چاپ پرچم

شابلون شناخته شده ترین و بزرگترین مرجع فروش پرچم، ساخت پرچم و دوخت پرچم در ایران می باشد که از نظر کیفیت پرچم های تولیدی زبانزد است. به اهتزاز در آوردن پرچم یک برند آرمان های آن مجموعه را نمایان خواهد نمود. پرسنل مجرب شابلون نیز مدت هاست در زمینه تولید و چاپ انواع پرچم فعالیت داشته و با استفاده از روش های نوین و بهترین کیفیت در زمینه چاپ روی پرچم محصولی به شما ارائه خواهند داد که قابل رقابت بوده و از هر نظر کامل است. تجارب گذشته و همچنین استفاده از جنس مرغوب باعث تولید محصولی بی نظیرگشته است. چاپ روی پرچم های مختلف شامل پرچم رومیزی، پرچم تشریفات و پرچم اهتزار در جنس های مختلف از خدمات این بخش می باشد که شرح قیمت پرچم در زیر آمده تا نسبت به انتخاب بهترین گزینه برای خرید پرچم سازمان خود اقدام فرمائید. ما پذیرای سفارش پرچم های شما می باشیم. همچنین در صورت تمایل امکان طراحی پرچم نیز توسط طراحان خبره ما فراهم می باشد.

چاپ پرچم رومیزی

چاپ پرچم رومیزی

یکی از روش هائی که برای نمایش و نشان داده اقتدار آرم و لوگوی یک شرکت بکار میرود قرار دادن پرچم آن شرکت بروی میز کارمندان است. این کار در شرکت و ادارات معتبر بسیار مرسوم است. قرارگرفتن پرچم با لوگو و آرم شرکت خودتان بروی میز کارتان زیبائی و البته حس اعتماد بسیار بالائی خواهد داشت. بویژه پرچم های رومیزی در همایش ها و سمینارها درخشش خاصی را القا مینماید. در این راستا سایت شابلون نسبت به چاپ لوگو، آرم و یا نوشته ی شما روی پرچم رومیزی اقدام می نماید. لازم به ذکر است که پرچم های مذکور با میله، پایه سنگی و یا پایه استیل ارائه میگردد. برخلاف دیگر تولیدکنندگان که از ساتن براق و ریشه تک استفاده می کنند همگی پرچم های رومیزی تولید شده توسط سایت شابلون، با ساتن مات اعلاء و ریشه دوبل ارائه میگردد که زیبائی و کیفیت دوچندانی دارد. بنابراین سایت شابلون با کیفیت بهتر قیمت رقابتی تری امکان سفارش پرچم رومیزی ارائه میدهد.

ویژگی چاپ پرچم رومیزی

قابلیت چاپ: یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن مات درجه یک
نوع ریشه: دوبل
جنس پایه: سنگی، استیل
جنس میله: آهنی با لعاب نقره ای
رنگ ریشه های موجود پرچم: سفید، قرمز، سرمه ای، زرد، سبز، طلائی و...
ابعاد پرچم: ۲۹×۱۹
طول میله: ۴۲ سانتی متر
ابعاد پایه: قطر ۹.۵ سانتی متر
وزن پرچم به همراه پایه و میله: ۴۸۵ گرم
اطلاعات بیشتر...

چاپ پرچم رومیزی تی و ال

چاپ پرچم رومیزی ال و تی

جدیدترین و مدرن ترین پرچم های رومیزی شامل پرچم رومیزی تی و پرچم رومیزی ال می باشد که اسم آن در واقع یادآوردی کننده شکل قرارگیری این نوع پرچم ها می باشد. پرچم رومیزی T دقیقا به شمل حرف تی و پرچم رومیزی L به شکل حرف ال البته بصورت برعکس قرار می گیرد. پرچم تی شامل دو پرچم در کنار هم و پرچم ال شامل یک پرچم می باشد که از بالا به پائین به شکل بسیار زیبائی از میله های پرچم آویزان شده اند. امکان چاپ طرح و لوگوی شما روی هر دوی این پرچم ها وجود دارد. در نظر داشته باشید که در صورتی که طراحی برای چاپ روی پرچم های فوق ارسال می کنید حتما به اندازه پرچم توجه داشته باشید تا پرچم تولید شده ی شما شکل و شمایل بهتری داشته باشد. چاپ روی پرچم رومیزی T و L با کیفیت بالا انجام می گیرد و شایسته یک میز مدیریتی زیباست و لایق است.

