ی اولیه ی آن سرشکن گردد و به صرفه باشد.

علاوه بر هزینه اولیه، برای پخت کوره ای هر ظرف قیمت جداگانه ای محاسبه می گردد. قیمت تمام شده برای چاپ هر لوگو به تعداد و اندازه و همچنین تعداد رنگ آن بستگی دارد. هر چه تعداد بیشتر و اندازه لوگو کوچکتر و تعداد رنگ ها کمتر باشد قیمت کمتر خواهد گردید. بااستعلام قیمت، کارشناسان ما آن را بررسی نموده و قیمت نهائی را به شما اعلام خواهند نمود. برای صدور پیش فاکتور موارد زیر را به اطلاع کارشناسان ما برسانید:

  1. نوع و تعداد ظرف
  2. تعداد رنگی که در لوگو استفاده شده است

و این که می توانید با استفاده از فرم های زیر بصورت آنلاین و هوشمند قیمت ظروف را به همراه چاپ دریافت نموده و سفارش خود را نیز ثبت نمائید:

چاپ ظروف هتلی

محدودیت های رنگ و چاپ ظروف

در این نوع چاپ از مود رنگی CMYK استفاده میگردد. در صورتی که آشنائی با این مود رنگی داشته باشید می دانید که دارای محدودیت زیادی در تولید رنگ نهائی می باشد. اما مورد بسیار مهم دیگری که در این نوع چاپ وجود دارد این است که این رنگ ها با دستگاه ادغام نمیشود و لذا تعیین دقیق رنگ ها مقدور نیست. به همین علت ارسال کد رنگی تاثیری نخواهد داشت و حدود رنگ ها مد نظر می باشد. همواره بین ۵ تا ۲۰ درصد تلورانس رنگ باید در نظر گرفته شود.

نکته ی دیگر اینکه لوگوی ارسالی نباید دارای گراندیانت و یا بصورت ترکیبی باشد در این حالت امکان چاپ مقدور نیست. هر جا رنگ ها با هم ترکیب شده و تونالیته های فراوان بوجود بیاورند چاپ مقدور نخواهد بود ‌و با توجه به اینکه چاپ در ابعاد کوچکی حدود ۳ سانتیمتر انجام می گیرد در صورتی که لوگو دارای جزئیات زیاد، در هم رفتگی و یا خطوط بسیار نازک باشد امکان عدم چاپ آنها وجود خواهد داشت و یا ممکن است دارای نتیجه نامطلوبی باشد. بنابراین هر چقدر نوشته و لوگوی شما درشت تر باشد چاپ بهتری نیز خواهد داشت.

بنابراین رنگ ها باید کاملا بصورت مجزا و تفکیکی باشند و لوگوی تا جای ممکن واضح باشد که امکان چاپ وجود داشته باشد. روش کار نیز بدون صورت می باشد که ابتدا چاپ لوگو روی ورنی های مخصوصی صورت می پذیرد و سپس با دست روی ظروف به اصلاح دکور میشود و سپس در کوره قرار داده میشود تا پخت آن تکمیل گردد.

نکته ی بسیار مهم دیگری که باید در مورد ظروف در نظر داشت تحدب و یا مدور بودن ظروف می باشد. در نظر داشته باشید که تحدب در بسیاری از ظروف وجود دارد و این تحدب مسلما موجب تحدب در چاپ نیز خواهد گشت و امری بدیهی می باشد. برای چاپ ظروف حتما موارد فوق را مد نظر قرار دهید و بدان آشنا باشید. نکته آخر اینکه توجه فرمائید اگر ظروف خود را در نوبت های مختلف برای چاپ ارسال می فرمائید امکان تغییر رنگ چاپ نسبت به دوره های قبل وجود دارد و همیشه این تلورانس وجود دارد و اجتناب ناپذیر است.

