چاپ و گلدوزی روی کلاه

سایت شابلون به عنوان مرکز تخصصی چاپ و گلدوزی روی کلاه به ارائه ی خدمات دوخت انواع کلاه کتان و فلامنت لبه و دار با اشکال متفاوت و همچنین انواع چاپ و گلدوزی به شما عزیزان می پردازد. تولید کلاه با رنگ های اختصاصی با بهترین کیفیت دوخت و تضمین شده تخصص ماست. قیمت های فوق العاده و بی رقیب توامان با بهره گیری از بهترین خیاطان برای شما ممکن شده است. فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

گلدوزی روی کلاه

گلدوزی کلاه یکی از بهترین روش ها برای تولید کلاه هائی با آرم و یا نشان مخصوص یک شرکت و یا سازمان میباشد که دارای ماندگاری بسیار بالائی نیز هست. از آنجا که هزینه ی چاپ روی کلاه معمولا گران میباشد در عوض هزینه ی گلدوزی روی کلاه در تیراژ بالا دارای صرفه ی اقتصادی بیشتریست. همچنین چون برای گلدوزی از نخ استفاده میشود تغییر رنگ و یا خرابی آن بسیار کمتر از وقتیست که از چاپ استفاده میشود.

چاپ کلاه

جنس کلاه :

سایت شابلون خدمات گلدوزی روی کلاه را بهترین کیفیت ممکن و قیمت خارق العاده ارائه میدهد. کلاه های مورد استفاده از جنس کتان اعلاء و یا فلامنت بوده که به انتخاب شما دوخته میشود. جنس کتان دارای کیفیت بی نظیر و استحکام بیشتری می باشد. همچنین به علت استفاده ی کامل از پنبه در پارچه دارای حساسیت کمتری بوده و هنگام کار احساس راحتی بیشتری را متبادر میسازد. فلامنت دارای درصدی مواد پلی استری می باشد که نسبت به کلاه کتان یک درجه پائین تر است. اما از نظر صرفه ی اقتصادی و قیمت مناسب تر است.

دوخت کلاه :

دوخت هر دوی این کلاه ها یعنی کلاه کتان و فلامنت بسیار عالی و چشم نواز میباشد. یکی از امکاناتی که ما به شما ارائه میدهیم امکان انتخاب بی چون و چرای رنگ کلاه میباشد. شما می توانید رنگ کاسه ی کلاه و یا لبه ی آن را به انتخاب خود تعیین نمائید. همچنین در صورتی که کلاه را با مغزی سفارش دهید امکان تعیین رنگ مغزی کلاه نیز وجود خواهد داشت. در نهایت شما می توانید با اختیار داشتن انتخاب رنگ پارچه، کلاهی تولید نمائید که صد در صد برای شما اختصاصی شده است.

ویژگیهای گلدوزی روی کلاه :

سرانجام ما گلدوزی روی کلاه اختصاصی شما را انجام خواهیم داد. امکان گلدوزی با رنگ های متعدد و متفاوت وجود خواهد داشت. یعنی می توانید طرح مورد نظر خود با رنگ های مختلف را عینا گلدوزی نمائید. گلدوزی توسط دستگاه های مخصوص اینکار در بخش جلوئی کتیبه ی کلاه انجام خواهد شد. این نکته حائز اهمیت می باشد که گلدوزی در ابعاد ریز شاید نتیجه ی مطلوبی نداشته باشد. بنابراین بهتر است تا جائی که زیبائی کلاه بهم نمیریزد از ابعاد بزرگتری برای گلدوزی استفاده نمائید. لازم به ذکر است که حداقل تیراژ برای دوخت و گلدوزی کلاه 200 عدد می باشد اما از هر نظر برای شما مقرون به صرفه خواهد بود. برای اینکار لازم است طرح خود را در اختیار ما قرار دهید. با ما تماس بگیرید تا از قیمت های فوق العاده ی ما آگاه شوید.

گلدوزی کلاه در یک نگاه:

جنس کلاه: کتان، فلامنت
حداقل تیراژ: 200 عدد
رنگ کلاه: انتخابی و کاملا اختصاصی
نوع دوخت: کتیبه ای، 6 ترک، مغزی دار
نوع گلدوزی: چند رنگ بدون محدودیت

چاپ روی کلاه

چاپ روی کلاه لبه دار بخصوص برای شرکت های ساختمانی، عملیاتی و شرکت هائی که کارکنان آنها در فضای آزاد کار می کنند مورد توجه بوده همچنین بسیاری از فست فود ها نیز برای کارکنان خود از کلاه استفاده می نمایند. پس بسیار زیباتر و جالب تر خواهد بود که از کلاه هائی با مارک همان شرکت بکار برده شود. بکار بردن کلاه هائی با مارک های مختلف و متفاوت شرکتی بی نظم و بی اعتبار را در ذهن متبادر میسازد. در صورتی که یکدست بودن در این زمینه ذهنیت بسیار بهتری را در مشتری ایجاد خواهد نمود و به عنوان کلاه تبلیغاتی نیز بکار گرفته میشود. ما نیز بکارگیری از دستگاه های مخصوص توانائی چاپ روی کلاه لبه دار در رنگ های متفاوت را برای مشتری فراهم نموده ایم. امکان چاپ لوگو نوشته روی کلاه وجود دارد و دارای زیبائی خاصی نیز خواهد گشت.شرکت های کوچک که نیاز به تعداد کمی کلاه دارند می توانند با سفارش چاپ روی کلاه در این بخش از سایت شابلون کلاه مورد نظر خود را با آرم و یا نوشته ی مخصوص خود در اختیار داشته باشند.

چاپ روی کلاه

ویژگی های چاپ روی کلاه:

جنس : کتان
رنگهای موجود: سفید و مشکی
حداکثر ابعاد قابل چاپ : ۸.۵ در ۴.۵
نوع چاپ : مستقیم
قابل شستشو

کاربردهای چاپ روی کلاه :

استفاده به عنوان کلاه تبلیغاتی
استفاده در نمایشگاه ها و همایش ها
بکارگیری در کارگاه ها و شرکتهای ساختمانی
استفاده در رستوران ها، فست فود ها و سالنهای پذیرائی و غذاخوری