کاغذ سابلیمیشن

فروش کاغذ سابلیمیشن در سایت شابلون به عنوان تهیه کننده مواد خام سابلیمیشن ارائه میگردد. علاوه کاغذ های سابلیمیشن کره ای و چینی در ابعاد مختلف، کاغذهای لیبلی مخصوص تیشرت های سفید و مشکی نیز در این بخش بفروش میرسد. در صورتی که کاغذ جدیدی نیز برای فروش آماده گردد در این بخش قرار خواهد گرفت. انواع کاغذهای سابلیمیشن در زیر قابل مشاهده می باشند.

کاغذ سابلیمیشن کره ای

کاغذ سابلیمیشن طوسیکاغذ سابلیمیشن کره ای با قدرت انتقال بسیار بالا نسبت به کاغذهای معمولی و یا کاغذ کوتد نسبت به کاغذهای معمولی تا 50% بهتر رنگ سابلیمیشن را منتقل می کنند. همچنین سرعت انتقال رنگ در آنها نسبت به کاغذهای معمولی بسیار بیشتر می باشد به طوری که بعد از چاپ تقریبا اثری از رنگ روی کاغذ باقی نمی ماند. چاپ با کاغذهای کره ای باعث زیباتر شدن و افزایش چگالی رنگ شما موقع چاپ خواهد گردید. با خرید کاغذهای سابلیمیشن کره ای تغییر شگرفی در زیبائی و قدرت چاپ خود مشاهده خواهید نمود. کاغذ سابلیمیشن کره ای نسبت به کاغذهای سابلیمیشن دیگر داری رنگ تیره تر و تقریبا کرم می باشد.

ویژگی های کاغذ سابلیمیشن کره ای:

قدرت انتقال رنگ سابلیمیشن: 95%
سرعت چاپ: 1/2 برابر
چگالی رنگ: 2 برابر  
کیفیت رنگ: 1/2 برابر
خطای رنگ: 5%
ابعاد کاغذ: A4,A3
  • توقف فروش

کاغذ سابلیمیشن معمولی

کاغذ سابلیمیشن طوسیکاغذ سابلیمیشن های عرضه شده در سایت شابلون مخصوص چاپ حرارتی می باشد. چاپ با جوهر های مخصوص سابلیمیشن روی این کاغذها انجام می گیرد و سپس با قرار دادن روی سطح مورد نظر توسط پرس حرارتی و دما انتقال رنگ و تصویر انجام می گیرد. به کاغذهای سابلیمیشن کاغذ ترانسفر می گویند زیرا انتقال رنگ از طریق این کاغذ ها انجام می گیرد. البته لازم به ذکر می باشد که استفاده از این کاغذها برای اجسامی مقدور است که رنگ روشنی داشته باشند. کاغذهای سابلیمیشن معمولی رنگ روشن و کاملا سفیدی دارند و پشت و روی آنها متفاوت می باشد. این کاغذهای برای چاپ نیاز به رنگ مخصوص سابلیمیشن دارند و با هر جوری امکان چاپ وجود نخواهد داشت.

ویژگی های کاغذ سابلیمیشن:

قدرت انتقال رنگ سابلیمیشن: 60%
خطای رنگ: 15%
ابعاد کاغذ: A4,A3
تعداد در هر بسته : 100 برگ

  • توقف فروش

انتخاب کاغذ مناسب سابلیمیشن

این نکته که فکر کنید هر چه کاغذ سابلیمیشن ارزان تری بخریم به نفع ما خواهد بود و بیشتر سود خواهیم کرد کاملا اشتباه می باشد. متاسفانه این اشتباه رایجیست که علی الخصوص دوستانی که به تازکی کار خود را در زمینه چاپ سابلیمیشن شروع کرده اند مرتکب می شوند. اما در نهایت خواهند دید که کیفیت کار ایشان مناسب نیست و موجب میگردد یا ضایعات افزایش یابد یا مشتری نسبت به محصول چاپی نهائی که تحویل می گردد راضی نباشد و این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که در نهایت رضایت مشتری شرط ماندگاری ما در بازار خواهد بود. بیراه نیست اگر بگوئیم کاغذی که در چاپ سابلیمیشن استفاده می کنید از هر بخش دیگری در این چاپ مهم تر است. این اهمیت تا این حد می باشد که بدانید کاغذ مورد استفاده حتی از جوهر سابلیمیشنی که استفاده می کنید بسیار مهم تر می باشد.
اختلاف قیمت کاغذ کره ای که توسط ما بفروش میرسد نسبت به کاغذهای ارزان و متفرقه ای که در بازار بفروش میرسد برای هر برگ حدود ۱۵۰ تک تومن می باشد. نسبت به سودی که در چاپ سابلیمیشن بدست می آید در نظر بگیرید که آیا ۱۵۰ تک تومنی واقعا ارزش دارد که چاپ شما مناسب نباشد؟ بسیاری از دوستانی که به تازگی کار خود را شروع نموده اند با ما تماس می گیرند و عنوان می کنند که کیفیت چاپ خوب نمی باشد و گمان می برند که مشکل در دستگاه و یا دما و زمانیست که استفاده می کنند اما وقتی موضوع بررسی میشود مشخص میگردد که اشکال از کاغذیست که مورد استفاده قرار داده اند و کیفیت چاپ آنها افت داشته است. معمولا هم مجبور میشوند چندین تست انجام دهند و محصولات مختلفی را امتحان کنند و دچار خسارت گردند تا متوجه این موضوع شوند. بنابراین اگر فکر می کنید با استفاده از کاغذهای ارزان تر بیشتر سود می کنید کاملا در اشتباه می باشید.
از مهم ترین ویژگی کاغذ کره ای که در سایت ما بفروش میرسد غلظت رنگ مشکی می باشد. با استفاده از کاغذهای معمولی و یا کوتد شما هیچگاه رنگ مشکی صد در صد نخواهید داشت و همیشه رنگ شما بور خواهد گردید و یا به سمت رنگ سبز لجنی تمایل پیدا می کند. علت وجود چنین اشکالی عدم انتقال رنگ در کاغذ های متفرقه و ارزان می باشد. در کاغذهای ارزان رنگ بطور کامل از روی کاغذ به روی محصول منتقل نمی گردد بنابراین تیرگی به حد مناسب نخواهد رسید و البته به همین دلیل رنگ های دیگر نیز ممکن است به شبیه به رنگ اصلی نبوده و به سمت رنگ های دیگر متمایل شوند. اگر یک بار کاغذهای کره ای را تست کنید به میزان تفاوت و اثرگذاری آن روی چاپ پی خواهید برد.
این اطلاعاتی که اکنون براحتی در اختیار شما قرار می گیرد طی آزمایش و خطاهای بسیار بدست آمده است و طی مدت ها تست کردن کاغذهای مختلف ما به این نتیجه رسیده ایم. اکنون نیز بی دردسر آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا شما نیز با مشکلات کمتری کار خود را شروع کنید و یا در صورتی که نقصی در چاپ شما پدید آمده است علت بخشی از آن را متوجه گردید.
کاغذی کره ای که ما برای چاپ سابلیمیشن به شما ارائه می دهیم از هر نظر کیفیت چاپ شما را تضمین خواهد نمود و بیشترین میزان انتقال رنگ را خواه داشت. اما دو نکته در مورد این کاغذ وجود دارد. اول اینکه حتما باید در محیطی قرار داشته باشد که صاف باشد و خمیده نگردد چون در صورت خمیدگی در هنگام پرینت به مشکل برخواهد خورد. نکته دوم اینکه کاغذ دارای پشت و روی متفاوتی می باشد و در صورتی که به اشتباه پشت کاغذ پرینت گرفته شود به هیچ عنوان نتیجه ی مطلوبی نخواهد داشت. اما در صورتی که این موارد رعایت گردد شما بهترین کاغذ موجود در بازار را در اختیار خواهید داشت که کمک شایانی به سهولت انجام چاپ و کیفیت و رنگ های شما خواهد گذاشت.