دستگاه سابلیمیشن

شابلون به عنوان مرکز فروش دستگاه چاپ سابلیمیشن به ارائه ی انواع دستگاه پرس حرارتی سابلیمیشن شامل دستگاه چاپ حرارتی چند کاره سابلیمیشن، انواع پرس دستی سابلیمیشن، انواع پرس های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک، انواع دستگاه چاپ روی تیشرت و دستگاه چاپ روی لیوان به شما هم وطنان عزیز می پردازد. شما نیز می توانید با مشاهده انواع دستگاه های مذکور نسبت به خرید دستگاه سابلیمیشن اقدام فرمائید. در نظر داشته باشید قیمت دستگاه چاپ سابلیمیشن که توسط سایت شابلون ارائه میگردد در کنار حفظ کیفیت بی رقیب می باشد و تمامی دستگاه چاپ سابلیمیشن عرضه شده توسط این مجموعه دارای یکسال ضمانت می باشد.

دستگاه چاپ 6 کاره سابلیمیشن

پرس حرارتی 6 کاره سابلیمیشن

معروف ترین دستگاه چاپ سابلیمیشن که بیشترین استفاده را نیز در بین تمامی دستگاه های دیگر سابلیمیشن دارد دستگاهی است که به اصطلاح دستگاه پرس حرارتی همه کاره، ۶ کاره یا ۸ کاره و یا ۶ قالبه، ۷ کاره و ۸ قالبه سابلیمیشن نامیده میشود. تنها فرق دستگاه ۵ کارهُ ۶ کاره، ۷ کاره و ۸ کاره در انواع و تعداد قالب هائیست که برای سطوح مختلف بکار میرود. اما در عملکرد فرقی با یکدیگر نداشته و یکسان هستند. مارک این دستگاه Heat Xpress است. این دستگاه قابلیت چاپ روی لیوان، تیشرت، کلاه، بشقاب، پیش دستی و انواع سطوح صاف را دارد می باشد. شابلون به عنوان مدرن ترین شرکت در این حوزه خرید این دستگاه را به شما پیشنهاد میکند. هدف شابلون از نوشتن این مطلب علاوه بر فروش دستگاه این است که به قالب یک مقاله به شما توضیح دهد که در حال خرید چه دستگاهی هستید و چه قابلیت هائی برای شما به ارمغان خواهد داشت. همچنین در ادامه از تجربیات چندین ساله ی خود در این مورد برای شما خواهیم نوشت تا مسئله ای برای شما حل نشده باقی نماند و نیاز نباشد تمامی این تجربیات را شخصا انجام دهید. همچنین ما آماده ی مشاوره رایگان در این زمینه می باشیم. مطمئن باشید با انتخاب شابلون برای خرید این پرس حرارتی، بهترین خرید خود را انجام خواهید داد. اطلاعات بسیار کاملی به همراه عکس در مورد دستگاه ۶ کاره به شما ارائه میگردد. اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه چاپ چند کاره... (کلیک کنید)

قیمت انواع دستگاه چند کاره سابلیمیشن

نوع دستگاه چاپ تک ۲ عدد خرید عمده با تخفیف
دستگاه چاپ سابلیمیشن ۵ کاره ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ -
دستگاه چاپ سابلیمیشن ۶ کاره ۱۱/۰۰۰/۰۰۰ -
دستگاه چاپ سابلیمیشن ۷ کاره - -
دستگاه چاپ سابلیمیشن ۸ کاره - -

پرس تخت سابلیمیشن

پرس تخت سابلیمیشن

یکی از پرکاربردترین دستگاه های مورد استفاده در چاپ سابلیمیشن پرس تخت حرارتی می باشد که بصورت دستی کار می کند. این دستگاه دارای کاربرد ساده ای بوده و در ابعاد مختلف وارد میشود. این دستگاه سابلیمیشن شامل یک صفحه ی زیرین جهت قرارگیری سطح مورد چاپ، یک اتوی حرارتی جهت پرس، یک دسته و همچنین شامل یک برد می باشد که وظیفه ی تنظیم زمان و دما را به عهده دارد. با استفاده از این دستگاه امکان چاپ روی تمامی سطوح صافی که توسط سیستم سابلیمیشن قابل چاپ می باشد مقدور است. از این دست می توان به چاپ روی تیشرت، چاپ روی شال، چاپ روی پارچه، چاپ روی کوسن، چاپ روی پرچم، چاپ روی پازل، چاپ روی پدموس... اشاره نمود. اما چون بیشترین کاربرد این دستگاه برای چاپ تیشرت و لباس می باشند به آن دستگاه چاپ روی لباس و یا دستگاه چاپ روی تیشرت نیز می گویند. در صورتی که استفاده ی شما از دستگاه به سطوح صاف محدود می شود و تمایل دارید هزینه ی زیادی از این بابت نپردازید پرس های تخت دستی بهترین گزینه برای شما هستند. همچنین در نظر داشته باشید دستگاه های پرس تخت با ابعاد بزرگ تر می تواند ابعاد چاپ بزرگ تری نیز انجام دهند که از این منظر هم باید به آنها توجه ویژه ای داشت. شما می توانید با اطمینان کامل نسبت به خرید دستگاه چاپ تیشرت از ما با یکسال ضمانت اقدام نمائید.

