طراحی لوگو

طراحی لوگو حرفه‌ای با ایده‌پردازی و ایجاد هویت منحصر به فرد برای برند

امروزه در دنیای تجارت بیش از پیش نیاز به یک هویت مستقل برای معرفی خود دارد. در این میان، طراحی لوگو و آرم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تیم طراحی شابلون، لوگوی شما را با توجه به کسب‌و‌کارتان به شکلی طراحی می‌کند که نشانه هویت بصری منجسم محسوب ‌شود تا پیام کسب و کار خود را بهمطلوب ترین شکل به مخاطبان خود برسانید.

طراحی لوگو اختصاصی

لوگو یا آرم، نشانه‌ و نمادی برای معرفی یک شرکت، اداره، موسسه، و مانند آن است. لوگوی یک سازمان یا کسب و کار در نگاه اول می تواند تاثیر بسیاری را به بیننده بگذارد. یک طراح گرافیک با توجه به خط مشی یک مجموعه، طراحی لوگوی را برای آنها انجام میدهد. مجموعه شابلون با وجود مختصصان مجرب در زمینه طراحی گرافیک آماده خدمت رسانی دقیق و حرفه ای به مشتریان عزیز است.

طراحی لوگو و هوش مصنوعی

امروزه به واسطه هوش مصنوعی و اپلیکیشن های مختلف، طراحی لوگو آسانتر شده است. بسیاری از شرکت های طراحی با کمک این امکانات دست به طراحی لوگو میزنند. اما باید به این نکته توجه داشت این شرکت ها لوگوهایی نه چندان اختصاصی که شبیه به هم هستند طراحی میکنند که در بسیاری از مواقع مناسب و کافی نیستند.

تعامل خوب و لوگوی با کیفیت

حال یک لوگو خوب از ارتباط کارفرما با طراح لوگو حین پروسه طراحی شکل میگیرد. و یک طراح حرفه ای با توجه خواسته های کارفرما و متتضیات مجموعه و با استفاده دانش و خلاقیت خود دست به طراحی لوگو میزند. در حین طراحی گرافیک ممکن است طراح برای ادامه کار به مشروت کارفرما نیاز داشته باشد و یا بعد از طراحی اتودهای اولیه کارفرما نیاز به تغییراتی در لوگوی خود باشد.

آیا برای طراحی لوگو نیاز به مشاوره رایگان دارید؟

شابلون، شرکت طراحی لوگو در تهران است. ما با بهره‌گیری از طراحان گرافیک حرفه‌ای و مجرب، آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی تخصصی لوگو می‌باشیم. گروه ما با استفاده از اصول رنگ‌شناسی، رنگ سازمانی مناسب را برای شما انتخاب می‌نماید. شابلون با توجه به نوع و اهداف یک کسب‌و‌کار فرم مناسب را برای یک تجارت موفق آماده می‌کند. ما با بکارگیری اصول دقیق زیبایی‌شناختی، علم برندینگ، طراحی لوگو حرفه‌ای و مناسب برای کسب‌و‌کار شما را ارائه می‌دهیم. کمکتان می‌کنیم که برند شما کاملاً حرفه‌ای به نظر بیاید.

طراحان حرفه ای لوگو

مجموعه شابلون با وجود مختصصان مجرب در زمینه طراحی گرافیک آماده خدمت رسانی دقیق و حرفه ای به مشتریان عزیز است. طراحان حرفه ای ما توانایی طراحی پیش طراح ها و اجراهای مختلف و متنوع برای یک برند را دارند. به شکلی که اگر شما هم نیاز به صورت فوری و فرس نیاز به لوگو داشته باشید همکاران ما در کوتاه ترین زمان با حرفه ای ترین موازین اقدام به پیش طرح های متعددی برای شما میکنند.

