دستگاه چاپ سابلیمیشن

شابلون به عنوان مرکز فروش انواع دستگاه ها و پرس های چاپ سابلیمیشن به ارائه ی انواع دستگاه های سابلیمیشن شامل دستگاه حرارتی 6 کاره سابلیمیشن، انواع پرس دستی سابلیمیشن، انواع پرس های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک به شما هم وطنان عزیز می پردازد. شما نیز می توانید با مشاهده انواع دستگاه های مذکور نسبت به تهیه آنها اقدام فرمائید.

دستگاه چاپ چند کاره سابلیمیشن

پرس حرارتی 6 کاره سابلیمیشن

معروف ترین دستگاه چاپ سابلیمیشن که بیشترین استفاده را نیز در بین تمامی دستگاه های دیگر سابلیمیشن دارد دستگاهی است که به اصطلاح دستگاه پرس حرارتی همه کاره، ۶ کاره یا ۸ کاره و یا ۶ قالبه، ۷ کاره و ۸ قالبه سابلیمیشن نامیده میشود. تنها فرق دستگاه ۶ کاره، ۷ کاره و ۸ کاره در انواع و تعداد قالب هائیست که برای سطوح مختلف بکار میرود. اما در عملکرد فرقی با یکدیگر نداشته و یکسان هستند. مارک این دستگاه Heat Xpress است. این دستگاه قابلیت چاپ روی لیوان، تیشرت، کلاه، بشقاب، پیش دستی و انواع سطوح صاف را دارد می باشد. شابلون به عنوان مدرن ترین شرکت در این حوزه خرید این دستگاه را به شما پیشنهاد میکند. هدف شابلون از نوشتن این مطلب علاوه بر فروش دستگاه این است که به قالب یک مقاله به شما توضیح دهد که در حال خرید چه دستگاهی هستید و چه قابلیت هائی برای شما به ارمغان خواهد داشت. همچنین در ادامه از تجربیات چندین ساله ی خود در این مورد برای شما خواهیم نوشت تا مسئله ای برای شما حل نشده باقی نماند و نیاز نباشد تمامی این تجربیات را شخصا انجام دهید. همچنین ما آماده ی مشاوره رایگان در این زمینه می باشیم. مطمئن باشید با انتخاب شابلون برای خرید این پرس حرارتی، بهترین خرید خود را انجام خواهید داد. اطلاعات بسیار کاملی به همراه عکس در مورد دستگاه ۶ کاره به شما ارائه میگردد. اطلاعات بیشتر...

قیمت انواع دستگاه چند کاره سابلیمیشن
نوع دستگاه چاپ تک ۲ عدد خرید عمده با تخفیف
دستگاه چاپ سابلیمیشن ۵ کاره ۶/۹۰۰/۰۰۰ ۶/۸۰۰/۰۰۰
دستگاه چاپ سابلیمیشن ۶ کاره ۷/۱۰۰/۰۰۰ ۷/۰۰۰/۰۰۰
دستگاه چاپ سابلیمیشن ۷ کاره ۷/۸۰۰/۰۰۰ ۷/۷۰۰/۰۰۰
دستگاه چاپ سابلیمیشن ۸ کاره نیمه اتومات ۱۱/۶۰۰/۰۰۰ ۱۱/۵۰۰/۰۰۰

پرس تخت سابلیمیشن

پرس تخت سابلیمیشن

یکی از پرکاربردترین دستگاه های مورد استفاده در چاپ سابلیمیشن پرس تخت حرارتی می باشد که بصورت دستی کار می کند. این دستگاه دارای کاربرد ساده ای بوده و در ابعاد مختلف وارد میشود. این دستگاه شامل یک صفحه ی زیرین جهت قرارگیری سطح مورد چاپ، یک اتوی حرارتی جهت پرس، یک دسته و همچنین شامل یک برد می باشد که وظیفه ی تنظیم زمان و دما را به عهده دارد. با استفاده از این دستگاه امکان چاپ روی تمامی سطوح صافی که توسط سیستم سابلیمیشن قابل چاپ می باشد مقدور است. از این دست می توان به چاپ روی تیشرت، چاپ روی شال، چاپ روی پارچه، چاپ روی کوسن، چاپ روی پرچم، چاپ روی پازل، چاپ روی پدموس... اشاره نمود. در صورتی که استفاده ی شما از دستگاه به سطوح صاف محدود می شود و تمایل دارید هزینه ی زیادی از این بابت نپردازید پرس های تخت دستی بهترین گزینه برای شما هستند. همچنین در نظر داشته باشید دستگاه های پرس تخت با ابعاد بزرگ تر می تواند ابعاد چاپ بزرگ تری نیز انجام دهند که از این منظر هم باید به آنها توجه ویژه ای داشت.

