لیوان تبلیغاتی

انواع لیوان تبلیغاتی با لوگوی اختصاصی

ارائه انواع ماگ تبلیغاتی و لیوان تبلیغاتی تخصص شابلون می باشد. یکی از پرفروش ترین و البته تاثیرگذارترین هدیه تبلیغاتی، لیوان سرامیکی می باشد. در نظر داشته باشید که لیوان سرامیکی برخلاف لیوان های یکبار مصرف به علت مقاومت بالا و ماندگاری زیاد و قابلیت شستشوی کامل می تواند در بلند مدت در زمینه تبلیغات بسیار موثر عمل نماید. شابلون به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات فروش لیوان تبلیغاتی با لوگو اختصاصی نسبت به سرویس دهی و ارائه این محصول به مشتریان اقدام می نماید. انواع لیوان مختلف در این سایت ارائه شده اسن که می توانید توضیحات کامل و عکس آنها را در ذیل مشاهده نمائید و بنا به هزینه ای که قصد دارید صرف نمائید و یا سلیقه خود نسبت به انتخاب آنها اقدام فرمائید.

ماگ تبلیغاتی سرامیکی

پرفروش ترین و ارزان ترین لیوان تبلیغاتی که توسط سایت شابلون ارائه میگردد لیوان تبلیغاتی سرامیکی می باشد که در تمام دنیا مورد توجه خاصی قرار گرفته است. این لیوان ها کیفیت بسیار زیادی داشته و درجه یک بوده و  رنگ و جلای خاصی به همراه دارد. همچنین به علت مواد تشکیل دهنده لعاب، با شستشو از بین نخواهد رفت و دوام بسیار زیای داشته و سرمایه گذاری طولانی مدتی برای شما می باشد. این لیوان های تبلیغاتی به علت کیفیت بسیار بالا، قابلیت درج لوگو و هر نوع عکس را با بالاترین کیفیت ممکن دارا می باشند. قیمت بسیار مناسب، ارزان و مقرون به صرفه و کیفیت عالی و تضمین شده ی لیوان تبلیغاتی سرامیکی از دلایل موجه تهیه آنها می باشد. لوگوی شما در حالت معمول دو طرف لیوان قرار می گیرد. شما نیز می توانید با تکمیل فرم ثبت سفارش نسبت به درج لوگو و یا عکس روی لیوان تبلیغاتی اقدام نمائید.

درجه کیفی لیوان سرامیکی: A
جنس لیوان: سرامیک
 قطر لیوان:۸، ارتفاع:۹.۸
  ابعاد قابل چاپ : ۲۰x۹.۳
  وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
 رنگ لیوان: سفید ساده

لیوان های سفید سرامیکی مقاومت بالائی دارند و قابل استفاده هستند
ترجیح است جهت شستشو از آب سرد، ابر نرم و شوینده های معمول استفاده نمائید
شسشو با سیم، ماشین ظرفشوئی، آب داغ و وایتکس جایز نیست

لیوان تبلیغاتی سرامیکی

لیوان تبلیغاتی جادویی حرارتی

اگر می خواهید مشتری خود را شگفت زده کنید بی شک لیوان جادویی یا همان لیوان حرارتی را انتخاب کنید و به سرعت تبلیغات و برند خود را برای همیشه در ذهن مشتری جای دهید و حتی یک لحظه هم به هزینه ای که برای این لیوان تبلیغاتی خاص انجام می دهید فکر نکنید بلکه به بازخورد بی نظیر و غیرقابل باور آن بیاندیشید. محال است کسی این لیوان جادویی را ببینید و آن را از خاطر ببرد. بدنه این لیوان از ماده ی مخصوصی ساخته شده است که در مقابل به سرما و گرما واکنش مختلفی از خود بروز میدهد و با حرارت تغییر رنگ می دهد به همین علت به آنها لیوان حرارتی و یا لیوان جادویی می گویند. وقتی این لیوان سرد می باشد کاملا مشخصی بوده و چیزی بر روی آن قابل مشاهده نمی باشد. اما وقتی که درون آن مایع گرمی ریخته می شود رنگش به سفید تغییر می نماید و عکس آن به آرامی ظاهر می گردد. این لیوان تبلیغاتی سورپرایز فوق العاده ای می باشد. شما می توانید طرح و عکس دلخواه خود را روی آن سفارش دهید و از نحوه عمل آن حیرت زده گردید. این ماگ تبلیغاتی خاص و متفاوتی ست که با آرم، لوگو و یا تبلیغات روی آن کسب و کار شما را برجسته تر از دیگران نشان خواهد داد. حتی یک لحظه هم در این مورد تردید به خود راه ندهید.