چاپ روی ظروف

زمان چاپ کوره ای ظروف

سفارشات چاپ ظروف پذیرائی که به شابلون واگذار می شود به نوبت و اولویت ارسال انجام می پذیرد. معمولا حدود ۷-۸ روز زمان میبرد تا نوبت کوره به شما برسد و همچنین ۷-۸ روز نیز مدت زمان انجام سفارش شما خواهد بود. بنابراین در نظر بگیرید که بعد از ارسال و تائید طرح و همچنین واریز پیش پرداخت انجام سفارش شما بطور میانگین ۱۰ تا ۱۵ روز کاری زمان خواهد برد.

ابعاد چاپ روی ظروف

ابعاد چاپ با توجه به عرف انجام می گیرد و با توجه به شکل لوگو های مختلف متفاوت می باشد. یعنی با توجه به تجربه ای که ما داریم برای چاپ ظروف شما اندازه استانداردی را در نظر میگیریم و چاپ ظروف شما را انجام میدهیم.
اما گاهی ممکن است شما برای چاپ اندازه خاصی را مد نظر قرار داده باشید لذا در این صورت باید آن را بصورت دقیق به سانتیمتر عنوان نمائید تا با توجه به ابعاد شما انجام گیرد.
همچنین این نکته را در نظر داشته باشید با توجه به مسائل فنی که در چاپ وجود دارد در صورتی که سفارش شما در بازه های زمانی متفاوت انجام گیرد امکان تغییر ابعاد چاپ وجود دارد. پس لازم است اگر در نوبت های مختلف چاپ ظرف پذیرائی سفارش می دهید حتما ابعاد چاپ قبلی را اعلام فرمائید تا مشکلی در این زمینه برای شما پیش نیاید.

چاپ روی ظرف

انواع ظروف موجود برای چاپ

فنجان چای خوری، نعلبکی، قندان، شکردان، پیش دستی، بشقاب، ظرف پیتزاخوری، بشقاب گود، سوپ خوری، خورش خوری، کاسه ماست خوری، پیاله دسته دار، قوری چایخوری، دیس بیضی، دیس کباب، دیس لازانیا نمکدان، گلدان رومیزی، لیوان، ظرف سالادخوری، فنجان قهوه خوری، سس خوری، فلفل پاش، شیرخوری، قوری قهوه خوری، پارچ، ظرف خردل، ظرف قند، جای خلال دندان

این ظروف پذیرائی توسط شابلون برای شما در نظر گرفته شده است و بعضی از آنها مانند بشقاب ها، کاسه ها، دیس ها و … دارای ابعاد مختلفی می باشند که می توانید با توجه به سلیقه و یا کاربرد از هر کدام یک از آنها که نیاز دارید استفاده نمائید. همچنین ما هیچ محدودیتی در مورد تعداد استفاده از ظروف نداریم. گرچه حداقل تعداد ظروفی که چاپ میشود 100 عدد است اما اینکه از طرف چه تعداد انتخاب کنید در اختیار شما می باشد.

ما ظروف چینی شرکت های مختلفی را برای چاپ در اختیار شما قرار می دهیم. ظروف چینی زرین، چینی تقدیس و چینی نسترن در حال حاضر قابل ارئه است.  لیست قیمت و اسامی ظروف هر سه این کارخانه ها برای شما آورده شده است و می توانید از آنها انتخاب نمائید. انتخاب ظروف و کارخانه ی تولید کننده ی آن با شما می باشد.

برای اطلاع دقیق از این ظروف لیست آن را به طور کامل برای شما نام برده ایم تا اطلاعات دقیقی از آن بدست آوزده و سفارش خود را بر اساس اطلاع از آن ثبت فرمائید. در هر بخش می توانید لیست قیمت ظروف مربوط به کارخانه های مختلف را مشاهده نمائید. قیمت ظروف به تفکیک درج شده است. قیمتی که در این لیست درج شده لیست قیمت مصوب کارخانه های چینی می باشد که در تمام نمایندگی ها با این قیمت بفروش میرسد.

