لیوان تبلیغاتی

ارائه چاپ انواع ماگ تبلیغاتی و لیوان تبلیغاتی تخصص شابلون می باشد. یکی از پرفروش ترین و البته تاثیرگذارترین هدیه تبلیغاتی، لیوان سرامیکی می باشد. در نظر داشته باشید که لیوان سرامیکی برخلاف لیوان های یکبار مصرف به علت مقاومت بالا و ماندگاری زیاد و قابلیت شستشوی کامل می تواند در بلند مدت در زمینه تبلیغات بسیار موثر عمل نماید. شابلون به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات فروش لیوان تبلیغاتی با چاپ اختصاصی نسبت به سرویس دهی و ارائه این محصول به مشتریان اقدام می نماید. انواع لیوان مختلف در این سایت ارائه شده اسن که می توانید توضیحات کامل و عکس آنها را در ذیل مشاهده نمائید و بنا به هزینه ای که قصد دارید صرف نمائید و یا سلیقه خود نسبت به انتخاب آنها اقدام فرمائید.

لیوان تبلیغاتی سرامیکی

لیوان تبلیغاتی پرفروش ترین و ارزان ترین لیوان تبلیغاتی که توسط سایت شابلون ارائه میگردد لیوان تبلیغاتی سرانیکی می باشد که در تمام دنیا مورد توجه خاصی قرار گرفته است. این لیوان ها کیفیت بسیار زیادی داشته و درجه یک بوده و چاپ روی آنها رنگ و جلای خاصی به همراه دارد. همچنین به علت مواد تشکیل دهنده لعاب، چاپ این لیوان ها با شستشو از بین نخواهد رفت و دوام بسیار زیای داشته و سرمایه گذاری طولانی مدتی برای شما می باشد. این لیوان های تبلیغاتی به علت کیفیت بسیار بالا، قابلیت چاپ لوگو و هر نوع عکس را با بالاترین کیفیت ممکن دارا می باشند. قیمت بسیار مناسب، ارزان و مقرون به صرفه و کیفیت عالی و تضمین شده ی لیوان تبلیغاتی سرامیکی از دلایل موجه تهیه آنها می باشد. لوگوی شما در حالت معمول دو طرف لیوان چاپ می گردد. شما نیز می توانید با تکمیل فرم ثبت سفارش نسبت به چاپ لوگو و یا چاپ عکس روی لیوان تبلیغاتی اقدام نمائید.

مشخصات لیوان تبلیغاتی سرامیکی

جنس لیوان: سرامیک
درجه کیفی لیوان سرامیکی: A
رنگ : سفید
دوام : قابل شستشو و استفاده کامل
ابعاد قابل چاپ : ۲۰x۹.۳
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
اطلاعات بیشتر...

لیوان تبلیغاتی جادویی

لیوان تبلیغاتی جادویی اگر می خواهید مشتری خود را شگفت زده کنید بی شک لیوان جادویی یا همان لیوان حرارتی را انتخاب کنید و به سرعت تبلیغات و برند خود را برای همیشه در ذهن مشتری جای دهید و حتی یک لحظه هم به هزینه ای که برای این لیوان تبلیغاتی خاص انجام می دهید فکر نکنید بلکه به بازخورد بی نظیر و غیرقابل باور آن بیاندیشید. محال است کسی این لیوان جادویی را ببینید و آن را از خاطر ببرد. بدنه این لیوان از ماده ی مخصوصی ساخته شده است که در مقابل به سرما و گرما واکنش مختلفی از خود بروز میدهد و با حرارت تغییر رنگ می دهد به همین علت به آنها لیوان حرارتی و یا لیوان جادویی می گویند. وقتی این لیوان سرد می باشد کاملا مشخصی بوده و چاپی بر روی آن قابل مشاهده نمی باشد. اما وقتی که درون آن مایع گرمی ریخته می شود رنگش به سفید تغییر می نماید و عکسی که روی آن چاپ شده است به آرامی ظاهر می گردد. این لیوان تبلیغاتی سورپرایز فوق العاده ای می باشد. شما می توانید طرح و عکس دلخواه خود را روی آن سفارش دهید و از نحوه عمل آن حیرت زده گردید. این ماگ تبلیغاتی خاص و متفاوتی ست که با چاپ آرم، لوگو و یا تبلیغات روی آن کسب و کار شما را برجسته تر از دیگران نشان خواهد داد. حتی یک لحظه هم در این مورد تردید به خود راه ندهید.

