چاپ روی لیوان

چاپ روی لیوان تخصص ماست. چاپ عکس روی لیوان و همچنین تولید لیوان تبلیغاتی در ایران و البته در اکثر نقاط جهان به عنوان یک فاکتور تبلیغاتی بسیار عالی و کاربردی مطرح بوده و بیشترین میزان استفاده را داشته است. شابلون به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات چاپ روی لیوان نسبت به سرویس دهی و ارائه این محصول به مشتریان اقدام می نماید. این لیوان ها با رنگهای مختلف و با کیفیت چاپ بی نظیر کاملا قابل استفاده و شستشو نیز می باشد و برخلاف لیوان های یکبار مصرف، دوام بالائی داشته و در دراز مدت موجب صرفه جوئی در هزینه ها میگردد. همچنین برخی از ویژگی های چاپ روی ماگ شامل امکان چاپ آرم، لوگو و عکس روی لیوان و همچنین استفاده از لیوان تبلیغاتی در سازمان ها، ارگان ها و شرکت ها می باشد.از انواع لیوان های قابل چاپ در سایت شابلون می توان به لیوان سفید ساده، لیوان های دسته رنگی، لیوان حرارتی یا جادوئی و لیوان شیشه ای یا یخی و انواع چاپ لیوان های دیگر اشاره کرد. همچنین قیمت چاپ عکس روی لیوان در سایت شابلون با توجه به کیفیت بی رقیب می باشد و می توانید بصورت آنلاین سفارش ماگ با عکس دلخواه را در سایت شابلون ثبت نمائید.

چاپ لیوان تیراژ

چاپ لیوان

اگر به دنبال ارزان ترین قیمت چاپ لیوان سرامیکی و چینی هستید و قصد دارید لوگو و یا آرم خود را روی لیوان و ماگ چاپ کنید ما ارزان ترین قیمت ممکن چاپ لیوان تیراژ را به شما ارائه خواهیم داد طوری که از ارزان بودن قیمت تعجب خواهید نمود. قیمت های ما به قطع از دیگر همکاران بسیار کمتر می باشد.

نکته بسیار جالبی که خدمت شما عرض خواهیم کرد این است که هر چقدر تیراژ سفارش چاپ روی لیوان شما بیشتر باشد قیمت های ما نیز کمتر خواهد بود. به طوری که در تیراژ لیوان ‍۱۰۰۰ عدد با چاپ تک رنگ می توانیم قیمت استثنائی و بی رقیب ‍۱۴۵۰۰ تومان و در تیراژ ۵۰۰ عدد قیمت فوق العاده ۱۶۵۰۰ تومان را برای چاپ لیوان تیراژ به شما ارائه دهیم. البته تعداد رنگ لوگوی شما در قیمت نهائی چاپ لیوان تیراژ تاثیر گذار خواهد بود. حتما برای استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با توجه به تعداد لیوان و ماگ و همچنین تعداد رنگ لوگوی شما قیمت نهائی را به شما اعلام نمایند.

ما به شما قول خواهیم داد با توجه به اختلاف قیمت ما با دیگر همکاران و با توجه به قیمت ارزانی که ما داریم صرفه جوئی بسیار زیادی در سفارشات شما انجام خواهد گرفت و به نفع شما خواهد بود. مدت زمانی که برای چاپ این لیوان ها به صورت تیراژ صرف می شود حدود ۱۰ تا ۱۵ روز کاری می باشد اما یک نکته بسیار مهم در مورد چاپ این لیوان ها وجود دارد که نوع چاپی که انجام می گیرد حداقل تا ۱۰ سال ماندگاری دارد و به هیچ عنوان پاک نمی شود.

چاپ فنجان