چاپ روی کاشی پازلی فضای باز

چاپ روی کاشی و سرامیک مخصوص فضای بیرون ساختمان و یا فضای باز یکی از ویژگی های سایت شابلون است که آن را از دیگر رقبا متمایز می سازد. انجام این روش مستلزم دانش و تخصص ویژه ای می باشد که بدست آوردن نیاز به تجربه و همچین انجام صحیح آن نیازمند دقت بالائیست. تیم شابلون نیز با داشتن پرسنل متبحر در زمینه چاپ روی کاشی و سرامیک به روش پخت سوم و با بکارگیری از کوره هائی با دمای 850 الی 900 درجه سانتی گراد به تولید انوااع کاشی و سرامیک های اختصاصی می پردازد. گرچه از دیرباز بهره گیری از کاشی های سنتی در ایران مرسوم بوده اما تیم شابلون با استفاده از علم روز به جای استفاده از دست، از چاپ دیجیتالی استفاده می نماید. مزیت این روش امکان چاپ هر نوع تصویر با هر اندازه ای روی کاشی و سرامیک می باشد.

ویژگی های چاپ روی کاشی و سرامیک

1. چاپ دیجیتالی
2. بکارگیری کوره و پخت کاشی و سرامیک با دمای 850 الی 900 درجه سانتیگراد
3. امکان چاپ به روش پازلی و چیدمان کاشی . یا سرامیک هاه در کنار یکدیگر
4. تلفیق هنر ایرانی و علم روز
5. چاپ اختصاصی تصویر و عکس

مزایای چاپ روی کاشی و سرامیک

1. امکان چاپ هر نوع عکس و تصویر روی کاشی و سرامیک بدون محدودیت
2. امکان چاپ هر نوع رنگ بدون محدودیت برخلاف کاشی های سنتی . سرامیک صنعنی
3. مقاومت فوق العاده بالای رنگ ها، عدم تغییر رنگ و ماندگاری ابدی
4. زیبائی و درخشندگی خاص
5. امکان چاپ در ابعاد دلخواه و بدون محدودیت حتی در ابعاد بسیار بزرگ
6. قابل استفاده در مناطق مختلف کشور با درجه دمائی متفاوت شامل سرد، گرم، بیابانی، مرطوب و...
7. چاپ دیجیتالی با وضوح 600 DPI

موارد کاربرد چاپ روی کاشی و سرامیک

1. استفاده به عنوان پروژه های زیباسازی شهری
1. قابل استفاده در استخر، سونا، جکوزی و حمام
2. قابل استفاده به عنوان تابلو فضای بیرونی
3. قابل استفاده در فضای بیرونی ساختمان و بنا جهت زیباسازی7
استفاده در پارک ها و مراکز تفریحی

میزان مقاومت چاپ کوره ای کاشی

1. مقاوم در برابر شستشو و هر نوع شوینده
2. مقاوم در برابر هر نوع اسید و همچنین باران اسیدی
3. مقاوم در برابر نور مستقیم خورشید
4. مقاوم در برابر گرما، سرما، رطوبت و یخ زدگی
5. مقاوم در برابر آتش و سوختگی
6. مقاوم در برابر کشیدن اشیاء نوک تیز و ایجاد هرگونه خط و خش

کاشی جایگزین مناسب مصالح

استفاده از کاشی و سرامیک جایگزین بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برای دیگر روش هائی خواهد بود که مورد استفاده قرار می گیرد. کاشی و سرامیک برخلاف دیگر مصالح بازدهی بالائی داشته و با توجه به اینکه از به هیچ عنوان از بین نمیرود در هزینه ها صرفه جوئی خواهد نمود. به عنوان مثال هیچ کدام از روش هائی مانند فلکس، برن، چاپ روی سنگ و یا چاپ سابلیمیشن مانند پخت کوره ای مثمر ثمر نخواهد بود. بنر حداکثر بعد از 2 یا 43 ماه تغییر رنگ داده و بعد از مدتی از مدتی ممکن است دچار پارگی گردد. فلکس برق مصرف می نمایند و بعد از گذشت زمان مستهلک خواهد شد. کاشی های سابلیمیشن برخلاف درخشندگی فوق العاده بالا در معرض نور خورشید به مدت دور روز از بین میروند. در کاشی های سنتی امکان چاپ منظره و یا چهره وجود ندارد و محدودیت رنگ فوق العاده بالائی دارد. در سرامیک و یا کاشی های صنعتی و کارخانه ای امکان چاپ عکس و یا تصویر اختصاصی وجود ندارد. اما چاپ دیجیتالی با پخت کوره ای هیچ کدام از معایب فوق را نداشته و کاملا مقرون به صرفه می باشد.