مشخصات چاپ لیوان جادویی

دوام: قابل شستو با ابر نرم
ابعاد قابل چاپ: ۲۰x۹.۳
وزن: ۲۷۰ گرم
اطلاعات بیشتر و مشاهده فیلم...

لیوان تبلیغاتی دسته رنگی

لیوان تبلیغاتی دسته رنگی رنگ زمینه این نوع لیوان تبلیغاتی، سفید می باشد اما دسته و داخل آن دارای رنگ های مختلفی مانند سبزروشن، آبی روشن، سبزتیره، سرمه ای، مشکی، قرمز، صورتی، زرد، نارنجی و زرشکی می باشد. هیچ نوع نگرانی نیز در مورد کیفیت رنگ این لیوان ها وجود ندارد زیرا استاندارد می باشد و به علت پخت کوره ای از بدنه قابل جدا شدن نبوده و هیچ گونه ضرری برای سلامتی انسان نخواهد داشت. نکته جالب و خاص این لیوان های تبلیغاتی همانطور که ذکر شد رنگی بودن آنها می باشد که باعث گردیده تا بتوانید از این ویژگی برای هماهنگی با طرح و لوگوئی که قرار است روی آن چاپ شود بهره بگیرید و محصول زیباتری خلق نمائید. لیوان تبلیغاتی دسته رنگی یک انتخاب مناسب برای شرکت ها و سازمان هائیست که می خواهند زیبائی بیشتری در هدیه تبلیغاتی خود داشته باشند. ذکر این نکته مهم است که کیفت این لیوان ها از لیوان های سرامیکی ساده بیشتر می باشد.

مشخصات چاپ لیوان تبلیغاتی دسته رنگی

رنگ : قرمز، سبز روشن، نارنجی، زرد، مشکی، صورتی
جنس : سرامیک
درجه کیفی : A
وزن لیوان: ۳۳۰ گرم
ابعاد قابل چاپ : ۲۰x۹.۳
قابل شستشو و استفاده کامل
اطلاعات بیشتر...

لیوان تبلیغاتی قاشق دار

لیوان تبلیغاتی قاشق دار این نکته بسیار مهم است که لیوان قاشق دار برای چاپ لوگو بسیار عالیست و محصول تولیدی بسیار زیبا و مناسب خواهد بود. وجود یک قاشق هم رنگ دسته لیوان که روی آن تعبیه شده است زیبائی بسیار بیشتری به کار شما خواهد بخشید. همینطور می توانید رنگ دسته و قاشق را با لوگوی خود ست کنید تا هماهنگی بیشتری به دست آید. معمولا شرکت های خاص که رنگ سازمانی در کنار ظرافت و زیبائی برای آنها اهمیت دارد گرایش بیشتری به این نوع لیوان تبلیغاتی دارند و بخش اعظمی از سفارشات شرکت شابلون برای شرکت های معتبر شامل چاپ روی ماگ تبلیغاتی قاشق دار می باشد. وجود حالت مخروطی در پائین لیوان آن را صمیمی تر ساخته و احساس آرامیش بیشتری برای استفاده کننده به ارمغان خواهد آورد. شما نیز می توانید این لیوان یا ماگ تبلیغاتی را با آرم و یا لوگوی اختصاصی مورد نظر خودتان سفارش دهید.

