چاپ و فروش پرچم ایران

فروش پرچم ایران به صورت پرچم تشریفات ایران، پرچم رومیزی ایران و همچنین پرچم اهتزاز ایران به صورت تخصصی در این سایت انجام می گیرد. برافراشتن پرچم زیبای کشورمان برای ما افتخار بزرگیست. مزین نمودن محیط کار به پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و استفاده در همایش ها، ادارات و سازمان ها بیشترین کاربرد پرچم های ایران می باشد. سایت شابلون بهترین کیفیت و همچنین استاندارد رنگ های پرچم ایران را در پرچم های تولید شده ارائه میدهد. لازم به ذکر است پرچم ایران از نظر کد رنگ و الگوی دوخت و دندانه ها و همچنین قرارگیری کلمات الله اکبر دارای استاندارد و الگوی خاصی میشود که اکثر تولید کننده های پرچم به علت عدم اطلاع از این موارد نسبت به تولید پرچم بدون در نظر گرفتن استانداردهای آن اقدام می نمایند. اما شابلون با علم به موارد فوق تمامی استانداردهای پرچم ایران را در نظر گرفته و الگوی رسمی و مورد تائید آن را تولید میکند.

پرچم تشریفات ایران

چاپ پرچم ایران

پرچم های تشریفات ایران تولید شده توسط سایت شابلون با پارچه های مختلفی قابل ارائه می باشد که شامل پرچم تشریفات ایران با پارچه جیر بدون گلدوزی و همچنین پرچم تشریفات ایران با پارچه ساتن مات ریشه دار اعلاء، پرچم تشریفات با ساتن لیزری مات و براق می باشد که با توجه به سلیقه ی شما قابل انتخاب و خرید خواهد بود.
پرچم های ریشه دار به روش سیلک اسکرین و پرچم های لیزری به روش دیجیتال چاپ شده اند دارای ایستادگی بسیار بالا می باشد. این پرچم ها به همراه میله و پایه خورشیدی 4 کیلوگرمی و همچنین پایه پنچه شیری که هر دو طلائی رنگ می باشد ارائه میگردد که زیبائی آن را دو چندان می نماید. ریشه های مورد استفاده در این پرچم ها برنگ زرد و بعضا خردلی می باشد که موجب هماهنگی بیشتر آن شده است.
کیفیت ساخت پرچم های ایران دارای اشباع رنگ بسیار بالا بوده و در عین رعایت قوانین مربوط به پرچم ایران، ماندگاری آنها تضمین می شود. در تمامی نهادها و ارگان های دولتی نیز از این پرچم ایران استفاده میگردد.

ویژگی پرچم تشریفات ایران

جنس پارچه: ساتن، جیر، ساتن لیزری
رنگ ریشه: زرد و خردلی
نوع میله: نقره ای تلسکوپی
نوع پایه: خورشیدی، پنجه شیری
ابعاد پارچه پرچم: ۱۵۰×۹۰
طول پایه: ۲۳۰ سانتی متر

پرچم رومیزی ایران

پرچم رومیزی ایران

با اطمینان به شما می گوئیم با کیفیت ترین پرچم های رومیزی ایران توسط سایت شابلون تولید می شوند. پرچم های رومیزی ایران با دو جنس پارچه قابل ارائه می باشد. یکی ساتن مات اعلاء و دیگری که می توانید از بین آن دو انتخاب نمائید. همچنین این پرچم ها دارای ریشه زرد رنگ می باشد و به همراه میله آب کاری شده و پایه سنگی و یا استیل ارائه میگردد. کیفیت ساخت این نوع پرچم نیز بالا بوده و بصورت سیلک اسکرین و تمپلات چاپ شده اند.

رنگ ها نیز بسیار زنده و زیبا هستند و قوانین مربوط به رنگ پرچم ایران و نحوه قرارگیری لوگو و حاشیه در پرچم های ما بطور کامل حفظ شده است. شما می توانید با آسودگی خاطر نسبت به خرید پرچم ایران از سایت شابلون اقدام کنید و مطمئن باشید که کیفیت پرچمی که بدست شما خواهد رسید عالی خواهد بود. با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی می توانید این پرچم ها رو روی میز اداری خود داشته باشید.

ویژگی پرچم رومیزی ایران

جنس پارچه: ساتن، جیر
رنگ ریشه: زرد و خردلی
نوع میله: نقره ای آبکاری شده
جنس پایه: سنگی، استیل
طول میله پرچم: ۴۲ سانتی متر
ابعاد پارچه پرچم: ۱۹×۲۹ سانتی متر
نوع چاپ: دو رو
وزن پرچم با پایه و میله: ۴۸۵ گرم
نوع چاپ: سیلک

پرچم اهتزاز ایران

پرچم های اهتزاز ایران در ابعاد مختلفی به صورت عمودی و افقی تولید می شود و برای نصب روی میله و پایه های بلند در فضای بیرونی آماده میگردد. جنس این پرچم ها از ساتن و همچنین ژرسه می باشند. ساتن به علت براق بودن دارای زیبائی زیادی می باشد و بعلت بادگیر بودن هنگام تکان خودن تلالو خاصی دارد. نوع چاپ مورد استفاده در پرچم های اهتزاز ایران اسیدی می باشد که باعث میگردد پرچم به صورت دو طرف قابل استفاده باشد. پرچم های اهتزاز ایران در سایزهای متنوع بصورت عمودی و افقی توسط سایت شابلون تولید می شود که لیست آنها در بالا قابل مشاهده می باشد.

ویژگی پرچم اهتزاز ایران

جنس پارچه : ساتن و ژرسه
دوخت: دور دوخت
جای پانچ و یا چوب
دارای ابعاد مختلف