قیمت انواع دستگاه پرس تخت سابلیمیشن
نوع پرس تخت ساده تک ۲ عدد خرید عمده با تخفیف
پرس تخت ۲۸×۳۸ ساده ۵/۰۰۰/۰۰۰ ۴/۹۰۰/۰۰۰
پرس تخت ۳۸×۳۸ ساده ۶/۱۵۰/۰۰۰ ۶/۰۵۰/۰۰۰
پرس تخت ۶۰×۴۰ ساده ۹/۵۰۰/۰۰۰ ۹/۴۰۰/۰۰۰
نوع پرس تخت نیمه اتومات تک ۲ عدد خرید عمده با تخفیف
پرس تخت ۵۰×۴۰ نیمه اتومات ۱۴/۶۵۰/۰۰۰ ۱۴/۵۰۰/۰۰۰
پرس تخت ۶۰×۴۰ دو صفحه اتومات ۲۴/۰۰۰/۰۰۰ ۲۳/۰۰۰/۰۰۰

دستگاه سابلیمیشن 3D

دستگاه چاپ سابلیمیشن 3Dیکی از دستگاه های معروفی که در چاپ سابلیمیشن مورد استفاده قرار می گیرد دستگاهیست که با دستگاه چاپ سابلیمیشن 3D یا دستگاه سابلیمیشن سه بعدی معروف است. علت نامگذاری برای این دستگاه امکان چاپ روی سطوح محدب و سطوحیست که دارای قوس می باشند. بر خلاف دستگاه های پرس تخت این دستگاه به علت امکان وکیوم (مکش) می تواند کاغذ را به سطح وسیع و غیر صاف جسم مورد نظر بچسباند و تمام سطح را چاپ نمایند. به عنوان مثال توسط این دستگاه می توان تمام سطح بشقاب و پیش دستی و همچنین تمام سطوح انحنا دار قابل موبایل را چاپ نمود. بیشترین و محبوب ترین استفاده از این دستگاه برای چاپ قابل موبایل می باشد که با توجه به استفاده ی روز افزودن گوشی های موبایل طرفداران بسیاری نیز یافته است.

  • قیمت : ۱۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان

دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن

پرس حرارتی لیوان دستگاه چاپ لیوان، یا دستگاه پرس تک کاره لیوان همانطور که از نام آن پیداست دستگاهی می باشد که با استفاده از آن می توان انواع لیوان سابلیمیشن شامل لیوان سرامیکی، لیوان دسته رنگی، لیوان حرارتی، لیوان شیشه ای و همین طور لیوان پلیمری را چاپ نمود. البته باید در نظر داشته باشید که لیوان هائی که با استفاده از این دستگاه چاپ میگردد لیوان های مخصوصی می باشد که عملیات کوتینگ روی آن انجام گرفته است.
دستگاه فوق قابلیت چاپ روی لیوان هائی را دارا می باشد که با سایز 11oz هماهنگی دارند. این دستگاه با برق شهری کار می کند و می تواند تا دمای ۲۰۰ درجه حرارت تولید کند. دستگاه شامل یه بدنه ی اصلی، کلمپ حرارتی، دستگیره ی فشار و یک برد می باشد که کنترل زمان و دما را بعهده دارد. در صورتی که شما نیاز به دستگاهی دارید که فقط چاپ روی لیوان را انجام دهد این دستگاه بهترین گزینه برای شما می باشد و قیمت بسیار متعادلی نیز دارد. فراموش نکنید که در کنار این پرس حرارتی یک پرینتر نیز لازم خواهید داشت.
دستگاه پرس لیوان دو نوع می باشد. دستگاه پرس ساده و دستگاه پرس پنوماتیک. دستگاه پرس لیوان ساده با دست باز و بسته می شود و دستگاه لیوان زن پنوماتیک توسط پمپ باد و با فشار باد بصورت اتوماتیک امکان باز و بسته شدن دارد و دقت بیشتری در کارکرد و راحتی خواهد داشت.

قیمت انواع دستگاه چاپ لیوان
نوع پرس لیوان تک ۲ عدد خرید عمده با تخفیف
پرس لیوان تک دستی ۱/۸۰۰/۰۰۰ ۱/۷۵۰/۰۰۰
پرس لیوان تک لمسی ۲/۷۰۰/۰۰۰ ۲/۶۵۰/۰۰۰
پرس لیوان دوقلو ۳/۷۰۰/۰۰۰ ۳/۶۵۰/۰۰۰
پرس لیوان ۵ تائی ۱۱/۲۰۰/۰۰۰ ۱۱/۱۰۰/۰۰۰