پرچم تبلیغاتی

شابلون متمایز ترین و شاخص ترین مرجع تولید انواع پرچم تبلیغاتی می باشد و از نظر کیفیت بسیار معروف است. شابلون با تولید پرچم تبلیغاتی رومیزی، پرچم تبلیغاتی تشریفاتی، پرچم تبلیغاتی اهتزاز با آرم و لوگوی شما و همچنین سالها فعالیت در این زمینه با استفاده از روش های جدید و استفاده از بهترین متریال، پارچه و آخرین مدل دستگاه های چاپ دیجیتال محصولی به شما ارائه خواهیم داد که از هر بدون نقص و کامل است.

پرچم تبلیغاتی رومیزی ریشه دار

پرچم تبلیغاتی رومیزی

یکی از متدهای نشان دادن هویت بصری و همینطور ساختار اداری شرکت شما استفاده از پرچم تبلیغاتی رومیزی با استفاده از لوگو و آرم شرکت روی میز کارکنان اداره، شرکت، سازمان و یا ارگان شما می باشد. انجام این کار در ادارات و سازمان های معتبر بسیار مورد استفاده می باشد زیرا آنها فهمیده اند که قرر گرفتن پرچم تبلیغاتی روی میز کارمندان نه تنها حس زیبائی و اعتماد به نفس را در شرکت شما ریشه می دواند بلکه اثر بسزائی در دید مشتریان و ارباب رجوع خواهد داشت. همچنین پرچم رومیزی تبلیغاتی در سیمنارها و همایش هائی که برگزار می گردد تلالو خاصی داشته و توجه ویژه ای به خود جلب می کند. پرچم های تبلیغاتی رومیزی ارائه شده توسط سایت شابلون دارای دو نوع میله و پایه سنگی و استیل می باشد که می توانید به سلیقه خود انتخاب نمائید. همچنین ما از پارچه ساتن مات درجه 1 به همراه ریشه دوبل در پرچم های تبلیغاتی خود استفاده می کنیم که زیبائی و منظره ی بی نظیری دارد.

ویژگی پرچم تبلیغاتی رومیزی

قابلیت چاپ: یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن مات درجه یک
نوع ریشه: دوبل
جنس پایه: سنگی، استیل
جنس میله: آهنی با لعاب نقره ای
رنگ ریشه پرچم: سفید، قرمز، سرمه ای، زرد، سبز، طلائی و...
ابعاد پرچم: ۲۹×۱۹
طول میله: ۴۲ سانتی متر
ابعاد پایه: قطر ۹.۵ سانتی متر
وزن پرچم به همراه پایه و میله: ۴۸۵ گرم
اطلاعات بیشتر...

پرچم تبلیغاتی رومیزی لیزری

پرچم تبلیغاتی رومیزی لیزری

در صورتی که بدنبال پرچم تبلیغاتی رومیزی به پرستیژ بیشتر می گردید و قصد دارید کمال را به محیط کاری خود ضمیمه کنید ما پرچم های تبلیغاتی رومیزی لیزری بسیار زیبا را به شما پیشنهاد می کنیم. پرچم های لیزری از نظر ظاهر یک سر و گردن از دیگر پرچم ها بالاتر و جدیدتر هستند که بعد از تولید با استقبال فراوانی مواجه شدند. همچنین می توانید با استفاده از میله و پایه استیل زیبائی و مدرنیته را یکجا برای آن داشته باشید. بنابراین در صورتی که برند شما یک برند لوکس و لاکچری هست لازم است که از پرچم های لیزری به عنوان پرچم تبلیغاتی خود استفاده کنید. امکان درج لوگو در یک طرف و با دو طرف این پرچم ها فراهم می باشد و هم با زمینه سفید و هم با زمینه رنگی امکان آرم وجود دارد. ما زیبائی و کیفیت پرچم های لیزری را تضمین می کنیم.

ویژگی پرچم تبلیغاتی لیزری

چاپ: یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن لیزری
بدون ریشه
جنس پایه: استیل، سنگی
جنس میله: آهنی با لعاب نقره ای
ابعاد پرچم: ۲۶×۱۸
طول میله: ۴۲ سانتی متر
ابعاد پایه: قطر ۱۱ سانتی متر
وزن پرچم به همراه پایه و میله: ۴۸۵ گرم

