فنجان تبلیغاتی

در این بخش از سایت شابلون چندین مدل از فنجان تبلیغاتی با امکان چاپ آرم و لوگو را اضافه کرده ایم. برخلاف دیگر همکاران ما محدویتی برای تعداد چاپ فنجان های تبلیغاتی نداریم و امکان چاپ حتی یک عدد را داریم که این خود نشان دهنده قدرت و تسلط ما بر چاپ فنجان تبلیغاتی می باشد. فنجان های تبلیغاتی به علت ظرافت و زیبائی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

فنجان نعلبکی تبلیغاتی کواترو

فنجان نعلبکی تبلیغاتی فنجان و نعلبکی کواترو یک محصول خاص و زیبای اداری بوده و برای نوشیدن قهوه مناسب است. این فنجان تبلیغاتی کمی از فنجان نعلبکی های چایخوری کوچک تر است و دارای نعلبکی مربع بوده و به همراه هر کدام از آنها یک قاشق نیز وجود دارد. با اینکه این محصول قهوه خوری نامیده می شود اما برای استفاده از چای نیز مشکلی در آن نیست. این امکان وجود دارد تا آرم و لوگو دو طرف این محصول چاپ انجام گیرد و در این میان محدودیتی برای طرح و رنگ وجود ندارد. یکی از مزایای این محصول امکان سفارش آن تنها بصورت یک دست می باشد که هزینه های شما را کاهش خواهد داد. قطعا استفاده از این فنجان و نعلبکی در دفتر و محیط کاری زیبائی و اعتبار خاصی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مشخصات فنجان و نعلبکی تبلیغاتی

درجه کیفی ظروف: C
رنگ فنجان: شیری
تعداد هر دست: ۶ عدد
قطر:۷، ارتفاع:۶
قابل شستشو بصورت معمول
وزن: ۲۱۴۸ گرم

فنجان تبلیغاتی استیل

فنجان استیل تبلیغاتی خاص ترین محصول این بخش فنجان تبلیغاتی استیل می باشد که برای گرم نگه داشتن مایعات برای مدتی بیش از مدت معمول مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با داشتن درب پلاستیکی و بدنه ی استیل دوجداره می تواند به خوبی مایعات را برای مدت زیادی گرم نگه دارد و به همین علت به عنوان هدیه ای ورزشی نیز بسیار استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال کوهنوردان و طبیعت گردان علاقه زیادی به استفاده از این لیوان دارند بخصوص اینکه دسته ی این فنجان این قابلیت را دارد که به سگگ شلوار متصل شود و بدون زحمت همیشه در دسترس باشد. کیفیت چاپ لوگو و آرم روی این فنجان تبلیغاتی بسیار بالاست اما حتما این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ های روشن ممکن است نتیجه مطلوبی نداشته باشند به همین علت سعی کنید در لوگوی خود از رنگ های تیره بیشتر استفاده نمائید تا چاپ بهتری در این محصول داشته باشید.

مشخصات فنجان استیل تبلیغاتی

درجه کیفی ظروف: A
رنگ دسته: آبی، قرمز
جنس: استیل دو جداره
قطر:۷، ارتفاع:۸
قابل شستشو بصورت معمول
وزن: ۱۰۸ گرم

فنجان تبلیغاتی سرامیکی

فنجان تبلیغاتی سرامیکی

فنجان تبلیغاتی سرامیکی از دیرباز به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مورد استفاده ی زیادی داشته است و به علت ظرافت و کوچکی هم به عنوان فنجان چایخوری و هم قهوه خوری مورد استفاده می باشد و برای پذیرائی از میهمانان گزینه ی مناسبی است. همچنین به علت اندازه ی کوچکی که دارد برای کودکان نیز قابل استفاده می باشد. برای چاپ فنجان های سرامیکی تبلیغاتی محدودیتی در رنگ لوگو وجود ندارد و امکان چاپ در دو طرف فنجان فراهم می باشد. مانند دیگر محصولات سایت شابلون شما محدودیتی در سفارش تعداد این محصول تبلیغاتی نخواهید داشت و هر تعدادی مد نظر شما باشد ما آن را تولید خواهیم کرد.

مشخصات فنجان تبلیغاتی سرامیکی

جنس فنجان: سرامیکی
درجه کیفی فنجان : B
قطر: ۷، ارتفاع:۷.۵ 
قابل شستشو بصورت معمول
ابعاد قابل چاپ فنجان: ۱۹×۷.۳ 
وزن : ۱۸۰ گرم