چاپ ظروف هتلی چینی زرین

ظروفی که شابلون از آنها برای چاپ توصیه می نماید ظروف هتلی شرکت چینی ظرین می باشد که با کیفیت ترین و مقبول ترین ظروف مورد استفاده می باشد. این ظرف ها دارای کیفیت بالائی بوده و از آنجا که برای تثبت رنگ در چاپ این ظروف از کوره استفاده میشود لذا اجناس مورد استفاده کاملا تست شده اند و علاوه بر داشتن بهترین کیفیت، قابلیت تحمل در این دما را دارند. همچنین ظروف چینی زرین از نظر کیفیت و ساخت تنها ظروف چینی صاداراتی ایران می باشند لذا از این نظر کاملا قابل اعتماد می باشند. این ظروف فاقد شُره، نقطه و یا ایراد در محصول می باشند و درجه A محسوب میگردد.

با دانلود کاتالوگ ظروف چینی زرین می توانید عکس ها و مشخصات هر یک از ظروف نامبرده را به تفکیک مشاهده نموده و نسبت به انتخاب مواد دلخواه اقدام بفرمائید. همچنین در نظر داشته باشید قیمت هائی که ما برای ظروف ارائه می دهیم قیمت های مصوب کارخانه چینی زرین برای نمایندگی ها می باشد که در تمام ایران یکسان است.

قیمت فنجان و نعلبکی زرین

نوع فنجانقیمت (تومان)
فنجان چای خوری62000
نعلبکی چای خوری54000
فنجان قهوه خوری55000
نعلبکی قهوه خوری32000
فنجان اسپرسو55000
نعلبکی اسپرسو37000
فنجان لاته 180 سی سی62000
فنجان لاته 250 سی سی85000

قیمت قوری زرین

نوع قوریقیمت (تومان)
قوری چای خوری کوچک (2کاپ)220000
قوری چای خوری بزرگ (3کاپ)255000
قوری قهوه خوری کوچک (2کاپ)220000
قوری قهوه خوری بزرگ (3کاپ)255000

قیمت بشقاب زرین

نوع بشقابقیمت (تومان)
بشقاب غذاخوری قطر ۲۵73000
بشقاب غذاخوری قطر ۲۷84000
بشقاب تخت قطر ۳۱101000
بشقاب گود قطر ۲۰50000
بشقاب گود قطر ۲۳55000

قیمت پیش دستی زرین

نوع پیش دستیقیمت (تومان)
شیرینی خوری قطر ۱۶41000
میوه خوری قطر ۲۰50000
پیش دستی قطر 2271000

قیمت لیوان زرین

نوع لیوانقیمت (تومان)
لیوان سوئدی زرین130000

قیمت دیس زرین

نوع لیوانقیمت (تومان)
دیس بیضی قطر ۲۶83500
دیس بیضی قطر ۳۲140000
دیس بیضی قطر ۳۵165000
دیس کباب قطر ۳۲138000
دیس کباب قطر ۳۶160000
دیس کباب قطر ۴۰195000
دیس کباب قطر ۶۰650000

قیمت ظروف ادویه زرین

نوع لیوانقیمت (تومان)
قندان در دار121000
ظرف قند و شکر بدون درب86000
شکردان121000
نمک پاش61000
فلفل پاش52000
سماق پاش60000
ظرف خردل46000

قیمت کاسه و پیاله زرین

نوع لیوانقیمت (تومان)
پیاله قطر 1044000
پیاله قطر 1260000
پیاله قطر 1364000
پیاله قطر ۱۴76000
پیاله قطر ۱۶118000
پیاله دسته دار88000
زیرپیاله ای قطر ۱۶41000

قیمت سالادخوری زرین

نوع سالاخوریقیمت (تومان)
سالادخوری ۱ نفره62000
سالادخوری 3 نفره65000
سالادخوری ۶ نفره145000

قیمت سس خوری زرین

نوع سس خوریقیمت (تومان)
سس خوری ۱ نفره66000
سس خوری ۴ نفره89000

قیمت ظروف پذیرایی جانبی زرین

نوع ظرفقیمت (تومان)
ظرف جای خلال دندان66000
ظرف جای تخم مرغ94000
جای دستمال کاغذی91000
زیرسیگاریریه و شش (نداریم!)