مشخصات لیوان تبلیغاتی قاشق دار

رنگ : قرمز، مشکی، زرد، آبی، سبز، نارنجی، سرمه ای، قهوه ای
جنس : سرامیک
درجه کیفی : C
ابعاد قابل چاپ : ۶x۴
ارتفاع لیوان: ۱۰/۵
وزن لیوان: ۳۵۵ گرم
قابل شستشو معمول
قطر لیوان: ۸ cm

لیوان تبلیغاتی فسفری

لیوان تبلیغاتی فسفری ماگ فسفری تبلیغاتی محصولی هست که کمیاب بوده و کمتر شرکت دیگری برای چاپ آن را در اختیار دارد و در 4 رنگ متنوع شامل رنگ های زرد، نارنجی، سبز و سرخابی موجود می باشد و همگی این رنگ های بصورت فسفری هستند. رنگ گیرا و جذاب بده ی این لیوان جلوه ی بسیار زیادی به آن می بخشد و حس شادابی به بیننده منتقل می کند. بنابراین اگر قصد دارید حس نشاط و شادابی را در مشتری خود بیدار کنید تا توجه آن به تبلیغات و لوگوی شما جلب شود این لیوان بسیار گزینه ی مناسبی می باشد. مانند دیگر لیوان های تبلیغاتی امکان چاپ آرم و لوگو روی این لیوان وجود دارد اما باید در نظر داشته باشید به علت رنگ خاص بدنه ی لیوان فقط رنگ های تیره امکان چاپ روی این محصول را دارند. بنابراین در صورتی که لوگوی شما روشن باشد باید آن را به رنگ تیره تبدیل کنید تا چاپ مناسبی روی ماگ فسفری بدست آید. ما می توانیم با تغییر رنگ لوگوی شما این کار را برای شما انجام دهیم. معمولا شرکت ها سعی می کنند در این نوع چاپ رنگ مشکی را برای لوگوی خود انتخاب کنید.

مشخصات لیوان فسفری تبلیغاتی

جنس لیوان: سرامیک
درجه کیفی لیوان: A
رنگ : زرد، نارنجی، سبز، سرخابی
دوام: قابل شستشو معمول
ابعاد قابل چاپ: ۲۰×۹.۳
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم

لیوان تبلیغاتی شیشه ای

ماگ تبلیغاتی شیشه ای این ماگ تبلیغاتی شیشه ای که با نام دیگر ماگ تبلیغاتی یخی نیز شناخته می شود یکی از لیوان های لوکس شرکت شابلون می باشد. دارا بودن بدنه ی شیشه ای مات باعث شده است که به عنوان گزینه ای لوکس و هماهنگ با دکوراسیون مدرن بکار رود. در صورتی قصد دارید لیوانی مدرن با روح کلاسیک را به عنوان لیوان تبلیغاتی خود انتخاب کنید ما این لیوان را به شما پیشنهاد می دهیم. در مورد چاپ روی این لیوان نکته ی خاصی وجود دارد و آن رد شدن نور از بدنه ی آن هست. به همین علت حتما باید در نظر داشت که اگر لوگوی شما دارای رنگ های روشن می باشد بدرستی روی این لیوان چاپ نخواهد گردید بنابراین باید رنگ های روشن را به رنگ های تیره تبدیل کرد و یا غلظت آن را تا جای ممکن افزایش داد. هر چقدر لوگو و آرم مورد استفاده ی شما تیره تر باشد نتیجه ی مطلوب تری در چاپ این لیوان تبلیغاتی خواهد دشت

مشخصات لیوان تبلیغاتی یخی

جنس لیوان: شیشه
درجه کیفی لیوان شیشه ای : B
رنگهای موجود : سفید
دوام : قابل شستشو با ابر نرم
ابعاد قابل چاپ : ۲۰x۹.۳
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم

