فنجان تبلیغاتی

فنجان و نعلبکی تبلیغاتی تک و عمده

در این بخش از سایت شابلون چندین مدل از فنجان تبلیغاتی با امکان درج آرم و لوگو را اضافه کرده ایم. برخلاف دیگر همکاران ما محدویتی در تعداد فنجان های تبلیغاتی نداریم و امکان تولید حتی یک عدد را داریم که این خود نشان دهنده قدرت و تسلط ما در تولید فنجان تبلیغاتی می باشد. البته در نظر داشته باشید در تیراژ های بالا می توانیم بهترین قیمت را نیز به شما ارائه دهیم.

فنجان نعلبکی تبلیغاتی قهوه خوری

فنجان و نعلبکی کواترو یک محصول خاص و زیبای اداری بوده و برای نوشیدن قهوه مناسب است. این فنجان تبلیغاتی کمی از فنجان نعلبکی های چایخوری کوچک تر است و دارای نعلبکی مربع بوده و به همراه هر کدام از آنها یک قاشق نیز وجود دارد. با اینکه این محصول قهوه خوری نامیده می شود اما برای استفاده از چای نیز مشکلی در آن نیست. این امکان وجود دارد تا آرم و لوگو دو طرف این محصول درج شود و در این میان محدودیتی برای طرح و رنگ وجود ندارد. یکی از مزایای این محصول امکان سفارش آن تنها بصورت یک دست می باشد که هزینه های شما را کاهش خواهد داد. قطعا استفاده از این فنجان و نعلبکی در دفتر و محیط کاری زیبائی و اعتبار خاصی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

فنجان نعلبکی تبلیغاتی

فنجان سرامیکی تبلیغاتی

فنجان تبلیغاتی سرامیکی از دیرباز به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مورد استفاده ی زیادی داشته است و به علت ظرافت و کوچکی هم به عنوان فنجان چایخوری و هم قهوه خوری مورد استفاده می باشد و برای پذیرائی از میهمانان گزینه ی مناسبی است. همچنین به علت اندازه ی کوچکی که دارد برای کودکان نیز قابل استفاده می باشد. در فنجان های سرامیکی تبلیغاتی محدودیتی در رنگ لوگو وجود ندارد و امکان درج در دو طرف فنجان فراهم می باشد. مانند دیگر محصولات سایت شابلون شما محدودیتی در سفارش تعداد این محصول تبلیغاتی نخواهید داشت و هر تعدادی مد نظر شما باشد ما آن را تولید خواهیم کرد.

فنجان تبلیغاتی سرامیکی

فنجان استیل تبلیغاتی

خاص ترین محصول این بخش فنجان تبلیغاتی استیل می باشد که برای گرم نگه داشتن مایعات برای مدتی بیش از مدت معمول مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با داشتن درب پلاستیکی و بدنه ی استیل دوجداره می تواند به خوبی مایعات را برای مدت زیادی گرم نگه دارد و به همین علت به عنوان هدیه ای ورزشی نیز بسیار استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال کوهنوردان و طبیعت گردان علاقه زیادی به استفاده از این محصول دارند بخصوص اینکه دسته ی این فنجان این قابلیت را دارد که به سگگ شلوار متصل شود و بدون زحمت همیشه در دسترس باشد. کیفیت درج لوگو و آرم روی این فنجان تبلیغاتی بسیار بالاست اما حتما این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ های روشن ممکن است نتیجه مطلوبی نداشته باشند به همین علت سعی کنید در لوگوی خود از رنگ های تیره بیشتر استفاده نمائید تا کیفیت بهتری در این محصول داشته باشید.

فنجان استیل تبلیغاتی
1%
از فنجان تبلیغاتی راضی بوده اند

آنچه ما را متمایز می کند تنوع مدل های فنجان و کاپ و گستردگی و امکان ارائه ارزان ترین قیمت می باشد. آنچه را به سختی در جای دیگر بدست خواهید آورد اینجا برای شما یکجا فراهم کرده ایم. ما با دقت و حوصله و نظم و در نظر گرفتن مدت زمانی که شما در اختیار دارید بهترین گزینه های فنجان را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توانید با آسودگی خاطر با برند مورد اعتماد “شابلون” کار کنید.

cup
printing

www.shablon.ir

برای دریافت تخفیف های ویژه سفارش فنجان تبلیغاتی در تیراژ بالای 50 عدد با ما تماس بگیرید