ویژگی چاپ پرچم T و L

قابلیت چاپ: یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن لیزری
نوع ریشه: بدون ریشه
جنس پایه: استیل
جنس میله: آهنی با لعاب نقره ای
ابعاد پرچم: ۲۸×۹
طول میله: ۳۵ سانتی متر
ابعاد پایه: قطر ۶ سانتی متر
وزن پرچم به همراه پایه و میله: ...

پرچم رومیزی لیزری

چاپ پرچم رومیزی

اگر بدنبال یک پرچم رومیزی با پرستیژ بالاتر می گردید و می خواهید حداکثر زیبائی را در اختیار داشته باشید پرچم لیزری بدون ریشه را به شما پیشنهاد می کنیم. این پرچم ها از نظر شکل و شمایل یک سر و گردن از پرچم های دیگر بالاتر می باشد و واقعا زیبائی خیره کننده ای داشته و جلب نظر می کنند. استفاده از پایه و میله استیل نیز به مدرن بود آن افزوده است. بنابراین اگر فکر می کنید برند شما یک برند لاکچری و لوکس محسوب میگردد به شما پیشنهاد می کنیم حتما پرچم رومیزی لیزری را به عنوان پرچم روی میز خود انتخاب نمائید. ما لوگو و آرم شما را روی پرچم مذکور چاپ می نمائیم فقط کافیست روی فرم ثبت سفارش کلیک کنید و با تکمیل و آپلود خود عکس نسبت به ثبت سفارش پرچم با طرح دلخواه اقدام نمائید. چاپ هم بصورت زمینه سفید و هم مانند عکس هائی که مشاهده می کنید بصورت تمام چاپ قابل انجام می باشد.

ویژگی چاپ پرچم لیزری

قابلیت چاپ: یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن لیزری
نوع ریشه: بدون ریشه
جنس پایه: استیل، سنگی
جنس میله: آهنی با لعاب نقره ای
ابعاد پرچم: ۲۶×۱۸
طول میله: ۴۲ سانتی متر
ابعاد پایه: قطر ۱۱ سانتی متر
وزن پرچم به همراه پایه و میله: ۴۸۵ گرم

چاپ پرچم تشریفات

چاپ پرچم تشریفاتیکی از خدمات دیگر شابلون چاپ پرچم تشریفات ریشه دار است. پرچم های تشریفات ریشه دار پرچم بزرگ هستند که روی پایه هائی عمودی قرار میگیرند و معمولا در مراسم ها، همایش ها و یا در شرکت های بزرگ و معتبر استفاده میشود. ریشه این پرچم ها در ۱۲ رنگ مختلف تولید میشود که می توانید متناسب با لوگوی خود آن را انتخاب نمائید. جنس پارچه مورد استفاده در پرچم های تشریفات ریشه دار دو نوع می باشد. ساتن مات آمریکائی و ساتن براق ۹ کیلوئی که مات شیک تر و البته کمی گران تر است. همچنین این پرچم تشریفات امکان چاپ یک رو و دو رو را دارا می باشند که یک رو ارزان تر می باشد. در صورتی که زمینه پرچم شما سفید باشد و لوگو وسط چاپ شود هزینه آن کمتر خواهد بود و در صورتی که کل پرچم چاپ گردد (تمپلات) در این صورت قیمت نیز افزایش خواهد داشت. ما این خدمات را با کیفیت بسیار بالا به شما ارائه خواهیم نمود.

ویژگی چاپ پرچم تشریفات

قابلیت چاپ: دورو
جنس پارچه: ساتن آمریکائی و ساتن ۹ کیلوئی
نوع پایه: پنجه شیری، خورشیدی
رنگ ریشه ها: ۱۲ رنگ متنوع
ابعاد پرچم: ۱۵۰×۹۰
طول پایه : ۲۳۰ سانتی متر متغیر
جنس پایه: چدن
اطلاعات بیشتر...

