چاپ روی کاشی یکپارچه

گروه صنعتی شابلون امکان چاپ عکس روی کاشی یک تکه را دارد و به عنوان پیشتاز در چاپ تخصصی روی چاپ کاشی به انجام اینکار مبادرت میورزد. این نوع کاشی نیز مخصوص فضای داخلی ساختمان می باشد. رنگ و درخشش و تلالو این نوع چاپ روی کاشی نیز بسیار زیاده بوده و برای ساخت تابلوکاشی های کوچک فوق العاده می باشد. شما این امکان را خواهید داشت که عکس، طرح و یا لوگوی خود را در ابعاد کاشی های موجود چاپ نمائید.

در بسیاری از مواد می توان با قاب های مختلف و مخصوصی که برای کاشی های فوق ساخته می شود زیبائی آن را دو چندان نموده و بر کیفیت کار افزود. استفاده از قاب و شیشه برای محافظت کاشی های مذکور تاثیر خوبی در ماندگاری آن خواهد داشت. همچنین ضخامت موجود در کاشی برخلاف کاغذ حالت برجسته و سه بعدی به محصول نهائی میدهد که خود در ایجاد تابلوئی شکیل نقش خواهد داشت.

بسیاری از شرکت ها نیز علاقمندند که لوگوی شرکت خود را روی این کاشی ها چاپ نمایند و جهت تزئین محیط دفتر خود یا به عنوان هدیه ای تبلیغاتی استفاده نمایند. به علت براق بودن و لعابی که در کاشی وجود دارد جمال بسیار بیشتری نسبت به کاغذ و یا مواد مشابه داشته و به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست. به همین علت بسیار بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد و محصولی مورد پسند است. از موارد استفاده چاپ روی کاشی می توان به تزئین دکوراسیون داخلی منازل مسکونی، لابی، همچنین دفتر کار، راهروی ادارت، رستوران ها و هزاران مکان دیگر نام برد. موارد استفاده ی این کاشی ها آنقدر زیاد است که قابل شمارش نیست. در واقع شما می توانید برای زیباتر شدن محیط زندگی خود در هر جائی از آنها استفاده نمائید.

کاشی های فانتزی کوچک، یک زیبای نقلی :
اگر به دنبال یک کاشی نقلی بامزه هستید ما محصولی مورد پسند ذائقه ی شما تولید می کنیم. کاشی های 5 در 5 و 10 در 10 با امکان چاپ طرح مورد نظر شما یکی از زیباترین محصولات شابلون می باشد که بی نهایت مورد استقبال واقع شده است. این کاشی های کوچک آنقدر زیبا و بانمک هستند که دل هر بیننده ای را به خود معطوف می نماید. پشت این کاشی های کوچک فانتزی آهنربا وجود دارد تا بتوان در نقاط مختلفی آن را چسباند. بسیاری از مشتریان ما از این کاشی های کوچک به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می نمایند و با چاپ تصویر و یا لوگوی مورد نظر خود کاشی های تبلیغاتی خاص خود را تولید می نمایند. هزینه ی این کاشی های کوچک کم بوده و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

لیست قیمت انواع کاشی پخت پائین مخصوص فضای داخلی با چاپ
سايز کاشي و سراميک قيمت (تومان)
5x5 2000
10x10 4000
15x15 6000
15x20 10000
20x20 10000
20x25 15000
20x30 15000
25x30 25000
30x40 30000