استفاده از کاشی و سرامیک در پروژه های شهری

چاپ روی کاشی و سرامیک با روش پخت سوم در پروژه های شهری استفاده ی بسیاری دارد. برخلاف نقاشی ها که به سرعت در اثر عوامل جوی و یا انسانی نابود می شود. سال هاست شهرداری ها برای زیباسازی شهری هزینه می نمایند و از روش های مختلفی برای بهبود ظاهری شهر استفاده می نمایند. اما بسیاری از این روش ها با توجه به هزینه ای که برای آن می نمایند توجیهی ندارد. به عنوان مثال نقاشی های شهری بعد از مدت کوتاهی بر اثر باران و تابش نور خورشید کمرنگ شده و یا بر اثر عوامل انسانی از بین می روند. اما استفاده از چاپ روی کاشی و سرامیک با پخت سوم مزیت فوق العاده ای نسبت به روش های دیگر دارد. این کاشی و یا سرامیک های چاپ شده حتی بعد از ده ها سال بدون هیچ گونه تغییر رنگی باقی می مانند و خط و خش و کشیدن اشیاء نوک تیز هیچ اثری بر آنها ندارد. همچنین به علت روش تولید قابلیت کامل برای شستشو را دارند و در صورت آلودگی براحتی با شستشو مانند روز اول خواهند گشت. با استفاده از این روش نیاز به تجدید رنگ و یا تعمیر فضای مذکور نخواهد بود.

ضمانت های گروه صنعتی شابلون

بعضا مشاهده شده که شرکت های دیگری با تولید کاشی و سرامیگ های ظاهرا ضدخش مشتریان را به اشتباه می اندازد. کاشی های سابلیمیشن و یا استفاده از مواد ضدخش سطحی، کاملا ظاهری بوده و به سرعت بر اثر باران و یا نورخوشید از بین میرود. تیم شابلون در این باره به شما مصرف کننده گرامی هشدار جدی میدهد. ما برای ضمانت نمونه های کاشی های پخت شده ی خود را در اختیار شما قرار می دهیم. شما می توانید با استفاده از اسید، آتش و یا ایجاد خط و خش با وسایل گوناگون کاشی و سرامیک های تولیدی ما را مورد آزمایش قرار دهید تا از کیفیت و مقاومت آنها مطمئن گردید. همچین مواد اولیه و رنگ هائی که توسط ما مورد استفاده قرار می گیرد کاملا اصل بوده و باعث ایجاد محصولی بسیار زیبا و با کیفیت می گردد.

نحوه نصب کاشی

نصب کاشی و سرامیک های تولید شده توسط گروه صنعتی شابلون مانند تمامی کاشی و سرامیک های دیگر بسیار ساده خواهد بود. راحت ترین و مطمئن ترین روش نصب بکارگیری از چسب کاشی می باشد. استفاده از چسب کاشی دقت و سرعت بیشتری دارد و همچنین زیبائی و تمیزی بیشتری نیز خواهد داشت. برای استفاده از این روش باید زیرسازی صورت گیرد و سطح مورد نظر مسطح و تراز گردد. این عمل معمولا با سیمان و ماله انجام می گیرد.  در صورتی که در چسباندن کاشی و یا سرامیک ها دقت و ظرافت صرف گردد و کاملا مماس به یکدیگر نصب گردد نیاز به هیچ گونه بندکشی نخواهد بود.

  • زیر ده متر : متری 580 هزار تومان
  • متراژ : متری 500 هزار تومان
  • ثبت سفارش