درجه کیفی لیوان جادوئی: A
جنس لیوان: سرامیک
قطر لیوان:۸، ارتفاع:۹.۸
ابعاد قابل چاپ : ۲۰x۹.۳
وزن لیوان: ۲7۰ گرم
رنگ لیوان: در حالت سرد مشکی، در حالت داغ سفید

در شستشوی ماگ جادوئی باید بیش از لیوان های دیگر دقت به خرج داد
برای شستشو از آب سرد، ابر نرم و شوینده های معمول استفاده کنید
از شستشو با سیم و ماشین ظرفشوئی، آب داغ و وایتکس خودداری فرمائید

زمینه لیوان در حالت سرد مشکی می باشد
وقتی مایع داغ درون لیوان ریخته میشود بدنه آن سفید میشود و عکس مشخص میگردد
این امکان که بدنه لیوان مشکی بماند و عکس هم مشخص شود نیست

لیوان تبلیغاتی حرارتی و جادویی

ماگ تبلیغاتی دسته رنگی

رنگ زمینه این نوع لیوان تبلیغاتی، سفید می باشد اما دسته و داخل آن دارای رنگ های مختلفی مانند سبزروشن، آبی روشن، سبزتیره، سرمه ای، مشکی، قرمز، صورتی، زرد، نارنجی و زرشکی می باشد. هیچ نوع نگرانی نیز در مورد کیفیت رنگ این لیوان ها وجود ندارد زیرا استاندارد می باشد و به علت پخت کوره ای از بدنه قابل جدا شدن نبوده و هیچ گونه ضرری برای سلامتی انسان نخواهد داشت. نکته جالب و خاص این لیوان های تبلیغاتی همانطور که ذکر شد رنگی بودن آنها می باشد که باعث گردیده تا بتوانید از این ویژگی برای هماهنگی با طرح و لوگوئی که قرار است روی آن درج شود بهره بگیرید و محصول زیباتری خلق نمائید. لیوان تبلیغاتی دسته رنگی یک انتخاب مناسب برای شرکت ها و سازمان هائیست که می خواهند زیبائی بیشتری در هدیه تبلیغاتی خود داشته باشند. ذکر این نکته مهم است که کیفت این لیوان ها از لیوان های سرامیکی ساده بیشتر می باشد.

درجه کیفی لیوان : A+
جنس ماگ: سرامیکی
  قطر:۸ سانتیمتر، ارتفاع:۹.۵ سانتیمتر
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
رنگ های موجود:

لیوان دسته رنگی از سری ماگ هائی هستند که مقاومت و ماندگاری خوبی دارند
برای ماندگاری بیشتر برای شستشو از آب سرد، ابر نرم و شوینده های روزانه استفاده کنید
شستشو با آب داغ، سیم و ماشین ظرفشوئی و وایتکس می تواند به آن آسیب وارد نماید

