چاپ روی پیراهن

خط دوخت و تولید انواع پیراهن و همچنین چاپ روی پیراهن در سایت شابلون به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت های تولید البسه تبلیغاتی و چاپ روی سطوح مختلف این افتخار را دارد تا در خدمت هم میهنان عزیز نسبت به انجام سفارشات آنها اقدام نماید. چاپ روی انواع پیراهن پرسنلی، پیراهن اداری، پیراهن نگهبانی و... از خدمات سایت شابلون می باشد. با مشاهده مدل های پیراهن مردانه و انتخاب آنها نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمائید.

چاپ روی پیراهن مردانه

چاپ روی پیراهن

چاپ روی پیراهن مردانه که به در بیشتر موارد به عنوان پیراهن پرسنلی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای زیبائی بالائیست از خدماتیست که سایت شابلون به شرکت های معتبر ارائه می نماید. پیراهن های فوق آستین بلند می باشد و با چاپ آرم و لوگوی شما روی آنها پرستیژ بالائی خواهند داشت. جنس پیراهن های مورد استفاده تترون می باشد.
چاپ روی جنس تترون کیفیت بالائی داشته و علاوه بر مقاومت بالا، تمام رنگ می باشد و محدودیتی از این بابت ندارد. شابلون برای اولین بار در اینترنت پیراهن را با مجموعه وسیعی از رنگ ها در اختیار شما قرار می دهد که از این نظر خیال شما را آسود می سازد و می توانید از بین آنها رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. اکنون می توانید با کلیک روی دکمه ثبت سفارش نسبت به چاپ پیراهن مخصوص شرکت و یا کسب و کار خود اقدام نمائید.

ویژگی های چاپ روی پیراهن مردانه

چاپ آرم و لوگو روی پیراهن مردانه
چاپ روی پیراهن پرسنل اداری
جنس پیراهن: تترون
کاملا قابل شستشو
بدون محدودیت چاپ
رنگ بندی پیراهن:
رنگ پیراهن
  • تک : ۱۲۹۹۰۰ تومان
  • ۱۰ تا ۲۰ عدد: ۱۲۴۹۰۰ تومان
  • تخفیف ویژه تیراژ
  • ثبت سفارش

چاپ روی پیراهن نگهبانی

چاپ روی پیراهن

یکی از پر استفاده ترین پیراهن های مورد استفاده توسط ارگان ها و سازمان ها پیراهن نگهبانی می باشد که باعث ایجاد نظم و هماهنگی با سیستم می شود و البته تاثیر بیشتری در کارائی نگهبان مربوطه می گردد. شابلون نیز به تولید پیراهن های نگهبانی اقدام می نماید. همچنین امکان چاپ نیز روی این پیراهن ها فراهم می باشد. پیراهن های نگهبانی تولید شده توسط شابلون دارای رنگ خاکستری است که در بخش جیب، سرآستین و کتف با رنگ مشکی مزین شده است. چاپ روی پیراهن نگهبانی از نوع مستقیم انجام می شود و به همین علت ماندگاری بالا داشته و از بین نمی رود. امکان چاپ رنگ های تیره روی لباس فوق ممکن می باشد. شما نیز می توانید پیراهن نگهبانان خود را با آرم و یا نوشته ی مخصوص داشته باشید. کافیست با از طریق سایت شابلون سفارش خود را ثبت نمائید.

ویژگی های چاپ روی پیراهن نگهبانی:


چاپ آرم و لوگو روی پیراهن نگهبانی
نوع استفاده پیراهن: مردانه
جنس پیراهن: ترگال و تترون
نوع پیراهن: یقه دار و دکمه دار
نوع آستین: آستین بلند دکمه دار
رنگ پیراهن : طوسی
کاملا قابل شستشو

  • تک : 39500 تومان
  • 10 تا 50 عدد: 36500 تومان
  • تخفیف ویژه برای سفارش تیراژ
  • توقف فروش