گلدوزی روی کلاه

گلدوزی کلاه یکی از بهترین روش ها برای تولید کلاه هائی با آرم و یا نشان مخصوص یک شرکت و یا سازمان میباشد که دارای ماندگاری بسیار بالائی نیز هست. از آنجا که هزینه ی چاپ روی کلاه معمولا گران میباشد در عوض هزینه ی گلدوزی روی کلاه در تیراژ بالا دارای صرفه ی اقتصادی بیشتریست. همچنین چون برای گلدوزی از نخ استفاده میشود تغییر رنگ و یا خرابی آن بسیار کمتر از وقتیست که از چاپ استفاده میشود.

چاپ کلاه

جنس کلاه :

سایت شابلون خدمات گلدوزی روی کلاه را بهترین کیفیت ممکن و قیمت خارق العاده ارائه میدهد. کلاه های مورد استفاده از جنس کتان اعلاء و یا فلامنت بوده که به انتخاب شما دوخته میشود. جنس کتان دارای کیفیت بی نظیر و استحکام بیشتری می باشد. همچنین به علت استفاده ی کامل از پنبه در پارچه دارای حساسیت کمتری بوده و هنگام کار احساس راحتی بیشتری را متبادر میسازد. فلامنت دارای درصدی مواد پلی استری می باشد که نسبت به کلاه کتان یک درجه پائین تر است. اما از نظر صرفه ی اقتصادی و قیمت مناسب تر است.

دوخت کلاه :

دوخت هر دوی این کلاه ها یعنی کلاه کتان و فلامنت بسیار عالی و چشم نواز میباشد. یکی از امکاناتی که ما به شما ارائه میدهیم امکان انتخاب بی چون و چرای رنگ کلاه میباشد. شما می توانید رنگ کاسه ی کلاه و یا لبه ی آن را به انتخاب خود تعیین نمائید. همچنین در صورتی که کلاه را با مغزی سفارش دهید امکان تعیین رنگ مغزی کلاه نیز وجود خواهد داشت. در نهایت شما می توانید با اختیار داشتن انتخاب رنگ پارچه، کلاهی تولید نمائید که صد در صد برای شما اختصاصی شده است.

ویژگیهای گلدوزی روی کلاه :

سرانجام ما گلدوزی روی کلاه اختصاصی شما را انجام خواهیم داد. امکان گلدوزی با رنگ های متعدد و متفاوت وجود خواهد داشت. یعنی می توانید طرح مورد نظر خود با رنگ های مختلف را عینا گلدوزی نمائید. گلدوزی توسط دستگاه های مخصوص اینکار در بخش جلوئی کتیبه ی کلاه انجام خواهد شد. این نکته حائز اهمیت می باشد که گلدوزی در ابعاد ریز شاید نتیجه ی مطلوبی نداشته باشد. بنابراین بهتر است تا جائی که زیبائی کلاه بهم نمیریزد از ابعاد بزرگتری برای گلدوزی استفاده نمائید. لازم به ذکر است که حداقل تیراژ برای دوخت و گلدوزی کلاه 200 عدد می باشد اما از هر نظر برای شما مقرون به صرفه خواهد بود. برای اینکار لازم است طرح خود را در اختیار ما قرار دهید. با ما تماس بگیرید تا از قیمت های فوق العاده ی ما آگاه شوید.

گلدوزی کلاه در یک نگاه:

جنس کلاه: کتان، فلامنت
حداقل تیراژ: 200 عدد
رنگ کلاه: انتخابی و کاملا اختصاصی
نوع دوخت: کتیبه ای، 6 ترک، مغزی دار
نوع گلدوزی: چند رنگ بدون محدودیت