پرچم کشور ها و ملل

در این بخش از سایت شابلون شما می توانید انواع پرچم های کشور ها و ملل شامل پرچم ها ملل رومیزی، پرچم ملل تشریفات و پرچم ملل اهتزاز را سفارش دهید. ما با بهترین کیفیت پرچم های مورد نظر شما را تولید و در زمانی مناسب به شما تحویل خواهیم داد. یکی از علت هائی که بسیاری خرید پرچم از سایت شابلون را ترجیح میدهند کیفیت تولید و زیبائی پرچم های مورد نظر می باشد.

پرچم رومیزی کشورها و ملل

چاپ پرچم کشورها و ملل

سایت شابلون پرچم تمامی کشورها را برای فروش ارائه میدهید و شما براحتی میتوانید نسبت به سفارش آنها در سایت ما اقدام فرمائید. پرچم کشورها و ملل هم به صورت رومیزی به همراه ریشه و بدون ریشه و با سنگی و استیل قابل ارائه می باشد. کیفیت و رنگ این محصولات بسیار عالی بوده و پارچه مورد استفاده جنس ساتن میباشد که در همایش های بزرگ و دیدار های بین المللی از این پارچه ها استفاده میگردد. بسیاری از ارگان ها، شرکت های معتبر و هتل ها برای پذیرائی از میهمانان خارجی از پرچم های ملل استفاده می نمایند. تمامی پرچم های رومیزی کشورها به همراه میله و پایه ارائه میشود اما در صورت نیاز می توانید بدون پایه نیز سفارش دهید. لازم به ذکر است که تمامی پرچم کشورها و مللی که به صورت تشریفات رومیزی چاپ می شود دو رو چاپ هستند. ارسال نیز به تمامی نقاط ایران امکان پذیر می باشد.

ویژگی پرچم رومیزی کشور و ملل

نوع ریشه: دوبل، بدون ریشه
جنس پایه: سنگی، استیل
جنس میله: آهنی با لعاب نقره ای
ابعاد پرچم ریشه دار: ۲۹×۱۹
ابعاد پرچم بدون ریشه : ۲۶×۱۸
طول میله: ۴۲ سانتی متر
ابعاد پایه: قطر ۹.۵ سانتی متر
وزن پرچم با پایه و میله: ۴۸۵ گرم

پرچم تشریفات کشور ها و ملل

پرچم تشریفات کشورهاشما در این بخش از سایت شابلون می توانید پرچم های تشریفات کشور ها و ملل را سفارش دهید. کیفیت پرچم های تشریفات ملل بسیار بالا بوده و در انواع مختلف ارائه میشود. پرچم های تشریفات معمولی ساتن براق و مات به همراه ریشه دوزی، همچنین پرچم های تشریفات مخروطی با ساتن مات و براق با ریشه و بدون ریشه قابل ارائه میباشد. پرچم های تشریفات با پایه های خورشیدی، پنجه شیری و همچنین بدون پایه قابل ارائه است. پرچم های مخروطی بدون ریشه دار و بدون ریشه مورد توجه بیشتری قرار دارد و دارای زیبائی و نمای بصری بهتر نیز هست. در صورتی که به کسب و کار خود اهمیت می دهید و قصد دارد محیط کاری خود را کاملا رسمی جلوه دهید تا مشتری به اعتبار شما هر چه بیشتر پی ببرد و از شما مطمئن باشد حتما به تهیه پرچم های تشریفات اقدام نمائید. هر کجای ایران که باشید امکان ارسال این پرچم ها برای شما وجود دارد.

ویژگی پرچم تشریفات کشورها

قابلیت چاپ: دورو
جنس پارچه: ساتن آمریکائی و۹ کیلوئی
نوع ریشه: ریشه دار، بدون ریشه
نوع پایه: پنجه شیری، خورشیدی
ابعاد پرچم: ۱۵۰×۹۰
طول پایه : ۲۳۰ سانتی متر متغیر
رنگ پایه: نقره ای
جنس پایه: چدن

پرچم اهتزاز کشور ها و ملل

چاپ پرچم اهتزاز ملل

از دیگر پرچم هائی که در این بخش قابل سفارش می باشد پرچم کشور ها و ملل می باشد. سازمان ها و شرکت هائی که با سازمان ها و شرکت هائی خارجی در ارتباط هستند و با آنها مراوده دارند از اهمیت استفاده از پرچم کشورهائی که با آنها در ارتبط هستند مطلع اند و می دانند که مردم نسبت به پرچم کشور خودشان احترام زیادی قائل اند و استفاده از پرچم کشورشان می تواند تاثیر بسیار زیادی در همکاری و اعتماد آنها ایجاد نماید. پرچم های اهتزاز معمولا بصورت یک رو چاپ میگردد و در صورتی که دو رو مد نظر باشد دو پارچه به هم دوخت می شود.
اگر سفارشات شما زیر ۵۰ عدد هست پرچم های اهتزاز فقط در ابعاد استاندارد چاپ میشوند و اگر سفارشات زیادتری داشته باشید در ابعاد بزرگ نیز قابل سفارش می باشد. در صورتی که سفارشات شما بیش از ۵۰ عدد باشد امکان چاپ اسیدی بصورت دو طرفه و با قیمتی بسیار مناسب و پائین تر از چاپ دیجیتال و با مقاومت لازم، وجود خواهد داشت. در صورتی که تعداد سفارش شما زیاد می باشد حتما از ما استعلام قیمت بگیرید.

ویژگی چاپ پرچم اهتزاز

قابلیت چاپ: یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن و ژرسه
بدون محدودیت رنگ و طرح
چاپ: سابلیمیشن،پیگمنت،اورینت
نحوه اتصال: جای چوب، پانچ

جدول ابعاد و لیست قیمت پرچم اهتزاز
ابعاد پرچم نحوه قرارگیری قیمت تیراژ با تخفیف ویژه
۷۰×۱۲۰ افقی ۱۴۴۰۰۰
۹۰×‍۱۵۰ افقی ۱۵۴۰۰۰
۲۰۰×۱۰۰ عمودی ۱۹۹۰۰۰