چاپ لباس فرم رستورانی

شابلون به عنوان متخصص در امر تولید و چاپ انواع لباس فرم در ایران نسبت به خدمات رسانی در زمینه تولید و چاپ انواع لباس فرم رستورانی و آشپزی اقدام می نماید. در این بخش می توانید محصولات مختلفی که در ستوران مورد استفاده میگردد را به همراه قیمت چاپ لوگو مشاهده فرمائید. هزینه ی چاپ روی این لباس های فرم بسیار اندک می باشد اما باعث ایجاد تحولی شگرف در محیط کاری شما خواهد گردید و نظم و اعتبار را برای شما به همراه خواهد داشت. با مشاهده لباس های رستورانی معرفی شده براحتی لباس مورد نظر را با چاپ لوگوی اختصاصی سفارش دهید.

چاپ پیش بند

چاپ روی پیش بند

بسیاری از رستوران ها و نیز بسیاری از امکانی که به صورت کارگاه بسته بندی مواد غذائی اداره می شود برای پرسنل و کارکنان خود از پیش بند استفاده می نمایند تا لباس آنها تمیز و سالم باقی بماند. اما چاپ لوگو و یا طرح اختصاصی روی پیش بند موجب زیباتر شدن و البته نظم در محل کار خواهد گردید. شابلون نیز به چاپ روی پیش بند با استفاده از روش حرارتی می پردازد. از موارد استفاده این پیش بند ها می توان به استفاده در رستوران ها، بسته بندی مواد غذائی و همچنین پیشند پیش خدمت نام برد.

مشخصات چاپ پیش بند


جنس: تترون
حداکثر ابعاد چاپ: ۲۰×۳۰
عرض: ۶۵ سانتیمتر
ارتفاع با احتساب بند: ۱۱۵CM
کاملا قابل شستشو
بدون محدودیت چاپ در رنگ
رنگ: سفید

چاپ روی لباس فرم رستورانی

لباس فرم رستورانیگروه صنعتی شابلون در تولید لباس فرم رستورانی و همچنین چاپ آرم و لوگو روی انواع لباس فرم رستورانی متبحر است. ما در سریع ترین زمان مناسب ترین قیمت لباس رستورانی را به همراه چاپ به شما ارائه خواهیم داد. لازم به ذکر است است لباس در رنگ بندی های مختلف در قسمت گردن و جیب قابل ارائه می باشد و در انواع آستین کوتاه و آستین بلند تولید میگردد. جنس لباس از تترون بوده و چاپ روی آن بدون محدودیت رنگ با کیفیت بسیار بالائی انجام خواهد گرفت. شما نیز می توانید لوگو، آرم، طرح و یا نوشته ی خود را روی لباس کار چاپ نمائید و لباس کارهائی اختصاصی در اختیار داشته باشید. این لباس به همراه چاپ لوگو به عنوان لباس متحددالشکل رستورانها مورد استفاده قرار می گیرد و جلوه ی خاصی به فضای کاری می بخشد.از جنبه های قابل استفاده از این لباس فرم می توان به این مواد اشاره کرد: لباس کار رستورانی، لباس فرم شیرینی پزی و شیرینی فروشی، لباس فرم کافی شاپ، لباس فرم فست فود، لباس فرم آشپزی

مشخصات چاپ روی لباس رستورانی:

رنگ یقه و جیب: سرمه ای
جنس: تترون و ترگال
انواع آستین: کوتاه، بلند
سایزهای موجود: S, M, L, XL, XXL
نحوه شستشو: ۱۰۰% قابل شستشو
حداکثر ابعاد چاپ: ۳۰×۴۰ سانتیمتر