فنجان تبلیغاتی

فنجان و نعلبکی تبلیغاتی تک و عمده

در این بخش از سایت شابلون چندین مدل از فنجان تبلیغاتی با امکان درج آرم و لوگو را اضافه کرده ایم. برخلاف دیگر همکاران ما محدویتی در تعداد فنجان های تبلیغاتی نداریم و امکان تولید حتی یک عدد را داریم که این خود نشان دهنده قدرت و تسلط ما در تولید فنجان تبلیغاتی می باشد. البته در نظر داشته باشید در تیراژ های بالا می توانیم بهترین قیمت را نیز به شما ارائه دهیم.

فنجان نعلبکی تبلیغاتی قهوه خوری

فنجان و نعلبکی کواترو یک محصول خاص و زیبای اداری بوده و برای نوشیدن قهوه مناسب است. این فنجان تبلیغاتی کمی از فنجان نعلبکی های چایخوری کوچک تر است و دارای نعلبکی مربع بوده و به همراه هر کدام از آنها یک قاشق نیز وجود دارد. با اینکه این محصول قهوه خوری نامیده می شود اما برای استفاده از چای نیز مشکلی در آن نیست. این امکان وجود دارد تا آرم و لوگو دو طرف این محصول درج شود و در این میان محدودیتی برای طرح و رنگ وجود ندارد. یکی از مزایای این محصول امکان سفارش آن تنها بصورت یک دست می باشد که هزینه های شما را کاهش خواهد داد. قطعا استفاده از این فنجان و نعلبکی در دفتر و محیط کاری زیبائی و اعتبار خاصی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

درجه کیفی فنجان و نعلبکی: C
جنس فنجان: چینی
 قطر فنجان 7، ارتفاع:6
ابعاد فایل : ۲۰x۹.۳
وزن یکدست: ۲۱۴۸ گرم
تعداد هر دست: ۶ عدد فنجان و نعلبکی و قاشق

فنجان و نعلبکی کواترو مقاومت نسبتا خوبی دارد و قابل استفاده است
جهت شستن از آب سرد، ابر و مایع استفاده نمائید
سیم، ماشین ظرفشوئی و واتیکس به این فنجان آسیب میرساند

امکان آرم، لوگو و نوشته روی این فنجان وجود دارد
اما امکان عکس و تصویر روی آن نمی باشد
دو طرف فنجان امکان درج لوگو دارد
اما طرحی که دور تا دور فنجان باشد امکان انجام ندارد

فنجان نعلبکی تبلیغاتی

فنجان سرامیکی تبلیغاتی

فنجان تبلیغاتی سرامیکی از دیرباز به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مورد استفاده ی زیادی داشته است و به علت ظرافت و کوچکی هم به عنوان فنجان چایخوری و هم قهوه خوری مورد استفاده می باشد و برای پذیرائی از میهمانان گزینه ی مناسبی است. همچنین به علت اندازه ی کوچکی که دارد برای کودکان نیز قابل استفاده می باشد. در فنجان های سرامیکی تبلیغاتی محدودیتی در رنگ لوگو وجود ندارد و امکان درج در دو طرف فنجان فراهم می باشد. مانند دیگر محصولات سایت شابلون شما محدودیتی در سفارش تعداد این محصول تبلیغاتی نخواهید داشت و هر تعدادی مد نظر شما باشد ما آن را تولید خواهیم کرد.

درجه کیفی فنجان: A
جنس فنجان: سرامیکی
قطر: ۷، ارتفاع:۷.۵
ابعاد قابل فنجان: 4×4
وزن : ۱۸۰ گرم
قابل شستشو بصورت معمول

فنجان های سرامیکی در برابر شستشو مقاومت خوبی نشان میدهند
بهتر است برای شستشوی این فنجان از آب سردT ابر نرم و مایع استفاده نمائید
استفاده از سیم، ماشی ظرفشوئی و وایتکس و باعث خرابی فنجان میگردد

فنجان تبلیغاتی سرامیکی

فنجان استیل تبلیغاتی

خاص ترین محصول این بخش فنجان تبلیغاتی استیل می باشد که برای گرم نگه داشتن مایعات برای مدتی بیش از مدت معمول مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با داشتن درب پلاستیکی و بدنه ی استیل دوجداره می تواند به خوبی مایعات را برای مدت زیادی گرم نگه دارد و به همین علت به عنوان هدیه ای ورزشی نیز بسیار استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال کوهنوردان و طبیعت گردان علاقه زیادی به استفاده از این محصول دارند بخصوص اینکه دسته ی این فنجان این قابلیت را دارد که به سگگ شلوار متصل شود و بدون زحمت همیشه در دسترس باشد. کیفیت درج لوگو و آرم روی این فنجان تبلیغاتی بسیار بالاست اما حتما این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ های روشن ممکن است نتیجه مطلوبی نداشته باشند به همین علت سعی کنید در لوگوی خود از رنگ های تیره بیشتر استفاده نمائید تا کیفیت بهتری در این محصول داشته باشید.

درجه کیفی : A
 جنس فنجان: استیل دوجداره
رنگ دسته: قرمز، آبی
 قطر:۷، ارتفاع:۸
وزن: ۱۰۸ گرم
 ابعاد: 8.5×8.5 سانتیمتر

فنجان استیل کوهنوردی مقاومت نسبتا خوبی در برابر شستشو دارد
برای شستشو از ابر، مایع و آب سرد استفاده نمائید
سیم، ماشین ظرفشوئی و وایتکس به این فنجان آسیب میرساند

درج آرم، لوگو و نوشته روی این فنجان زیبا خواهد شد
هر چقدر رنگ ها تیره تر باشند نتیجه ی بهتری خواهد داشت
رنگ های روشن نتیجه مطلوبی روی این فنجان نخواهد داشت
فنجان استیل برای عکس و تصویر مناسب نیست

فنجان استیل تبلیغاتی
1%
از فنجان تبلیغاتی راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند تنوع مدل های فنجان و کاپ و گستردگی و امکان ارائه ارزان ترین قیمت می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه های فنجان را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

cup
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش فنجان تبلیغاتی در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید