چاپ لباس کار

چاپ روی لباس کار و گلدوزی لوگو روی انواع کاپشن و شلوار کار تبلیغاتی

چاپ لباس کار علاوه بر تبلیغات بسیار خوب، باعث میگردد اعتبار شرکت نیز افزایش یابد. چاپ کاپشن شلوار تبلیغاتی شامل انواع لباس کار یکسره، کاپشن کار، لباس کار خلبانی، لباس کار مهندسی در محیط های اداری، شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها، لباس کار در مراکز صنعتی، کارگاه ها و شرکت های ساختمانی، لباس کار در شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی، لباس فرم جهت استفاده در فروشگاه های عرضه مواد غذائی، لباس فرم و کاپشن و شلوار نگهبانی و باغبانی و… می باشد.

چاپ لباس کار ایران خودرویی

جنس کاپشن شلوار: پلی استر
درجه کیفی: C
چاپ تک رنگ با مقاومت بالا
حداکثر ابعاد چاپ: 25 سانتیمتر
امکان تولید با رنگ بندی مورد نظر
قابل شستشو
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL

ما توانائی تولید و چاپ روی انواع کاپشن و شلوار کار رابه عنوان لباس کار داریم. تولید کاپشن و شلوار کار در رنگ های مختلف و متنوع و همچنین چاپ آرم لوگوی شما را بروی کاپشن کار و شلوار کار با بهترین کیفیت وقابل انجام می باشد. کاپشن و شلوار کار مهندسی و کار با آستری در سایز های مختلف و از جنس پلی استر تهیه میشود تا هنگام استفاده دارای مقاومت بالائی باشد. چاپ روی لباس کار بصورت لیبلی انجام میشود که دارای کیفیت و ماندگاری بالائی می باشد و از جدیدترین متد چاپ محسوب میگردد. همچنین کاپشن و شلوار فوق در رنگ های سرمه ای، سبز تیره و طوسی وجود دارد و امکان چاپ نام شرکت و یا لوگوی شرکت و به صورت تک رنگ و با توجه به آرم در چندین رنگ ممکن می باشد. تهیه لباس و چاپ آن توسط سایت شابلون براحتی برای شما بصورت آنلاین امکان پذیر می باشد. از طریق همین سایت و کلیک روی دکمه ثبت سفارش نسبت به سفارش خود اقدام فرمائید.

لباس کار در مراکز صنعتی، کارگاه ها و شرکت های ساختمانی
 لباس کار در شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی
 لباس کار تعویض روغن و مکانیکی
 یکپارچگی سیستم کارگران و مهندسین
 ایجاد هویت شرکت و برندسازی
 تبلیغات بصری

چاپ لباسکار

چاپ لباس کار سیلوری

جنس کاپشن شلوار: پلی استر ضخیم
درجه کیفی: B
چاپ تک رنگ با مقاومت بالا
حداکثر ابعاد چاپ: 25 سانتیمتر
امکان تولید با رنگ بندی مورد نظر
قابل شستشو
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL

ما نسبت به تولید و چاپ کاپشن و شلوار کار مهندسی در رنگ های متنوع اقدام می نمائیم. شما نیز می توانید با توجه به امکاناتی که سایت شابلون در اختیار شما قرار میدهد نسبت به چاپ کاپشن و شلوار مختص شرکت خود اقدام نمائید. جنس کاپشن و شلوار سیلوری یا همان مهندسی پلی استر ضخیم می باشد که مانند دیگر لباس های کار استحکام و مقاومت بالائی دارد. استفاده از جنس پلی استر در لباس کار کاملا مرسوم می باشد و به سبب ماندگاری بالا استقبال خوبی از آن میگردد. چاپ روی این لباس کار ها به صورت استیکری و تک رنگ انجام می گیرد. امکان چاپ لوگو و نوشته نیز وجود دارد. همچنین امکان دوخت در رنگ های دیگر نیز مقدور می باشد. هم اینک شما نیز می توانید کاپشن و شلوار کار مخصوص با آرم شرکت و سازمان و یا نام کارگاه خود را در اختیار داشته باشید.

چاپ لباسکار

چاپ لباس کار یکسره

جنس لباسکار: پلی استر ضخیم
درجه کیفی: B
چاپ تک رنگ با مقاومت بالا
حداکثر ابعاد چاپ: 25 سانتیمتر
امکان تولید با رنگ بندی مورد نظر
قابل شستشو
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL

لباس کار یکسره یا لباس کار خلبانی به عنوان یکی از لباس های پر استفاده در کارگاه های ساختمانی و یا در کارگاه های جوشکاری که دو تکه بودن لباس موجب دست و پا گیر بودن آن می شود مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به علت پوشش کل تن بدون راه نفوذ از ریختن جوش های داغ به درون بدن و سوختگی ممانعت می نمایند. ما به تولید، چاپ و فروش لباس کار یکسره در رنگ های مختلف می پردازیم و آرم و لوگوی شما را روی آن چاپ می نمائیم. کیفیت چاپ بر روی این لباس بالا می باشد و در چند رنگ قابلیت چاپ دارد که ترجیحا رنگ های روشن و علی الخصوص سفید نتیجه بهتری در چاپ خواهد داشت. در حال حال حاضر لباس کار یکسره در رنگ های سبز تیره و آبی نفتی موجود می باشد. شما نیز می توانید با ارسال آرم و لوگوی خود نسبت به چاپ لباس کار یکسره مخصوص خود اقدام نمائید.

سایزسرشانهعرض کمر
M4650
L4751
XL4853
XXL5055
چاپ لباسکار

چاپ لباس کار دوبنده

جنس لباسکار: پلی استر ضخیم
درجه کیفی: B
چاپ تک رنگ با مقاومت بالا
حداکثر ابعاد چاپ: 25 سانتیمتر
امکان تولید با رنگ بندی مورد نظر
قابل شستشو
سایزهای موجود: M, L, XL, XXL

یکی از لباس کارهائی که به علت راحتی در بخش بالا تنه مورد استقبال خوبی قرار گرفته است لباس کار دوبنده می باشد. این لباس در بخش بالائی با بند از بالای شانه آویزان می شود و دست ها فاقد پوشاننده هستند. در مکانیکی ها و تعمیرگاه هائی که بصورت مستقیم با محصول سر و کار دارند به علت وسعت عملی که در این لباسها وجود دارد معمولا از این لباس کارهای دوبنده استفاده می شود. امکان چاپ لوگو روی این لباسها باعث زیبائی هر چه تمام محیط کاری شما میگردد. در صورتی که تیراژ سفارشات شما بالا باشند امکان دوخت این لباس با رنگ مورد نظر شما را نیز داریم.

چاپ لباس کار

نمونه کار لباس های چاپ شده

چاپ لباس کار

چاپ روی لباس کار تبلیغاتی سریر لجستیک

لباسکار
1%
از چاپ لباسکار راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند ارائه بهترین کیفیت و امکان ارائه ارزان ترین قیمت چاپ لباس کار می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه های چاپ لباس کار را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

clothing
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش چاپ روی لباس کار در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید

سلام، من ``بلو`` هستم؛ هوش مصنوعی سایت شابلون! فعلا خیلی کوچیکم واسه همین تو هر دقیقه بیشتر از چهار تا سوال رو نمی تونم جواب بدم و بعضی از جوابام ممکنه دقیق نباشه