چاپ روی ظروف

شابلون اولین و بزرگترین مرجع رسمی چاپ روی ظروف در فضای مجازی ایران آماده ی ارائه ی خدمت رسانی به شما در سراسر ایران است. چاپ آرم و لوگو روی انواع ظروف پذیرائی شامل چاپ فنجان و نعلبکی و... یکی از موثرترین خدمات تبلیغاتی میباشد. از آنجائی که اکثر شرکت ها توجه ویژه ای به میهمانان و مشتریان سفارشی خود دارند لذا سعی می نمایند به بهترین شکل ممکن از آنها پذیرائی کنند. لذا استفاده از ظروفی که لوگو و نماد شرکت و یا سازمان روی آن درج شده یکی از بهترین گزینه ها میباشد. ما لوگو و یا آرم ارسالی شما را روی تمامی ظروف به بهترین نحو ممکن چاپ خواهیم نمود. همچنین ظروف با طرح های متنوعی برای انتخاب موجود میباشد. به علت کوره ای بودن چاپ بزرگترین مزیت چاپ های انجام شده ماندگاری رنگ روی ظروف می باشد به صورتی که در برابر شستشو و حتی در برابر اسید نیز پایداری دارند.

چاپ کوره ای روی ظروف پذیرائی

چاپ کوره ای روی ظروف

حداقل تیراژ چاپ روی ظروف کوره ای ۱۰۰ قطعه می باشد تا هزینه ی اولیه ی آن سرشکن گرددو برای این چاپ از رنگ های خاص و فوق العاده استفاده خواهد شد. چاپ از نوع کوره ای می باشد و به همین علت مقاومت بسیار بالائی دارد و برای سال های متمادی قابل استفاده خواهد بود. این نوع چاپ محدودیت رنگ دارد. یعنی نمیتوان از طیف وسیعی از رنگ ها استفاده کرد. فقط رنگ های پایه و به تفکیک قابل استفاده می باشد اما رنگ های موجود دارای کیفیت بالائی بوده و بسیار اشباع میباشد. لذا رنگ های قرمز آتشین، آبی کاربنی، مشکی و... با این روش بسیار زیبا خواهد شد. کیفیت رنگ ها در این نوع روش چاپ روی ظروف بسیار زیبا و چشم نواز هستند. شما نیز می توانید لوگوی خود را برای بررسی نوع رنگ و امکان چاپ برای ما ایمیل نمائید تا توسط کارشناسان مربوطه بررسی گردد.لازم به ذکر است به علت نیاز به انجام امور اولیه برای تهیه لوازم لازم برای هر لوگو و ساخت شابلون مربوطه هزینه ای جداگانه خواهد داشت که در صورت تعداد زیاد تکه های قابل چاپ به صرفه و مناسب خوهد بود.

محدودیت های رنگ و چاپ ظروف

در این نوع چاپ از مود رنگی CMYK استفاده میگردد. در صورتی که آشنائی با این مود رنگی داشته باشید می دانید که دارای محدودیت زیادی در تولید رنگ نهائی می باشد. اما مورد بسیار مهم دیگری که در این نوع چاپ وجود دارد این است که این رنگ ها با دستگاه ادغام نمیشود و لذا تعیین دقیق رنگ ها مقدور نیست. به همین علت ارسال کد رنگی تاثیری نخواهد داشت و حدود رنگ ها مد نظر می باشد. همواره بین ۵ تا ۲۰ درصد تلورانس رنگ باید در نظر گرفته شود. نکته ی دیگر اینکه لوگوی ارسالی نباید دارای گراندیانت و یا بصورت ترکیبی باشد در این حالت امکان چاپ مقدور نیست. هر جا رنگ ها با هم ترکیب شده و تونالیته های فراوان بوجود بیاورند چاپ مقدور نخواهد بود ‌و با توجه به اینکه چاپ در ابعاد کوچکی حدود ۳ سانتیمتر انجام می گیرد در صورتی که لوگو دارای جزئیات زیاد، در هم رفنگی و یا خطوط بسیار نازک باشد امکان عدم چاپ آنها وجود خواهد داشت. بنابراین رنگ ها باید کاملا بصورت مجزا و تفکیکی باشند و لوگوی تا جای ممکن واضح باشد که امکان چاپ وجود داشته باشد. روش کار نیز بدون صورت می باشد که ابتدا چاپ لوگو روی ورنی های مخصوصی صورت می پذیرد و سپس با دست روی ظروف به اصلاح دکور میشود و سپس در کوره قرار داده میشود تا پخت آن تکمیل گردد. نکته ی بسیار مهم دیگری که باید در مورد ظروف در نظر داشت تحدب و یا مدور بودن ظروف می باشد. در نظر داشته باشید که تحدب در بسیاری از ظروف وجود دارد و این تحدب مسلما موجب تحدب در چاپ نیز خواهد گشت و امری بدیهی می باشد. برای چاپ ظروف حتما موارد فوق را مد نظر قرار دهید و بدان آشنا باشید. نکته آخر اینکه توجه فرمائید اگر ظروف خود را در نوبت های مختلف برای چاپ ارسال می فرمائید امکان تغییر رنگ چاپ نسبت به دوره های قبل وجود دارد و همیشه این تلورانس وجود دارد و اجتناب ناپذیر است.

