ما شابلون هستیم

ارائه دهنده خدمات چاپ بصورت آنلاین و مدرن

نماد اعتماد شابلون

با افتخار سال هاست که نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت کرده ایم و تاریخچه ما در این زمینه کاملا شفاف و پاک است و تمامی مشتریان شابلون بدون مشکل سفارشات خود را دریافت کرده اند. شما نیز می توانید با توجه به این مجوز با اعتماد کامل از ما خرید نمائید. برای مشاهده اطلاعات کامل مجوز ما روی لینک اینماد کلیک کنید.

شابلون؛ زیباترین و مدرن ترین

همواره در تولیدات خود بهترین کیفیت را در نظر گرفته ایم و این نکته را همیشه سرلوحه ی کار خویش قرار داده ایم که از بهترین مواد و بهترین جنس استفاده نمائیم. وسواس در انتخاب جنس و همچنین رنگ های مورد استفاده و همچنین دستگاه های بروز و جدید باعث گردیده کیفیت ما همواره در صدر باشد.

0
پروژه های انجام شده
0%
سفارشات فوری
0%
سفارشات آنلاین
0%
لغو سفارش

تولد شابلون

گروه هنری شابلون در تاریخ 1394 در یک اتاق 6 متری پا به عرصه وجود نهاد. گرچه روزهای ابتدائی بسیار سخت و با امکانات بسیار ناچیز و شب بیداری های بسیاری همراه بود اما در آن برهه از زمان که شرکت ها کمتر به خواسته ی مشتری توجه داشتند ما با اولویت نیاز مشتری و توجه به خروجی کار خویش در این عرصه پا گذاشتیم و نشان دادیم که در زمینه از هر شرکت دیگری مورد اعتماد تر می باشیم. شابلون با سه ویژگی اصلی خود را متبلور کرد. “زیباترین، مدرن ترین و بهترین” ما بهترین، زیباترین و مدرن ترین خدمات چاپ را به شما ارائه خواهیم داد.

نماد اعتماد الکترونیک

در سال 1395 با درخواست به سایت اینماد موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی شدیم تا بدین منظور مشتریان ما بتوانند با اعتماد کامل نسبت به خرید از ما اقدام نمایند. همانطور که در بخش اینماد نیز مشاهده می نمائید در طول فعالیت خود حتی یک شکایت نیز نداشته ایم و اعتبار ما در این زمینه 100% می باشد.

استخدام کارمندان متبحر

تمامی پرسنل شابلون کاملا متبحر و متخصص هستند و از بین دقیق ترین و بهترین متخصصین این حوزه گرد هم آمده اند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. وجود دید هنری و زبردستی باعث گردیده همواره روح زیبائی و لطافت در تمامی محصولات شابلون متبلور باشد. ما همواره با علم روز حرکت نموده و با استفاده از کارمند های هنری سعی کردیم محصولات مدرنی را ارائه نمائیم.

دو سال بعد

با کیفیتی که محصولات چاپی شابلون داشت به سرعت در بین مشتریان اسم و رسمی به پا کرد و با اعتباری که دست و پا کرده بود موفق شد هر روز سفارشات بیشتری دریافت کند. تا آنجا که بسیاری برای انجام سفارشات به دیگران توصیه می کردند و به عنوان شرکتی که محصولات چاپی با کیفیتی ارائه میدهد خود را مطرح کردیم.

سه سال بعد

اوج کار با خرید دستگاه ای مدرن و پیشرفته و حفظ کیفیت همچنان ادامه داشت و هر روز به کیفیت کارها افزوده میگردید و در این میان مشتریان بیشتری با ما اعتماد میکردند. بزرگترین شرکت و سازمان هائی که در ایران مشغول بکار بودند ما را برای انجام خدمات چاپی خود برگزیدند و همگی راضی از سفارشات خود مشتری همیشگی ما شدند. شابلون بکار خود ادامه داد تا همه چیز را برای شما ساده تر و زیباتر نماید. ما خدمات بسیار گسترده و متنوعی را به شما ارائه داده ایم و خواهیم داد. انواع خدمات چاپ به روش های نوینی که در کمتر چاپخانه ای به چشم می خورد و انجام آن نیازمند بکارگیری هنر و ظرافت می باشد.

سخت کوشی و تلاش

در این سال پر بار ترین و پر تیراژ ترین سال شابلون طی شد و با استخدام پرسنل جدید و افزایش نیروی کار نه تنها کارآفرینی بزرگی اتفاق افتاد بلکه حجم بیشتری از سفارشات دریافت و به مشتریان تحویل داده شد. مجموعه شابلون با قدرت بسیار زیادی بدون رقیب به کار خود ادامه داد و در علاوه بر سودآوری کمک شایانی به حوزه تکنولوژی و افزایش میزان سفارشات از طریق آنلاین انجام داد. با ترویج سفارشات آنلاین و اینترنتی شابلون یکی از اولین ها در این بخش بوده است.