قیمت شیرخوری زرین

نوع گلدانقیمت (تومان)
ظرف شیرخوری ۱ نفره47000
ظرف شیرخوری ۲ نفره73000

قیمت گلدان زرین

نوع گلدانقیمت (تومان)
گلدان رومیزی ارتفاع ۱۳76000
گلدان رومیزی ارتفاع ۱۶110000
گلدان رومیزی ارتفاع ۲۰130000

چاپ ظروف هتلی چینی تقدیس

ظروف چینی تقدیس از دیگر ظروفی هستند که برای چاپ توسط شرکت شابلون ارائه می گردند. در صورتی که تمایل دارید برای ظروف هزینه ی کمتری نمائید اما ظروف نسبتا خوبی داشته باشید چینی تقدیس به شما پیشنهاد میگردد. کیفیت این ظروف از کیفیت ظروف چینی زرین پائین تر می باشد اما از نظر قیمت نیز ارزان تر است و می تواند صرفه جوئی بسیار خوبی برای شما باشد. ظروف چینی تقدیس از نظر رتبه بندی کیفیتی درجه B می باشد.

قیمت فنجان و نعلبکی تقدیس

نوع فنجانقیمت (تومان)
فنجان قهوه خوری هتلی36000
نعلبکی قهوه خوری هتلی31000
فنجان چایخوری هتلی43000
نعلبکی چایخوری هتلی39000

قیمت قوری تقدیس

نوع قوری و وارمرقیمت (تومان)
قوری یک نفره115000
قوری دو نفره140000
قوری چهار نفره160000
وارمر قوری یک نفره36000
وارمر قوری دو نفره50000
وارمر قوری چهار نفره60000

قیمت بشقاب تقدیس

نوع بشقابقیمت (تومان)
بشقاب تخت قطر 2447000
بشقاب تخت قطر 2654000
بشقاب تخت قطر 2882000
بشقاب تخت قطر 3095000
بشقاب تخت قطر 32110000

قیمت پیش دستی تقدیس

نوع پیش دستیقیمت (تومان)
پیش دستی 1725000
پیش دستی 1929000
پیش دستی 2133000

قیمت کاسه تقدیس

نوع کاسهقیمت (تومان)
کاسه گود 2141000
کاسه گود 2349000
کاسه 1243000
کاسه 1546000
کاسه 1754000
کاسه 1964000
کاسه 2397000
کاسه 28140000
کاسه 32210000
کاسه دسته دار 1069000
کاسه دسته دار 1286000
کاسه سوپ 1064000
کاسه سوپ 1272000
کاسه سوپ 1695000
کاسه سوپ 24185000
زیرکاسه سوپ50000

قیمت کره خوری تقدیس

نوع کره خوریقیمت (تومان)
کره خوری با درب57000
کره خوری بدون درب بزرگ35000
کره خوری بدون بزرگ کوچک25000

قیمت دیس تقدیس

نوع دیسقیمت (تومان)
دیس قطر 30180000
دیس قطر 36220000
دیس قطر 40260000
دیس ماهی 40275000
دیس ماهی 45330000
دیس ماهی 50385000
دیس کباب 30195000
دیس کباب 40275000
دیس کباب 50520000
دیس کباب 60700000

قیمت رولت خوری تقدیس

نوع رولت خوریقیمت (تومان)
رولت خوری قطر 30180000
رولت خوری قطر 40220000
رولت خوری 50300000
رولت خوری 60550000