ابعاد چاپ روی ظروف

ابعاد چاپ با توجه به عرف انجام می گیرد و با توجه به شکل لوگو های مختلف متفاوت می باشد. لذا در صورتی که ابعاد خاصی برای چاپ روی هر ظرف مد نظر شما می باشد باید آن را بصورت دقیقه به سانتیمتر عنوان نمائید تا با توجه به ابعاد شما انجام گیرد. همچنین این نکته را در نظر داشته باشید در صورتی که سفارش شما در بازه های زمانی متفاوت انجام گیرد امکان تغییر ابعاد چاپ وجود دارد. پس لازم است اگر در نوبت های مختلف سفارش می دهید حتما ابعاد چاپ قبلی را اعلام فرمائید تا مشکلی در این زمینه برای شما پیش نیاید.

هزینه و زمان چاپ کوره ای ظروف

علاوه بر هزینه اولیه، برای پخت کوره ای هر ظرف قیمت جداگانه ای محاسبه می گردد. قیمت تمام شده برای چاپ هر لوگو به تعداد و اندازه و همچنین تعداد رنگ آن بستگی دارد. هر چه تعداد بیشتر و اندازه لوگو کوچکتر و تعداد رنگ ها کمتر باشد قیمت کمتر خواهد گردید. بااستعلام قیمت، کارشناسان ما آن را بررسی نموده و قیمت نهائی را به شما اعلام خواهند نمود. در صورتی که ظروف از شما باشد باید دو نکته را به کارشناسان ما اعلام نمائید. ۱- تعداد ظرف ۲- تعداد رنگی که در لوگو استفاده شده است. و در صورتی که تهیه ظروف را به عهده ما گذاشته اید باید نوع و تعداد هر ظرف را مشخص بفرمائید تا پیش فاکتور دقیق برای شما صادر گردد. سفارشاتی که به شابلون واگذار می شود به نوبت و اولویت ارسال انجام می پذیرد. معمولا حدود ۷-۸ روز زمان میبرد تا نوبت کوره به شما برسد و همچنین ۷-۸ روز نیز مدت زمان انجام سفارش شما خواهد بود. بنابراین در نظر بگیرید که بعد از ارسال و تائید طرح و همچنین واریز پیش پرداخت انجام سفارش شما بطور میانگین ۱۰ تا ۱۵ روز زمان خواهد برد.

چاپ روی ظرف،چاپ روی فنجان و نعلبکی

ویژگی های مهم چاپ کوره ای روی ظروف:

قابلیت شستشو و خش ناپذیری
ماندگاری و ثبات رنگ
زیبائی فوق العاده و تبلیغات غیرمستقیم
منحصرا چاپ لوگو و نوشته

انواع ظروف موجود برای چاپ

فنجان چای خوری، نعلبکی، قندان، شکردان، پیش دستی، بشقاب، ظرف پیتزاخوری، بشقاب گود، سوپ خوری، خورش خوری، کاسه ماست خوری، پیاله دسته دار، قوری چایخوری، دیس بیضی، دیس کباب، دیس لازانیا نمکدان، گلدان رومیزی، لیوان، ظرف سالادخوری، فنجان قهوه خوری، سس خوری، فلفل پاش، شیرخوری، قوری قهوه خوری، پارچ، ظرف خردل، ظرف قند، جای خلال دندان

چاپ ظرفچاپ کوره ای ظروف

این ظروف توسط شابلون برای شما در نظر گرفته شده است. ظروفی که شابلون از آنها برای چاپ خود استفاده می نماید ظروف هتلی شرکت چینی ظرین می باشد که با کیفیت ترین و مقبول ترین ظروف مورد استفاده می باشد. این ظرف ها دارای کیفیت بالائی بوده و از آنجا که برای تثبت رنگ در چاپ این ظروف از کوره استفاده میشود لذا اجناس مورد استفاده کاملا تست شده اند و علاوه بر داشتن بهترین کیفیت، قابلیت تحمل در این دما را دارند. برای اطلاع دقیق از این موضوع لیست ظروف را به طور کامل برای شما نام برده ایم تا اطلاعات دقیقی از آن بدست آمده و سفارش خود را بر اساس اطلاع از آن ثبت فرمائید. اما برای مشاهده دقیق تمامی مشخصات ظروف و همچنین عکس آنها روی لینک زیر کلیک نموده و مشخصات ظروف را دانلود نمائید.

لیست قیمت فنجان و نعلبکی
نوع فنجان درجه عالی درجه یک هزینه چاپ
فنجان چای خوری ۲۵۰۰۰ -
نعلبکی چای خوری قطر ۱۶ ۱۹۰۰۰ -
فنجان قهوه خوری ۲۳۰۰۰ -
نعلبکی قهوه خوری قطر ۱۳ ۱۶۰۰۰ -
فنجان اسپرسو ۲۲۸۰۰ -
نعلبکی اسپرسو ۱۶۸۰۰ -
فنجان لاته ۳۶۰۰۰ -

لیست قیمت بشقاب
نوع بشقاب درجه عالی درجه یک هزینه چاپ
بشقاب غذاخوری قطر ۲۵ ۳۲۶۰۰ -
بشقاب غذاخوری قطر ۲۷ ۳۵۳۰۰ -
بشقاب تخت قطر ۳۱ ۵۱۷۰۰ -
ظرف پیتزا قطر ۳۰ ۱۲۶۰۰۰ -
بشقاب گود قطر ۲۰ ۲۳۰۰۰ -
بشقاب گود قطر ۲۳ ۲۶۶۰۰ -

لیست قیمت پیش دستی
نوع پیش دستی درجه عالی درجه یک هزینه چاپ
شیرینی خوری قطر ۱۶ ۱۸۷۰۰ -
پیش دستی میوه خوری قطر ۲۰ ۲۲۳۰۰ -

لیست قیمت قوری
نوع قوری درجه عالی درجه یک هزینه چاپ
قوری چای خوری کوچک ۹۲۰۰۰ -
قوری چای خوری بزرگ ۱۰۵۰۰۰ -
قوری قهوه خوری کوچک ۹۲۰۰۰ -
قوری قهوه خوری بزرگ ۱۰۵۰۰۰ -

لیست قیمت لیوان
نوع فنجان درجه عالی درجه ۲ هزینه چاپ
لیوان سوئدی ۵۵۰۰۰ -
لیوان چینی تقدیس - ۱۸۵۰۰

لیست قیمت دیس
نوع دیس درجه عالی درجه یک هزینه چاپ
دیس بیضی قطر ۲۶ ۳۶۲۰۰ -
دیس بیضی قطر ۳۲ ۵۵۵۰۰ -
دیس بیضی قطر ۳۵ ۶۲۷۰۰ -
دیس کباب قطر ۳۲ ۴۸۷۰۰ -
دیس کباب قطر ۳۶ ۵۵۵۰۰ -
دیس کباب قطر ۴۰ ۶۹۰۰۰ -
دیس کباب قطر ۶۰ ۸۷۲۰۰ -
دیس لازانیا مربع - -
دیس لازانیا مستطیل - -

لیست قیمت ظروف ادویه
نوع ظرف درجه عالی درجه یک هزینه چاپ
قندان در دار قطر ۶ ۵۱۴۰۰ -
ظرف قند ۴۱۷۰۰ -
شکردان ۵۱۴۰۰ -
نمک پاش ۲۳۳۰۰ -
فلفل پاش ۲۱۹۰۰ -
سماق پاش ۲۵۰۰۰ -
ظرف خردل ۲۳۷۰۰ -

لیست قیمت کاسه و پیاله
نوع پیاله درجه عالی درجه یک هزینه چاپ
کاسه قطر ۱۰ ۱۷۶۰۰ -
کاسه قطر ۱۲ ۲۳۰۰۰ -
کاسه قطر ۱۳ ۲۴۶۰۰ -
کاسه قطر ۱۴ ۲۶۴۰۰ -
کاسه قطر ۱۶ ۳۷۷۰۰ -
کاسه دسته دار ۳۶۸۰۰ -
زیرکاسه ای قطر ۱۶ ۱۸۷۰۰ -

لیست قیمت سالادخوری
نوع سالادخوری درجه عالی درجه یک هزینه چاپ
سالادخوری ۱ نفره ۲۵۳۰۰ -
سالادخوری ۳ نفره ۳۱۷۰۰ -
سالادخوری ۶ نفره ۶۰۷۰۰ -

