ما شابلون هستیم

ارائه دهنده خدمات چاپ بصورت آنلاین و مدرن

نماد اعتماد شابلون

با افتخار سال هاست که نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت کرده ایم و تاریخچه ما در این زمینه کاملا شفاف و پاک است و تمامی مشتریان شابلون بدون مشکل سفارشات خود را دریافت کرده اند. شما نیز می توانید با توجه به این مجوز با اعتماد کامل از ما خرید نمائید. برای مشاهده اطلاعات کامل مجوز ما روی لینک اینماد کلیک کنید.

شابلون؛ زیباترین و مدرن ترین

همواره در تولیدات خود بهترین کیفیت را در نظر گرفته ایم و این نکته را همیشه سرلوحه ی کار خویش قرار داده ایم که از بهترین مواد و بهترین جنس استفاده نمائیم. وسواس در انتخاب جنس و همچنین رنگ های مورد استفاده و همچنین دستگاه های بروز و جدید باعث گردیده کیفیت ما همواره در صدر باشد.

0
پروژه های انجام شده
0%
سفارشات فوری
0%
سفارشات آنلاین
0%
لغو سفارش

تولد شابلون

شابلون در تاریخ 1394 در یک اتاق 6 متری پا به عرصه وجود نهاد. گرچه روزهای ابتدائی بسیار سخت و با امکانات بسیار ناچیز و شب بیداری های بسیاری همراه بود اما در آن برهه از زمان که شرکت ها کمتر به خواسته ی مشتری توجه داشتند ما با اولویت نیاز مشتری و توجه به خروجی کار خویش در این عرصه پا گذاشتیم و نشان دادیم که در زمینه از هر شرکت دیگری مورد اعتماد تر می باشیم. شابلون با سه ویژگی اصلی خود را متبلور کرد. “زیباترین، مدرن ترین و بهترین” ما بهترین، زیباترین و مدرن ترین خدمات چاپ را به شما ارائه خواهیم داد.

اعضای گروه

هومن جیا

مدیر مجموعه و توسعه دهنده

تحصیلات: کارشناس بیولوژی

اشکان جیا

طراح ارشد

تحصیلات: کارشناس ارشد هنر

فریبا مقامی

مدیر مالی

تحصیلات: کارشناس ارشد حسابداری

فرناز فاضل

صاحب امتیاز

تحصیلات: کارشناس حسابداری

برخی از مشتریان ما