لیوان تبلیغاتی دسته رنگی

لیوان تبلیغاتی فسفری

ماگ فسفری تبلیغاتی محصولی هست که کمیاب بوده و کمتر شرکت دیگری برای درج آن را در اختیار دارد و در 4 رنگ متنوع شامل رنگ های زرد، نارنجی، سبز و سرخابی موجود می باشد و همگی این رنگ های بصورت فسفری هستند. رنگ گیرا و جذاب بده ی این لیوان جلوه ی بسیار زیادی به آن می بخشد و حس شادابی به بیننده منتقل می کند. بنابراین اگر قصد دارید حس نشاط و شادابی را در مشتری خود بیدار کنید تا توجه آن به تبلیغات و لوگوی شما جلب شود این لیوان بسیار گزینه ی مناسبی می باشد. مانند دیگر لیوان های تبلیغاتی امکان درج آرم و لوگو روی این لیوان وجود دارد اما باید در نظر داشته باشید به علت رنگ خاص بدنه ی لیوان فقط رنگ های تیره امکان درج روی این محصول را دارند. بنابراین در صورتی که لوگوی شما روشن باشد باید آن را به رنگ تیره تبدیل کنید تا کیفیت مناسبی روی ماگ فسفری بدست آید. ما می توانیم با تغییر رنگ لوگوی شما این کار را برای شما انجام دهیم. معمولا شرکت ها سعی می کنند در این نوع لیوان تبلیغاتی رنگ مشکی را برای لوگوی خود انتخاب کنید.

درجه کیفی لیوان فسفری:‌ A
 جنس لیوان: سرامیک
 قطر لیوان:۸، ارتفاع:۹.۸
ابعاد قابل چاپ : ۲۰x۹.۳
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
 رنگ بیرون لیوان: زرد – رنگ داخل لیوان:‌سفید

در هنگام شستشوی لیوان فسفری از آب سرد و ابر نرم با فشار کم استفاده فرمائید
شستشو با سیم، ماشین ظرفشوئی و آب داغ باعث آسیب به لیوان خواهد گردید

رنگ زیرین این لیوان ها روی رنگ لوگو یا عکس شما تاثیر میگذارید
رنگ لوگو هر چقدر تیره تر باشند نتیجه چاپ بهتری روی ماگ فسفری خواهد داشت
بخشی از لوگو و یا عکس شما که سفید یا روشن است به رنگ زمینه لیوان دیده خواهد شد
رنگ های روشن نتیجه ی مطلوبی روی لیوان فسفری نخواهند داشت و دیده نمیشوند

لیوان تبلیغاتی فسفری

ماگ تبلیغاتی طلائی

اگر بدنبال محصولی لوکس، متفاوت و خارق العاده به عنوان یک هدیه تبلیغاتی می گردید گزینه ی اولی که به شما معرفی می کنیم لیوان تبلیغاتی طلائی می باشد که هر بیننده ای را در نگاه اول میخکوب و شیفته ی ابهت و دلفریبی خود می کند. صفاتی که می توان برای این لیوان تبلیغاتی بکار برد شامل متانت، وقار، جلال، قدرت و… می باشد. در بدنه ی این لیوان ها از مواد مخصوص اکلیلی استفاده شده است که باعث درخشندگی و براق بودن آن شده است. در حال حاضر این لیوان در سه رنگ طلائی، نقره ای و آبی ارکید موجود می باشد. به علت بدنه ی خاصی که این لیوان ها دارند باید در نظر گرفت که برای درج لوگوی شما هر چقدر رنگ های مورد استفاده تیره تر باشد با کیفیت بهتری انجام خواهد گرفت. رنگ های روشن نتیجه ی مطلوبی روی این لیوان نخواهد داشت. به همین علت حتما هنگام ارسال لوگو رنگ های آن را تیره کنید یا از طراحان ما بخواهید این کار را برای شما انجام دهند.

درجه کیفی : A+
 جنس ماگ: سرامیکی
رنگهای موجود: نقره ای، طلائی
 قطر:۸ سانتیمتر، ارتفاع:۹.۵ سانتیمتر
 وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
 ابعاد قابل چاپ: 8.5×8.5 سانتیمتر

ماگ لاکچری مقاومت نسبتا خوبی در برابر استفاده دارد
برای شستشو از آب سرد، ابر نرم و شوینده های روزانه استفاده نمائید
شسشو را با سیم، ماشین ظرفشوئی، آب داغ و وایتکس انجام ندهید