روند مناسب طراحی لوگو

 • ارتباط مستقیم با طراح و مشاوره درست و صحیح به کارفرما
 • ارائه نمونه کارهای قبلی طراحی لوگوی توسط طراح
 • ارائه پیش طرح های متفاوت و متنوع به کار فرما
 • ارائه زمانبندی مناسب و دقیق برای تحویل لوگو
 • شفافیت قیمت طراحی لوگو و داشتن چند پلان قیمتی
 • ارائه دفترچه راهنمایی استفاده از لوگو به کارفرما

نحوه سفارش طراحی لوگو

بعد از برقراری تماس از جانب شما همکاران طراح ما به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره میدهند. پس از مشاوره و دادن اطلاعات کامل از جانب شما، هزینه طبق تعرفه های شابلون به شما اعلام میشود. 50% درصد هزینه به عنوان پیش پرداخت از شما دریافت میشود تا روند طراحی شما از این مرحله شروع شود. بعد از مدت زمان اعلام شده پیش طرح های برای شما ارسال میشود و در این مرحله تسویه حساب کامل صورت میگیرد. پس از انتخاب یک طرح از میان پیش طرح ها با توجه به نظرات شما لوگو ویرایش می شود. فایل نهایی لوگو به صورت وکتور و با پسوند های AI، PDF وEPS در اختیار مشتری قرار میگیرد.

قیمت و هزینه طراحی لوگو

پلن پایه
2/500/000تومان
 • یک پیش طرح
 • دوبار ویرایش
 • مناسب کسب و کار نوپا
پلن استاندارد
3/900/000تومان
 • سه پیش طرح
 • چهاربار ویرایش
 • مناسب کسب و کار متوسط
پلن حرفه ای
9/500/000تومان
 • هفت پیش طرح
 • نه ویرایش
 • ارائه کد پنتون
 • ارائه دفترچه دیجیتال

نمونه کار طراحی لوگو

انواع طراحی لوگو

در ساختار و شالوده می توان لوگو را به روش های مختلفی خلق و تولید کرد که هر کدام نام مربوط به خود را دارد. با توجه به نیاز و استفاده می توان هر یک از این موارد را انتخاب کرد. ما در شابلون این بستر را فراهم آوردیم که به سه شکل، یک طراحی لوگو مدرن و تخصصی را برای شما انجام ‌دهیم.

طراحی لوگو نوشتاری (لوگو تایپ)

ما طراحی این دسته از لوگوها به دو گونه‌ برای شما انجام می‌دهیم. یا نام کسب وکارتان را برایتان طراحی می‌کنیم که همان طراحی لوگو اسم است. یا با حروف اختصاری برندتان (مثل حرف اول شرکت) این کار را  انجام می‌دهیم. استفاده از حروف اختصاری(مثل حرف اول شرکت) و ارقام ظرفیت بالایی برای طراحی دارند و به راحتی با زمینه‌های مختلف فرهنگی سازگارند و قابل خوانش، ولی تأثیرگذاری آن به عنوان یک علامت خاص، بستگی به قابلیت به یاد سپردن آن دارد. نام‌های کامل هر چند طولانی هستند اما می‌توانند بهتر و بیشتر در ذهن مخاطب نقش ‌ببندند، زیرا مانند یک متن در لحظه خوانده می‌شوند، به همین دلیل تأثیر گذارترند.

طراحی لوگو تصویری

تیم شابلون با طراحان تصویرساز متخصص، توانایی طراحی لوگوهای تصویری جذاب و بی‌بدیلی را برای کسب و کار شما دارد. طراحان خبره ما این قابلیت را دارند لوگوهای تصویری را به شکل تصویر انتزاعی یک نقش مثل اشکال مربع، مثلث، فلش و… و یا تصویر یک شی و یا به صورت فیگوراتیو، مثل تصویر یک انسان یا حیوان و… طراحی کنند.

طراحی لوگوی ترکیبی (تلفیق نوشته و تصویر)

طراحی لوگو ترکیبی: ما در طراحی این لوگوها با صرف زمان بالا و دقت زیاد، هم ویژگی‌های طراحی لوگو تایپوگرافی (لوگوتایپ) و هم ویژگی‌های لوگوی تصویری را در یک لوگو می‌گنجانیم تا هر آنچه را یک از یک لوگو می‌خواهید در اختیارتان قرار دهیم.

لطفا جهت دریافت مشاوره با واحد طراحی تماس حاصل فرمائید