قیمت ظروف ادویه تقدیس

نوع ظرف ادویهقیمت (تومان)
شیرخوری50000
نمک پاش50000
سماق پاش50000
فلفل پاش50000
جای خلال دندان430000
جای تخم مرغ61000
جای دستمال کاغذی57000
قندان در دار70000
کاسه سس خوری21000
سس خوری قایقی85000
شکردان134000

قیمت پارچ و لیوان تقدیس

نوع ظرف آب خوریقیمت (تومان)
ماگ استوانه ای54000
ماگ مخروطی53000
پارچ آب145000

قیمت گلدان تقدیس

نوع گلدانقیمت (تومان)
گلدان کوچک55000
گلدان بزرگ99000

چاپ ظروف هتلی چینی نسترن

چینی نسترن مناسب برای کسانی هست که میخواهند از نظر قیمت ارزان ترین ظروف را تهیه کنند. از این نظر ظروف چینی نسترن تفاوت قیمت بسیار زیادی با ظرف های چینی زرین و چینی تقدیس دارد. گرچه ظروف چینی نسترن تنوع کمتری دارد و از کیفیت کمتری برخودار است اما می تواند هزینه های شما را تا دو برابر کاهش داده و صرفه جوئی بسیار زیادی باشد. کیفیت ظروف چینی نسترن از نظر لعاب و یا نقصان ظاهری ممکن است بیش از ظروف چینی زرین و تقدیس باشد. به همین علت ما کیفیت این ظروف را C در نظر می گیریم.

قیمت فنجان و نعلبکی نسترن

نوع فنجانقیمت (تومان)
فنجان چای خوری33000
نعلبکی چای خوری 25000

قیمت قوری نسترن

نوع قوریقیمت (تومان)
قوری دو کاپ98000
فوری چهار کاپ111000
قوری شش کاپ124000

قیمت بشقاب و پیش دستی نسترن

نوع بشقابقیمت (تومان)
بشقاب تخت قطر 2748000
بشقاب قطر 2443000
بشقاب گود قطر 2138000
پیش دستی قطر 2133000
پیش دستی قطر 1726000

قیمت کاسه نسترن

نوع کاسهقیمت (تومان)
کاسه قطر 930000
کاسه قطر 1132000
کاسه قطر 1235000
کاسه قطر 1337000

قیمت پارچ و لیوان نسترن

نوع ظرفقیمت (تومان)
لیوان ویکتوریا استوانه ای49000
لیوان ویکتوریا مخروطی49000
لیوان ونیزی49000
پارچ آب150000

قیمت دیس نسترن

نوع دیسقیمت (تومان)
دیس قطر 33137000
دیس قطر 32111000
دیس قطر 2672000

قیمت ظروف ادویه نسترن

نوع ظرفقیمت (تومان)
قندان52000
شکرپاش46000
نمکدان31000
سماق پاش31000
فلفل پاش31000
سس خوری46000

ویژگی های مهم چاپ کوره ای روی ظرف

قابلیت شستشو و خش ناپذیری

ماندگاری و ثبات رنگ

منحصرا چاپ لوگو و نوشته

امکان چاپ روی ظروف چینی، سرامیکی و شیشه ای

چاپ ظرف

سفارش چاپ روی ظروف شما

بسیاری از مشتریان ما خود به تهیه ظرف مورد نظر اقدام نموده اند و یا خودشان مایل به تهیه ظرف هستند. در صورتی که خودتان قادر به تهیه ی ظروف با ویژگی های لازم میباشید و یا این ظروف را در اختیار دارید و صرفا نیاز به چاپ دارید میتوانید آن را در اختیار ما قرار دهید تا چاپ آن را به عهده بگیریم و برای شما انجام دهیم.

