گلدوزی

سایت شابلون اولین ارائه دهنده خدمات حرفه ای گلدوزی آنلاین در ایران می باشد. جهت تسهیل فرآیند انجام گلدوزی و جلوگیری از روش های سنتی و قدیمی بر آن شدیم تا خدمات آنلاین گلدوزی را در بستر وب فراهم کنیم. این خدمات شامل گلدوزی روی انواع لباس، گلدوزی روی پارچه، گلدوزی روی کلاه، گلدوزی روی پیراهن، گلدوزی روی مانتو و دیگر متریال ها می باشد که همگی این موارد با دستگاه های مخصوص و صعنتی گلدوزی کامپیوتری انجام می گیرد. ما خدمات خود را به سراسر ایران ارائه می دهیم. فقط کافیست فرم استعلام قیمت را تکمیل کنید.

گلدوزی مستقیم

یکی از روش های گلدوزی بصورت مستقیم می باشد. یعنی شما می توانید پارچه و یا لباس خود را ارائه دهید تا روی آن گلدوزی انجام گیرد. در این حالت لباس و یا پارچه مستقیما زیر دستگاه رفته و عملیات گلدوزی روی آن انجام خواهد گردید. اما باید توجه داشته باشید در این حالت باید لباس و یا پارچه ی مورد نظر یک لا باشد تا بخوبی روی دستگاه سوار شود. به عنوان مثال پیراهن مستقیما این امکان را دارد که زیر دستگاه قرار گیرد اما تیشرت بدین علت که جلوی آن بسته هست این امکان را ندارد. یا فرضا برای آستین لباس به روش گلدوزی مستقیم حتما باید قبل از دوخت و هنگامی که پارچه برش خورده است گلدوزی روی آن انجام گیرد و بعد از پایان کار دوخته شود. در این روش می توان برای دوخت آرم و لوگو روی انواع لباس استفاده نمود. از آن جهت که هزینه گلدوزی به تعداد و ابعاد و طرح دارد لذا برای کسب اطلاع از قیمت روی استعلام قیمت کلیک نموده و فرم مربوطه را تکمیل نمائید. ما بعد از بررسی و برآورد قیمت با شما تماس خواهیم گرفت.

گلدوزی چسبی

روش دیگری نیز برای گلدوزی وجود دارد که بصورت گلدوزی برچسبی می باشد. در این روش ابتدا گلدوزی روی یک قطعه نمد یا فوتر انجام می گیرد. زیر پارچه ی نمدی چسب مخصوصی وجود دارد که جهت چسباندن گلدوزی روی سطح مورد نظر استفاده میگردد. در این حالت بعد از آماده شدن کامل گلدوزی می توان آن را با دستگاه پرس حرارتی روی لباس مورد نظر چسباند. برخلاف اینکه در این روش اتصال با چسب انجام می گیرد اما کاملا مستحکم بوده و از بین نمیرود. همچنین در این نوع گلدوزی دیگر به وجود لباس در هنگام انجام دوخت نیازی نیست و بعد از اتمام گلدوزی امکان پرس آنها روی لباس وجود دارد. حتی ما می توانیم این نوع دوخت را برای شما انجام دهیم و برایتان ارسال کنیم تا خودتان روی لباس های مورد نظرتان پرس کنید. حتی می توان تعداد زیادی دوخت آرم برای شما انجام گیرد و شما آنها را برای لباس هایی که در آینده تهیه خواهید کرد نیز نگهداری کنید و بعدا پرس آنها را شخصا انجام دهید.