دوستدار محیط زیست شدیم

شابلون دوستدار محیط زیست است. ما با بکارگیری راه های نوین و خدمات دیجیتالی و اینترنتی و با تکنولوژی نوین امروز و همچنین با وسواس در استفاده از ابزار و دستگاه ها تمام سعی خود را نموده ایم که نه تنها آلودگی کمتری تولید کنیم بلکه مانع بروز آلودگی های شهری و رفت و آمدهای اضافی شویم تا شاید نقشی هرچند بسیار کوچک در کاهش ترافیک داشته باشیم. بر همین اساس ما به طراحی سایتی تمام مکانیزه دست زدیم تا دیگر مشتریان ما مجبور نباشند برای خرید از خانه و یا محل کار خود خارج شوند تا با استفاده از وسیله نقلیه و سوخت فسیلی موجب افزایش آلودگی هوا و ترافیک شوند. شما کافیست در محل کار و یا منزل در هر ساعتی از شبانه روز پشت رایانه خود نشسته و یا با استفاده از تلفن همراه خویش سفارش خود را در سایت شابلون ثبت نمائید و در زمان کوتاهی سفارش خود را در آدرس مورد نظر با روش هائی که در نظر گرفته شده دریافت نمائید.
همچنین فرایند چاپ فرایندیست که عموما با رنگ، کاغذ و انواع دستگاه ها سر و کار دارد. شابلون نیز همواره با همین مسائل روبروست. اما ما یک نقطه تفاوت بزرگ با دیگر تولید کننده ها داریم. ما دوستدار محیط زیست هستیم و این موضوع را به طور جدی در کار خود در نظر قرار میدهیم. تمام تلاش ما این است که آلودگی کمتری تولید نمائیم و یا از تمامی مواد بازیافتی به نحو احسنت استفاده کنیم. اکثر همکاران ما در این سیستم توجهی به این موضوع ندارند و با تولید مواد زائد بسیار زیاد و بدون توجه به قابلیت بازیافت، تمامی آن را دور ریخته و موجب از دست رفتن این سرمایه ی طبیعی میشوند. اما ما کوچکترین زباله بازیافتی خود را برای بازیافت اهدا می کنیم. اکثر دور ریختنی ها در این حوزه به کاغذ مربوط میشود. متاسفانه در ایران کسی به این موضوع توجهی ندارد. کاغذی که از قطع درختان حاصل می شوند. درختی که سال ها زندگی خود را صرف نموده و به حدی رسیده که قابل استحصال باشد بعد از صرف هزینه و تبدیل شدن به کاغذ و استفاده دور ریخته می شود.
ما شاید نتوانیم برای همه نسخه ای یکسان بپیچیم و آنها را وادار با بازیافت مواد دور ریختنی خود نمائیم اما در حد خودمان تمام تلاشمان را کرده ایم که از دور ریختن مواد قابل بازیافت خود جلوگیری نموده و آن را به چرخه ی استفاده برگردانیم. شاید کاغذهای ما در گوشه ی دیگری از دنیا و با قطع درختان کشورهای مختلفی تولید شده باشد. اما ما اینجا در ایران خودمان آنها را به چرخه ی استفاده ی دوباره برمیگردانیم و آن را هدر نمی دهیم. این سهم شاید کوچک باشد اما اگر همه ی ما فقط خودمان به این موضوع توجه کنیم در نهایت یک جامعه ی بزرگ خواهیم داشت که به محیط زیست اهمیت می دهد و در آن موقع ما شهری پاکیزه تر، هوائی لطیف تر، کشوری زیباتر و در نهایت زمینی بدون آلودگی خواهیم داشت. ما می خواهیم سهم خود را از یک هوای پاک ادا کنیم.

ثبت لوگوی شابلون

با آن که شابلون در اولین روزهای شکل گیری هویت بصری خود را کامل نموده و لوگوی خود را طراحی کرده است اما تا سال 1399 این لوگو ثبت نشده بود. تا اینکه در این سال با صرف هزینه های بسیار و گذراندن مراحل مختلف موفق به ثبت لوگوی خود گردید.

شابلون

طراحی سایت جدید

طراحی سایت جدید شابلون با رویکردی نوین و خدمت رسانی بهتر بعد از ۳ سال کار بی وقفه و پی ریزی مقدمات اولیه طراحی و بارگزاری شد. کوشش و تلاش بسیاری برای طراحی این سایت صورت گرفت تا علاوه بر حفظ ساختار قبلی و آشنای سایت امکانات بسیار متنوعی به آن افزوده گردد تا آن را نسبت به هر سایت دیگری بی رقیب سازد.

برخی از مشتریان ما