پرچم تبلیغاتی تشریفات

پرچم تبلیغاتی تشریفاتپرچم تشریفات تبلیغاتی به پرچم های بزرگی اطلاق میگردد که در ابعاد ۹۰×۱۵۰ تولید شده و دارای ریشه می باشند و از دو نوع ساتن معمولی براق و ساتن مات درجه ۱ ساخته شده اند. ساتن مات شیک تر و البته کمی نیز گران تیر است. پرچم های تشریفات روی پایه به صورت ایستاده قرار می گیرند و در ادارات، سازمان ها، شرکت ها و یا همایش ها مورد استفاده قرار می گیرند. ما برای این پرچم ها ۱۲ رنگ متفاوت در نظر گرفته ایم که شما می توانید با توجه به آرم و لوگوی خود یکی از آنها را انتخاب نمائید. همچنین شما می توانید برای کاهش هزینه نسبت به چاپ فقط یک روی پرچم اقدام کنید. در ضمن در صورتی که کل پرچم چاپ گردد هزینه بیشتر خواهد بود و در صورتی که زمینه سفید باشد و لوگو وسط درج گردد قیمت تمام شده ی کمتری خواهد داشت. پرچم تشریفات برای ورودی ادارات و یا در اتاق مدیریت زیبائی و کاربرد فوق العاده ای دارد و تهیه آن را به شما توصیه می کنیم.

ویژگی پرچم تبلیغاتی تشریفات

قابلیت چاپ: دورو
جنس پارچه: ساتن مات و براق
نوع پایه: پنجه شیری، خورشیدی
رنگ ریشه ها: ۱۲ رنگ متنوع
ابعاد پرچم: ۱۵۰×۹۰
طول پایه : ۲۳۰ سانتی متر متغیر
جنس پایه: چدن
اطلاعات بیشتر...

پرچم تبلیغاتی تشریفات لیزری

چاپ پرچم تشریفات لیزری

پرچم تشریفات لیزری تبلیغاتی پرچم جدیدیست که نسبت به پرچم های تشریفات معمولی دارای کیفیت بهتری از نظر ایستائی هستند و به علت همین زیبائی در نحوه قرارگیری و همچنین مدرن و شیک تر بودن نسبت به پرچم های تشریفات معمولی مورد استقبال بیشتری واقع شده اند و افرادی که حساسیت بیشتری دارند و به زیبائی اهمیت بیشتری می دهند معمولا این نوع پرچم را انتخاب می کنند. برای ساخت و تولید پرچم های تبلیغاتی لیزری ساتن های مات و براق خاصی مورد استفاده قرار می گیرند که ایستائی بالائی داشته و شکل مخروطی خود را خوب حفظ می کنند. به همین علت گاهی به آنها پرچم مخروطی نیز می گویند. یک نکته که باید در مورد پرچم های مخروطی مورد توجه قرار داد این است که همیشه فقط به صورت یک رو چاپ می شوند. اما با توجه به اینکه برای درج لوگو از دستگاه های دیجیتالی پیشرفته استفاده میگردد محدودیتی برای طرح و رنگ وجود ندارد.دو نوع پایه خورشیدی و پنجه شیری نیز با این پرچم ها قابل سفارش می باشد.

ویژگی پرچم تبلیغاتی تشریفاتی لیزری

قابلیت چاپ: یک رو
جنس پارچه: ساتن
پایه: پنجه شیری، خورشیدی
ریشه: ۱۲ رنگ مختلف
ابعاد پرچم: ۱۵۰×۹۰
طول پایه : ۲۳۰ سانتی متر متغیر
جنس پایه: چدن

پرچم تبلیغاتی اهتزاز

پرچم تبلیغاتی اهتزاز

پرچم تبلیغاتی اهتزاز به پرچم هائی گفته می شود که بروی پایه هائی با ارتفاع زیاد در فضای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرند. ارتفاع پایه بستگی به سلیقه شخصی دارد و از دو متر تا حتی ده متر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه قرارگیری این پرچم ها هم بصورت افقی و هم بصورت عمودی امکان پذیر است. به پرچم های عمودی پرچم های تبلیغاتی سامورائی نیز گفته میشود. معمولا جنس پرچم های اهتزاز از ساتن براق سبک و یا ژرسه انتخاب می گردد زیرا هم مقاومت نسبتا مناسبی دارد هم در مقابل باد به سرعت برافراشته شده و به حرکت در می آید و زیبائی خود را نمایان می کند. پارچه های سنگین تر باعث میشود پرچم سنگین شده و به حرکت در نیاید. جهت اتصال پرچم اهتزاز به میله می توان از دوخت به عنوان جای چوب و هم از پانچ برای اتصال با سیم بکسل تعبیه کرد که فراخور استفاده تعیین میگردد. پرچم های تبلیغاتی اهتزاز به طور معمول و عرف بصورت یک رو چاپ می شود اما اگر متمایل باشید که دو طرف پرچم شما دارای لوگو باشد باید دو پرچم به همدیگر دوخته شوند که البته به علت سنگین شدن پرچم و البته هزینه ی مضاعفی که خواهد داشت، این کار توصیه نمی گردد.