لیست قیمت ظروف سس خوری
نوع ظرف سس خوری درجه عالی درجه یک هزینه چاپ
ظرف سس خوری ۱ نفره ۳۳۳۰۰ -
ظرف سس خوری ۴ نفره ۴۳۷۰۰ -

لیست قیمت ظروف شیرخوری
نوع ظرف شیرخوری درجه عالی درجه یک هزینه چاپ
ظرف شیرخوری ۱ نفره ۲۳۸۰۰ -
ظرف شیرخوری ۲ نفره ۳۷۲۰۰ -

لیست قیمت ظروف پذیرائی جانبی
نوع ظرف درجه عالی درجه یک هزینه چاپ
ظرف جای خلال دندان ۲۹۴۰۰ -
ظرف جای تخم مرغ ۳۷۴۰۰ -
جای دستمال کاغذی ۴۰۰۰۰ -
زیرسیگاری ریه و شش ریه و شش نداریم!

لیست قیمت گلدان رومیزی
نوع ظرف درجه عالی درجه یک هزینه چاپ
گلدان رومیزی ارتفاع ۱۳ ۳۹۱۰۰ -
گلدان رومیزی ارتفاع ۱۶ ۴۶۰۰۰ -
گلدان رومیزی ارتفاع ۲۰ ۶۲۷۰۰ -

فرق ظروف درجه یک و درجه عالی چیست؟

تمامی محصولات ظروف که در زیر لیست آن آورده شده اعم از درجه عالی و درجه یک از لحاظ نوع مواد اولیه مورد استفاده و فرایند تولید کاملا یکسان می باشند. در مورد محصولات درجه عالی سختگیری و کنترل کیفی فوق العاده ای، فراتر از الزامات پیش بینی شده در استاندارد ملی ظروف چینی صورت می گیرد تا محصول از هر لحاظ بدون مشکل باشد. اما در سرویس های درجه یک ممکن است بعضا قطعاتی وجود داشته باشد که دارای عیوب بسیار کوچک و قابل اغماض باشند که در اکثر موارد برای افراد غیر متخصص قابل تشخیص نیست. در عوض سرویس های درجه یک از قیمت مناسبتری برخوردارند. اما در حال حاضر چینی زرین فقط ظروف درجه عالی را تولید می نماید به همین علت نیز شابلون فقط این دجه کیفی را در لیست ارائه کرده است.

سفارش چاپ روی ظروف شما

بسیاری از مشتریان ما خود به تهیه ظرف مورد نظر اقدام نموده اند و یا خودشان مایل به تهیه ظرف هستند. در صورتی که خودتان قادر به تهیه ی ظروف با ویژگی های لازم میباشید و یا این ظروف را در اختیار دارید و صرفا نیاز به چاپ دارید میتوانید آن را در اختیار ما قرار دهید تا چاپ آن را به عهده بگیریم و برای شما انجام دهیم. چاپی که برای شما انجام خواهد گرفت از نوع چاپ کوره ای می باشد و از بین نخواهد رفت. با دمای حدود ۸۰۰ درجه سانتیگراد و رنگ های مخصوص سرامیک و چینی این چاپ انجام خواهد گردید. چاپ نهائی در برابر شستشو خط خش و اسیدهای آشپزخانه کاملا مقاوم بوده و از بین نمی روند. لازم به ذکر است که محدودیتی در شکل ظرف وجود ندارد اما جنس ظرف در این زمینه بسیار موثر است. ظروف سرامیکی و چینی بهترین جنس برای چاپ کوره ای میباشد. همچنین امکان چاپ روی ظروف شیشه ای ، ظروف بلوری ، ظروف اوپال و آرکوپال و بسیاری از ظرف های دیگر مقدور می باشد. اما ذکر یک نکته بسیار مهم می باشد که ظروفی که در اختیار ما قرار میدهید حتما باید تحمل مقاومت دمای کوره را داشته باشند و از بین نروند. ظروفی با کیفیت پائین که دارای ترک های ریز و یا حباب های هوا در بدنه ی خود باشند در کوره از بین خواهد رفت. افزایش دما و انبساط در این ظروف باعث ترکیدن آنها خواهد گشت. پس در نظر گرفتن این نکته بسیار مهم است که ظروف تهیه شده باید دارای مقاومت و کیفیت بالائی باشند. از آنجا که ظروف های موجود در بازار ایران از انواع و اقسام بسیار گوناگونی هستند لذا بسیاری از آنها از باب تحمل دما تست نشده اند و یا توسط ما قابل تهیه نیست بنابراین در صورت هرگونه شکستگی و یا ایجاد مشکل در چاپ ظروف، شرکت مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.