چاپ روی کاشی و سرامیک پازلی فضای داخلی

چاپ روی کاشی و سرامیک به صورت پازلی از خدماتیست که برای دکوراسیون داخلی ساختمان فوق العاده مناسب بوده و دارای زیبائی و رنگ و لعاب بسیار جالبی می باشد. تاثیر گذاری رنگ هائی که روی کاشی و سرامیک چاپ می شوند آنقدر بالا و دارای درخشندگی و تراکم رنگ زیادی می باشند که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می نماید. این نوع چاپ روی کاشی و سرامیک برای خانه های مدرن و یا دفتر کاری هنری بسیار مناسب است و در ضمن برای شرکت های معتبر نیز کارائی بسیار دارد و به علت درخشندگی و جذابیتی که دارد بسیار مورد توجه معماران و هنرمندان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است.

منظور از پازلی بودن این نوع کاشی و سرامیک این است که برای ایجاد تصویری بزرگ در ابعاد نامحدود کاشی های کوچک در کنار یکدیگر چیده شده و قسمت های مختلف طرح روی سطح آنها چاپ می شود سپس با قرارگیری آنها در کنار یکدیگر تشکیل یک پازل بزرگ را می دهند که در نهایت تصویر نهائی را ایجاد می نمایند. به علت استفاده از این روش هیچ گونه محدودیتی در اندازه وجود نخواهد داشت و شابلون نیز قادر با چاپ نمودن تصاویر بسیار بزرگی تا صد ها متر مربع را با این روش دارد. همچنین چیده شدن کاشی ها در کنار یکدیگر برای خلق تصویری بزرگ خود زیبائی خاصی به این اثر هنری می بخشد و نمایان شدن خطوط و بندهای کاشی و سرامیک در تصویر نهائی محصول خارق العاده و بی مانندی خلق خواهد نمود.

ویژگی ها:

1. تولید دیجیتالی
2. تثبیت رنگ ها با اشعه یو وی UV
3. امکان بکارگیری به روش پازلی و چیدمان کاشی ها در کنار یکدیگر
4. تلفیق هنر ایرانی و علم روز
5. چاپ اختصاصی تصویر و عکس به صورت دیجیتال

مزایا:

1. امکان چاپ هر نوع عکس و تصویر روی کاشی و سرامیک بدون محدودیت
2. امکان بهره گیری از هر نوع رنگ بدون محدودیت برخلاف کاشی های سنتی
3. زیبائی و درخشندگی خاص
4. امکان تولید در ابعاد دلخواه و بدون محدودیت حتی در ابعاد بسیار بزرگ
5. چاپ دیجیتالی با وضوح 1440 DPI
6. استفاده از رنگ های فوق العاده، بی نظیر و اشباع
7. امکان چاپ چهره با کیفیت بسیار بالا و زیبائی بی نظیر
7. امکان چاپ تا عرض 110 سانتی متر

موارد کاربرد:

1. استفاده در فضای داخلی ساختمان و اتاق ها
2. استفاده به عنوان تابلو کاشی در لابی و رستوران ها
3. چاپ عکس عزیزان به صورت کاشی کاری در ابعاد بزرگ
4. بکارگیری به عنوان تابلو های داخلی شرکت ها و هتل ها
5. چاپ آثار هنری بر روی کاشی
6. زیباسازی محیط خواب کودک
7. بکارگیری در گالری های هنری و اماکن فرهنگی
8. چاپ تصاویر میهمانان VIP

میزان مقاومت:

1. ماندگاری کامل در فضای داخلی
3. مقاومت نسبی در مقابل خط و خش
4. مقاوم نسبی در برابر نور خورشید و باران

زیبائی را به بنا و خانه خود ببرید:

قابلیت های استفاده از کاشی پازلی بسیار زیاد می باشد. چاپ عکس عزیزانتان در ابعادی بزرگ و البته زیبا و درخشان در قالب کاشی هائی که با رنگ های فوق العاده زنده تولید شده اند زیبائی سحرانگیزی به محیط زندگی شما خواهد داد.بسیاری از شرکت ها نیز هستند که فضای راهرو و یا اتاق های کاری خود را با استفاده از کاشی هائی که طراحی اختصاصی با استفاده از آرم و لوگو و یا نام شرکت آنها انجام گرفته تزئین می نمایند. هتل ها نیز از مشتریان خاص این نوع محصول می باشند که برای زیباسازی اتاق ها و یا فضای لابی استفاده ی گسترده ای از کاشی های پازلی دارند. همچنین به علت زیبائی خیره کننده این نوع چاپ بسیاری از هنرمندان مجذوب این نوع خدمات ما شده اند و بسیاری از اماکن فرهنگی و هنری خواهان ثابت چاپ روی کاشی و سرامیک به روش دیجیتالی می باشند.

مقایسه با روش های دیگر چاپ روی کاشی:

باید بدون اغراق بگوئیم که رنگ های چاپ شده و وضوح تصویر در این روش از تمامی روش های دیگر چاپ روی کاشی بهتر بوده و دارای کیفیت بالاتری می باشد. عمق تصویر و اشباع رنگ ها زیاد بوده و تصویر کاملا سرزنده و پویا میباشد. در واقع هیچ روش دیگری برای چاپ تصویر روی کاشی به کیفیت این چاپ نمیرسد. در بعضی دیگر از روش های چاپ روی کاشی به جای استفاده از UV کاشی های مورد نظر را با لایه ای از ورنی می پوشانند و با دمای 300 درجه به مدت یک دقیقا در کوره دما میدهند که دارای کیفیت نهائی مناسبی نبوده و بعد از مدتی براحتی از روی کاشی جدا شده و یا بر اثر کوچکترین خط و خشی از بین میرود. گرچه قیمت این نوع چاپ پائین تر است اما به علت عدم ماندگاری در نهایت صرفه اقتصادی نخواهد داشت. اما روش چاپی که ما مورد استفاده قرار می دهیم به علت استفاده از تثبیت کننده UV پایداری بسیاری داشته و از این بابت مقاومت بالائی از خود نشان می دهد که بدون نگرانی برای فضای داخلی قابل استفاده خواهد بود.

نحوه نصب:

از آنجا که در تولید با این روش از متدی استفاده می شود که خاص است لذا چسباندن آن نیز نیاز به زیر سازی و ضد آب نمودن محیطی دارد که این کاشی ها روی آن قرار می گیرد که در صورت خرید طی آموزش کاملی نحوه نصب آن به شما توضیح داده خواهد شد.

  • زیر 10 متر : متری 450 هزار تومان
  • بیش از 10 متر : متری 350 هزار تومان
  • ثبت سفارش