چاپی که برای شما انجام خواهد گرفت از نوع چاپ کوره ای با دمای حدود ۸۰۰ درجه سانتیگراد و رنگ های مخصوص سرامیک و چینی این چاپ می باشد و از بین نخواهد رفت اما به این شرط که ظروف تهیه توسط شما شرایط لازم برای چاپ کوره ای را داشته باشند. چاپ نهائی در برابر شستشو خط خش و اسیدهای آشپزخانه کاملا مقاوم بوده و از بین نمی روند. لازم به ذکر است که محدودیتی در شکل ظرف وجود ندارد اما جنس ظرف در این زمینه بسیار موثر است. ظروف سرامیکی و چینی بهترین جنس برای چاپ کوره ای میباشد. همچنین امکان چاپ روی ظروف شیشه ای ، ظروف بلوری ، ظروف اوپال و آرکوپال و بسیاری از ظرف های دیگر مقدور می باشد.

اما ذکر یک نکته بسیار مهم می باشد که ظروفی که در اختیار ما قرار میدهید حتما باید تحمل مقاومت دمای کوره را داشته باشند و از بین نروند. ظروفی با کیفیت پائین که دارای ترک های ریز و یا حباب های هوا در بدنه ی خود باشند در کوره از بین خواهد رفت. افزایش دما و انبساط در این ظروف باعث ترکیدن آنها خواهد گشت. پس در نظر گرفتن این نکته بسیار مهم است که ظروف تهیه شده باید دارای مقاومت و کیفیت بالائی باشند. از آنجا که ظروف های موجود در بازار ایران از انواع و اقسام بسیار گوناگونی هستند لذا بسیاری از آنها از باب تحمل دما تست نشده اند و یا توسط ما قابل تهیه نیست بنابراین در صورت هرگونه شکستگی و یا ایجاد مشکل در چاپ ظروف، شابلون مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

راهنمای انتخاب چاپ ظرف

در این بخش شما را بیشتر راهنمائی خواهیم کرد

  • در نظر داشته باشید قیمت ظروف امکان تخفیف ندارد زیرا قیمتی که برای ظروف تعیین شده توسط خود کارخانه ها برای تمامی نمایندگی ها به یک قیمت انجام شده است و لذا ما نیز ظروف را به قیمت نمایندگی خدمت شما ارائه خواهیم داد که در سراسر ایران یکسان می باشد.
  • اما در مورد چاپ می توانیم برای شما تخفیف در نظر بگیریم. این تخفیف در صورتی لحاظ خواهد گردید که تعداد سفارشات شما افزایش یابد. یعنی هر چقدر تعداد قطعات ظروف شما بیشتر باشد هزینه ی چاپ برای هر ظرف کمتر خواهد گردید.

دارای ماندگاری همیشگی میباشند.

شابلون ماندگای چاپ روی این ظروف را تا 5 سال تضمین می نماید.

مدت زمان انجام چاپ ظروف بصورت کوره ای بصورت معمول 10 تا 15 روز کاری می باشد.

ظروفی که توسط کارخانه های مختلف تولید می شوند دارای کیفیت های متفاوتی می باشند. تنها کارخانه ای که شابلون کیفیت آن را به هر صورتی تضمین می نمایند ظروف کارخانه چینی زرین می باشد. که از نظر کیفیت و مواد استفاده شده برای ساخت از بهترین ها بوده و تنها ظروف چینی صادراتی ایران می باشد و لذا از این نظر کاملا تضمین میگردد. مابقی ظروف از نظر کیفی حداقل یک درجه از ظروف چینی زرین پائین تر می باشند.

برای چاپ ظروف کوره ای از فایل های وکتور استفاده میشود و فایل های عکس مانند jpg و png  قابل استفاده نیست. بنابراین باید فایل های خود را بصورت وکتور مانند cdr, pdf, eps, ai ارسال نمائید که روی مورد رنگی CMYK تنظیم شده باشند. در این حالت فایل های طراحی شده شما نمی تواند شامل عکس باشد و فقط می توانید از طرح های دو بعدی با تفکیک رنگی و بدون گرادیانت استفاده نمائید.