ویژگی پرچم تبلیغاتی اهتزاز

قابلیت چاپ: یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن و ژرسه
بدون محدودیت رنگ و طرح
نوع چاپ: سابلیمیشن، پیگمنت، اورینت
نحوه اتصال: جای چوب، پانچ

پرچم تبلیغاتی ایران

پرچم تبلیغاتی ایران

شابلون نسبت به تولید و فروش انواع پرچم ایران شامل انواع پرچم تشریفات، رومیزی و اهتزاز بصورت تخصصی با کیفیت بسیار بالا اقدام می نماید. پرچم های تبلیغاتی تشریفات ایران با جنس های ساتن براق و مات، و همچنین لیزری با و بدون ریشه و جیر امکان تولید دارند و با دو نوع پایه خورشیدی و پنجه شیری ارائه میگردد. پرچم های تبلیغاتی رومیزی ایران نیز در دو نوع ریشه دار و بدون ریشه ی لیزری قابل ارائه می باشد. پرچم اهتزاز ایران نیز در جنس های ساتن و ژرسه تولید میگردد. ما تمام استاندارد های ساخت پرچم های ایران از نظر طراحی را مد نظر قرار می دهیم. کد رنگ و الگوهای دوخت و دندانه ها با رعایت تمام استانداردهای پرچم تبلیغاتی ایران انجام می گیرد. زیبا نمودن محیط کاری با پرچم سه رنگ کشورمان علاوه بر ایجاد حس غرور حس اعتماد را نیز برای مشتری و ارباب رجوع به ارمغان خواهد آورد. شما می توانید با آسودگی نسبت به سفارش و دریافت پرچم های تبلیغاتی ایران از سایت شابلون اقدام کنید و اطمینان داشته باشید محصولی که به دست شما خواهد رسید با کیفیت عالی خواهد بود.

ویژگی پرچم تبلیغاتی ایران

جنس پارچه: ساتن، جیر، ساتن لیزری، ژرسه
رنگ ریشه: زرد، خردلی، طلائی
نوع پایه: خورشیدی، پنجه شیری، سنگی، استیل
ابعاد پارچه پرچم تشریفات: ۱۵۰×۹۰
ابعاد پارچه پرچم رومیزی: ۱۹×۲۹
طول پایه تشریفات: ۲۳۰ سانتی متر
طول پایه رومیزی: ۴۲ سانتی متر

پرچم تبلیغاتی ملل

پرچم تبلیغاتی ملل

در کنار دیگر پرچم های تبلیغاتی که توسط سایت شابلون ارائه میگردد ساخت و تولید انواع پرچم های تبلیغاتی ملل و کشورها نیز در دستور کار قرار گرفته است. بر این اساس چندین نوع پرچم قابل سفارش می باشد شامل پرچم تبلیغاتی تشریفات ملل، پرچم تبلیغاتی رومیزی ملل و پرچم تبلیغاتی اهتزاز ملل که با استفاده از بهترین متریال و جنس و پارچه های مختلف امکان چاپ و تولید دارد. پرچم های معمولی با قابلیت ریشه دوزی و پرچم های لیزری نیز بدو ریشه قابل ارائه هستند. پرچم های تبلیغاتی لیزری یا مخروطی نوع جدیدی از پرچم ها هستند که از نظر زیبائی بصری طرفداران بیشتری دارند. اگر سازمان و یا ارگان شما نیز با کشورهای خارجی در ارتباط می باشد لزوم استفاده از پرچم آن کشورها در محیط کاری و یا میز کاری شما بسزائی داشته داشته و تاثیر بسیار زیادی بر مشتریان شما خواهد گذاشت.

ویژگی پرچم تبلیغاتی ملل

قابلیت چاپ: دورو
جنس پارچه: ساتن آمریکائی و۹ کیلوئی
نوع ریشه: ریشه دار، بدون ریشه
نوع پایه: پنجه شیری، خورشیدی، سنگی، استیل
ابعاد پرچم تشریفات ملل: ۱۵۰×۹۰
طول پایه تشریفات: ۲۳۰ سانتی متر متغیر
ابعاد پارچه پرچم رومیزی ملل: ۱۹×۲۹
طول پایه رومیزی: ۴۲ سانتی متر
رنگ پایه: نقره ای