لیوان تبلیغاتی طلائی

لیوان تبلیغاتی طلائی اگر بدنبال محصولی لوکس، متفاوت و خارق العاده به عنوان یک هدیه تبلیغاتی می گردید گزینه ی اولی که به شما معرفی می کنیم لیوان تبلیغاتی طلائی می باشد که هر بیننده ای را در نگاه اول میخکوب و شیفته ی ابهت و دلفریبی خود می کند. صفاتی که می توان برای این لیوان تبلیغاتی بکار برد شامل متانت، وقار، جلال، قدرت و... می باشد. در بدنه ی این لیوان ها از مواد مخصوص اکلیلی استفاده شده است که باعث درخشندگی و براق بودن آن شده است. در حال حاضر این لیوان در سه رنگ طلائی، نقره ای و آبی ارکید موجود می باشد. به علت بدنه ی خاصی که این لیوان ها دارند باید در نظر گرفت که برای چاپ لوگوی شما هر چقدر رنگ های مورد استفاده تیره تر باشد چاپ بهتر انجام خواهد گرفت. رنگ های روشن نتیجه ی مطلوبی روی این لیوان نخواهد داشت. به همین علت حتما هنگام ارسال لوگو رنگ های آن را تیره کنید یا از طراحان ما بخواهید این کار را برای شما انجام دهند.

مشخصات لیوان تبلیغاتی طلائی

جنس ماگ: سرامیکی
درجه کیفی : A+
قطر:۸، ارتفاع:۹.۵
قابل شستشو بصورت دستی

لیوان تبلیغاتی دسته قلبی

لیوان تبلیغاتی دسته قلبی این لیوان با دیگر لیوان های تبلیغاتی شابلون متفاوت است. از آن جهت که با داشتن یک دسته قلبی با شکل و شمایل عاشقانه می تواند یک هدیه ی تبلیغاتی خاص با چاشنی از حس عشق و دوست داشتن باشد و سورپرایزی خاص و ویژه محسوب می گردد. در صورتی که کسب و کار شما دارای زمینه ای هست که تمایل دارید احساس را به مشتری خود ارائه دهید می توانید از این ماگ های دسته قلبی استفاده نمائید و حال و هوای خاصی را به وی منتقل کنید. امکان چاپ آرم، لوگو، طرح و عکس روی این لیوان فراهم می باشد و هدیه ای بیاد ماندنی و خاطر انگیز برای شما ایجاد خواهد نمود. و با قرار دادن آن در جوار هدایای دیگری که تهیه کرده اید می توانید سبد تبلیغاتی خود را شاعرانه و پر از احساس و تکمیل و پر محتوا نمائید.

مشخصات لیوان تبلیغاتی دسته قلبی

جنس لیوان: سرامیک
درجه کیفی لیوان: B
قطر:۸، ارتفاع:۹.۸
دوام : قابل شستشو معمول
ابعاد قابل چاپ : ۲۰x۹.۳
وزن لیوان: ۲۴۰ گرم
رنگ: قرمز، آبی، سبز، زرد، سرمه ای، مشکی

لیوان تبلیغاتی کوره ای

لیوان تبلیغاتی کوره ای در این بخش ما لیوان هائی به شما معرفی خواهیم کرد که از هر جای دیگری ارزان تر باشد و دارای مزیت های خاصی نیز باشد. لیوان های تولید داخل با کیفیت مناسب به همراه چاپ کوره ای باعث میشوند که این نوع چاپ به هیچ عنوان از بین نرود و در مقابل شستشو و هر نوع خط و خش مقاوم باشد. حتی این نوع چاپ در برابر شستشو با وایتکس و یا اسید هم مقاوم است. در این نوع لیوان ها فقط امکان چاپ لوگو و آرم و نوشته وجود دارد و امکان چاپ عکس وجود نخواهد داشت.

پکیج لیوان تبلیغاتی کوره ای

مشاوره لیوان تبلیغاتی ارزان
معرفی لیوان های کوره ای
بهترین قیمت در بازار