این ظروف و چاپی که روی آن انجام می گیرد کیفیت فوق العاده بالائی دارد که نه تنها در سازمان ها و ارگان ها بلکه حتی در هتل ها و رستوران ها که استفاده ی بسیار زیادی از ظروف دارند نیز قابل استفاده می باشد.

خیر، با توجه به اینکه چاپ کوره ای با چاپ های دیگر متفاوت بوده و شامل هزینه های اولیه ی بالائی می باشد لذا چاپ یک عدد صرفه ی اقتصادی نداشته و در واقع قابل انجام نیست.

حداقل تیراژ چاپ ظروف به صورت کوره ای 100 قطعه می باشد. یعنی مجموع ظروفی که شما انتخاب می نمائید باید 100 قطعه باشد.

در صورتی که تعداد مورد نظر شما کمتر از 100 قطعه باشد ما هزینه ی چاپ 100 قطعه را دریافت می نمائیم.

امکان چاپ عکس و تصویر روی این ظروف وجود ندارد. در واقع تخصص ما چاپ لوگو، آرم و نوشته روی ظروف می باشد. که گاهی برای تزئین می توان از خطوط مختلف برای دورتادور ظروف نیز استفاده نمود.

لوگوئی که برای چاپ روی این ظروف نیز استفاده می گیرد باید بصورت رنگ های تفکیکی باشد و گرادیانت در آن استفاده نشده باشد.

هنگامی هم که رنگ های لوگو بیش از حد باشد باید رنگ ها را به 4 یا 5 رنگ محدود کرد تا هم امکان چاپ آن وجود داشته باشد هم هزینه های آن مقرون به صرفه گردد.

معمولا روی ظروفی که شامل دو طرف می باشند مانند فنجان، نمکدان، قندان و … چاپ یک طرف و رو به بیننده ی روبروئی ظرف انجام می شود. البته می توان با صرف هزینه ی بیشتر دو طرف ظروف نیز چاپ کرد.

اما روی ظروفی مانند بشقاب، پیش دستی، دیس و… که سطح صافی دارند یک لوگو روی لبه ی کناری آن چاپ میشود.

در تمامی موارد فوق اینکه لوگو کجا و چه اندازه ای چاپ شود امکان انتخاب وجود دارد.

در این صورت حتما باید ابعاد دقیقی که تمایل دارید روی هر ظرفی چاپ شود را در اختیار ما قرار دهید تا ما بتوانیم بر اساس آن ظروف شما را چاپ کنیم.

شابلون مورد اعتمادترین و بنیان گذار سفارش چاپ آنلاین به صورت مدرن در ایران می باشد. ما با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی که در بخش پائینی سایت وجود دارد این اعتماد را کامل کرده ایم. مجوز فعالیت کسب و کار نوپای شابلون از طرف وزارت صنعت و معدن و تجارت صادر شده است و این نشان دهنده اعتبار کسب و کارهای اینترنتی می باشد با بتوانید با خیال آسوده نسبت به سفارش و خرید از سایت شابلون اقدام نمائید.

1%
از چاپ ظرف شابلون راضی بوده اند

ما اولین بار خدمات چاپ روی سطوح چینی را بصورت آنلاین در اینترنت ارائه دادیم. دیگر لازم نیست مانند گذشته بصورت سنتی به بازار رفته و سردرگم حرف های مختلف فروشندگان شوید. ما کاملا شفاف بهترین و با کیفیت ترین مدل ها و قیمت ها را با جزئی ترین اطلاعات در اختیار شما قرار داده ایم و از نظر زمانی سفارشات شما را تضمین خواهیم کرد.

dishes
printing

www.shablon.ir

برای دریافت قیمت و پیش فاکتور چاپ ظرف با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید

سلام، من ``بلو`` هستم؛ هوش مصنوعی سایت شابلون! فعلا خیلی کوچیکم واسه همین تو هر دقیقه بیشتر از چهار تا سوال رو نمی تونم جواب بدم و بعضی از جوابام ممکنه دقیق نباشه