طراحی لوگو

امروزه در دنیای تجارت هر کسب‌و‌کاری بیش از پیش نیاز به یک هویت مستقل برای معرفی خود دارد. در اینجا منظور از هویت تمامی اطلاعاتی است که با شنیدن نام یک کسب‌وکار در ذهن شکل می‌گیرد. لوگو، کارت‌ ویزیت، سربرگ‌، طراحی صفحه وب، و… بخشی از این هویت‌های بصری هستند. در این میان، لوگو یا آرم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تیم طراحی شابلون، لوگوی شما را با توجه به کسب‌و‌کارتان به شکلی طراحی می‌کند که نشانه هویت بصری منجسم محسوب ‌شود تا پیام کسب و کار خود را به بهترین و مطلوب ترین شکل به مخاطبان و مشتریان خود برسانید. با گروه متخصصین طراحان ما  کسب و خود را در قله‌های موفقیت و پیشرفت برسانید.

شابلون، شرکت طراحی لوگو در تهران است. ما با بهره‌گیری از طراحان گرافیک حرفه‌ای و مجرب، آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی تخصصی لوگو می‌باشیم. گروه ما با استفاده از اصول رنگ‌شناسی، رنگ سازمانی مناسب را برای شما انتخاب می‌نماید. شابلون با توجه به نوع و اهداف یک کسب‌و‌کار فرم مناسب را برای یک تجارت موفق آماده می‌کند. ما با بکارگیری اصول دقیق زیبایی‌شناختی، علم برندینگ، طراحی لوگو حرفه‌ای و مناسب برای کسب‌و‌کار شما را ارائه می‌دهیم. کمکتان می‌کنیم که برند شما کاملاً حرفه‌ای به نظر بیاید.

ما در شابلون این بستر را فراهم آوردیم که به سه شکل، یک طراحی لوگو مدرن و تخصصی را برای شما انجام ‌دهیم: 1-لوگو نوشتاری(لوگو تایپ) 2-لوگو تصویری 3-لوگوی ترکیبی( تلفیق نوشته و تصویر).

1-طراحی لوگو نوشتاری(لوگو تایپ): ما طراحی این دسته از لوگوها به دو گونه‌ برای شما انجام می‌دهیم. یا نام کسب وکارتان را برایتان طراحی می‌کنیم که همان طراحی لوگو اسم است. یا با حروف اختصاری برندتان (مثل حرف اول شرکت) این کار را  انجام می‌دهیم. استفاده از حروف اختصاری(مثل حرف اول شرکت) و ارقام ظرفیت بالایی برای طراحی دارند و به راحتی با زمینه‌های مختلف فرهنگی سازگارند و قابل خوانش، ولی تأثیرگذاری آن به عنوان یک علامت خاص، بستگی به قابلیت به یاد سپردن آن دارد. نام‌های کامل هر چند طولانی هستند اما می‌توانند بهتر و بیشتر در ذهن مخاطب نقش ‌ببندند، زیرا مانند یک متن در لحظه خوانده می‌شوند، به همین دلیل تأثیر گذارترند.

2- طراحی لوگو تصویری: تیم شابلون با طراحان تصویرساز متخصص، توانایی طراحی لوگوهای تصویری جذاب و بی‌بدیلی را برای کسب و کار شما دارد. طراحان خبره ما این قابلیت را دارند لوگوهای تصویری را به شکل تصویر انتزاعی یک نقش مثل اشکال مربع، مثلث، فلش و… و یا تصویر یک شی و یا به صورت فیگوراتیو، مثل تصویر یک انسان یا حیوان و… طراحی کنند.

3- طراحی لوگو ترکیبی: ما در طراحی این لوگوها با صرف زمان بالا و دقت زیاد، هم ویژگی‌های طراحی لوگو تایپوگرافی (لوگوتایپ) و هم ویژگی‌های لوگوی تصویری را در یک لوگو می‌گنجانیم تا هر آنچه را یک از یک لوگو می‌خواهید در اختیارتان قرار دهیم.

قیمت طراحی لوگو با توجه به نوع بسته‌های تعبیه شده توسط ما متفاوت است.

لطفا جهت دریافت مشاوره و قیمت با واحد طراحی تماس حاصل فرمائید