چاپ پرچم تشریفات لیزری

چاپ پرچم تشریفات لیزریپرچم تشریفات لیزری از پرچم هائی می باشد که جدیدا بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است و با توجه به شکل و شمایل مدرن تر خود نسبت به پرچم های تشریفات معمولی توانسته است بخش زیادی از کسانی را نیاز به پرچم های تشریفات دارند به سمت خود جالب نماید. برای تولید این پرچم ها از ساتن های خاصی استفاده می شود که ایستا بوده و تا حد زیادی شکل مخروطی خود را حفظ می کنند. در نظر داشته باشید پرچم تشریفات لیزری تماما بصورت یک رو چاپ قابل سفارش می باشد و همچنین امکان چاپ هر نوع طرح و لوگوئی بدون محدودیت رنگ در آنها وجود دارد. همچنین دو حالت چاپ امکان پذیر می باشد یکی با زمینه سفید و چاپ لوگو در وسط پرچم و دیگری زمینه تمام رنگی یا تمپلات می باشد. پرچم تشریفات لیزری هم بدون ریشه و هم با ریشه قابل سفارش می باشد و به علت ایستائی بیشتر نسبت به پرچم های تشریفات معمولی طرفدار بیشتری پیدا کرده است. در نظر داشته باشید در پرچم های لیزری بدون ریشه پرچم جمع تر بوده و حالت مخروطی بیشتری خواهد داشت.

ویژگی چاپ پرچم تشریفات لیزری

قابلیت چاپ: یک رو
جنس پارچه: ساتن
نوع پایه: پنجه شیری، خورشیدی
ریشه: ۱۲ رنگ مختلف
ابعاد پرچم: ۱۵۰×۹۰
طول پایه : ۲۳۰ سانتی متر متغیر
جنس پایه: چدن

چاپ پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز

چاپ پرچم اهتزاز با لوگو و آرم اختصاصی شما در ابعاد متنوع به صورت عمودی و افقی با بهترین کیفیت توسط سایت شابلون انجام می شود. پرچم های اهتزاز همان پرچم هائی هستند که روی پایه های بلند در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند. جنس پارچه پرچم های اهتزاز همگی ساتن براق می باشد و دارای مقاومت بسیار زیادی بوده و همچنین خاصیت بادخوری خوبی دارند. پرچم اهتزاز به صورت عمودی و افقی در اندازه های گوناگون قابل تولید و چاپ می باشد. همچنین در صورت سفارشات تیراژ می توان برای دوخت پرچم اهتزاز از پارچه ژرسه استفاده نمود که به سبک بودن و ارزان تر بودن مورد استقبال واقع شده است. همچنین میتوان جهت نگهداری این پرچم ها روی میله های بلند، هم از دوخت برای جای چوب و هم از پانچ برای به اهتزاز در آوردن توسط سیم بکسل استفاده نمود.پرچم های اهتزاز به صورت استاندارد یک رو چاپ می شوند و در صورتی که تمایل داشته باشید پرچم به صورت دو رو باشد به علت عبور نور از پارچه ساتن باید دو پارچه با دو چاپ از دو طرف به هم دوخته شوند تا نتیجه نهائی مطلوب باشد که که هزینه آن دوبرابر خواهد گردید.

ویژگی چاپ پرچم اهتزاز

قابلیت چاپ: یکرو و دورو
جنس پرچم: ساتن و ژرسه
بدون محدودیت رنگ و طرح
نوع چاپ: سابلیمیشن، پیگمنت، اورینت
نحوه اتصال: جای چوب، پانچ

چاپ پرچم یادبود

چاپ پرچم یادبود

از دیرباز استفاده از پرچم یادبود در مراسم مختلف مرسوم بوده است. در همایش ها مختلف ارگانی، منطقه ای و کشوری ، دیدارهای بین شرکتی و همچنین در مسابقات ورزشی نیز پرچم های یادبود رد و بدل میگردد. این پرچم ها علاوه بر حس ویژه ای که به مراسم اعطا میکند موجب برازندگی سیستم برگزاری شما نیز میگردد. سایت شابلون با بکارگیری بهترین کیفیت پارچه و چاپ نسبت به چاپ لوگو و آرم اختصاصی شما روی پرچم یادبود اقدام می نماید. پارچه استفاده شده ساتن مات اعلاء و دارای ریشه ی دوبل در رنگ های مختلف می باشد. یعنی پرچم های تولید شده از نظر کیفیت و چاپ در بهترین حالت ممکن هستند و از نظر مرغوبیت در بالاترین سطح قرار دارند. ثبت سفارش بصورت آنلاین و همچنین بصورت حضوری امکان پذیر میباشد.

ویژگی چاپ پرچم یادبود :

قابلیت چاپ: دورو
جنس پارچه: ساتن آمریکائی
جنس پایه: سنگی، استیل
طول پایه: ۴۲ سانتیمتر
نوع ریشه: دوبل
رنگ ریشه ها: سفید
ابعاد پرچم: ۲۹×۲۰ سانتی متر
نوع چاپ: دیجیتال بدون محدودیت