قیمت انواع دستگاه پرس تخت سابلیمیشن

نوع پرس تخت ساده تک ۲ عدد خرید عمده با تخفیف
پرس تخت ۲۸×۳۸ ساده - -
پرس تخت ۳۸×۳۸ ساده - -
پرس تخت ۵۰×۴۰ ساده ۱۲/۷۰۰/۰۰۰ -
پرس تخت ۶۰×۴۰ ساده - -
نوع پرس تخت نیمه اتومات تک ۲ عدد خرید عمده با تخفیف
پرس تخت ۳۸×۳۸ نیمه اتومات - -
پرس تخت ۵۰×۴۰ نیمه اتومات ۱۸/۰۰۰/۰۰۰ -
پرس تخت ۶۰×۴۰ دو صفحه اتومات - -
پرس تخت ۸۰×۶۰ نیمه اتومات - -

دستگاه سابلیمیشن 3D

دستگاه چاپ سابلیمیشن 3Dیکی از دستگاه های معروفی که در چاپ سابلیمیشن مورد استفاده قرار می گیرد دستگاهیست که با دستگاه چاپ سابلیمیشن 3D یا دستگاه سابلیمیشن سه بعدی معروف است. علت نامگذاری برای این دستگاه امکان چاپ روی سطوح محدب و سطوحیست که دارای قوس می باشند. بر خلاف دستگاه های پرس تخت این دستگاه به علت امکان وکیوم (مکش) می تواند کاغذ را به سطح وسیع و غیر صاف جسم مورد نظر بچسباند و تمام سطح را چاپ نمایند. به عنوان مثال توسط این دستگاه می توان تمام سطح بشقاب و پیش دستی و همچنین تمام سطوح انحنا دار قابل موبایل را چاپ نمود. بیشترین و محبوب ترین استفاده از این دستگاه برای چاپ قابل موبایل می باشد که با توجه به استفاده ی روز افزودن گوشی های موبایل طرفداران بسیاری نیز یافته است.

قیمت انواع دستگاه پرس سابلیمیشن 3D

نوع پرس 3D تک ۲ عدد خرید عمده با تخفیف
پرس سابلیمیشن 3D ۱۵/۰۰۰/۰۰۰ -
پرس قاب موبایل 3D - -

دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن

پرس حرارتی لیوان دستگاه چاپ لیوان یا دستگاه چاپ روی ماگ همانطور که از نام آن پیداست دستگاهی می باشد که با استفاده از آن می توان انواع لیوان سابلیمیشن شامل لیوان سرامیکی، لیوان دسته رنگی، لیوان حرارتی، لیوان شیشه ای و همین طور لیوان پلیمری را چاپ نمود. البته باید در نظر داشته باشید که لیوان هائی که با استفاده از این دستگاه چاپ میگردد لیوان های مخصوصی می باشد که عملیات کوتینگ روی آن انجام گرفته است. چندین نوع دستگاه چاپ روی لیوان با قابلیت چاپ روی لیوان های 11oz توسط ما بفروش میرسد. دستگاه چاپ ماگ با برق شهری کار می کند و می تواند تا دمای ۲۰۰ درجه حرارت تولید کند. دستگاه شامل یه بدنه ی اصلی، کلمپ حرارتی، دستگیره ی فشار و بُرد می باشد که کنترل زمان و دما را بعهده دارد. در صورتی که شما نیاز به دستگاهی دارید که فقط چاپ روی لیوان را انجام دهد این دستگاه بهترین گزینه برای شما می باشد و قیمت بسیار متعادلی نیز دارد. فراموش نکنید که در کنار این پرس حرارتی یک پرینتر نیز لازم خواهید داشت. قیمت دستگاه چاپ لیوان با توجه به انواع آن مختلف می باشد. دستگاه چاپ لیوان تک کاره، دستگاه چاپ لیوان دوقلو و دستگاه چاپ لیوان ۵ تائی از انواع مختلف آن می باشد که می توانید نسبت به خرید آن اقدام نمائید.

قیمت دستگاه چاپ لیوان

نوع دستگاه چاپ لیوان تک ۲ عدد خرید عمده با تخفیف
دستگاه چاپ فنجان - -
دستگاه چاپ لیوان تکی - -
پرس لیوان تک لمسی - -
دستگاه چاپ لیوان دوقلو ۵/۵۰۰/۰۰۰ -
دستگاه چاپ لیوان ۵ تائی - -

دستگاه کاترپلاتر

دستگاه کاترپلاتر در این بخش ما چندین دستگاه کاترپلاتر به شما معرفی می کنیم که قابلیت برش وینیل، برش انواع شبرنگ، برش کاغذ و مقوا، برش مش، برش استکیر و... را دارد.

کاتر پلاتر رولند

مدل : GS-24
استند نگهداری رول
برش تا ۱۰ لایه بیشتر
با سرعت ۰.۵۰۸
عرض كار ٥٨٤ ميليمتر

دستگاه کاتر پلاتر Roses

مدل های : TRP300، TRP600، TRP 900
داری عرض ۶۰ - ۱۰۰ - ۱۲۰ سانت

قیمت انواع دستگاه کاترپلاتر
مدل کاترپلاتر قیمت عرض برش خرید عمده با تخفیف
کاترپلاتر رولند GS-24 ۴۵/۰۰۰/۰۰۰ ۵۸۴
کاتر پلاتر Roses -TRP300 ۹/۳۰۰/۰۰۰ ۶۰۰
کاتر پلاتر Roses-TRP600 ۱۱/۸۵۰/۰۰۰ ۱۰۱۰
کاتر پلاتر Roses-TRP900 ۱۲/۸۵۰/۰۰۰ ۱۲۶۰