لیوان لاکچری گزینه مناسبی برای چاپ لوگو و طرح است
لوگو یا عکس دو طرف لیوان چاپ میگردد که به آن دو طرف چاپ می گویند
دقت نمائید که کل سطح لیوان امکان چاپ ندارد
چون زمینه لیوان تم رنگی دارد چاپ عکس روی آن جالب نخواهد شد
هر بخشی از طرح شما که سفید باشد زمینه لیوان دیده خواهد شد
رنگ لیوان طلائی باعث میگردد کمی روی رنگ لوگوی شما تاثیر بگذارد

لیوان تبلیغاتی طلایی

لیوان تبلیغاتی دسته قلبی

این لیوان با دیگر لیوان های تبلیغاتی شابلون متفاوت است. از آن جهت که با داشتن یک دسته قلبی با شکل و شمایل عاشقانه می تواند یک هدیه ی تبلیغاتی خاص با چاشنی از حس عشق و دوست داشتن باشد و سورپرایزی خاص و ویژه محسوب می گردد. در صورتی که کسب و کار شما دارای زمینه ای هست که تمایل دارید احساس را به مشتری خود ارائه دهید می توانید از این ماگ های دسته قلبی استفاده نمائید و حال و هوای خاصی را به وی منتقل کنید. امکان درج آرم، لوگو، طرح و عکس روی این لیوان فراهم می باشد و هدیه ای بیاد ماندنی و خاطر انگیز برای شما ایجاد خواهد نمود. و با قرار دادن آن در جوار هدایای دیگری که تهیه کرده اید می توانید سبد تبلیغاتی خود را شاعرانه و پر از احساس و تکمیل و پر محتوا نمائید.

درجه کیفی لیوان دسته قلبی: A
جنس لیوان: سرامیک
قطر لیوان:۸، ارتفاع:۹.۸
ابعاد قابل چاپ : ۲۰x۹.۳
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
رنگ دسته لیوان: قرمز

در صورتی که دستور شستشوی این لیوان را رعایت کنید شابلون ماندگاری آن را تضمین میکند
جهت شستشو از آب سرد، ابر نرم و شوینده های معمول استفاده کنید
استفاده از سیم، ماشین ظرفشوئی، آب داغ و واتیکس باعث آسیب به لیوان میشود

لیوان دسته قلبی

لیوان تبلیغاتی کوره ای

در این بخش ما لیوان هائی به شما معرفی خواهیم کرد که از هر جای دیگری ارزان تر باشد و دارای مزیت های خاصی نیز باشد. لیوان های تولید داخل با کیفیت مناسب به همراه چاپ کوره ای باعث میشوند که این نوع چاپ به هیچ عنوان از بین نرود و در مقابل شستشو و هر نوع خط و خش مقاوم باشد. حتی این نوع چاپ در برابر شستشو با وایتکس و یا اسید هم مقاوم است. در این نوع لیوان ها فقط امکان چاپ لوگو و آرم و نوشته وجود دارد و امکان چاپ عکس وجود نخواهد داشت.

ضمانت 100% ماندگاری چاپ
درجه کیفی لیوان مخروطی: B
جنس لیوان: سرامیک
کشور سازنده: ایران
قطر لیوان:۸ سانتیمتر ارتفاع: 10 سانتیمتر
ابعاد قابل چاپ : 5×5
وزن لیوان: 340 گرم

چون این چاپ کوره ای میباشد ماندگاری آن ابدی است
هیچ گونه شستشوئی باعث از بین رفتن چاپ این لیوان نخواهد گردید

نمی توان روی این لیوان عکس و تصویر چاپ کرد
اما امکان چاپ آرم و لوگو با ماندگاری همیشگی روی آن وجود دارد
در صورتی که لوگوی شما گرادیانت داشته باشد در این چاپ به یک رنگ تبدیل میگردد
فقط یک طرف لیوان می توان چاپ نمود و امکان چاپ تمام سطح وجود ندارد
معمولا در این نوع لیوان حدود 15 درصد تلورانس رنگ وجود دارد

لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی شیشه ای

این ماگ تبلیغاتی شیشه ای که با نام دیگر ماگ تبلیغاتی یخی نیز شناخته می شود یکی از لیوان های لوکس شرکت شابلون می باشد. دارا بودن بدنه ی شیشه ای مات باعث شده است که به عنوان گزینه ای لوکس و هماهنگ با دکوراسیون مدرن بکار رود. در صورتی قصد دارید لیوانی مدرن با روح کلاسیک را به عنوان لیوان تبلیغاتی خود انتخاب کنید ما این لیوان را به شما پیشنهاد می دهیم. در مورد این لیوان تبلیغاتی نکته ی خاصی وجود دارد و آن رد شدن نور از بدنه ی آن هست. به همین علت حتما باید در نظر داشت که اگر لوگوی شما دارای رنگ های روشن می باشد بدرستی روی این لیوان درج نخواهد گردید بنابراین باید رنگ های روشن را به رنگ های تیره تبدیل کرد و یا غلظت آن را تا جای ممکن افزایش داد. هر چقدر لوگو و آرم مورد استفاده ی شما تیره تر باشد نتیجه ی مطلوب تری در این لیوان تبلیغاتی خواهد دشت

درجه کیفی لیوان شیشه ای : C
 جنس لیوان: شیشه مات
 قطر لیوان:۸، ارتفاع:۹.۸
ابعاد قابل چاپ : ۲۰x۹.۳
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
سایزهای موجود: S, M, L, XL

در شستشو و استفاده از لیوان شیشه ای مات باید دقت بسیار بیشتری به خرج داد
برای شستشو حتما از آب سرد و ابر نرم و مایع ظرفشوئی استفاده شود
این لیوان در برابر خط و خش آسیب پذیر است
استفاده از سیم ظرفشوئی، ماشین ظرفشوئی، آب داغ و واتیکس اکیدا ممنوع است

چون لیوان شیشه ای نور را عبور میدهد لوگوها روشن تر از حالت معمول دیده خواهند شد
بهترین رنگ ها برای چاپ روی این لیوان رنگ های تیره می باشد
فقط دو طرف لیوان امکان چاپ دارد و کل سطح لیوان شیشه ای امکان چاپ نیست
رنگ هائی که روشن هستند روی این لیوان بسیار کمرنگ چاپ خواهد شد و نتیجه مطلوبی ندارد

لیوان تبلیغاتی تیراژ

اگر سفارش تیراژ دارید ما متخصص این کار هستیم

اگر به دنبال ارزان ترین قیمت لیوان تبلیغاتی سرامیکی و چینی هستید و قصد دارید لوگو و یا آرم خود را روی لیوان و ماگ درج کنید ما ارزان ترین قیمت ممکن لیوان تبلیغاتی تیراژ را به شما ارائه خواهیم داد طوری که از ارزان بودن قیمت تعجب خواهید نمود. قیمت های ما به قطع از دیگر همکاران بسیار کمتر می باشد.

هر چقدر تیراژ سفارش لیوان تبلیغاتی شما بیشتر باشد قیمت های ما نیز کمتر خواهد بود. به طوری که در تیراژ لیوان ‍۱۰۰۰ عدد با لوگوی تک رنگ می توانیم قیمت استثنائی و بی رقیب را به شما ارائه دهیم. البته تعداد رنگ لوگوی شما در قیمت نهائی تیراژ تاثیر گذار خواهد بود.

ما به شما قول خواهیم داد با توجه به اختلاف قیمت ما با دیگر همکاران و با توجه به قیمت ارزانی که ما داریم صرفه جوئی بسیار زیادی در سفارشات شما انجام خواهد گرفت. مدت زمانی که برای درج لوگو این لیوان ها به صورت تیراژ صرف می شود حدود ۱۰ تا ۱۵ روز کاری می باشد و به هیچ عنوان پاک نمی شود.

1%
از ماگ تبلیغاتی راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند تنوع لیوان و ماگ و گستره ی بالای قیمتی و امکان ارائه ارزان ترین قیمت می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

mug
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف ویژه سفارش لیوان و ماگ تبلیغاتی در تیراژ بالای 50 عدد تماس بگیرید